Opinie o Nestle Polska

Karol

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o pracy w firmie? Interesuje mnie praca agenta handlowego ds, cateringu. Warto zaczynać tu pracę?

Karolina

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Lidera Zmiany Produkcyjnej w Nałęczowie - czy ktoś z forumowiczów może opisać warunki zatrudnienia proponowane na podobnym stanowisku? Czy pracodawca oprócz podstawowego wynagrodzenia, zapewnia też dodatkowe benefity/socjal? Te informacje będą cenne dla osób, które sa w trakcie poszukiwania pracy.

takx

Niestety nie mam pojęcia czy tak jest w przypadku tej oferty o której piszesz @kurka ale wiem, że na specjalistę ds. współpracy z kluczowymi klientami jest umowa o pracę, tak samo jak i możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjny pakiet socjalny. Myślę, że ogólnie tak jest w firmie.

aigo33

Witam, piszę pracę inżynierską na temat dystrybucji wody źródlanej, czy ktoś z Was posiada może jakieś ważne dla mnie informacje? Jeśli tak to proszę o maila szklaneczka1@gazeta.pl. Pozdrawiam.

Darowy

Hej to prawda że będą odprawy jak przejmie nas EDEN? czy to kolejna plotka?

CREDE

Osoby z dużym doświadczeniem w branży 5 galonowej, które w związku ze zmianami w branży szukają nowej pracy, zapraszam do przesłania swojego CV na adres crede(@)wp.pl; Polska firma, polska woda, stabilne i godne warunki pracy :)

zibi
@CREDE 09.12.2014 12:58

zibi przestań

Darowy

Pracowałem w tej firmie 3 lata z ZPC, generalnie mam same złe wspomnienia, bardzo słabe zarobki bardzo duże wymagania i mnóstwo obowiązków które nie są związane ze stanowiskiem pracy. Nie polecam nikomu, no chyba ze jesteś po studiach i nie masz żadnego doświadczenia. A teraz jak się sprzedali będzie jeszcze gorzej....

darnatury

Ano sprzedał się Edenowi, koncern pozbył się kuli u nogi w całej Europie

wow

eden czy dar to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

dar

Dar sprzedał się jak tania dziw..

Tomke

ochydna firemka

Zaszła pomyłka, ponieważ ta informacja dotyczy Zakładu Produkcyjnego w Częstoniewie a nie POK-u Częstoniew

szukająca

znalezione w opiniach warszawskich a powinno być tu i dodałabym do tego brzezińszczaka i bazę pks-u anonim - 2011-03-18 18:51odpowiedz | cytuj co do [usunięte przez moderatora] to nieźle to to robi pewna pani z logistyki,jak pojechała służbowym autkiem traktorek kupować to tak gościa dmuchnęła w tym autku że wzięła wszystko za darmo łącznie z nim ale miała pecha bo jej facet na powrocie ich trafił i co tu się dziwić że kangoo zużyte mocno jak się po sadach i lasach jeździ toż to prawdziwy dar natury )))) a świadka zastrasza się koneksjami w policji

ja tu nie jestem od dawania, ale może ktoś będzie chętny

szukająca

dzięki stokrotne może bana mi nie dasz tak od razu

dla ułatwienia "szukającej" - ale wiesz co chyba tak nieporadnych osób to tam nie szukaja

Zostaw opinię o Nestle Polska - Częstoniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nestle Polska