Gates Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gates Polska Sp. z o.o.

Alan abc

Witam, Mam pytanie co do szkoły średniej obecnie nie mam ukończonej czy jest przeszkoda w zatrudnieniu?

Miki

A tak z ciekawości. Ten suchy koordynator dalej wydaje ludziom brudne majtki na DC? Ten to jest agent. Żeby tylko w rowa dyrektora wchodził to pal licho! On się tam już urządza!

Tak to ja
@Miki

Już się napracowałeś z elitą? Dalej 3 pracowników na 10 kierowników/dyrektorów i zarządców (usunięte przez administratora)wie czym? xD

Klient

Zostałem szczęśliwym posiadaczem zestawu Micro -V KIT , jakie moje zdziwienie było jak w zestawie Gates zauważyłem element firmy INA . Czy tak powinno być ? Jakie powiązanie GATES ma z INA i dlaczego taki zestaw sygnowany jest jako GATES? Ktoś mi może odpowiedzieć bo do firmy GATES nie można się dodzwonić ani napisać ...

KITS
@Klient

Gates nie produkuje wszystkich komponentow, czesc z nich jest kupowana od zewnetrznych dostawcow

Pryncypał

Jak w yglada praca 3zmianowa 4brygadowa w tym zakładzie ? ile dni pracy/ile wolnego ? i czy praca w soboty/niedziele jest platna jako 50%/100% ?

ND
@Pryncypał

Praca na ogół w systemie 4 brygadowym, po 8h, 1 raz w mcu wolny weekend z pt. lub pn. Są tez działy z 3 zmianami od pn. do wt.

@ND

Dzięki wielkie za odpowiedz. BO pośrednik firmy jak i sama firma (usunięte przez administratora) i nie odpisuja na tego typu pytania. Wstyd jak uj........

Pryncypał

Jak wygląda praca w Gates w trybie 3zmianowym 4brygadowym ( 4 dni pracy 1 dzien wolnego ? ) i czy jak wypadna soboty/niedziele to czy sa to płatne jako 50%/100% ??

Kontrola

Dzień dobry czy dla kobiet jest praca w Gates?

Operator produkcji

Witam, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda przejście na Gates z agencji pracy, ile się czeka, czy coś się podpisuje. Dodam że czekam na rozpatrzenie mojego przejścia na zakład i nie bardzo wiem na jakich zasadach to ma być. Jestem Polakiem.

@Operator produkcji

Zapraszam do HRu po szczegóły odnośnie możliwości przejścia z zatrudnienia w agencji na Gates.

irynastefaniuk@gmail.com
@Gates Polska Sp. z o.o.

witam, chcę pracować dla Twojej firmy. Masz wolne miejsca pracy?

@irynastefaniuk@gmail.com

Dzień dobry, proszę o aplikowanie na aktualne wakaty na Pracuj.PL i OLX.Praca. pozdrawiam, Dział HR

Madzia26

Chciałabym złożyć aplikacje Czy możecie polecić mi jakiś fajny dział

@Madzia26

W zależności od doświadczenia zawodowego mamy wole wakaty od działów produkcyjnych (operatorzy, magazynierzy) do obszarów wspierających produkcję: rozwój produktów, elektromechanicy, kontrolerzy jakości.

kandydat

Dzień dobry, Wysłałem do Państwa swoje CV przez różne portale typu pracuj.pl, olx i do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi na temat swojej kandydatury ? Muszę swoje CV zawieźć do Państwa biura ? Prosiłbym o odpowiedź kogoś z pracowników.

@kandydat

Dzień dobry, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 0048 880368064. Z pozdrowieniami Gates Polska

Steve

Dzień dobry, Wysyłałem do Państwa swoje CV już jakiś czas temu i do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi, widzę ogłoszenia dalej są aktualizowane. Prosiłbym o odpowiedź.

@Steve

Mario

Przepracowałem tam tylko 5 dni i tylko na tyle pozwoliła mi moja psychika. Proces rekrutacji super, osoby na produkcji życzliwe i pomocne. Moją (usunięte przez administratora) Pan (usunięte przez administratora), technik utrzymania ruchu.(usunięte przez administratora) od pierwszego dnia pracy, wyciąłeś zły pasek na przyuczeniu? Masz pewność, że dowiedzą się o tym wszyscy w pobliżu. Założenie mi paska (usunięte przez administratora) i powiedzenie żebym to wziął do domu to przegięcie

Edyta

Witam,złożyłam CV do pracy w państwa firmie,jak długo muszę czekać na odpowiedź, pozdrawiam

Ola
@Edyta

Ja o decyzji dowiedziałam się od razu w dzień rozmowy.

@Edyta

Dzień dobry, na jakie stanowisko Pani aplikowała?

@Gates Polska Sp. z o.o.

Witam,dostarczyłam CV jako operator produkcji na trzy zmiany,martwię się bo nie mam jeszcze żadnej odpowiedzi

@Edyta

Jeśli by to było możliwe to do działu kitsjako operator produkcji

@Edyta

Proszę o kontakt z Działem HR dzwoniąc na nr 728 901 636.

MP1997

Dzień dobry, czy mógłbym prosić o opinię na temat stanowiska „Technik laboratoryjny” oraz ogólnie o firmie? Pozdrawiam

Ola

Witam. Czy może ktoś napisać poszczególne nazwy działów na produkcji ? Interesuje mnie jeden dział ale ma taką dziwną nazwę ze jej nie zapamiętałam. ???? Z góry dziękuję

Andre
@Ola

Mixer,Kalander,BCM,Acla

Ala

Witam mam pytanie czy w firmie są przyjęcia i czy praca jest na 3zmiany

@Ala

Tak, zapraszam do wysłania CV.

Kasztan
@Ala

Ja zostałem przyjęty wczoraj przez Trenkwalder

Kasztan

Witam. Czy ktoś może szczerze opowiedzieć coś o tej firmie? Jak wygląda z pracą na chwilę obecną w systemie trzy zmianowym, ilość weekendów do przepracowania no i jak jest naliczana premia? Czy dostaję się ją po pierwszym przepracowanym całym miesiącu? I czy jest możliwość nadgodzin? Z góry dziękuję:-)

1#4

Co powiecie o dziale mixer ?

Rudy kot Klakier
@1#4

Dział jak kadra zarządzająca dramat. System cztrrobrygadowy to drugi dramat jesteś niewolnikiem swojego grafiku. Pozatym opary hemii sadzy i ogólnie (usunięte przez administratora) gdzie się nie dotkniesz jesteś brudny. Dobrze że się można wykąpać po robocie.. Mistrz gnoi ludzi szczególnie jak się kogoś upatrzy. Nigdy nie było słowa dziękuję za dobrą pracę . Wyszkolilem masę ludzi i potraktowali mnie jak śmiecia. Nie polecam mixera to nie miejsce dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia. Dramat

Customer service z jęz. ang

Mam pytanie do działu HR w związku z zamieszczonym przez Państwa ogłoszeniem na pracuj.pl. Oferta pracy bardzo mi się spodobała i opis stanowiska wydaje się idealnie pasować do tego, czego szukam w przyszłej pracy. Zanim jednak poświęcę swój czas na wysłanie cv, chciałabym dopytać czy osoby po 30 rż. mają szansę na odzew z Państwa strony i ewentualne przyjęcie do pracy po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej? Pytam, ponieważ moje poprzednie doświadczenie niezupełnie pokrywa się z customer service, chociaż używałam języka angielskiego w poprzedniej pracy na codzień. W Państwa ogłoszeniu jest też nadmienione, że jest to również praca dla osób bez doświadczenia i pomyślałam, że może jednak osoby po 20 - tce są bardziej preferowane, ale nie zostało to powiedziane wprost, żeby nie było to źle odebrane? Zauważyłam, że kiedy szukałam pracy po studiach, to miałam odzew na poziomie 90%, natomiast teraz, gdy chciałabym się przebranżowić i spróbować sił w czymś innym, odzew jest praktycznie zerowy. Jeszcze raz dodam, że Państwa oferta bardzo mnie zainteresowała, ale nie chciałabym się zawieźć, jeśli jednak poszukujecie Państwo osób młodszych. Stąd moje pytanie i będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Pracownik CS
@Customer service z jęz. ang

Wiek nie ma znaczenia, ważne są języki i predyspozycje

Didi

Witam, czy są dojazdy do pracy ? Jeśli są to skąd. Jestem zainteresowany wysłaniem cv . Można wiedzieć jakie są dodatki do pensji?

Obecny pracownik
@Didi

Na ten moment tylko dojazd komunikacją miejską ewentualnie własnym transportem, co do benefitów to premia comiesięczna za efektywność, a kolejne dodatki finansowe w większych odstępach czasu (wczasy pod gruszą, absencyjna, jubileuszowe, okolicznościowe). Poza tym karty sportowe, obiady na kantynie, ubezpieczenia itp...

Murzyn L

Jako były pracownik Gatesa przez ponad 5 lat mogę powiedzieć co nie co o tej firmie. Prasa na dziale mixer to jakaś porażka. Wyścig szczurów i podlizywanie się nie ma końca, brygadziści robią wszystko żeby tylko zostać pochwalonym. Oczywiście nie ma żadnych dodatków, jedyny dodatek to wczasy pod grusza. No i niby dodatek absencyjny na święta. Polega on na tym że nie możesz zachorować ani dnia w całym roku to dostajesz ok 500zl na święta a jak zachorujesz to nic nie dostajesz. Oczywiście do tego zabierają Ci premie której wsumie i tak nigdy nie ma. Jeszcze teraz w dobie pandemii ludzie przychodzą chorzy do pracy i zarażają innych bo przecież dodatek dostaną na koniec roku i to jest ważniejsze niż zdrowie swoje, bliskich i współpracowników. Wszechobecny (usunięte przez administratora) i zapylenie woła o pomstę do nieba, maszyny się wkolko psują bo są wykorzystywane w 120%, byle by tylko wiecie zrobić. Ogólnie (usunięte przez administratora) straszny, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła

Obecny pracownik
@Murzyn L

@Murzyn z tymi dodatkami to trochę przesadzasz, z tego co kojarzę to dostaje się kasę za nieobecność do 10-ciu dni w roku, temperatura jest mierzona, więc jak będziesz mocno chory to nie ma szans pracować, bo wyjdzie i tyle ...

Zostaw merytoryczną opinię o Gates Polska Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Gates Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gates Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gates Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gates Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gates Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gates Polska Sp. z o.o.