Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

OPmk

Slyszeliscie cos o zwolnieniach grupowych w najbliższych dniach??

????
@OPmk

Nie bedzie zwolnien grupowych poniewaz firma musiala by wyplacac odprawy itd. Zwolnienia sa caly czas co dzien kogos zwalniaja z roznych dzialow ale pojedynczo zeby nie isc w koszty

@????

To dadza odprawy tak jak w tamtym roku. Co to za problem dla nich??

Persektron
@Opmk

Zwalniaja z krotkimi okresami wypowiedzenia zeby nie placic odpraw dla nich liczy sie kazda zlotowka

@Persektron

A Ci co maja umowy na czas nieokreslony tez w nieskonczonosc trzymac nie beda jak roboty nie ma

Prekstron
@Opmk

No tak ale w pierwszej kolejnosci ida ci z miesiecznym okresem lub mniejszym

@Prekstron

To takich niestety juz nie wiele zostalo

@Opmk

I co nowego w firmie ? Dalej zwalniaja ?

Eliot
@Xxxx

Dalej dalej zwalniaja w imie ochrony miejsc pracy... A ciekawe co zrobi pracodawca jesli dostanie dofinansowanie od panstwa za ilosc osob zaszczepionych? Wtedy dopiero beda grupowe zw.

@Eliot

A ogolnie jak szczepienia we firmie ?a co do zwolnień to nie ma pracy czy jakis umyk zeby nie trzeba bylo zwracac tarczy bo jak przekroczy dochod to znaczy ze firma mimo pandemi dobrze sobie radzi

Myku
@Xxxx

Zwalniają, bo za dużo jest rzeszowskich nieudaczników na stanowiskach kierowniczych!

Reptun
@Myku

Oo tu masz racje oni tez trzesa portkami pare bardzo pewnych siebie przelozonych bedzie zdegradowanych :)

@Reptun

Komuś wpadl wlasciwy pomysl do glowy zeby troche tych pewniakow przetrzesac , i to powinni przez geste sito siac , zwlaszcza tych niby to wyksztalconych w cudzyslowie nieudacznikow

Mianowicie jaki ?

Sorentopers

Beda degradowac

@Sorentopers

Bardzo sie ciesze ,juz mnie tam nie ma ale napisz jaki finał

@Sorentopers

ład jaki zaprowadzi właściciel - tylko taki ład się liczy w firmie, nieprawdaż???

Baju
@były pracownik

Właściciel już dawno nad tym bajzlem nie panuje, jemu kasa się zgadza a pewne grupy osób kierowniczych kręcą własne wały w najlepsze, szczególnie dział konstrukcji i oprzyrządowania.

lolo
@Myku

a kiedy ich się pozbędą

@OPmk

teraz zatrudniaja

Olczi###

Czy słuchać już coś o jakiś premiach świątecznych ?

Sixsigma
@Olczi###

Bardzo dobrze idzie Ci praca.Czas zwiększyc... - Premie? -nie ,ilość pracy. - Ale przeciez wraz ze wzrostem pracy ,zmniejsza sie jakość pracy. .... - wtedy pozbawimy Cie premii. Tyle w temacie

Lady Pank

Zapomnij o premii świątecznej, nie będzie jej. Powód? PANDEMIA

@Lady Pank

Moze chociaż jakies urzadzenie ktore zalega w magazynie , dawno zapomniane to pod choinke dadza opakuja swiatecznie i siur , jest prezent?

@Xxxx

Idąc Twoim tokiem myślenia podarkiem na świeta bedzie kurz

@Lady Pank

Szkoda ze tylko bury ma problem z premiami swiatecznymi, kazda firma dostaje albo gotowke na konto albo karta przedplacowa. Skapstwo i tyle. Najlepiej na szarych ludziach oszczedzac poklepac po ramieniu robisz dobrze rob wiecej ale na nic nie licz. Taka duza firma a zero socjalu.. Mikolaj tez byl a jak zwykle dzieciom tez nic nie daja porazka

Ile by nie dali
@Xxxx

Ile by nie dali a i tak pewnie nawet czekolady nie bedzie. To nic nie zwróci ludziom paru tysięcy za czas kiedy podczas tarczy pandemicznej robili za około 70% 80% pensji

premi brak

Lady

Ludki ogarnijcie się! Jałmużna jaką dostajecie na produkcji to minimum jakie otrzymacie gdziekolwiek. Może warto w końcu ruszyć cztery litery i poszukać czegoś lepszego, gorzej trafić już się nie da. Szkoda zdrowia i ciągłego narzekania.

deimos

FIrma bardzo źle zarządana kolesiowstwo i kumoterstwo na każdym kroku ale na stołówce można pół dnia przesiedzieć i praca lekka

Jw
@deimos

Dobrze ze chociaz na to kierownictwo przymyka oko

Xxxxx
@deimos

Niestety czasy siedzenia na jadalni juz sie skonczyly, ciągle tylko o to cisną

...
@Xxxxx

ani zywej duszy a na drugiej zmianie szczególnie .slychać tylko agregaty w maszynach

Iii
@...

I umizgi pewnych dwóch osób z smd srednio 3x na zmiane po minimum 40 minut z zegarkiem w ręku

Yyyyy
@Iii

Przestań jatrzyc to ze juz nie robisz w tej brygadzie nie znaczy ze mozesz na siebie napuszczac ludzi! Masz jakis problem to go zalatw a nie wylewasz zale na forum!

Sw

Dawaj sie wyzywać i traktować jak śmieć dalej .raczej nie zaowocuje to niczym dobrym w twoim zdrowiu psychicznym. Wyzwiska ,krzyki ,płacze po wc,traktowanie ludzi gorzej jak zwierzęta. Twoj ulubiony cytat to pewnie " jak ci nie pasuje ze traktuje cie jak smiecia to sie zwolnij" jak tak to wydrukuj i opraw w antyrame i powieś w salonie obok słów SWEET HOME

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Solo

Dziś jedna pani pokazała ..zachowała bardzo fajnie bo pokazała że jest dobrym człowiekiem pożegnała się ...i pokazała klasę .. i szacunek do ludzi zazdrościć odwagi ..nawet za to że ja wywalili a jej super trenerka co wiecznie na telefonie siedzi chodząca po jadalniach i nie szanująca ludzi .ale to wraca ....wszystko.nikt nie ma odwagi o tym mówić .a taka jest prawda .

@Solo

A to zwalniają ? Co sie tam dzieje w tej firmie ?

Ok

Tak ale narazie malo

Xxxx

To znaczy że zwalniają po kilka osób?

Tak

Narazie nie

Xxx

Podobno ruszyła robota na produkcji ??

Lady Gaga
@Xxx

Robota jest a na jak długo to nie wiadomo

@Xxx

Zawsze tak jest najpierw nie ma, ludzie wykorzystaja urlopy bo pracodawca tak każe a pozniej miedzy swietami bezplatny

Galahead
@Xxx

Jak zawsze na koniec roku .. Wszyscy chcieli by podwyzek to maja podwyzki pracy :D taka forma premii swiatecznej praca w swieta zeby ludzie nawet nie zauwazyli ze sa swieta i zeby nie bylo zalu itp.

Szczepionka

Hej jak tam u was ze szczepieniami?? Chcecie sie szczepic? A moze juz po?

@Szczepionka

Kto chcial to sie juz zaszczepił

@Szczepionka

Tak, szczepimy się , dzisiaj trzecią dawką :):):) Bardzo się cieszę ..i będzie więcej spokoju tak po ok. 10 dniach. Zachęcam wszystkich, i wakacje mogą być na wiosnę gdzieś w Europie południowej :):). Tak trzeba.

@ja

Szczepionka na czczo, szczepionka w przerwie, o widzisz szczepionka na urodziny 20 % taniej, o masz co ja widze...szczepionka a gratis mały tatuaż , ale dzisiaj nudy nie ma nic ciekawego w tv... a chyba pojde sie zaszczepic... a dla znudzonych zwyklymi zabiegami mamy szczepionke w fotobudce zdjecia gratis

adrianna

uwaga na babe w kreconych włosach blondyne to jest (usunięte przez administratora) i manipulatorka.Ostrzegam strzezce sie .szczegolnie młode diewczyny.Robi na opmk gzieś pozesniej na klapce podibno a w cześniej na klapce

Bartek

Kochani, systematycznie co kilka miesięcy pojawia się ogłoszenie dot Inżyniera Jakości Dostawców. Czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć co jest tego powodem? Firma rozwija się i potrzebuje nowych czy raczej ludzie sami odchodzą? Może ktoś był na rozmowie i jest w stanie podzielić się jakie zadawali pytania i ile można zarobić na rękę

@Bartek

Pracuje na tym stanowisku sporo kobiet (młodych) stąd też siłą natury jak to bywa zakładają/powiększają rodzinę stąd nowe oferty plus delikatny rozrost działu również, nie ma czego się obawiać, jest tam miła atmosfera a współpracownicy chętni do pomocy

Marzycielka

Na wtryskarkach jest różnie, zależy od humoru (charakteru) brygadzisty i wyżej postawionych... są młodzi brygadziści tam, jeden za młody i nie zna się na tym by rządzić zasobami ludzkimi... drugi troszke starsze bo zaraz po 30stce to nie dość, że ma w rodzinie kierownika to jeszcze czasem chyba pomylił firmę z (usunięte przez administratora)... tak traktują ludzi że im psycha siada czasem a jak są audyty to wszyscy (usunięte przez administratora) i gonią wszystkich podwłądnych po kolei... nawet ci ludzie wyżej nie mają szacunku do niżej postawionych nawet sprzątaczek czy coś... szkoda gadać... niech sie ogarnią i zaczną szanować ludzi bo im odwala a plusy są takie że Ci wspaniali ludzie na niskich stanowiskach są cudowni i można się z nimi dobrze czuć...

Kupaczasu

A to Ząbek jeszcze tam jest....za moich czasów to tak szybko awansował że powinien być lewa ręka p.Burego.... choć tam dużo było takich z łokciami i dużymi ustami.... Panów zaznaczam.

@Kupaczasu

A nie pomyśleliście że może gość ma wiedzę i smykałkę do zarządzania, pracuje z nim już kilkanaście lat i uważam go za najlepszego kierownika u burego, zresztą nikt z kierowników na produkcji nie został po znajomości a przez ciężka pracę i poświęcenie dla tej firmy. Na innych działach jest różnie ale na produkcji siedzą tylko ludzie oddani firmie na 101%.

dyrektor
@OPMK

Zgadzam się, pracuje na produkcji już ponad 20 lat, nie zazdroszczę nikomu z kierownictwa, to jest ciężka praca a patrząc co się dzieje na montażu to trzeba mieć głowę do tego wszystkiego, ja pracuję na montażu i nie narzekam, wykonuje pracę sumiennie, może płacą kiepsko ale przecież to nie jest decyzja kierownictwa tego szczebla. Z kierownikiem zawsze można porozmawiać, wystarczy powiedzieć brygadziscie, ja większość spraw załatwiłam bez problemu - jestem na zmianie u Lenarta

Ktoś

może mi ktoś powiedzieć czy któraś hala zaczyna pracę od 8 do 16? Lub inne biuro? Bo znajoma stwierdziła że dostała pracę w biurze u burego, a nie ma zbytnio wykształcenia ( jest po lo). Zastanawiam się czy tak niskie wymagania ma ta firma, jezeli chodzi o pracownika biurowego

Yyyyy
@Ktoś

Moze sprzatac biuro albo do (usunięte przez administratora)szefa

@Yyyyy

Ale chodzi na tą 8 i wraca o 16, więc coś tam musi robić w tych godzinach.

Ech...
@Ktoś

Cześć działów ma ruchomy czas pracy. Mają przyjść do pracy pomiędzy 7 a 9 rano i wypracować 8h. Czyli kończą pracę pomiędzy 15 a 17.

@Ktoś

Po LO może jakieś dane wklepywać do komputera, lub konfekcjonować jakieś papiery i być do pomocy przy niektórych czynnościach np. dziale księgowości, na recepcji, wprowadzać korespondencję na dziennik, obsługiwać pocztę , roznosić dokumenty po różnych działach...itp. Dużo jest takich prac, a jak okaże się osobą błyskotliwą i radzącą sobie z tym co ma za zadanie robić to myślę, że może otrzymać bardziej wymagające zadania.

Ola
@Ktoś

To może lepiej zapytać znajomej. Wścpistwo ludzkie nie zna granic.

Piotrek

No to jest problem:)

@Ola

Bez przesady, też chcę złożyć tam CV i się zastanawiam czy to nie był kit. Dziękuję za wszystkie istotne informacje.

@Ech...

tak było od dawna, też w moim dziale , ale trzeba było się zdeklarować, że np. chcę pracować od 7 do 15. I tak odbijało się kartę. Natomiast to nie było dowolne, że mogę chodzić np. na różne godziny i pracować 8 godz. - tak nie. Inni zadeklarowali się, że chcą od 8 do 16, lub 9-17 - ale to było na stałe i dokument twojego oświadczenia był w kadrach. Dziewczyny, które miały małe dzieci i odprowadzały je do przedszkola zaczynały później a potem ktoś z rodziny je odbierał z przedszkola. Myślę, że to było dobre. Nie wiem jak teraz jest.

Piotrek
@Yyyyy

Niezależnie od ukończonych szkół sprzątać też należy umieć .W życiu różnie bywa ........

O p m k

Co sie dzieje na produkcji?? Podobno nie ma i nie bedzie pracy??

Dawid
@O p m k

Roboty jest i to duzo tylko z niewiadomych przyczyn firma wstrzymuje prace... Szykuje sie odrobek w swieta od tak w ramach premi swiatecznej

@Dawid

Czy szykuja sie zwolnienia na produkcji???

@Opmk

Zwolnili w piątek podobno kilkanaście osób ale to nie koniec

@72737

Skad zwolnili??

Ponoć z produkcji

Dawid
@72737

Ponoc?? A moze jakies fakty?

@Dawid

Fakty sa takie ze zwalniaja caly tydzien i beda zwalniac. ????????????

????
@Opmk

A miala byc ochrona miejsc pracy jak pisalo w rozporzadzeniu

Kwiat77

Robią z ludźmi co chcą

@????

Jest ochrona ale nie dla Wszystkich

Iza
@Opmk

Ci co mają siłę odchodzą bo za tą kasę nie da się za to żyć.firma bardzo się zmieniła .na gorsze .I tylko boją się jednego kierownika.a sam zaczynał na linii .

@Iza

Racja co do pana kierownika L. zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał.

@O p m k

ciekawe ile jeszcze zwolnia

Sloneczko
@Była

Listy są do zwolnień tak jak w tamtym roku.a on chodzi L. i szuka byle kogoś upokorzyć .zapomniał wół jak cielęciem był.

Ktoo

Ktory zaczynał tak jak zwykły pracownik.a teraz Lazi szuka najgorszy kierownik .ci starzy pracownicy gO się nie boją.nie jest dobrze .a L. bo rodo...

Kalink

Zwykły burak jakich wielu w tej firmie. Nic sobą nie prezentuje!

biurowy

Aż żal sie patrzy jak firma udaje biedna, co rusz dokladaja obowiazków premii nie ma bo kryzys przeciez ale dla biurowych $ sie zawsze znajda. Rocznej czy swiatecznej (jak zwal tak zwal) zapewne tez nie bedzie :D a kontraktow przybywa. Hmmm Dziwna ta polityka firmy, pomijam ze nowi na start dostaja wiecej niz starsi stazem pracownicy :D

@biurowy

To porażka ze za najniższą trzeba pracowac, a ba harować jak zwykle normy , normy itd masz byc robotem a co za te poświęcenie? Może nie zostaniesz zwolniony , ale po tamtym roku wszystkiego się mozna spodziewać po 15 latach wymyślili ze sie nie wyrabiasz kpiny ! I to piekna prezes podpisała

Eloo
@Xxxx

Tam już nie będzie lepiej.2140 zł tyle się zarabia plus premia jak szanownemu kierownikowi zechce się ja przyznać 50 zl.ludzie są coraz zawistni do tego wysyłają na bezpłatne.masakra ta firma ma najgorsza opinie ,tak na rzekaja na lira ,tam dadzą zarobić chociaż.siedza nowe brygadzistka roboty nie ma ,i się tylko pod śmiechuja tylko kawa,telefon.im powinni ukrucic z wypłat.nie zwykłym pracownikom.kierownictwo tylko chodzi i obserwuje sami niech się wezmą za robotę.Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Ja ja
@Eloo

Jmmmmm wieże :) ale polecam być miłą

OlcziesXXX
@Eloo

Narzekacie i Narzekacie a nadal tu pracujecie, nikt wam nie zabrania iść na lear, gdzie chyba wciąż szukają pracowników. Więc, zamiast wylewać swoje żale, o marne zarobki to szybko drukować CV i pędzić do Lear.....

@OlcziesXXX

Na cale szczescie nie pracuje juz tam od roku jestem szczesliwa bo najgorsze prace to produkcja , robia z lydzmi co chca a ludzie sie trzymaja rekami i nogami zeby ich nie zwolnili , mnie zwolnili i ciesze sie bo pracuje sobie gdzie indziej jest super caly czas mam prace a nie tak w kratke , jest nie ma , to wolne a pozniej odrabianie , a moze zwolnienia i tak wkoło

Heniu

Po kilku latach pracy w Burym mogę sobie pozwolić na anonimowy komentarz chociaz nie zamierzam tutaj cisnac po firmie. Zaznaczam, ze nie pracowałem na produkcji, a większość negatywnych komentarzy bierze sie właśnie stamtąd. Uważam, ze firma bardzo dba o pracownika pod katem wyposażenia oraz możliwości zdobycia nowej wiedzy. Jest troche chaos.... ale to normalne w tej branzy. Najwiekszy minus to zarobki, poniewaz odbiegaja one znaczaco od innych firm z tej samej branzy. Reasumujac: swietna firma na start, zdobycia doswiadczenia ale jesli mylisz o odkladaniu prawdziwych pieniedzy, zanim bedziesz mial 40stke na karku to musisz sie liczyc ze stamtad uciekniesz...

Cyku
@Heniu

Za pierdzenie w stołek przed kompem najniższa krajowa to i tak za dużo!!!

@Cyku

Odpowiedź typowego pseudo-inteligenta, musisz się pogodzić z tym że w dzisiejszych czasach wiedza jest warta o wiele więcej niż praca fizyczna, co nie oznacza że ludzie pracujący fizyczne nie powinni zarabiać godnie.

Heniu
@Cyku

Takich ludzi jak Ty to mi nawet nie szkoda....

Bronek
@Heniu

Sprzataczki z grupa inwalidzka na dwie zmiany maja wiecej na miecha niz operatorzy czy pracownicy fizyczni wstyd......twu!

@OPMK

Zgadza się, tylko 95% pseudo studentów u burego to "pustaki" z zerową wiedzą, niestety!

Piękna66

Dlaczego pustaki? Przecież musza gdzieś doświadczenie zdobyć

Galahad

W ramach podnoszenia morale pracowników dostaniemy zpowrotem kaganiec na mordeczke hahaha

Helenka

Czyżby chodzi o lidera ? I jego kobietę?

Esmeralda

Chodzi o Jacka i Ankę?

Wwwww
@Esmeralda

Sławka zwolnili Ale ona jest nietykalna

Blondi87

Jak wygląda sytuacja na smd? Podobno odchodzą i przychodzą te same osoby....

...
@Blondi87

Teraz juz tylko odchodzą

Tjechnologjes

Firma jak i reszta firm na strefie. Jestem studentką i pracuje na produkcji. To moja 2 firma strefowa i poza tym że na stanowiskach są tu ludzie delikatnie mówiąc tępi (produkcja) to nie odbiega to od innych firm. Np płaca jest zgodnie z tabelą jaka jest ustalana przez strefę. Nie może być inaczej bo właściciele firm nie chcą sobie wchodzić w drogę. Inna sprawa w Mielcu ma być za darmo i dobrze. Pracując tu czuje się jak tirowka na miejscu, szybko, dobrze, obsłużyć klienta. Wiele dziewczyn robi bo się w domu nudzi i tu nie ma tragedii bo mąż na tirze zarobi 10 tys i jest stabilizacja, ale są ludzie co jest to dla nich jedyne źródło dochodu nie licząc 500 plus które obecnie jest warte może 200 i tu jest duży problem. Taki świat. Moja znajoma pracuje w biurach i tam też nie płacą ale przynajmniej jest bardzo spokojna robota. Fajnie że dyrektorem jest kobieta bo moze jak Burego braknie to się coś zmieni na lepsze. Były też komentarze na grupie facebukowej, że chłopaka można tu znaleźć. Ja nie widzę tu ani jednego godnego uwagi chłopa, większość to wieśniacy i to w znaczeniu mentalnym.

Zero
@Tjechnologjes

Zarobki najnizsze jak tylko moze byc a co do pani D . to nie lubi swiat bo kaze ludziom w nie pracowac i odrabiac nie wiadomo co

JAK ZROBIĆ

NIE W MIELCU - IM DALEJ TYM LEPIEJ - SPRZEDAĆ TU A KUPIĆ TAM GDZIE GODNA PRACA I TYLE

Koral

Ile zarabiasz w tym Lidlu?

Arek

Tylko ze na lidlu masz lekko ponad 3 tys a na burym wieczne dziadowanie kolo 2 tys i wielka laska brygadzisty jak ci da stowke premi juz na learze jest lepiej robota podobna a zarobki nawet o 2 tys wyzsze niz na burym

@Arek

Masz racje zagrozenie tu i tu a w sklepie masz swobodniejsza prace linia nie uvieka robisz swoim tempem i pieniadze na pewno lepsze nie siedxisz csly czas na kasie itd

Olo
@Arek

Nie brygadzista przyznaje premie tylko kierownik.

@Olo

Brygadzista ustala!

Anka
@Olo

Pomyśl, skąd kierownik może widzieć jak pracujesz cały miesiąc, widome jest ze brygadzista mówi do kierownika ile komu dać, tylko szkoda ze jak Ci brygadzista zabiera tą premie to nawet nie potrafi powiedzieć za co, tacy mądrzy a słowa w razie czego z siebie nie wydusza

@Xxxx

ZNAJOMA PRACOWAŁA W BIEDRONCE I TU I WOLI SKLEP I NIE TYLKO ONA ?

Kkkk95

Czy jest opcja, że przyjmą mnie spowrotem pomimo tego, że wzięłam odprawę w zeszłym roku czy lepiej dać sobie spokój?

@Kkkk95

Szukaj vo innego drugi raz nie wchodzi sie do tej samej rzeki ja nawet nie pomyslalam przez chwile zeby wrocic choc w tamtym roku sam pruchnik dzwonil ale podziekowalam

Tylko gdzie szukać? :/

@Kkkk95

Husgvarna zielona budka sieroslawski melex gumotiw ten placi dobre pieniadze

Komisarz Ryba
@Była

Przynajmniej są normalniejszy. Tutaj ludzi mają w dupie. Interesuje ich tylko żaden zadek pani prezes i dyrektorów, którzy schematu na oczy nie widzieli. Najlepszy jest etnograf. Prześladuje ludzi za przejście od szlabanem jak bramka jest zacięta. Pewnie z nudów siedzi i patrzy przez okno albo w kamery. Tylko przepisy dokładnie mówią, że nowe można wykorzystywać obrazu z kamer do prześladowania pracowników. Kamery da tylko i wyłącznie dla bezpieczeństwa pracujących. Stosowanie kamer rejestrujących również dźwięk może, w przypadkach nieuregulowanych przepisami prawa, zostać uznane za naruszenie prywatności oraz za nadmiarową formę przetwarzania danych, a co za tym idzie wiązać się z odpowiedzialnością nie tylko administracyjną i cywilną ale również i karną. Kamery są uzasadnione, gdy jest to do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, ochrony mienia, kontroli produkcji lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę. Super jak na się w krwi manię wyższości. Ale z wysokiego stołka siada się i bardziej boli. Nauczka była w innej firmie, gdzie trzeba było uciekać. Ale wszystko rozpocznie się od nowa. Karma wraca.

@Była

Niby w burym srednio ale pierwsze dwie firmy z wymienionych to praca na sezon więc szału nie ma a reszta to raczej 3 zmiany a na burym 2 i praca siedzącą w większości więc co kto lubi ...

Joli

Próbuj

Jjj
@Kkkk95

JA CHCIAŁAM WRÓCIĆ, PISAŁAM PODANIE ZARAZ PO ZWOLNIENIACH I ODDZWONILI PO MIESIĄCU I POWIEDZIELI, ŻE MOJE PODANIE ZOSTAŁO ROZPATRZONE NEGATYWNIE I SIĘ POŻEGNALI XDD a przy zwolnieniach strasznie prosili o uzupełnienie danych i numeru telefonu, ponieważ kiedy będą przyjęcia będą dzwonić.. haha śmiech na sali, od początku kłamali ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 32 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.