Opinie o Aquael w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aquael. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aquael o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquael w Czeladź

\"było minęło\" :)

Do Mango! Człowieku czyśty z kosmosu spadł? Przez pracę w Aquaelu zatraciłeś zdolność przyswajania informacji. Od kiedy pani w mięsnym zarabia 800zł/rękę. Chyba 1800!!! Oprócz tego Twoja pisownia ma wiele do życzenia, więc zanim naciśniesz pole "wyślij" sprawdź swoją "opinię" ze słownikiem ortograficznym, bo to obciach takie coś umieszczać. Oprócz tego od kiedy przysługuje pracownikowi pół godz przerwy podczas pracy? Nie znam takiego zapisu w kodeksie pracy. No chyba, że Aquael stworzył swój regulamin zakładowy. Ciekawe! A jeszcze jedno - jestem ciekawa jak wystarcza Tobie 1100 zł na życie? Z czystej matematyki wynika, że to nie jest realne. Jak ma starczyć 1100 zł na zapłacenie czynszu, plus dodatkowych opłat, jedzenie, podstawowe kosmetyki, środki czystości (nie jakieś drogie - lidl lub biedronka), dojazdy do pracy, no i najbardziej kosztowne - wynajem mieszkania lub rata kredytu. Jak ty to robisz? Zdradź Swoją tajemnicę to polepszysz byt wielu Polakom, a szczególnie pracującym u wyzyskiwaczy.

acha i nie anonim tylko Tomasz.

Słuchaj cwaniaczku.Nie życzę sobie pisania o mnie i Czarnejmambie(skoro Ci się taki pseudonim spodobał).na jakiś forach nie obchodzi mnie to czy się będziesz tłumaczył że to nie Ty czy ktoś inny czy pracownicy...mam to naprawdę gdzieś.Porozmawiamy sobie michał jak Cie spotkam w M1 lub poza sklepem.Każdy post wiadomość itd.na mój temat lub \"Czarnejmamby\". będzie odebrany jako obraza i obelga wobec mojej osoby.Zastanów się więc 3 razy zanim coś o mnie jeszcze napiszesz.Nie lubimy jak ktoś jest nie miły prawda?Do zobaczenia niebawem.

artur

tęskniłem za tym syfem .Podobno szukacie pracownikow na realu .Sam drektor M1 się śmieje .Kasjerki z reala bierzecie a podobno dobra firma ale tylko kobiety[usunięte przez moderatora]i[usunięte przez moderatora] wybiera , dwaj super bracia .

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Sklepu Zoologicznego w firmie Aquael? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

od naszego działu się o(usunięte przez administratora), ty nieumisz odszyfrowac tego co ja pisze , ciekawe .bo czytam twoj komentarz i wogole niewiem o co chodzi .Dobrze ze na naszym dziale są jacyś hodowcy i pasjonacji bo na aqua niema na co liczyc .stoicie i gadacie a my robimny dostawy .tylko pozazdroszcić takiego życia jak wy .kasa za darmo leci .staicie i patrzycie gdy inni robia za was

Mango

A ja się dziwie bo 1100 wystarczy jako dla kobiet .Kobiety w mięsnym zarabiaja po 800 zl i haruja przes 12 godzin na miesiac .a my ciężkiej pracy niemamy .Trzeba sie uśmiechac do klienuw i byc miłyzawm poprostu .Niemacie co narzekac bo W Aquaelu niema żle pozdrawiam (usunięte przez administratora)

do Byłego pracownika

Były pracowniku , nie rozumiem Twojego zdziwienia .Może kiedyś się zwierzęta karmiło teraz się koszty tnie .Wystarczy że wejdziesz na Forum , choć by Gliwic i poczytasz sobie przeszywający dreszczowiec Pt " Wysuszone Agamy , kameleony , jaszczurki " W sumie to nie powinno Cię już dotyczyć i obchodzić , bo skoro nie pracujesz w tej firmie tzn że się rozwijasz .A Ci co się tak trzymają stołków , jak tonący brzytwy .Maj bardzo wysokie aspiracje i po Aquaelu czeka ich zasiłek albo spożywczak zoologiczny .Nawet w Biedronce trzeba mieć minimum zawodowe wykształcenie i trzeba umieć pisać , co w przypadku Firmy Aquael na stanowisku menagera czy kierownika nie jest wymagane .Ciesz się chłopie życiem , a niech desperacji martwią się o to forum i jego wygląd końcowy po zmianach interpersonalnych , jakie niebawem nastąpią .

ze jak - 2011-03-08 09:11:05 Wy tylko potraficie narzekac .W jakiej firmie dostaje sie 1100 złotych plus premie ?i za co ?za stanie .Bo tak naprawde jak masz glowe na karku to chowasz sie za filar i nic nie robisz . Jak można pracować ze zwierzętami i nic nie robić? Same się nakarmią, wymienią sobie wodę i posprzątają? Dno. Żeby było sprawiedliwie, pensja 1100zł to również dno i [usunięte przez moderatora] ciekawe jak pracownicy mają się za to utrzymać. Obserwuję Wasze przepychanki już od dawna, jako były pracownik ciekawy co się dzieje w firmie i nie wierzę w to co czytam. Albo firma diametralnie się zmieniła, albo czas zmienić pracowników. Pozdro

heh

ze jak - 2011-03-08 09:11:05 Wy tylko potraficie narzekac .W jakiej firmie dostaje sie 1100 złotych plus premie ?i za co ?za stanie .Bo tak naprawde jak masz glowe na karku to chowasz sie za filar i nic nie robisz . Filary w tej firmie to akurat zostały już pozwalniane:D

ze jak

do Roberta

Robert - chłopie powiedz po czym masz takie wizje, to niesamowite!

Robert

Aquael jest firmą która ma pozytywną opinię. Chcę polecić tą firmę ponieważ praca jest zawsze przyjemna i bezstresowa. Wypłata zawsze na czas i z premią . Szybko można awansować , na świeta są paczki dla dzieci .Jest Fajnie .Dziękujemy

trutututu

Dobre określenie- pozbyciu się, bo tak konkretnie było. IMHO- dokładnie- jest dobrze. Firma się rozwija, zmienia się w sprawnie zarządzaną, nowoczesna sieć, w której od kilku lat, wielu lojalnych pracowników, może dokonywać samorozwoju, nikt się sam nie zwalnia, nikogo nikt nie zwalnia, Pan B[usunięte przez moderatora] jest znanym fachurą i w bliskim kontakcie można się dowiedzieć/nauczyć wielu rzeczy, a przy tym człowiekiem o nieposzlakowanej otwartości, moralności i odwadze cywilnej. Sklepy, jak wszystkie sieciówki idą ku dobremu, obroty rosną i rosnąć będą... w grudniu, cyklicznie, pracownicy mają dużo zadowolenia z rosnących wynagrodzeń, dobrej opieki socjalnej, motywujących szkoleń z produktów znanej i cenionej marki Acti. Nikt też nie śmieje się z AquaelZoo, gdyż to nie jest śmieszne. I tak, bardziej w temacie sklepu w Czeladzi, mimo zmian na szczeblu koordynatorów- już trzykrotnej, kierowniczym- kilkukrotnej, przez okres niecałych trzech lat, zwolniono kilkadziesiąt osób. Względnie zwolniły się same. Ciekawe przez kogo? Kto w tym czasie BYŁ CAŁY CZAS? Abstrahując jednak od wielu ciekawostek- to firma p. Jakiewiczów. Czy naszym, pracowników zadaniem, względnie li tylko prawem jest ocena ich działań, sensowności owych, metod wychowawczych dzieci, czy wreszcie obrona przed odpowiedzialnością? Nie, nie, nie. Trzeba korzystać z pensji, dorabiać na boku, szukać nowych perspektyw, względnie jeść bułki na zapleczu i markować czyszczenie tego, lub owego. A na formę, jak na każdą dużo, trudną do zidentyfikowania dla szarego pracownika firmę, [usunięte przez moderatora]. Nie Wasze pieniądze, a lokale na galeriach muszą być przez kogoś zajęte.

ciekawa

a czy to prawda, że sieć sklepów z której do tej pory drwił i kpił pan J[usunięte przez moderatora] (z której podkupił nowych dyrektoro-koordynatorów) - po pozbyciu się obu panów rozwija się i otwiera kolejny sklep w Poznaniu? Bo jeśli tak to byłby ich trzeci sklep w mieście w którym aquaelowi chyba się nie wiedzie.

;-)

Szefowa wie .Edytka jest skarbem tej firmy

Ada

Na tym szkoleniu w Warszawie też się działo .Winko zrobiło swoje .Całe winko .

miało być

PROGRESS .Wesołych

Zostaw merytoryczną opinię o Aquael - Czeladź

• Jak się pracuje w Aquael?

Zobacz opinie na temat firmy Aquael tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aquael