Gates Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gates Polska Sp. z o.o.

Pao

Czy w tym roku jest w gates przestoj swiateczny? W jakich dniach i czy wszystkie dzialy?

Paula

Czy mógłby mi ktoś "powiedzieć" czy jest w ogóle szansa na jakąkolwiek wiadomość ze strony firmy Gates w sprawie rekrutacji. Minęło ponad dwa tygodnie od złozenia cv a odzewu jak nie było tak nie ma. Już powoli tracę nadzieje,że w ogóle się odezwą.

@Paula

Oczywiście, chętnie Pana/Panią poinformujemy o statusie aplikacji. Proszę kontakt z rekruterem pod nr 608-064-100.

1#4

Czy bony na swieta są w tej firmie ?

Benefit
@1#4

Bony? Na święta? To nie Caritas. Na święta masz tylko dodatek z tytułu całorocznego nie chodzenia na L4. A jak sobie zdefiniujesz tak będzie. Chcesz zeby byl to bon to będzie :). Nie opłaca sie to kosztem zdrowia. Lepuej juz isc na to zdrowotne. I ubiegne pytanie. Premia? Zalezy... Bardzo bardzo rzadko jest cała... Zazwyczaj jeszcze ci ja obetna bo system jest przestarzały i jak idziesz na urlop, L4, czy jak zaklad stoi na urlopie czy swieta to jeszcze wiecej ci obetna bo uznaja ze nie przepracowales calego miesiaca... Nie oe ważne ze plan wykonany... Nie bylo cie w pracy... Wiec biora sobie jeszzcze wiecej dla siebie.

ABC
@1#4

A co to są bony? Tutaj nic takiego nie ma. Jest tzw dodatek absencyjny . Tak więc jak się zdrówko trochę posypie to dodatek idzie się (usunięte przez administratora)

Alexa

Witam. Jak długo czeka się na odzew ze strony Gates Polska Sp z o.o. Bardzo proszę o odpowiedź.

@Alexa

Witam, w zależności od stanowiska, etapu rekrutacji. od kilku dni do kilkudziesięciu.

ABC
@Alexa

Rekrutacja na bieżąco biorą wszystko co jest. Odpuść sobie firma taka jak legnicka (usunięte przez administratora)

Qqq

Może Caritas to nie jest ale w innych zakładach funkcjonuje coś takiego jak paczki na mikołaja lub hajs na święta albo na konto albo w formie bonów więc dlatego moje pytanie i odpowiadać mozna grzeczniej . Jak wygląda sytuacja na mikserze? I do jakiej brygady najlepiej trafić ?

ND

Jeśli 6 lat tam pracowałeś to długi okres, ponad x 3 tyle co statystyczny pracownik na strefie...

RH

W grudniu są paczki wymienne na bony w ubiegłym roku o wartości 100 zł. Pozdr.

1#4

Caritas może i nie ale w większości zakładów masz paczki i dodatkowy hajs na święta i to chodzi. A jak wygląda sytuacja na mikserze . Warto ? I do jakiej brygady ?

Pytanko

Czy pracodawca dopłaca do dojazdów? Np powyżej 30 km?

zoro
@Pytanko

brak dopłat do dojazdów

1#4

Jaki wygląda system pracy w czterobrygadowce . Ile dni pracy a ile wolne ?

Agronom
@1#4

7dni dopisz krowy potem dwa dni na kwaterze????jeden weekend wolny w miesiącu,pozostałe wolne w tygodniu!Ot taki PGR

Galanonim

Witam, mam pytanie. Czy jako pracowni firmy mogę zwrócić się do pracodawcy o udzielenie pożyczki gotówkowej.?

@Galanonim

Witam, Jak najbardziej z ZFŚS, po pozytywnej ocenie komisji.

Galanonim

Witam, mam pytanie. Czy zakład pracy udzieli pożyczki swojemu pracownikowi czy tego typu usług nie udzielacie?

Byc może

Cześć, czy ktoś może napisac coś o dziale utrzymania ruchu? Jak sie tam pracuje? Jaka panuje atmosfera wśród pracownikow? Widziałem ofertę pracy na stsnowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu. Czy to nowe stanowisko? Jeśli nie- dlaczego poprzednik zrezygnował? Dzięki za odpowiedz

Potencjalny pracownik

Witam wszystkich,możecie coś powiedzieć o pracy w kontroli jakości?Na jaka stawkę można liczyć mniej więcej? Chciałbym podjąć pracę na dłuższy okres.

Warto wiedzieć

W ogłoszeniu podana jest stawka 3100zł brutto + dodatki. Można wiedzieć co to za dodatki, ew. w jakiej wysokości i od czego uzależnione?

@Warto wiedzieć

masz możę link do tego ogłoszenia?

@card

Mi się wydaję że jak kiedyś patrzyłem to było 3200+ bez udt i 3300+ z udt ale nie pamiętam czy to było w Gates czy gdzie indziej ....

Warto wiedzieć

W zakładce oferty pracy - operator produkcji III zmiany

HR
@Warto wiedzieć

Dodatki to: premia produkcyjna od 0 zł- 440 zł brutto/ mc + benefity.

@Warto wiedzieć

no ale to na produkcji a mi chodzi o magazyn ;)

@card

Wszędzie taka sama premia czy magazyn czy produkcja...

Roma

Czy w obecnej sytuacji firma prowadzi rekrutację?

HR
@Roma

Jak najbardziej prowadzimy rekrutację, zapraszam do aplikowania na nasze oferty pracy na OLX i Pracuj.PL.

Nj

(usunięte przez administratora) nie firma lepiej tam nie idzcie

Roma

Cześć Czy w obecnej sytuacji ,firma prowadzi rekrutację?.

Jak długo czekaliście na odzew z Gates Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Danka

Odpowiedz na ogół emailowo, do zatrudnienia zawsze telefon.

Apologize

Cześć, pochodzę z Ukrainy posiadam wizę ważną 1rok. Chciałem się dowiedzieć czy jeżeli posiadam zaproszenie na firmę w której pracuję to czy Gates przerabia zaproszenia z innych firm na swoją.

Dział HR
@Apologize

Dzień dobry, prosimy o kontakt w tej sprawie z Agencją Manpower lub Trenkwalder, z którymi współpracujemy.

wodorotlenekmanganu

Witam, Mam dwa pytania odnośnie firmy Gates. 1. Chciałam się dowiedzieć jak na firmie jest z zatrudnieniem kobiet. Słyszałam, że na Gates nie zatrudnia się kobiet. 2 Ja jestem polką natomiast mój narzeczony jest z Ukrainy, mówi i czyta biegle po polsku,czy jest możliwość zatrudnienia jego bezpośrednio na firmie Gates.

Dział HR
@wodorotlenekmanganu

Dzień dobry, 1. Oczywiście, rekrutujemy również kobiety do pracy w naszej firmie. 2. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Prosimy Państwa o złożenie swoich aplikacji bezpośrednio w firmie, bądź za pośrednictwem portali, na których widnieją ogłoszenia o pracę do naszej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gates Polska Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Gates Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gates Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gates Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gates Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gates Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gates Polska Sp. z o.o.