Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Ktos

Czy jak zgodzę się wrócić do pracy z cofnięciem wypowiedzenia to czy dalej mnie mogą zwolnić powiedzmy za miesiąc?

Adamo
@Ktos

Tak . A przyokazji kaza ci odrabiac postojowe :) ale o tym dowiesz sie po powrocie do pracy

Xxx
@Ktos

Moga zwolnic. Co wiecej jak nie bedziesz objeta/objety zwolnieniami grupowymi odprawy nie bedzie :D

Arabbek
@Xxx

Zwolnienie z winy pracodawcy wtedy należy się odprawa- nawet bez zwolnień grupowych

Ada

Co tam nowego we firmie ? Forum milczy ?

Ada

A co tak ogólnie słychać we firmie na produkcji dzieje się coś czy nic ?wszystko ruszyło?

Kier

Ja tam dostalem 14 tys wyplaty i jest bajka... Pewnie jeszcze pozwalniamy tych szczekaczy nizej co sie bezproduktywnie udzielaja na forum zamiast na lini robic nie dziwne ze firma upada majac taki szajs na stanowiskach produkcyjnych

Arabbek
@Kier

Dobre ???? Jeżeli już byłbyś tym "kier" to proponował bym zabrać się za pracę bo to przez właśnie takich "kier" ta firma dobija dna,natomiast bardzo to wątpliwe ???? Ale kier się trafił za 14 ????

Rwo

Bait nie odpowiadać :D

Yyyyy
@Kier

Dobre jestem tego samego zdania tak zachowuja sie swinie odciagniete od koryta.. Fajnie sie pracowalo co nie?? Polowe zmiany na jadalni polowe na plotach i telefonie.. I tak mijaly lata a tu sie dobre skonczylo i swinie kwicza

@Kier

No to gratuluję samozadowolenia, bo dzięki takim zarządzającym firma spanikowała, że zamówienia spadną drastycznie, zgłosiła zwolnienia grupowe. Teraz jak okazało się, że zamówienia wcale nie spadły próbują osobami, które zostały ogarnąć wszystko, bo nie mogą zatrudnić z powrotem ludzi przez tak świetne zarządzanie. Ci co zostali będą orać w soboty, żeby wyrobić się z zamówieniami. Normalnie super.

Kaktus
@Bury

Gdyby pomyśleli to prawie 30 osób zostało wcześniej zwolnionych nie w ramach grupowych. Mogliby postarać się przyjąć te osoby z powrotem. Rozwiązałoby to część problemów w brakiem osób do realizacji bieżących zamówień. Tylko pomyśleć.

Iza
@Bury

Bo to jest tak jak ludzie siedzieli na niby przestojowym lub przestojowym bo taka była obcja pierwsza teraz mówią co innego to w ten czas płacili z tymi piątkami a teraz każą ludziom odrabiać tylko oficjalnego pisma niema nie mogą kogoś zmusić bo każdy kto siedział w domu Był w gotowości do Pracy!i to niby jest to dorabianie ale pisma firma nie wystosuje bo nie mogą,graja teraz na psychice ludzi bo wiadomo co jest teraz na rynku pracy.Ludzie nie potrafią walczyć o swoje i chodzą za darmo do pracy bo twierdzą że za płacą ale nawet najniższej krajowej nie wezmą

Jola
@Iza

Jak pracownicy z produkcji nie zawalczą o swoje to nie długo nie którym nie będzie się opłacać do pracy chodzić ,nawet na raty im nie starczy a gdzie dojazdu nikt się wami nie będzie przejmował ci co siedzą w planowaniach ,działach sprzedaży oni tego nie odczują ..tylko ci co pracują na produkcji i dzięki nim schodzi produkcja ...

Tlo
@Jola

1500 zł.tyle biorą na produkcji..takie są pensje ....po prostu żenada ....i każą chodzić w piątek i sobotę za darmo bo nawet jak za płacą to i tak nie weźmiesz nawet najniższej ...

Olcziss
@Tlo

Taka prawda, za 1500 zł to chyba lepiej zostać zwolnionym, 3 miesiące brać wypłatę, dostać odprawę a następnie zasiłek, a za te kilka miesięcy być może się sytuacja na rynku pracy polepszy. Dojazd do pracy kosztuje, rachunki itp. A pracować za sporo mniej niż najniższa krajowa to już jest żałosne ...

@Tlo

To niech się zastanowia ci co składają odwołanie bo beda ich gonić jak psów za psie pieniądze

1,4 wypłaty. Grubo

Obiektywny
@Bury

A czy ktoś rozmawiał na temat takich wypłat z kierownikiem to w takim razie oni chyba tak samo powinni mieć cięte wypłaty

@Bury

To ja się cieszę że mnie zwolnili 1400 i to jeszcze że sobotami śmiech na sali ludzie buntujcie się macie przewagę bo piszecie że im ludzi brakuje

Kaktus
@Kier

Też dostałem, ale nie w tej firmie. Są firmy, które potrzebują ludzi z branży elektronicznej. Fotogalwanika i wszystko jasne. Firma niech szuka sobie ludzi, o ile ich jeszcze znajdzie.

@Kaktus

Dużo ludzi wróciło

Bolo
@Kier

Szajs, to twoja stara ma na imię, a i szajs cię zrobił!

Oooooo

Coś Ty za kierownik ?

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Ooooo

co tam słychać we firmie?

Dziadzio

Cześć, czy ktoś wie co się stało z tą śliczna długonogą dziewczyną? Moni... chyba... Jeśli teraz to czytasz to ja jestem ten chłopak co zawsze pytał jak praca idzie. Jestem zabujany ale niski teraz chce się odważyć ale nie wiem jak się znajdziemy. Jak coś to codziennie czekam po 15 do 16 pod basenem. Proszę się nie śmiać to poważne.

Ta firma to jest totalna porażka .(usunięte przez administratora)Wymyslaja sobie jakieś swoje zasady z palca wyssane ,nagle się jakieś grafiki niewiadomo skąd pojawiły i okazuje się ze nie musza pracownikowi wypłaty dawać nawet bo po co ...żal .nie polecam nikomu!

Ludzie trzeba zgłosić zgłośmy wszyscy inspekcji pracy co oni z nami robią, każą nam w soboty przychodzić do pracy, żeby nikt nie zczail się to każą przychodzić ludziom na różne godziny pracy, nie od 7popiepszon..e to jest, nie puśćmy im tego płazem

Jo

Zgłaszaj, myśmy już zgłosili!

Jak na różne godziny?

Produkcja
@Gość

Jedni przychodzą na 7 drudzy od 11 inni od 10

Ola

Pozdrawiam wszystkich naiwniaków którzy wrócili z odwołaniem do firmy. Potraktowali Was jak śmieci a dzwonili jakby nigdy nic się nie stało. Jak zawsze obiecali jedno a zrobią drugie i zostaniecie bez odprawy, pracy i godności. Szanujcie sie.

Blondi

A różowa gwiazda co pracowników z 20 letnim stażem się pozbyła, i zostawiła leniów co włosy sobie układają w czasie pracy niech teraz zapierniczają aż im się po (usunięte przez administratora) będzie lało.

O
@Blondi

Tam wszyscy siebie warci. Znajomości robią swoje.

Śmieć

Jak można dzwonić do pracowników aby wrócili do pracy na wypowiedzeniu, a parę dni wcześniej zostali potraktowani jak śmiecie. Szukajcie dalej naiwnych.

Nana
@Śmieć

Naiwnych nie brakuje. Ile osób nie będąc w trudnej sytuacji samych z siebie biegnie z odwołaniem. Ci sami ludzie których potraktowali właśnie jak śmieci. Jak oni będą szanować pracowników jak ludzie sami dają traktować się jak (usunięte przez administratora)

Będzie wolny piątek po Bożym Ciele??

Gosc

Będzie

@Gosc

Będziemy odrabiać czy urlop??

Gosc2

Wtryskarki pracują

Kto w sobote pracuje????

Ja nie

ciekawa

Jak pojde na chorobowe i mam ciągłość całymi tygodniami to postój mi się sam odrabia? Jest jakiś limit czasowy do którego trzeba odrobić postój? Np do końca roku?

A to chodzi o Wacława ?

Jak nie wiesz kto to nie pisz ,żadna Monika

Była

Widać że forum przez wekkend śpi chyba wszyscy hepii ci co pracują i ci co wypoczywaja obopulne zadowolenie ale jutro się obudzą w innej rzeczywistości

Byla

Jedna brygadzistka wróciła ale na linii siedzi a taka dumna chodziła wydawało się że wszystkie rozumy pozjadalaIa(usunięte przez administratora) doigrała się jak wcześniej gnębiła ludzi i nawet do ubikacji nie dała iść żenujące niech teraz siedzi i naiwania normę.

Wolna od Burego

Widze, ze wszyscy ją uwielbiają hahaha Karma wróciła i tyle w temacie ;)

Pn
@Byla

Jeszcze Wolska powinna polecieć za gnębienie ludzi wtedy by pokazała co potrafi

@Byla

Na razie możemy się cieszyć ale jak wszystko ruszy to pewnie wróci

Wolna od Burego
@Bury

Póki co niech sobie przypomnij jak to jest siedzieć na lini, bo chyba dziewczyna zapomniała sądzac po tym jak nieraz zachowywała sie do pracowników. A Wolska to która?

@Wolna od Burego

Z mikrofonu

@Byla

Proszę nie usuwać komentarzy ,komuś jest nie na rękę co się o sobie dowiaduję ale prawda w oczy kole

Larwy
@Byla

Co larwy. Potraficie obrabiać (usunięte przez administratora) bo jest anonimowo. Normalnie byście mordek nie otwarły. W necie kozak widzę. Było iść na brygadzistę jak potrzebowali. Cfane larwy internetowe trolle.

OPMK666

Ona teraz nie ma czasu na telefon, bo zasuwa na linii :D

@OPMK666

Ma za swoje

Ten

Słucham !

Kit

A na laserach co sami najlepsi niby zostali chyba jakaś pomyłka hahaha.?

Kiki
@Kit

Tak????

Ściema

Jak można do ludzi dzwonić co sami dali wypowiedzenia żeby wrócili i postojowe odrabiać to jest chore w żadnej firmie tak nie ma na świecie to nie zgodne z prawem. Trzemu tego do Korsa nie podadzą tylko z przyczyn ekonomicznych musieli ludzi zwolnić a teraz chcą żeby odrobić postojowe masakra.

Ghk

Napiszcie czy jest praca podobno już 2 zmiany???

OPM
@Ghk

Teraz jest sporo, sobota 2 zmiany :( Ale lepsze to niż siedzenie w domu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.