Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Dominika

@Jasmin, skąd pewność, że będzie trudniej? Czy w ostatnim czasie miły miejsce jakieś sytuacje, które dały o tym znać? Jaki Twoim zdaniem są plusy pracy w tej firmie? Zapraszam Was do komentowania i przypominam o zamieszczaniu komentarzy zgodnych z regulaminem forum Gowork.pl ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

Dominika

@pracownik, @nick, @mama czy próbowaliście zgłosić Wasze uwagi co do sposobu zarządzania i Wasze pomysły na poprawę warunków pracy? @worker, co zaliczyłbyś do plusów pracy w tej firmie? @Karol, jak rozumiem jesteś zainteresowany pracą w Dekorglass? Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi i zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

DG

W tym w mówisz jest sporo prawdy. Patrząc na nowo zatrudnionych ludzi w firmie to czasami się po prostu nie chce gadać. Zero myślenia, wszystko trzeba pokazać. Zero zaangażowania. Ja doskonale pamiętam jak sam zaczynałem. Tu się podpatrzyło co i jak tu się zapytało czy jest ok. I wszystko było.ok. Dziś ręce opadają. Na wszystko musisz patrzeć. A co do premii to rzeczywiście coś "chyba" jest nie na miejscu. Racjonalnie myśląc. Jeżeli braki są odseparowane od dobrego wyrobu to czegoś nie rozumiem. Sprzedawane są tylko i wyłącznie butelki o dobrej lub bardzo dobrej jakości. Te wykresy są robione dla niestety ludzi nie myślących, bo kto może sprawdzić jak wygląda rzeczywisty procent braków. Wykresy robione "na zamówienie" bo ludzie mogą gadać. Niestety tak to wygląda....A braki były są i będą. Coraz bardziej skomplikowane asortymenty, ograniczanie kosztów produkcji, podnoszenie norm, a kierownicy mają czarno na białym że produkcja wzrasta. No na miejscu Szefa miałbym wielki ból głowy..... Pozdro

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Dekorglass o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Gtx

Proszę przeanalizować co wnoszą tzw. szkolenia i czy tak można je nazwać. Moim zdaniem są to pogawędki które nic nie wnoszą, niosą tylko olbrzymie straty finansowe które to my jako pracownicy DG ponosimy. Z grona ok 20 osób biorących udział w dwóch pogawędkach 2/3 sami krytycznie odnosiła się do celu, jakości jak i samej tematyki. Jedynym plusem tych że "szkoleń" jest przedstawienie wizerunku firmy u kontrahentów czy audytorow jak to DG inwestuje w rozwój pracowników. Cały proces samooceny jaką sobie wystawiamy i zatwierdza przełożony zupełnie ma się nijak do całej procedury i napewno nie niesie za sobą żadnych finansowych bonusów na które wszyscy tak liczą. Luty wypłata a 10% tzw. "premii" nie ma bo progu rentowności brak.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Dominika

@hej mam wrażenie, że większość wymienionych przez Ciebie uwag dotyczy planowania czasu pracy oraz kadry kierowniczej. Według Ciebie nie jesteście w stanie otwarcie się z nimi komunikować. Rozumiem, że podejmowaliście takie próby? A gdyby byli oni skłonni wysłuchać Waszych uwag, to jakie według Ciebie zmiany wpłynęłyby na poprawę pracy w Dekorglass? Wspominasz też, że przez brak pracy na produkcji zdarza się, że pracownicy są odsyłani do domów. Czy takie sytuacje mają miejsce często? Czy może któryś okres roku szczególnie takim przestojom sprzyja?

hej

Słabe strony pracy? *praca w trybie trzyzmianowym(1,5 dnia wolnego po 6 przepracowanych dniach) *brak dobrego kontaktu z brygadzistą/kierownikiem - gorsza praca, co za tym idzie - gorsze wynagrodzenie *częste "wysyłanie do domu" - są momenty, kiedy na produkcji nie ma pracy, jedyne rozwiązanie brygadzistów to odsyłanie pracowników z powrotem do domu, nie zważając na to, czy mamy jeszcze urlop lub dwd, czy nie, nie patrząc na to, że ktoś przejechał nawet ok 30km do pracy *brak jakiegokolwiek porozumienia z kierownictwem - mam tu na myśli kierowników działów, których jedynym celem jest zaimponowanie "tym wyżej", podnoszenie norm, obniżanie stawek, zero chęci na wysłuchanie naszych próśb i skarg, a jest tego DUŻO! *ciężką pracę fizyczną wykonują głównie niestety kobiety, wszyscy patrzą tylko na robola, nie na to czy dasz radę sobie z daną butelką itd. *plotki, konszachty, zawiść *ludzie gonią za lepszą dniówką i lepszą pracą jak głupi- ale co się dziwić, skoro zarabiają gorzej niż przy zamiataniu ulic to nie wszystko :)

Dominika

@Edmógłbyś powiedzieć jakie konkretnie zastrzeżenia masz do firmy jako pracodawcy? Takie informacje będą o wiele bardziej pomocne, tym bardziej, że to co dla Ciebie jest słabszą stroną pracy w firmie, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

Dominika

@Ola czy obecnie w firmie zaszły zmiany? Czy też dalej odchodzą z niej pracownicy? Co możesz doradzić osobom, które obecnie zastanawiają się nad podjęciem pracy w Dekorglass?

ad1

Ile trzeba czekać na umowę o pracę? Rok, dwa, czy jeszcze dłużej? Moja znajoma pracuje już ponad dobry rok i jeszcze nie dostała tej umowy. Trochę to przykre, bo wiadomo, że umowy zlecenia nie zapewniają nic tak naprawdę pracownikom.

Kudłaty

W Dekorglasie jest bardzo dużo fikcyjnych stanowisk. Ilu jest tu niepotrzebnych ludzi którzy biorą pieniądze za nic.(usunięte przez administratora)

Mam pytanie odnośnie płac w DG a mianowicie kiedy będą podwyżki? Wstydem jest w taki sposób traktować pracowników. Firma świadcząca usługi zdobienia dla najbardziej rozpoznawalnych, najdroższych i najbardziej wymagających klientów a płaci ludziom ledwo (usunięte przez administratora)

vvv

Moim zdaniem brygadziści za dużo zarabiają w stosunku do wykonywanej pracy, dosyć że się wybujają na fotelach to jeszcze za to mają zapłacone ,a reszta na nich pracuję

#xyz

Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nikt nie publikuje takich informacji ponieważ nie ma takiej potrzeby. Jeśli chcesz dostać pracę w DG musisz zostać przez kogoś poleconym. Bardzo rzadko zatrudniają kogoś kto nie zna nikogo z zakładu. Z resztą jeśli dostaniesz pracę to sam się przekonasz jak to wygląda od środka. Na początku każdy mówi że jest bez polecenia, a później wychodzi szydło z wora i ujawniają się kontakty danego pracownika. Powodzenia życzę.

njjj

ja tylko napiszę teraz tyle . wiem jak sie teraz pracuję bez stresu niech brygadzistka pakowania ma ten urlop jak najdłużej,kiedyś nie wierzyłam ale teraz już wiem jaki jest komfort w pracy,jedna osoba nieodpowiednia a jaka różnica,taka to tylko (usunięte przez administratora) odpowiada

Pięknie. Audyt przeszliśmy pomyślnie zdobywając ponad 70% przyznane przez bardzo wymagający, wnikliwy skład audytorów. Pewnie zasłużyliśmy na premię lub podwyżki wynagrodzeń. Dobre sobie co? Założe się że nawet nie usłyszymy ze strony dyrekcji słów że razem zapracowaliśmy na ten wynik.

billo

no podobno niedługo u nas w zakładzie będą wymarzone podwyżki ,ciekawe czy doczymają słowa , nie pamiętam kiedy były ostatni raz chyba 8 lat temu albo lepiej

zdzichu

pracujemy za najniższą krajową bo teraz i miesiąc temu zarobiłem 1200 złotych i jest wielu takich ludzi w tym zakładzie. gdziekolwiek bym nie poszedł to wszędzie tyle zarobię ale przynajmniej w nocy spię w domu i weekendy wolne a tu tyram nocki, świątek, piątek i weekendy. brak godności dla człowieka

jam jest Pan

No wiesz skoro nie wiesz od czego jest dział marketingu to powinieneś o tym poczytać bo według mnie to chyba nie wiesz ! To dział marketingu zajmuje się reklamowaniem firmy oraz szukaniem klientów. tego ucza na marketingu w szkołach! A tak na marginesie ludzie może czas się obudzić, najwyższa pora aby szef dowiedział się co jest na zakładzie(usunięte przez administratora) To co tu się dzieje to przechodzi ludzkie pojecie . (usunięte przez administratora)

Its only me

średni:-) - 2012-09-14 15:58:58 no to wyszło na to,że w tym zakładzie nie liczy sie pracownik ,który jest pracowity tylko plecy!!!Tutaj się zgodzę w 100%, nie mówię o wszystkich bo jest kilka osób które zasłużyły na swoje stanowiska ale reszta ?? Przecież to jest parodia :-) Aczkolwiek zarządowi to nie przeszkadza oraz nie widzą w systemie awansowania i rekrutacji potrzeby zmian, to jest ich zmartwienie i nic nam do tego.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 13 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass