DTR VMS POLAND

Częstochowa

Opinie o DTR VMS POLAND

Cichy

Pracuje od roku w dtr szczerze powiem tak najlepiej jak by pracować od poniedziałku do niedzieli (praca od poniedziałku do piątku) wszystkie święta.... Soboty 1.2.3 zmiany niedzielę 3.... I ta stawka 13,99 gdzie konkurencja daje lepsze warunki finansowe.... Robienie w K2 to oszustwo wszyscy ludzie tam to oszuści 56 zł więcej za pracę na 2 maszynach wstyd i chanba a przyjdą i powiedzą że ma być norma Nie polecam tego zakładu

Anonim

Pracuje tutaj już 2 rok przez agencje, praca jest ciężka i bardzo wyliczona że nawet jak człowiek pójdzie do toalety to nie wyrobi normy. Z dobrych aspektów tego zakładu jest to że jak się człowiek skuma na cieciuwce to żyje jak król a czasami nawet jak się spóźnić mam to dzwonię i odbiją mnie kartą bo mają zapasowe, uważajcie na tego siwego z bransoletkami z nim niczego nie załatwicie ponoć jeszcze nikomu się nie udało i można wylecieć na szczęście często się zmieniają.

Operator

Liczą się tylko cykle pracownik może zdechnąć byle normę wyrobił i robił cały tydzień najlepiej od poniedziałku do niedzieli

nowy

Witam, jak obecnie wygląda praca DTR? Otrzymałem właśnie możliwość zatrudnienia się w tej firmie ale po opiniach wątpię by iść na rozmowę.

kolega

Następny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt nie jest za nic odpowiedzialny tylko więcej więcej stare lupy cieknące itd. po prostu syf a cie ala menadżerowie to dawni kierownicy co maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ludzi tylko bat i jazda . I śmiercią pracownika sie nawet nieprzejel jak przygniotła bo zabytkowa maszyna która od lat nie była naprawiana bo ważne są cykle sztuki człowiek zginie a wszystkie maszyny wokół idom ludzie patrzą jak ciało kolegi leży na ziemi pod czarnym workiem to jest zakład gdzie ludzi ma sie za nic i traktuje jad niewolnika . Bóg z tobą niech ci ziemia będzie lekka a tam w niebie dobrze i spokojnie Św.Pamięci Konrad

taki tam pracownik
@kolega 19.05.2016 23:55

święta racja pną się po plecach znajomych jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarządzany przez ojca dyrektora i szamankę

Zostaw opinię o DTR VMS POLAND - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTR VMS POLAND