Opinie o Nestle Health Science w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nestle Health Science. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nestle Health Science o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Health Science w Warszawa

Xxx

Masakra ! Psuje się wszystko. Atmosfera kiepska, targety kosmicznie nie realne, narzędzia średnie. Najgorsza jest nowa kierownik północ, która już po kilku miesiącach daje plany naprawcze, ma problem sama ze sobą, nie ogarnia komunikacji wewnątrz firmy, ma nadmierne oczekiwania. ZAPOMNIAŁ (usunięte przez administratora) jak cielęciem był ! Szkoda że góra tego nie widzi ! Jak dalej pójdzie to będzie pozew zbiorowy ! Pozdrowienia dla E.P.

@Xxx

Dlaczego atmosfera w tej firmie jest kiepska? Co masz na myśli? Kto się przyczynia do tej złej atmosfery najbardziej - kierownik czy pracownicy?

Elo Nowy wpis
@Xxx

Tak

Senior Nowy wpis

Tereska masz znowu dyżur? Wszystkie plany naprawcze w Zespole omówione? Polecam szkolenie w czytaniu że zrozumieniem i umiejętności korzystania z kluczowego w organizacji feedbacku - także w prezentowanych odpowiedziach na tym forum... Pozdrawiam gorąco Twój fan

Zaciekawiony Nowy wpis
@Senior

Oj widzę drogi Seniorze ze nerwy puszczają. Zbliża się Nestle&I i managerowie zaczynaja się stresować? Ale aż tak żeby tutaj wpisy załatwiać. Nieładnie. Prawda jest taka, ze ludzie maja dość i dopóki „szefostwo” się nie otrząśnie ze snu o swojej wielkości - nic się nie zmieni

Światełko

Mobbing w białych rękawiczkach. HR nie istnieją, nie sprawdzają, nie weryfikują jakości pracy, a pracownicy leczą się u psychiatrów. Pracy jest ogrom, nie do przerobienia przez jedną osobę. Niestety nikt nie dba o priorytety, wszystko ma być zrobione na już. Naprawdę przykro patrzeć jak ulega zniszczeniu to co było wartoscią w tej dywizji.

Teresa Nowy wpis
@Światełko

To, że pracownicy leczą się u psychiatrów (wnioskuję, że z "powodu" firmy) nie jest odrobinę przesadne? Bo chyba gdyby praca tutaj aż tak siadała na psychę to raczej by już tu nie pracowali?

Henio

Tak to bywa jak dotychczasową koleżanka zostaje przelozona, samo życie... A HR i biznes partner tylko gasi pożary w innych biznesach i jeszcze deklarowane etyczne wartości vs prawdziwe działania, lub ich brak na rossyjskm rynku...

Teresa
@Henio

Właściwie to do czego pijesz z tym "samym życiem"? No i z tym rynkiem to nie przesadzaj może, jednak są pewne granice... W sumie też dosłownie jakby nie patrzeć.. :/

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nestle Health Science? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Maja

Widzę że coś ostatnio narzekacie na atmosferę i relacje w firmie.. Tak mnie ciekawi - czy firma jakoś próbuje integrować pracowników? Macie jakieś imprezy integracyjne albo wyjazdy?

Czy Nestle Health Science oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Witch

Umowa o pracę. Przez kilka miesięcy może być umowa o pracę przez agencję zewnetrzną a potem przejście do Nestle też na umowę o pracę

Qwerty

Co tutaj się teraz dzieje to trudno opisać. Każdy na każdego patrzy jak na wroga. Marketing w rozsypce. Kasy nie ma. Sztuczne wizyty. I ciagle mało. A menadżerowie siedzą cicho bo się boja odezwać. Ludzie na gwałt szukają pracy bo znowu zatrudniają tylko z Nutricia. Najlepiej maja Ci co się podlizują. Nieważne ze nic nie robią. Ważne ze pochlebiają. Szkoda ze HR ma wszystko w nosie bo gdyby się przyjrzeli pare głów by poleciało. Najlepsi ludzie odeszli bo mieli dość. Z dnia na dzień ludzie coraz bardziej zdołowani. A nikt tego nie chce zauważyć.

Nestexit
@Qwerty

Szefowa marketingu jest jak rak , który toczy zespół od roku. Błędnie myśli ,że (usunięte przez administratora) i chamskim zachowaniem w stosunku do ludzi zrobi swoją robotę. (usunięte przez administratora) też samą górę , sącząc im jad do ucha i mówiąc jak jest wspaniale. I dopóki ona rozdaje karty NIC nie będzie, a ludzie niedługo znajdą inną robotę. Bo nikt normalny nie będzie tak pracował.

Czy w Nestle Health Science zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

W******y

Tak. Zdecydowanie na gorsze. Strach pisać.

Arkadio

@Zalamani to od czasu zmiany szefa wszystko idzie w gorszym kierunku ?

Pracuś
@Arkadio

I co ? I nic , Pani Prezes MĄDRA KOBIETA , O takim kierownictwie ja mogę tylko pomarzyć . Nestle otarło łzy i mocno wzięło się do pracy. Brawo Prezes Monika , Brawo Michał i Wiesław. O NHS słychać w Polsce. Niech inni się uczą , chylę czoła.

Zalamani

Wszystko co dobre musi się skończyć. Niestety zaczęło się. Wystarczył miesiąc odkąd dyrektor sprzedaży postanowił odejść a już Pani Prezes wprowadziła raporty, sprawdza ilość wizyt i pilnuje czy tabelki się zgadzają. Kierownicy cisną. Marketing szaleje. Kolejna korpo kupa. Zaraz zaczną zwalniać za brak statystyk mimo ze sprzedaż idzie. Każą chodzić do pracy a nawet nie chcą zaszczepić. Czas na zmianę ..... pracy. Smutne to wszystko.

Filip

@Bezgłowy Nick Praca w tego rodzaju firmach nigdy nie będzie podobna do pracy w małej rodzinnej firmie. Grunt żeby mieć kompetencje i chęci a firma warta żeby tu być.

Bezgłowy Nick

Firma się rozrasta, szuka wielu nowych pracowników, więc pewnie wiele osób będzie zainteresowanych tym jak tu się pracuje... Wszystko zależy od tego czego szukasz. Oczywiście jest to duże międzynarodowe korpo, fajnie mieć ich w CV, płaca jest dobra. Jeśli chodzi o atmosferę to jest potwornie niezdrowa, ale jeżeli robisz swoje, nie pokazujesz nikomu że coś Ci się nie podoba, nie przejmujesz się niekompetencją osób z którymi musisz pracować (nos do ziemi i robisz swoje) to nie będziesz tu mieć problemów. Management traktuje każdego protekcjonalnie, nie ma za grosz współpracy, partnerstwa, samodzielnego myślenia, wychodzenia przed szereg. Szef Twojego szefa poniża go przy Tobie, a on poniża Ciebie - norma. Jeżeli do tej pory wydawało Ci się, że rozumiesz czym jest mobbing... to się zdziwisz jak mało wiesz o życiu. Jak zobaczysz że coś nie działa - nos przy ziemi i robisz swoje, jak masz jakiś pomysł - nos przy ziemi i robisz swoje, jak przy Tobie poniżają kolegę - nos przy ziemi i robisz swoje. Nie zdziw się jak okaże się że szef Cię okłamał... nawet jak masz to na piśmie. Jak zaczniesz fikać - zaczyna działać stare dobre prawo - daj mi człowieka a paragraf sam się znajdzie. Zarządzanie w starym dobrym wschodnioeuropejskim strach. Przykład idzie z góry.

ove
@Bezgłowy Nick

zadziwiające jest to, że tego typu opinie piszą najczęściej ludzie będący już poza lub na długim zwolnieniu... choć w zasadzie nie dziwi mnie to - skoro nie szkoda im czasu na takie(usunięte przez administratora) to znaczy, że mają go nadmiar... może warto więc wziąć się do roboty? a nuż okaże się, że szef nie taki straszny, premie można dostać i jakoś tak fajnie...

Rybak
@Bezgłowy Nick

Zawsze zastanawiam się nad takimi wypowiedziami. Sprawa jest przecież dosyć łatwa. Jak się nie podoba to żyjemy w wolnym kraju. Rynek jest duży, pracy tez. No chyba, ze ten kto pisze kłamie i udaje ze pracuje. W takim przypadku nie dziwie się, ze narzeka i siedzi bo miły go nie chce.

Przedstawiciel
@Bezgłowy Nick

Nie zgodzę się z Tobą, a napewno nie ze wszystkim. może jeszcze za krótko pracuję żeby mieć takie obserwacje. Jedno co absolutnie potwierdzam, co uderzyło mnie już pierwszego dnia pracy i zadziwia codziennie to kompletny brak szacunku. Na każdym poziomie „drabinki” ... może z wyjątkiem szacunku pomiędzy nami na samym dole.

...
@ove

No i wreszcie pojawił się ktoś z managementu, kto boi się o swój stołek. Inaczej przecież nie marnowałbyś czasu na takim portalu. :) Widać ze u Was sporo się dzieje...

Nutridrink
@Przedstawiciel

Jak tak złe to się zwolnij. Czemu w każdej firmie pracują ludzie którym jest złe ? Pracodawców jest masa! A no tak :) problem w pracowniku nie w pracodawcy. Zapraszam do Nutricii jak Ci się nie podoba. Tu zobaczysz jak się pracuje, raportuje i za....la

Mimi

So True.... 100%

Eryk

Każdy może napisać swoją opinię. Czy tylko można zamieszczać tu negatywne bzdety?

N

Super atmosfera jest świetny dyrektor sprzedaży ,polecam. Pani Prezes bardzo konkretna babka, stara się odpowiadać na potrzeby rynku i pracowników , chyba jedyna działka gdzie da się jeszcze pracować . Polecam

Dominika
@N

Z Twojej opinii wynika, że warto zastanowić się nad podjęciem pracy w Nestle Health Science, gdyż jest to bardzo dobry pracodawca. Do tego dobra atmosfera - z pewnością ma to pozytywny wpływ na pracowników. Powiedz proszę, na jakie konkretnie osoby jest zapotrzebowanie do tej firmy? Poszukują w ludziach jakiś konkretnych umiejętności, kwalifikacji, bądź wykształcenia?

Grzegorz

@Pracownik, co należy wiedzieć na temat pracy w dziale Nestle Health Science przed złożeniem tam papierów? Czy trzeba posiadać jakiekolwiek wykształcenie pod tym kierunkiem, czy wręcz przeciwnie - każdy jest tam mile widziany pod względem zatrudnienia. Jakie wskazówki dałbyś przyszłym pracownikom firmy?

Miki

Witam, ponowie zapytanie nt. warunków panujących NHS - atmosfera, pensje, premie, sam.służbowy itd?Ktoś...coś??

Patrycja

Cześć. Podpowie ktoś coś więcej o nhs? przedstawiciel do żywienia na Łodzi. Warunki, atmosfera, premie ?

@Patrycja

Duzo się pozmieniało w tym roku. Już się skończyło „czy się stoi czy się leży „.... Zaczyna to nabierać sensu w prowadzeniu tego działu.l, chociaż lekko nie jest. ... ale gdzie jest :) jak robisz swoje i dogadasz się szefem to świetna robota. Tylko trzeba pracować ... :)

Grzegorz

@Karolcia Czy może rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, jaki aspekt pracy w firmie Nestle Health Science oceniasz negatywnie? Wartościowe wpisy są chętnie czytane przez osoby poszukujące informacji o swoich przyszłych pracodawcach. Rozwiń swoją wypowiedź. Napisz na jakie zarobki i premie mogą liczyć pracownicy tej firmy? Czy przedstawiciele handlowi mają do dyspozycji służbowy telefon i samochód?

Nowy szef chyba już każdemu zdążył powiedzieć, że mu nie przedłuży umowy. Tylko nic nikomu nie mówcie, bo główna szefowa zaraz Wam wytłumaczy że to żart był... hehehe żarcik taki, no i od razu Pan szef się dowie. Zero szacunku, zero rozmowy, zero odpowiedzi na maile, a jak ktoś o czymś powie, to od razu publicznie zostanie wychłostany na telco czy innym spotkaniu. No jakoś trzeba sobie tu radzić. Szef ma ludzi w głębokim poważaniu, nic nie robi a szefowa chce świętego spokoju.

Karolcia
@anonymous

No, no, a od jego przyjścia czyli od lipca odeszło już trzech przedstawicieli... Ciekawe kto jest największą trucizną w tej firmie?

Robot

No i co? Nosił wilk razy kilka.... ???? przyszedł jakiś nowy i szybko się za nią zabrał. Dobrze jej tak ???? siedzi teraz podobno na zwolnieniu ????

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Health Science - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Health Science?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Health Science tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Health Science?

Nestle Health Science