Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

darowiec

na jakie stanowisko ta praca? do centrali czy do oddziału warszawskiego ? w tej firmie wszystko ma znaczenie

audi

witam wszystkich mam pytanie do was bylem na pierwszej rozmowie na poczatku ta firma wygladala mi na powazna... ale po waszych opiniach juz nie wiem co myslec... czy w warszawie caly czas tak jest??

adamo

Miałem tam aplikować ale po waszych informacjach daje sobie spokój z tą firmą:)

LOJER

no tak jak sie ten wspaniały dar chwali jaką ma dobrą wodę ( he he ) to mógłby oprócz KRS i NIP podawać też do publicznej wiadomości ile ma spraw w sądzie i ile jest wyroków na niekorzyść tej [usunięte przez moderatora]FIRMY. PZDR PANA MECENASA [usunięte przez moderatora]

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

naczek

Życzę jak najwięcej przegranych spraw z pracownikami w sądzie i żeby PIP i Sąd pracy doprowadził was do porządku a tym którzy są niby dyrektorami szybkiej konfrontacji z rynkiem pracy bo takiego braku człowieczeństwa jaki można spotkać w tej firmie nie da się wyobrazić...........Pracownicy pamiętajcie ze macie swoje prawa i że sądy orzekają sprawiedliwe wyroki dla pracowników tej firmy

była pracownica

była pracownikiem działu handlowego kilka lat temu , pracowałam jakieś 2,5 roku... z przykrością zgadzam się niestety ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Cały czas się tylko zastanawiam dlaczego zarząd nie robi nic w tej kwestii aby zmienić warunki pracy dla ludzi... w taki sposób firma długo nie pociagnie - nawet jesli ma w nazwie "Nestle"... Pozdrawiam i współczuje wszystkim obecnym i przyszłym pracownikom. Szkoda , iz poniżej nie ma oceny "mniej niż zero";-))

św. mikołaj

życzę[usunięte przez moderatora] z lublina która ma pseudo władzę w darze natury aby stała się bezrobotnymi a pracownikom daru jak najwięcej wygranych spraw z tą firma w sądzie . mam nadzieje że prawdziwe nestle zaprowadzi tam porządek .........bo inaczej doprowadzimy do zamknięcia tej firmy w Polsce . pracownicy daru ps. jestesmy swiaodmi swoich praw

....po pierwsze to nie sÄ? oszczerstwa tylko niestety prawda ...po drugie faktycznie prokuratura powinna się zająć ale tÄ? firmÄ? .......na razie sąd pracy sobie nieźle z niÄ? radzi i nakazuje wypłatę nadgodzin ale nie nie "wlepia " kary samej firmie za takie ??[usunięte przez moderatora].......takie firmy jak dar powinny być? piętnowane za [usunięte przez moderatora] a w skrajnści powinny być zamykane lub mieć? zakaz prowadzenia działalności w tym kraju ................najgorsze jest to że kierujacy w tej firmie są przekonani o swojej niewinności i nie rozumieją o co pracownikom chodzi .......

Tomek niedoszły pracownik N/W i dla tego szczęśliw

DAR - 2010-09-21 23:01:19 Jak można pisać takie złośliwości pod adresem Daru Natury. To porządna Firma. Nie zrobiła nikomu żadnej krzywdy. Poza tym te oszczerstwa nadają się do prokuratury, to jest podważanie autorytetu Firmy i niszczenie jej marki. Nikt nie każe wam pracować 24 h/dobę. Sami nie umiecie zarządzać swoim czasem i nawarstwia się wam duża liczba obowiązków. Poprostu nie radzicie sobie ludzie i nie nadajecie się do pracy. Jeśli napisał to na prawdę ktoś z kierownictwa tej firmy (co potwierdza specyficzny frazesowy język) to jedynie świadczy, że ta firma to dno! Jeśli kierownictwo wdaje się w pyskówki na forum internetowym to jak musi zachowywać się w pracy?????? Co za poziom? Co za zasady? Co za standardy?

jak można???

jak można ? jak można? no właśnie jak można kazać biegać po piętrach z butelkami od rana do nocy i przewalać po 5 ton dziennie? jak można wypuszczać na drogi samochody-pułapki śmierci (stan techniczny - masakra) jak można wiecznie obiecywać złote góry handlowcom, jjak można zatrudniać i zwalniać zatrudniać i zwalniać? jak można?

pikaczu

bardzo mi przykro ale sądy jak dotąd mają inne zdanie . Czeka was ciezka i dług apraca nad tym aby zmienić wizerunek. Ciekawe jest to że ci ludzie którzy niby sobie nie radzili w innych firmach radzą sobie ..... . Jeżeli np w klasie 20 osób 2 nie zdaje sprawa jest oczywista wina ucznia ale jeżeli 19 nie zdaje to czyja jest wina ? ponieważ możecnie zrozumieć o co chodzi ta przypowieść jest do waszej rotacji PH w firmie ...tyle ludzi sie nie nadaje ??????? z reszta porzadna firma nie interesowałaby sie takimi stronami jak tam ..................

DAR

były ph

...hihihi personalny ??? eeee ornitolog !!!! zabudżetowałeś kilkadziesiąt tysięcy na kary w przyszłym roku ? wiesz niby jesteś dyrektorem ale o tym musisz pamętać hihihi

były ph

...dwa netto hihihihihihi ...nie no naobiecują ci i 6 netto ale po prostu zapytaj się o podstawę...........czy czytałaś wpisy o te firmie na tej stronie .........bo troch e mnie dziwi ze bierzesz ta ofertę na poważnie ...no chyba że chcesz zobaczyć wampiry na żywo i ...delikatnie mówiąc złe maniery w pełnej krasie

rico

a do którego biura zapraszają ? Oddział ? Centrala? na jakie stanowisko?

rekrutantka

Hej, ja mam zaproszenie na rozmowę do biura ale nie wiem czy warto jechać, jak tak czytam wasze wypowiedzi , w wiekszosci piszą kierowcy ale jaka atmosfera w biurze? ile mozna zarobić? czy zarobki powyzej 2 netto wchodzą w grę?

ooooo...ile tu ciekawych wpisów .........a propos prokuratora niebawem sąd pracy z poznaniu więc czarny golf trzeba będzie zdjąć bo będzie gorąco ...........

...przepraszam czy ktoÅ� wie .......czy w Poznaniu wszedÅ� już prokurator do Daru Natury ??? bo tam już najwyższy czas

galonowiec

pamiętajcie notujcie codziennie nadgodziny...prowadźcie sobie notatki ...drukujcie maile kserujcie tacho................nieuczciwość trzeba karać ...ta firma musi ponieść konsekwencje braku elementarnej wiedzy i sadystycznych zapędów [usunięte przez moderatora]z Lublina

PIP

....ludzie opamiętajcie się chcecie pozabijać tych biednych pracowników ...w taki skwar w szoferce .......życzę[usunięte przez moderatora] lubelskiej chociaż jednego dnia z dostawcą .....ale PIP się do was dobierze ..może nawet i prokuratura ...............

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.