Opinie o Aquael w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aquael. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aquael o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquael w Czeladź

anonim - 2011-05-11 12:22:35 anonim - 2011-05-09 14:26:59 Nie ukrywajmy : nie macie już argumentów i nie wiecie jak się bronić. To jezeli rosna faktycznie obroty a co za tym dzie zysk to dlaczego kilka miesiecy temu ludzie dostawali wyplat 1800 a teraz gole etaty?I nie piszcie bzdur ze rosna obrty.Pracuje wystarczajaco na dlugo na czleadzi aby wiedziec ze nie prawda.Da sie to sprawdzic.I w kweitniu rok temu inaczej wypadala ilosc dni roboczych iw maju byla inwentaryzacja.Piszecie bzdury!Nik z nas nie dostaje tyle samo kasy co z porzednich kierownikow ale skaczeciw wokol tego (usunięte przez administratora) ktory na jedna skinienie frajerow z warszawki to was pozatrudnia na pol etaty byle oszczedzic.Jest tragedia.Ludzie z doswiadczeniem podoochodzili.Nawet na psie i kocie jedna Olunia cos wie a reszta lapanki po miesnym sklepie.Az trudno uwierzyc ze te glupoty o fajnym sklepie wypisuje ktos ze sklepu.Pewno pan koordynator M.zamiast dogladac wlasnego podworka siedzi na kompie i sie nudzi Agnieszko, daj sobie spokój z takimi komentarzami, bo zaczyna się to robić nudne.

Nie ukrywajmy : nie macie już argumentów i nie wiecie jak się bronić.

wrocław

Z tym najlepszym sklepem na Śląsku to przegięcie .Jesteście na ostatnim miejscu i szefostwo chce ten sklep sprzedać .Wszyscy to wiedzą .Na siłe promujesz , coś czego już niema .

Obroty jak już było mówione wcześniej podnoszą się, dzięki między innymi kierownictwu pani (usunięte przez administratora) Wszyscy na tym forum jadą po Czeladzi ale nikt nie widzi tego, że jest to jeden z najlepiej prosperujących sklepów zoologicznych na śląsku. Niewątpliwie również obroty tego sklepu są jednymi z najwyższych w całym Aquaelu. Zajmijcie się lepiej podnoszeniem swoich utargów, bo tak wysoko jak Czeladź nigdy nie zajdziecie, a wypowiadanie się przez Was na forum jest żałosne....

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Sklepu Zoologicznego w firmie Aquael? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
do misi

a Ty dlaczego się nie podpisujesz ?

buhuhehe

msia - 2011-05-07 17:43:41 Podobno juz nastepni w kolejce do rzucenia papierow stoja i nie dlatego ze nieroby tylko z powodu nieudacznictwa kierowniczki.Akwarystow juz nie ma wogole i musza dzial obslugiwac inne osoby.nikt nie widzial premii od pol roku a kierowniczka sciemnia ze pieniadz ez socjalek wyplacone na swieta to premia hahahaha obroty z kazdym miesiacem sa nizsze osiagnely juz w zasadzie dno a szefostwo co wszyscy wiedza tylko patrzy jak sie sklepu pozbyc. Wtopa kompletna to co sie stalo ostanio z tym sklepem i nie ma co mowic o pannie emilce bo to wlasnie ona wypromowala tego nieduczanego darmozjada czyli nasz cudowna pania anneD Gdyby nie ona(usunięte przez administratora)juz dawno nie pracowalaby z pozytkiem dla tej firmy Wszystkim piszącym tu proponuje nie spożywać alkoholu przed napisaniem posta. A jeśli jesteście bohaterami to stać was powinno na podpis w nicku, jak się nie podpisujecie to po prostu jesteście mięczakami.

msia

Podobno juz nastepni w kolejce do rzucenia papierow stoja i nie dlatego ze nieroby tylko z powodu nieudacznictwa kierowniczki.Akwarystow juz nie ma wogole i musza dzial obslugiwac inne osoby.nikt nie widzial premii od pol roku a kierowniczka sciemnia ze pieniadz ez socjalek wyplacone na swieta to premia hahahaha obroty z kazdym miesiacem sa nizsze osiagnely juz w zasadzie dno a szefostwo co wszyscy wiedza tylko patrzy jak sie sklepu pozbyc. Wtopa kompletna to co sie stalo ostanio z tym sklepem i nie ma co mowic o pannie emilce bo to wlasnie ona wypromowala tego nieduczanego darmozjada czyli nasz cudowna pania(usunięte przez administratora)Gdyby nie ona ann d juz dawno nie pracowalaby z pozytkiem dla tej firmy

Teraz jest super ..nie jak było za innych brudasów ,Syf i mogiła , niskie obroty .....To że teraz 3 pracowników rzuciło papierami to ich głupota .Czeladz z najgorszego sklepu dzięki byłym kierowniczkom zmieniła się w najlepszy dzięki pani (usunięte przez administratora) i jej mężowi , który pilnuje chorych zwierząt i dobrych stosunków między lecznicami ;-) dziękujemy .I dobrze że nie będziemy musiały słuchać głupot (usunięte przez administratora)

ktos

Podpisuję się Czeladz jest liderem w Aquaelu .Największe obroty , najlepiej wyspecjalizowana kadra , najładniejszy i największy sklep w Polsce można by rzec .Czysto , schludnie .Inni mogą brać z nas przykład .

Współpraca z 3 lecznicami jest odpowiednim wyjściem przy takiej ilości zwierząt. Szczególnie, że ten sklep jako jedyny ma psy, koty i jedną z największych ilości gadów w Aquaelu. Każda lecznica zajmuje się czymś innym. W porównaniu do czasów zarządzania przez poprzednich kierowników teraz stan zwierząt i ich warunki są nienaganne. Jeśli chodzi o świerzba usznego u szczurów to widać, że piszą tu osoby bez wiedzy na ten temat, ponieważ u tego gatunku świerzb uszny nie występuje. Także proszę najpierw starać się dokładniej określać, jak się wydaje, mylne diagnozy :) grzybice są jednymi z najczęściej występujących chorób skóry u zwierząt hodowanych grupami więc nie wierzę że sporadycznie na każdym ze sklepów taka choroba nie wystąpiła, a jeśli ktoś się z tym nie zgodzi przyjmę tezę, że kłamie.....z pozdrowieniami :)

KLIENT

Nieźle, z jakimi lecznicami współpracujecie? Może się pochwalicie? Na zwierzętach grzyb grzybem pogania, a nie wspomnę już o świerzbie usznym u szczurów.

gosc

To fakt że mało jaki sklep współpracuje z 3 lecznicami .Macie chyba najbardziej chore zwierzęta w Aquaellu .My mamy weta który wpada raz w miesiącu i zwierzęta są sprawdzane zanim są wydawane firmowe pieniądze ale łatwo się wydaje nie swoje dlatego potem na premie nie ma

choti - 2011-05-03 10:06:29 O co Wam wszystkim chodzi?jest super teraz! Fajna ekipa mało ludzi nie ma bieganiny Koordynatorzy są super nie przyczepiają się do byle czego.W końcu jest spokój a Nasza pani Kierownik na pewno podniesie obroty bez obaw.Wystarczy tylko dobrze podejść do klienta z uśmiechem .Nowe porządki wyjdą Nam na dobre zobaczycie:-) podpinam się do wypowiedzi choti. Obroty są już wyższe niż w tamtym roku, dlatego trzeba pracować nad tym żeby je podnieść jeszcze bardziej :) Dodam tylko, że w Czeladzi zwierzęta mają znakomite warunki i opiekę weterynaryjną. Mało który sklep współpracuje z 3 lecznicami.

Ludzie rzucają papierami z własnej głupoty. jak jest komuś żle- niech się zwalnia, nikt go na siłę trzymać na sklepie nie będzie. Za lenistwo pieniędzy się nie dostaje i widocznie to kogoś zabolało.

titucha - 2011-04-29 15:08:54 Pani (usunięte przez administratora) jak pracowala to tlumaczyla wszystko jakie to kibel te umowy dlatego ludzie je podpisali aby nie bylo chryji.To zwykle szantaz jest na papierze ale jak nie oddasz po inwenturze to wylot.Na czeladzi nie ma juz pracownikowWszystko zaczelo sie rozpadac po odejsciu pani emiliNa akwarystyce ludzie rzucaja papierami a podobno nastepni juz sie szukuja Nie bedzie komu pracowac za miesiac chyba ze obok z odziezowego panny bdea lapac rybki na pol etatu. (usunięte przez administratora)

choti

(usunięte przez administratora)się podszywa żeby się za promować hahaha .

gosc

Wysokość Twojej pensji zależy i zależała od góry a nie od innej osoby .Was chyba trzeba wszystkich wywalić , popracujecie w odzieżowym to będziecie wdzięczni bo nic nie potraficie docenić starań innych , tylko ciągłe narzekania .

tia i robila sama to czego trzech z bozej laski manadzerow nie potrafi.

lolek

Ty sie puknij w leb Pani (usunięte przez administratora) pracowala ponad pol roku i istotne jest to ze moja pensja wygladala inaczej niz teraz obroty byly wyzsze i bylo z kim porozmawiac o pracy.Nie to co dzis.To wielka strata tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Aquael - Czeladź

• Jak się pracuje w Aquael?

Zobacz opinie na temat firmy Aquael tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aquael