Opinie o Dtr Vms Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dtr Vms Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dtr Vms Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dtr Vms Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

Robert

Witam, byłem na rozmowie o prace, to co zaoferowali przez agencje pracy to kpinia, myslałem ze sie przesłyszałem wiec spytałem sie kilka razy. Uwaga stawka godzinowa to 18 BRUTTO, tak, brutto. gdzie najnizsza stawka godzinowa to 22,50 brutto. Na moje pytanie czy to jest legalne usłyszałem odpowiedz ze wyrówna mi sie do najnizszej krajowej dodatkiem za prace w nocy i premia frekwencyna. Czaicie to jak robia ludzi w c.... nawet najnizszej krajowej nie płaca, ( z premia i dodatkami dostaniesz najnizsza) Ha tfuuu

AAA
@Rafał

Ale ta decyzja jest od razu, tego samego dnia co rozmowa i oprowadzanie po zakładzie, czy trzeba ileś czekać na nią? Szybko to idzie?

normaa_normaa Nowy wpis

Praca moja byla w 2022, maszyny stare ciezko dzialaly, nie konserwowane, poglaskane by dzialaly, sila potrzebna by obslugiwac te maszyny. Mialo niby cos zmieniac sie, ale dla starych pracownikow, a nowych przez starocie chcieli "nauczac" do robienia ilosci, idealne wykonania musza byc, kierownik albo kj potrafili stanac i patrzec po 5 - 10 minut ze stoperem, notowali ile wykonanych szt. Dokumentacja tez idealnie musi sie zgadzac. Ciagle opary z gumy w powietrzu, odciagi oparow nie dzialaly, (bo nie maja niby czasu tego naprawic, wymienic) na wiekszosci starych maszyn. 15 min przerwy, minuta czy 2 za dlugo to juz (usunięte przez administratora) od kierownika. Wiekszosc szafek w szatni zniszczonych, oszczednosci na pradzie. Byly 3 zmiany, smieciowka zleceniowka. W 2024 nowa nazwa juz jest tego zakladu, jednego dnia rekrutacyjnego wezwali 41 kandydatow, z czego bez rozmowy odeslali 1/3 do domu. Kilka nacji bylo, obcych chetniej brali. Reszta wybrancow mogla czekac cierpliwie na laskawe oprowadzenie.

@normaa_normaa

Zaniepokoiłeś mnie informacją o oparach z gumy jak wyciągi nie działają. BHP nie z tym nie robi, ktoś sprawdzał czy to nie jest szkodliwe i czy normy nie są przekroczone? Płacą dodatek za prace w takich warunkach?

Loki Nowy wpis

Byłem kandydatem. Szukają ludzi bo widocznie ci mądrzejsi odeszli z powodu słabych warunków pracy. To tłumaczy opustoszalość zakładu. Śmierdzi gumą, maszyny awaryjne, brak premii (niby jest premia stała ale w zasadzie to oszukańcze dopełnienie do stawki).

@Loki

Co masz na myśli pisząc o dopełnieniu do stawki? Czy premia stała oznacza wyrównanie do pensji minimalnej? Czy może jednak da się tu zarobić trochę więcej... Zwłaszcza przy dłuższym stażu pracy.

Robert

@Robert

To mi powiedzieli 3900-4000 brutto, czyli więcej niż najniższa krajowa. Przez jaką agencję Ci tyle powiedzieli??

Danuta
@Rafał

Może ubiegacie się o inne stanowisko? Myślę że nie warto tego porównywać, każdy ma inne wykształcenie, doświadczenie itd. Powiedz mi proszę ile osób przeprowadza taką rozmowę? Chciałabym spróbować ale te rozmowy zawsze mnie stresują.

@Danuta

Produkcja. Nie wiem na jaką kolega wyżej się starał. Dwie osoby. Kierownik i jakaś Pani.

Natalia
@Rafał

Możesz dać znać o co pytają? W jakiej atmosferze przebiegła ta rozmowa? Ogólnie to jest tylko jedna czy jakieś inne etapy też są?

@Natalia

Mnie pytali gdzie najdłużej pracowałem i dlaczego odszedłem i mistrz zadał mi trzy pytania z zainteresowań wpisanych w cv. Coś tam opowiedzieli i tyle. A atmosfera ok. Najpierw oprowadzają po zakładzie a potem rozmowa i na koniec decyzja tak czy nie.

AAA
@Rafał

Atmosfera wśród pracowników produkcyjnych jest okej, trzeba przyznać że jest kultura. Mistrzowie jak i kierownik - nie ma się do czego przyczepić. Jasny grafik pracy na 3 zmiany, praca przy prasach nie wymaga jakieś wielkich zdolności czy siły fizycznej, podobnie na malarkach. Minus to potencjalny problemy zdrowotne które mogą pojawić się po wieloletniej pracy przy oparach gumy, kleju i lakieru. Praca dla ludzi twardych i generalnie nie szanujących swojego zdrowia. Ogólnie firma na duży plus. Pozdrawiam

Król młyna
@pracownik

Chyba nie wymagania jakby zarobki były nie wiadomo jakie Praca nie adekwatna do zarobków Ogólnie nie szanują życia i zdrowia ludzkiego mają cię za (usunięte przez administratora) byle by sztuki i procenty się zgadzały Parę lat do tyłu człowiek stracił życie to kazali pracować bo sztuki i cykle to (usunięte przez administratora) religia tego zakładu. To świadczy że człowiek dla tego zakładu jest nic nie warty tak samo jak jego zdrowie czy co gorsza życie

Zaproszenie całej grupy, oprowadzenie po zakładzie i krótka rozmowa.

Pytania o wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Co do zarobków to przy prasach oscylują one w granicach 2900-3200 netto pod agencją, pod firmą może 100-200 zł więcej, ewentualnie do tego stażowe - stan na październik 2022 Pod agencją, umowa o pracę tymczasową, pod firmą normalna umowa o pracę Od całości podatek

Sławek

dostałem propozycję pracy w DTR Częstochowa jak wygląda praca na prasie? czy soboty niedziele pracujące?

anna

Witam a jaka jest praca w biurze chodzi mi o atmosfere? prosze zeby ktoś coś napisał

@anna

Jeśli pytasz o dział księgowości - atmosfera jest super, a przynajmniej była taka podczas mojej 2,5 letniej pracy w tym dziale. Z tego punktu widzenia - polecam :)

Zuzanna
@ja

To fajnie, że w Dtr Vms Poland jest dobra atmosfera. Mówisz, że pracowałaś tam przez 2 i pół roku. Czemu odeszłaś?

Magda

@cichy ale jest wypłacane więcej za nadgodziny czy nie ?

Cichy

Pracuje od roku w dtr szczerze powiem tak najlepiej jak by pracować od poniedziałku do niedzieli (praca od poniedziałku do piątku) wszystkie święta.... Soboty 1.2.3 zmiany niedzielę 3.... I ta stawka 13,99 gdzie konkurencja daje lepsze warunki finansowe.... Robienie w K2 to oszustwo wszyscy ludzie tam to oszuści 56 zł więcej za pracę na 2 maszynach wstyd i chanba a przyjdą i powiedzą że ma być norma Nie polecam tego zakładu

Spoko
@Cichy

Ok robię w K2 i nie narzekam najlepiej siąść na dupsku i nic nie robić to mówią osoby które nie mają prawa bytu.!!!!

Ewelina
@Spoko

Czy praca jest ciężka fizycznie? Napisz proszę o warunkach pracy i na jakie wynagrodzenie rzeczywiście można się nastawić. Dzięki.

Wojtek
@Cichy

Jak tak narzekasz to po co tam pracujesz? Nie psuj sobie nerwy i zatrudnij się w konkurencji.

Mlody

Nie polecam max 2200

Adrian
@Mlody

Nie jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia. Czy nie ma możliwości podwyższenia wypłaty starając się o premie lub inne benefity?

ss

Pracuje w DTR Anglia , nie jest tak u nas zle , czytajac te opinie jestem w szoku ze DTR Polska tak zle traktuje pracownikow ,, i tak slabo placi ? w Anglii placa jest ok .

Robol
@ss

Dlatego outsorcing do europy wschodniej gdzie niema prawdziwych zwiazkow i panstwa tylko takie glowno... Za miske ryzu...

Zenek

A czy są jakieś szanse, że przy braku ludzi do pracy firma zdecyduje się na podwyżki?

Ewelina
@Zenek

Zenek, może warto z tym tematem uderzyć do kierownictwa? Bo wiesz jak jest, jeśli nie powie się ,że coś jest nie tak, lub coś jest do poprawy, to nikt sam się tego nie domyśli,- jak że wszystkim- trzeba to zakomunikować.

Duże wymagania na starym sprzęcie. Praca w oparach gumy. Zarobki niskie.

Stary pracownik

Darujcie sobie tą robotę stawka 13.29 kierownik to tyran tylko więcej i więcej każe robić trzeba zostać z nim na rozmowę dlaczego tak mało mobbing gorąco smród gumy nawet Ukraińcy nie chcą tu robić zmuszają nawet do pracy w sobotę i w niedziele maszyny to chiński złom strach robić na nich

Fuck off
@Stary pracownik

Potwierdzam

Czesław
@Fuck off

Twoja opinia jest bardzo krótka. Może mógłbyś ją rozwinąć i napisać kilka słów na temat warunków pracy i wynagrodzenia? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i długoterminowe kontrakty? Ja znalazłem ogłoszenie na stanowisko operator produkcji-wulkanizacja. Czy ktoś z Was będzie aplikował?

Pracuje tutaj już 2 rok przez agencje, praca jest ciężka i bardzo wyliczona że nawet jak człowiek pójdzie do toalety to nie wyrobi normy. Z dobrych aspektów tego zakładu jest to że jak się człowiek skuma na cieciuwce to żyje jak król a czasami nawet jak się spóźnić mam to dzwonię i odbiją mnie kartą bo mają zapasowe, uważajcie na tego siwego z bransoletkami z nim niczego nie załatwicie ponoć jeszcze nikomu się nie udało i można wylecieć na szczęście często się zmieniają.

Operator

Liczą się tylko cykle pracownik może zdechnąć byle normę wyrobił i robił cały tydzień najlepiej od poniedziałku do niedzieli

nowy

Witam, jak obecnie wygląda praca DTR? Otrzymałem właśnie możliwość zatrudnienia się w tej firmie ale po opiniach wątpię by iść na rozmowę.

kolega

Następny (usunięte przez administratora) nikt nie jest za nic odpowiedzialny tylko więcej więcej stare lupy cieknące itd. po prostu syf a cie ala menadżerowie to dawni kierownicy co maj (usunięte przez administratora) na ludzi tylko bat i jazda . I śmiercią pracownika sie nawet nieprzejel jak przygniotła bo zabytkowa maszyna która od lat nie była naprawiana bo ważne są cykle sztuki człowiek zginie a wszystkie maszyny wokół idom ludzie patrzą jak ciało kolegi leży na ziemi pod czarnym workiem to jest zakład gdzie ludzi ma sie za nic i traktuje jad niewolnika . Bóg z tobą niech ci ziemia będzie lekka a tam w niebie dobrze i spokojnie Św.Pamięci Konrad

taki tam pracownik
@kolega

święta racja pną się po plecach znajomych jeden wielki (usunięte przez administratora) zarządzany przez ojca dyrektora i szamankę

Zostaw merytoryczną opinię o Dtr Vms Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dtr Vms Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dtr Vms Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dtr Vms Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dtr Vms Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dtr Vms Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dtr Vms Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Morsztyna 7
    42-200 Częstochowa

Dtr Vms Poland Sp. z o.o.