Opinie o Aquael w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aquael. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aquael o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquael w Czeladź

gość

Co ty mówisz po odejsciu Pani (usunięte przez administratora)?ona pracowała w tej firmie raptem 3 miesiące , póknij się w łeb i przestań żalić się na forum .Ludzi bez pracy jest na pęczki .

titucha

(usunięte przez administratora) jak pracowala to tlumaczyla wszystko jakie to kibel te umowy dlatego ludzie je podpisali aby nie bylo chryji.To zwykle szantaz jest na papierze ale jak nie oddasz po inwenturze to wylot.Na czeladzi nie ma juz pracownikowWszystko zaczelo sie rozpadac po odejsciu pani emiliNa akwarystyce ludzie rzucaja papierami a podobno nastepni juz sie szukuja Nie bedzie komu pracowac za miesiac chyba ze obok z odziezowego panny bdea lapac rybki na pol etatu.

Firma niema prawa obciążyć pracownika jak niema dobrych zabezpieczeń a z tego co wiem w Zoo Naturze je mają więc tam poprostu ktoś z personelu kradnie .Dużo pieniedzy 300 tys .Ciekawe czy im to w ratach rozłożą

PRACOWNIK

Prawda jest taka drogi "gościu", że na złodziejstwo nie mamy zbyt dużego wpływu, gdyż prawda jest taka, że to złodziej nas pilnuje i czeka na idealny moment, żeby coś zwinąć. Zabezpieczenie sklepu jest na poziomie 1 w skali do 10, myślą, że jak są bramki, to nie będą kradli. Co do zoo natura, to prawda, pracownicy muszą oddać kasę za braki, ale jaka dokładnie jest to kwota to nie wiem.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Sklepu Zoologicznego w firmie Aquael? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
gość

Jacy pracownicy taki sklep, bo to najczęściej od was zależy

Czy to prawda że pracownicy Zoo Natury , muszą oddawać firmie 300 tys ???Ja też byłam z tą Aquaelowska umową u prawnika a powiedział że nic nam nie zrobią , żle jest sformułowana .Dlaczego ja mam odpowiadać za to że sklep jest żle zabezpieczony , przed złodziejami .

PRACOWNIK

Byłem z tą umową u prawnika i powiedział, że on by tego nie podpisał, mnóstwo niejasności i nie do końca ustalone zasady. Można później wygrać w sądzie, ale to długi i żmudny proces.

do pracownik

Ty jesteś w błędzie , ani pracownik , ani kierownik nic nie będzie musiał oddawać , jeśli osoba która odchodziła z stanowiska Funkcyjnego nie miała zrobionej inwentaryzacji te podpisy w świetle prawa , mogą sobie w buty wsadzić .Faktycznie w normalnych firmach jest tak :że po inwentaryzacji (normalnej Inwentaryzacji) ludzie kasę za braki oddawają ale w tej firmie .Nic takiego miejsca mieć , nie będzie , ponieważ umowy są żle sporządzone to raz , dwa (nie wiem jak u was ) u nas kierownicy się zmieniają i inwentury nie było .Możesz spać spokojnie

PRACOWNIK

To skoro tak świetnie się wiedzie Kakadu, to czemu zostawiają 6 sklepów i resztę zamykają? Uświadomię Cię, bo mają 4 sprawy sądowe, za niezapłacony towar! To samo czeka tę firmę, jeśli ktoś się w końcu nie zastanowi jak beznadziejnie jest prowadzona. [usunięte przez moderatora]kręcą wałki, kasę za to oddadzą sprzedawcy i kierownicy (no chyba, że jakiś kierownik jest w układzie z...sami wiecie z kim), bo mają przecież odpowiedzialność materialną, a inwentaryzacje to istna żenada, śmiech i falsa. Ci, którzy mają wiedzę zaczną odchodzić, zatrudnią głąbów z warzywniaka, co nie odróżniają roborowskiego od syryjskiego, bo kto tu przyjdzie na takie warunki?

lipne wypłaty ?a czegoś się spodziewał ? Ludzie pracujący w sklepie zoologicznym tak naprawdę nie nadają się ani do pracy fizycznej , ani do pracy umysłowej ...

szkige

Nie ma zadnych premii i wypłaty lipne :))[usunięte przez moderatora] kłamie

do pracownik

Co ty gadasz chłopie ??? po pierwsze nasi koordynatorzy to nie koordynatorzy są uczciwi a po drugie Kakadu dalej ciągnie .O czym Ty w ogóle gadasz .

PRACOWNIK

Od tego co dostajesz pod stołem? Daj spokój, żart jakiś, nigdzie nie masz tego w umowie, raz dostaniesz a później pewnie już nie. Zresztą ta firma upadnie jak Kakadu, ciekawe czemu nikt nie mówi, że trzech obecnych koordynatorów wywalili z Zoocentrum za wały jakie robili....

aninim

Cieszcze się że tyle zarabiacie i do tego premia w innej pracy (usunięte przez administratora) byście dostali .Ludzie wysyłają po 50 cv dziennie .Pracy w tym kraju niema

no oczywiście, to lepiej iść do pracy za tą prawie najniższą! niż jeszcze coś dostać, a z tego co wiem to od wszystkiego są składki odprowadzane. ps. ja polecam chodź już nie pracuję.

PRACOWNIK

Proponuję zmienić nazwę firmy z Aquael na Zoocentrum. Nie polecam, nowelizacja umów, dostajesz prawie najniższą krajową a 300zł po cichy, jako niby stałą premię!

pl

Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, obscenicznych i pornograficznych, treści uważanych powszechnie za obraźliwe, naruszających dobra osobiste innych osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujące przemoc, nagannych moralnie, oraz nieuprawnionego korzystania z cudzego wizerunku, naruszających dobre obyczaje i zasady Netykiety.

Mango

skąd możecie widzieć czy ja mam kredyty niemam bo nierzyję ponad stan , nie pale i nie pije .Te pieniądze mi starczają .I przepraszam bardzo ale ktosć tu ma zła orientację kobierty w mięsnym zarabiają 1200 złotych maximum .Moja mama pracuje u Dudy to chyba cos na dany temat mogę ocenić .Jak się obużył jeden z drugim .Długi zaciągają a potem wyplaty im nie starcza .Jest mala różnica miedzy paniom w miesnym , taka osoba musi sie napracowac , nawet sobie nie zdajesz sprawy i nie chodzilo mi o to ze tyle zarabiamy tylko o to ze sa premie , praca fajna i przyjemna i nie trzeba sie napracowac tak jak ludzie w innych branrzach .

No jak to: "jak jej wystarcza"? Mieszka zapewne z rodzicami, więc pieniążków na utrzymanie nie potrzebuje. Książek nie kupuje, a na kosmetyki i tipsy taka pensja wystarczy:) Po tej wypowiedzi, już rozumiem w jakim kierunku poszła firma. Z ciekawością będę obserwował dalsze jej losy. Pozdrawiam

\"było minęło\" :)

Do Mango! Człowieku czyśty z kosmosu spadł? Przez pracę w Aquaelu zatraciłeś zdolność przyswajania informacji. Od kiedy pani w mięsnym zarabia 800zł/rękę. Chyba 1800!!! Oprócz tego Twoja pisownia ma wiele do życzenia, więc zanim naciśniesz pole "wyślij" sprawdź swoją "opinię" ze słownikiem ortograficznym, bo to obciach takie coś umieszczać. Oprócz tego od kiedy przysługuje pracownikowi pół godz przerwy podczas pracy? Nie znam takiego zapisu w kodeksie pracy. No chyba, że Aquael stworzył swój regulamin zakładowy. Ciekawe! A jeszcze jedno - jestem ciekawa jak wystarcza Tobie 1100 zł na życie? Z czystej matematyki wynika, że to nie jest realne. Jak ma starczyć 1100 zł na zapłacenie czynszu, plus dodatkowych opłat, jedzenie, podstawowe kosmetyki, środki czystości (nie jakieś drogie - lidl lub biedronka), dojazdy do pracy, no i najbardziej kosztowne - wynajem mieszkania lub rata kredytu. Jak ty to robisz? Zdradź Swoją tajemnicę to polepszysz byt wielu Polakom, a szczególnie pracującym u wyzyskiwaczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Aquael - Czeladź

• Jak się pracuje w Aquael?

Zobacz opinie na temat firmy Aquael tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aquael