Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

lojer

jak ktoś się chce sądzić z darem to ja pomogę

Były PH 2

Nie wspominając jak mój przedmówca o żetelności rozliczeń, zawsze kazali równolegle z systemem sprawdzać swoje wyniki co jak głupi robiłem tylko że na koniec miesiąca nigdy moje wyliczenia nie zgadzały się z ich wyliczeniami. Samochody he he zabawne w mojej umowie było że to moje narzędzie a prawie nigdy go nie miałem bo musiałem dawać do wożenia wody do klientów a jak przychodziły mandaty to ja i moi koledzy musieliśmy płacić bo w końcu były na naszym stanie prawda ?? Bardzo chętnie będę świadczył przeciwko tej firmie i potwierdzam wszystko co tu napisano z pominięciem kogoś z firmy.

Były PH

Witajcie. Większość z tych opinii to prawda. Pracowałem jako PH w regionie południowym. [usunięte przez moderatora]jak mały robocik by wykonać plan na okresie próbnym (2 m-ce 130 %). Ponad pozyskiwaniem klientów musiałem dowozić wodę, i załatwiać sprawy za BOK i to wszystko za marne 1230zł na rękę. Pod koniec brakowała mi 11% do wykonania planu no i... wiadomo cyferki się liczą. wywalili mnie, a nikt nawet nie wziął pod uwagę wszystkiego co robiłem by uchronić Dar Natury od blamażu na oczach klientów. Trudno... niech sami żałują. Pracuje teraz dla innego koncernu, w którym to przynajmniej lepiej płacą i nie liczą się tylko cyferki, ale człowiek.

kokosik

jak to mówią w darze: "jest kasa do wyjęcia - wystarczy dotknąć"

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Al

Czekamy na kolejne wyroki Sądu Pracy i dotkliwe kary finansowe dla daru natury. Mamy nadzieję, że będzie więcej odważnych ludzi niepozwalających robić z siebie niewolników i zastraszonych, mobingowanych ludzi.

darr

....zapytaj kierownika on ci wytłumaczy co to sa przepały wody ......................

Pan Kowalski

Na całe szczęście dla wszystkich zainteresowanych istnieje takie miejsce jak to aby nie popełniali życiowych błędów. Dowiedziawszy się że właśnie sobie ktoś moim nazwiskiem gębę wyciera postanowiłem tu zajrzeć. Daleki jestem na chwilę obecną od komentowania fanatyzmu i [usunięte przez moderatora] daru natury niech przemówią fakty - świadkowie - nagrania oraz pozostałe dowody na sali sądowej. Pozwólmy aby Sąd stwierdził i dodam że nei po raz pierwszy kto w tej sytuacji ma rację a kto jej nie ma. Napisał bym z poważaniem ale niestety to dotyczyło by kogoś kogo poważam. A zatem żegnam i do zobaczenia na sali Sądowej.

rekrut

aaaa i mam pytanie o co chodzi z tymi przepałami wody?

rekrut

tak czytam te opinie i się zastanawiam nad jednym non stop są ogłoszenia na Dostawcę. tak się strasznie rozrasta? czy firma zajebista tylko ludzie nie dorośli? nie chciałbym być kolejnym który odfajkuje 3 miesiące. co Wy na to?

darr

....dla nie dających sobie rady na rynku pracy Państwo organizuje opiekę społeczną i pośba o zaprzestanie komentarzy ..rynek pracy weryfikuje każdego

H2O

O jak widzę kolejny obrońca uciśnionych " dar " go zwali. I nawet jak widze zaczynają się wycieczki personalne w dobrym kierunku to idzie poprosimy dalej. Ale widocznie musiało kogoś coś zaboleć że się " dar " odezwał jak rozumiem w imieniu pracodawcy. A z tego co wiem i czytam to żałosna jest firma w której tak wielu robi tak wiele dla tak niewielu.

edenowiec

...najbardziej mi sie chce śmiać jak pomyśle o tym że ta cała menażerka czytając to pompuje sie że ci co piszą te opinie to cieniaki ...tylko my jestesmy prawdziwi twardziele ...tak tak siedźcie jak [usunięte przez moderatora] po 12 h w pracy pijecie tego swojego knora, kawe i palcie papierosy na maxa i dalej prześcigajcie sie w siedzeniu w pracy ........pomyśle o was z moimi kolegami przy piwie lub na lanczu o 17 kiedy wy zaczynacie druga zmianę za darmo bucha cha cha ...i dalej tkwijcie w przekonaniu że robicie coś wielkiego ....psrzedaź wody ...............jakim trzeba być prostakiem ....już nawet wsie gdzie tak prostu ludzie myślą nie istnieją ...pa pa

mały terrorysta

zawiadomic to trzeba klientów koniecznie !!! zwłaszcza tych strategicznych co obsługuje najlepszy z najlepszych KKS bo przez całe lato będą mieli przepały w wodzie.

pikaczu

...upał straszny ...trzeba zawiadomić policje bo to co zaczyna sie dziać w oddziałach zaczyna przekraczać granice ludzkiej wyobraźni ...gdzie jest prokurator na tych gangsterów z daru

zapomniałeś napisać że o tych co sie nie sprawdzili to się mówi w tej porządnej firmie MANEKINY. a TY jak pasmo nieustających sukcesów ? to pochwal się jakie stanowisko piastujesz i w którym regionie takie sukcesy...

Majestic

Lolek ty to jesteś w czepku urodzony pewnie zostałeś zauważony i dostałeś złotą odznakę i dostałeś kilka słoiczków po kawie a jak się postarasz to za rok może dwa dostaniesz nakrętki. A to że musiałeś podłożyć świnię kilku kolegom i oszukiwać klientów łamać przepisy i być kanalią to przecież detale. Znałem jednego padalca który mówił o pracownikach dobitniej „ róbcie sobie zdjęcia ludzie tak szybko odchodzą „ i to świadczy o wszystkim jakie to [usunięte przez moderatora].

DW

dzieki za infow w sprawie Lodzi. ja szukam pracy jak tylko cos znajde to robie ewakuacje niestety wszystko co tu jest napisane to prawda.......

Firma Nestle Dar natury jest cudowana i wspaniała i superaśna, a wyroki sądu są tendencyjne i polityczne. Dyrektorzy są świetni. To pewnie nagonka wrogich sił politycznych. A właśnie Lolek mój drogi, dar natury należy w większości do zachodniego koncernu, więc nie jesteś jej właścicielem.

pikaczu

......prawomocnym wyrokiem sądu płacą za nadgodziny i mają cały czas sprawe w sądzie pracy

DW

a o co chodzi z ta sprawa w Lodzi ?? jestem pracownikiem firmy w jednej z lokacji na polnocy ale nic nie szlyszalem??

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.