Dekorglass

Opinie o Dekorglass

kama

Ja wiem, że każdy by chcial żeby tak było jak piszesz. Lecz zarobki tam w porównaniu do naszych będą mierne. To że większość sobie wyobraża że będą tam przy wejściu złoto rozdawać to nie znaczy że to będzie prawda

Szukuje się 500 miejsc pracy, ciekawe czy beda miec lepsze stawki, czy ukraińcy same.

Zainteresowana pracą

Czy macie trzynastki, premię miesięczną od zysków, co jaki okres czasu macie podwyżki, (raz w roku, dwa razy w roku, żadziej) i po ile złotych te wzrosty płac są, to bardzo ważne

Ciekawa

(usunięte przez administratora) Czy warto przyjść do was do pracy. Czy są podwyżki co roku, jak z socjalem, czy są wczasy pod gruszą, czy płacone jest stażowe, czy są pożyczki bezzwrotne, czy są nagrody za wysługę lat, czy karnety na siłownię, do Multikina w Olsztynie, lub karnety na obiady do Wkry dla pracowników są, lub i też członków ich najbliższych rodzin? Dajcie jakieś info jak wam się pracuje, czy jesteście usatysfakcjonowani, czy macie cieszyć się z miejsca parkingowego jak niektóre firmy zapewniają.A może macie jakieś inne ciekawsze przywileje od pracodawcy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
hrr

Pytanie grzecznościowe! Od jakiegoś czasu słychać, że odbyły się kolejne wybory na pracownika minionego kwartału. Czy pracownicy mogliby się dowiedzieć, kto i za jakie zasługi taką nagrodę otrzymał? Nadal nie wiadomo za jakie osiągnięcia pracownicy takie vouchery gotówkowe otrzymują! Czy to jakiś wielki problem, czy tajemnica aby takie osoby przedstawić całej załodze do wiadomości - kto i za co został nagrodzony (wyróżniony) ? Serdeczne pozdrowienia i podziękiwania za informację przekazaną całej załodze Firmy.

Mariii

Aha to pewnie ta zmiana co prawie wcale na hali ich nie ma i palety godzinami stoją nie odebrane. To już wiadomo która, nie trudno się domyśleć.

Mohamedius

Asortyment powinien być zgodny z wzorem produkcyjnym nie z widzimisię. Akord akordem, produkt ma być dobry, żale są zupełnie niezasadne.

Produkcja

Gorąca rozgrzewająca zupa dla wszystkich by się przydała. Mróz jest coraz silniejszy i ma być przez dłuższy czas. Na halach robi się coraz bardziej zimno. Czy jest szansa aby taki posiłek regenerujący mogli dostać wszyscy?

Sitodrukman

Coraz więcej obowiązków dochodzi pilnuj mesa ... dobrze wbij do niego tyle i tyle przerwy... żeby było... Szukaj butelek do produkcji ... Wbijaj palety lataj po karty wyrobu...lataj po nitro bo standardowo go.nie ma ... Lataj po karty wyrobu... SPRZĄTAJ...ITD... JEST TYLE TEGO ZE NIE MAM KIEDY ZAJĄĆ SIE MASZYNĄ ha... A podwyżek jak nie ma tak nie ma a obowiązków dochodzi ... (usunięte przez administratora)

Sito
@Sitodrukman

Oj naprawdę. Biedactwo. Teraz, to dopiero się spracujecie. Zamiast 6,5h w tel będziesz siedział 6h.

Produkt a

No tak, tylko ze obowiazkow tyle ze niedlugo produkcji nie bedzie bo wiecej bedzie roboty ktora ma maly zwiazek z produkcja. Masz 8h na zrobienie produkcji a na te wszystkie duperele zaraz odejdzie 2h bo codziennie cos nowego wymyslaja. A przez to ucierpia tylko i wylacznie pracownicy na produkcji bo jej wyniki spadna. Ciebie rozumiem to nie marrtwi, wyplata nje ulegnie zmianie bo pewnie siedzisz w biurze, dostajesz kawe,ciastka,premie za nic itd

Sami

Jeżeli to my drukarze mamy wbijać w mesa to co należy do piecowych to ja poproszę teraz 10 % dodatku funkcyjnego .bo przecież piecowe mają taki dodatek za liczenie.

Praca

Hej, czy jest możliwość pracy w tej firmie na dwie zmiany? Rano i południe? :/

Na bale i tak chodziła część pracowników, gdzie Ci nie chodzili otrzymali chociaż złotówkę. Wiadomo taki bal to ogromny wydatek za parę. Ten co nie był z różnych powodów nie miał nic, takie to dziwne.

Piecowa

Też chciałbym posiłek regenerujący, albo karnety na obiadki, całkiem fajny pomysł.

Komorniki

Dajcie pracę na sitodruk Komorniki, duże normalne zlecenia, bo za chwilę zabraknie Wam Szanowni Państwo operatorów, piecowych i innych. Sitodruk chcę dużych zleceń! Kiedy w Komornikach będą normalne zlecenia nie jakieś wypalanie. Oby nie było za późno jak kolejnych operatorów utracicie i nie tylko!!!

Czy na umowę zlecenie tez dostaniemy talony ?

Hr

Czy ktoś zauważył, że pracownicze nagrody kwartalne docierają głównie na malarnie, niejednokrotnie do tych samych ludzi, zastanawiające....!! Czy wśród tak licznej grupy pracowników nikt na takie miano nie zasłużył - wątpliwe. Zmieńcie całkowicie zasady tych nagród i bardzo dziwnych wyborów, ludzie mają oczy i widzą kto otrzymuje, zrozumiałe raz można otrzymać, ale nie kilka. Nie na malarnii nagrody się kończą, są też inne zasłużone osoby. Sposób wyboru do głębnej rozwagi!!

sitodruk

Godne zainteresowania są od dłuższego czasu malarnie w Kom. co tam się dzieje to ręce opadają. Malowanie i spalanie, malowanie i spalanie ...... i to jakie ilości, widocznie dzieje się to bez kosztów i jakiejkolwiek odpowiedzialności - można, można. Grunt, żeby kaska szła (jeszcze jaka) i braków nie wykazywać, jakie to chore, a sitodruk bardzo rygorystycznie odpowiada za każdą sztukę powstałego braka ... Niech ktoś się temu w końcu przypatrzy jak tam jest pięknie, (usunięte przez administratora) czyżby te straty to nie pieniądze w jakimś stopniu całej załogi Firmy..??!!

Wilk morski

Ja mam pytanie. Czy taki zakład produkcyjny nie może zainwestować w prawdziwy serwis sprzątający? To co jest na stołówkach i w toaletach to jest kpina. Normalnie jest ciężko A w okresie epidemi raz na zmianę umyć stołówkę i toaletę to jest za mało. Na stołówce nie da się zjeść okropny zapach i łazienka to samo. Pracujemy na 4 zmiany i czystość w takich miejscach nam się chyba należy. Nie wiem czy nikt tego nie widzi jak to jest robione i nikt niekontroluje?

Hacapska

Dla biura też regulaminowa przerwa raczej przysługuje - przerwa śniadaniowa (system czterobrygadowy, dwunastu godzinny, oraz pozostali pracownicy - biuro 7-15 ). Wypadałoby aby przerwa dla tej grupy załogi była rownież określona godzinami tak jak jest na działach produkcyjnych. Nie jest chyba problemem aby takie godziny ustalić dla "Biura" i tego egzekwować, wykluczy to przy okazji różne niekoniecznie przyjemne zapachy unoszące się w biurach a tym samym umożliwi spożywanie posiłków przede wszystkim w spokoju bez stresu. Są stołówki i korzystajmy z nich - nie jedzmy w biurach - stołówki czynne są 24 h na dobę!!!

Obiektywny

Kompetentny i zarazem konkretny "Nowy" Pan Dyrektor może doprowadzić do porządku, funkcjonalność Zakładu w Działdowie tak jak jest w Zakładzie w Komornikach. W Komornikach "każdy" pracownik wie co do niego należy, tam jest po prostu ład, porządek i dyscyplina, to też za sprawą "Nowego" Kierownika produkcji obecnie dwóch Zakładów. Jest nadzieja na lepsze jutro, że niebawem stawki wszystkich działów zostaną odpowiednio wyrównane (obniżone, bądź podwyższone) nie nadciągane ani zaniżane. Pracownicy z Komornik szanowali i szanują Dyrektora i Kierownika za porządek i kompetencje, równe traktowanie pracowników. Wydaje się, że to bardzo dobre posunięcie Zarządu w związku ze zmniejszaniem niektórych etatów "sztucznych", "nieproduktywnych" funkcjonujących w nadmiernej ilości. Jedna Firma to i jedne, jednakowe zasady, tego było trzeba już od dawna aby nie poróżniać warunków pracy i płacy pracowników. Niezależność, bezwzględność to cechy godne chwały. Ujednolicenie wszelkich zasad w obydwu Zakładach to szansa na dalszy owocny rozwój Firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 12 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass