Opinie o ZRE-Kraków w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZRE-Kraków. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZRE-Kraków o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRE-Kraków w Trzebinia

Monia Nowy wpis

A pewnie na okresie próbnym to jest jakaś mniejsza stawka ? Czy jak to wygląda ?

Wisiek Nowy wpis

Wiesz co, oni jeszcze istnieją, a ich adres znajdziesz w google, podałbym Ci gdzie się mieści ZRE-Kraków ale nie mogę, bo i tak pewnie tutaj wymoderują, bo nie można podawać danych, aczkolwiek powiem Ci, że na fejsie poszukaj i tam są też maile podane

Monter Nowy wpis

Na razie nie jest źle zobaczymy co bedzie dalej. Co do przyjęć to nie wiem czy są ale zawsze można pytać.

Mozir Nowy wpis

Myślę, że niektóre z tych informacji można uzyskać tylko i wyłącznie poprzez kontakt z firmą bądź przez samą rozmowę rekrutacyjną. Swoją drogą ciekawe czego się można spodziewać po rozmowie, czy warto się do niej w jakiś konkretny sposób przygotować i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ZRE-Kraków? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Trzebinia
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektromonter / Elektryk
Trzebinia
Jarex Sp.z.o.o
pracuś

Hejo ostatnimi miesiacami sie poprawilo i to pardzo, chociaz stawki godzinowe pozmieniali na miesieczne ale doszla premia stala, jakas zmienna, bloczki na jedzenie, nadgodziny praca kwartalnie. Jest git jako dla mnie.

gumisiek40

pracowałem w tej firmie 27 lat powiem całą młodość doświadczony spawacz kierownik z Trzebini Siersza nieznający się na niczym może na filmowaniu wesel mam nawet wątpliwości co do tego? oszust kłamca 3 lata jako kierownik ale wirtualnie na laptopie zwolnił 3 osoby dyscyplinarnie za 1 godzinę przez 27 lat a jezdziło nas busem firmowym 8 osób prawda jest taka poszedłem na chore w czasie pracy bo mam problemy z anemią.przez 3 miesiące nie odbijałem karty i godziny się zgadzały.napisał pismo do żelka [psełdo] że uciekliśmy pracy a jezdzilismy busem służbowym w ośmiu 50 km. tzn.pięciu poszło na nogach? po prostu wszystko z prefabrykowali w komputerze za co? ZA TO ŻE BYŁEM CHORY.W FIRMIE NIGDY NIE BYŁEM KARANY NAWET UPOMNIANY.ALE NIE BENDE SIĘ WIESZAĆ JAK KOLEGA Z TEJ FIRMY.STOSUJĄ TAM ZASTRASZNIE CZARNY WYPUSZCZA CYNAMONA A CYNAMON CZARNEGO.POWODZENIA W TEJ FIRMIE.

???

Nie przedłżają umów zwalniaja ludzi a[usunięte przez moderatora] zatrudnia sobie[usunięte przez moderatora] NA UMOWE NA CZAS NIEOKRESLONY, z dobrym wynagrodzeniem!!! Ciekawe czy Polimex Mostostal o tym wie???

Mariusz

Chciałbym się dowiedzieć kto podszywa się pod moją osobę? Zapewne ktoś kto ma małe jaja albo nie ma ich wcale. Tak pracowałem tam 7 lat ale nie uważam żeby były to lata stracone. Bardzo dużo się tam nauczyłem i właśnie dlatego znalazłem teraz b.dobrą pracę. Pozdrawiam kolegów i koleżanki ze ZRE i P.Dyrektora Wronę. A co do podszywania się pod moją osobę zgłaszam sprawę do administratora strony o ustalenie adresu komputera z którego został ten komentarz wysłany.

pracuś

Pelen szacun dla "mlodego czaji" uwiezcie ze nie slyszelismy o zadnym kierowniku aby tak zapierdzielal na robocie - moze nie bedzie taki zly, ja go popieram bo sie stara - nie tak jak "likwidator"

anonim - 2011-02-11 17:37:36 Ta firma to żenada. Tym bardziej teraz gdy poprzedniego kierownika likwidatora [usunięte przez moderatora] zastąpił [usunięte przez moderatora]. Ta firma tu już trup. Dawne czasy już nie wrócą. Prestrzegam przed tą firmą. Tez już nie pracuje dla tej [usunięte przez moderatora] firmy bo nie przedłużono mi umowy pewnie jak większości z nas. No nawet nie wiedziałem ze „mlody czaja” kierownikuje – szkoda go. Jak dla mnie był jednym z lepszy majstrow na Belchatowie przerobiłem z nim tam ponad rok i chlop był ok., w porównaniu majstrem „kielbasa” i tym „podbite oko”. Wsio się dalo z nim załatwic. Pozdrawiam tych co zostali – nie dajcie się im.

pracuś

Ten zakład już praktycznie nie istnieje. dyrektor[usunięte przez moderatora] sprzedał firmę i [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] jakich mało.Przestrzegam przed zre.

Tommy

Mariusz, aż 7 lat tam przekiblowałeś? Koshmar, było się wcześniej zwijać stamtąd, młodsi ludzie i co bardziej rozgarnięci szybko zmywali sięstamtąd- bo szkoda było czasu- zero rozwoju zawodowego, pensja inzyniera niewiele wyższa niż sprzątaczki na dworcu.

Ta firma to żenada. Tym bardziej teraz gdy poprzedniego kierownika likwidatora[usunięte przez moderatora] zastąpił [usunięte przez moderatora]. Ta firma tu już trup. Dawne czasy już nie wrócą. Prestrzegam przed tą firmą.

Witam. Szczerze zgadzam sie z przedmówcą. Pracowałem w tej firmie ok 7 lat. Żyły sobie wypruwałem. Robiłem wszystko jek najlepiej umiałem przykładałem sie jak mogłem. W tamtym roku nie przedłużono mi umowy nikt nawet nie powiedział dzięki albo sorry. Z perspektywy czasu to nawet jestem wdzięczny gdyż teraz mam niezłą prace za dużo większe pieniądze. PS. Panom z Wadowickiej mówimy stanowcze NIE! Pozdrawiam resztę niewolników harujcie na nich dalej [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o ZRE-Kraków - Trzebinia

ZRE-Kraków