Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Ściema

Jak można do ludzi dzwonić co sami dali wypowiedzenia żeby wrócili i postojowe odrabiać to jest chore w żadnej firmie tak nie ma na świecie to nie zgodne z prawem. Trzemu tego do Korsa nie podadzą tylko z przyczyn ekonomicznych musieli ludzi zwolnić a teraz chcą żeby odrobić postojowe masakra.

Ghk

Napiszcie czy jest praca podobno już 2 zmiany???

OPM
@Ghk

Teraz jest sporo, sobota 2 zmiany :( Ale lepsze to niż siedzenie w domu.

Holly

jeśli do mnie zadzwonią, a jestem na 3msc wypowiedzeniu i nie będę chciała wrócić do pracy, czy dostanę normalnie resztę kasy? Odprawę?

Wyp
@Holly

A jak masz napisane na wypowiedzeniu ? Że zwalniają Cię z obowiązku świadczenia pracy z zachowaniem prawa do wynagrodzenia czy inaczej ?

Holly
@Wyp

Tak. Okres wypowiedzenia raczej zapłacą ale znając ich machlojki bardziej bałabym się o tą odprawę, podpisałam papier, że będą dzwonić do mnie jakby praca ruszyła.

@Holly

Tak bo na wypowiedzeniu podpisałas bez świadczenia pracy

Lili
@Była

Czyli jeśli nie chcemy wracać do pracy to możemy po prostu odmówić bez żadnych konsekwencji? Bo najlepiej tak by im było, najpierw kazali nam wykorzystać urlop, a teraz dzwonią żeby wrócić do pracy, paranoja. Ta fima to istny żart.

@Lili

I tak wrócisz bo gdzie pójdziesz..

Powrót
@Lili

Tak odmów bo na wypowiedzeniu jest napisane że jesteś zwolniona z wykonywania obowiązków to tylko dobrowolne przyjście a obstawiam że i tak nie cofną Ci wypowiedzenia za to że wrócisz im pomóc bo mają braki

Kodeks
@Lili

A najlepiej to kodeks poczytaj jest przepis przy wypowiedzeniu co tam jest napisane i będziesz wiedzieć wszystko

Mów za siebie ha ha

Bolek
@Holly

Co z odprawami to jeszcze wyjdzie. Był przecież projekt w regulaminie zwolnień mówiący że zwalniany pracownik może dostać całą odprawę od razu - ale się z tego Firma wycofała. Dlaczego ? Może już wiedzieli że rząd pracuje nad kolejną wersją tarczy która pozwala obciąć zwalnianym pracownikom należne im odprawy ? Możemy czasem dostać.....mniej niż powinniśmy.

Larwa
@Wyp

Oczywiście że dostaniesz

Annnnnnnn

W Sikorskim 500 dolarów dostali premie za prace podczas korona wirusa a tu odrabianie .... lepiej nie będzie ....

Taktoja

Skad ta informacja?;)

@Taktoja

Akurat w wielu firmach dostawali premie za pracowanie w czasie pandemii

Annnnnnnnn
@Taktoja

Od kogoś kto tam pracuje i dostał pieniążki

Bn
@Annnnnnnnn

Dokładnie też to słyszałam :)

Kotek
@Annnnnnnn

Nie porownujcie Sikorskiego do burego. Tam są inne stawki premie bonusy po kilka tysi na miesiąc i to na produkcji. Firma amerykańska. A w burym jest jak jest. Płacą marnie A oczekują od pracownika wiele. Fakt nie ma roboty to nikt nie będzie nikogo trzymał. takie jest życie. trudno

Hjjk
@Kotek

Po co wy porownujecie te 2 firmy to nie ma co do czego ...

Ewelinka
@Hjjk

Nowy zacznie czytać to się 5 razy zastanowi że trza się zakręcić bo dobrze pójdzie to da :)

Lewy
@Annnnnnnn

A u nas w nagrodę mozesz odrobić postój

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista AI (m / k) (122)
Oborniki Śląskie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Pd

Żadna nie podeszła np z opmk 21 brak u niej odruchów ludzkich najmniejszych

Pruchnik
@Pd

A ty myślisz że z opm22 podeszła? Żadna nie podeszła, i jakie ważne się uważają pozjadały wszystkie rozumy,damy ppsran.... E

Pn
@Pruchnik

Sumiennie człowiek pracował ale nie wchodził w tyłek jak te co zostaly

Hjjk

Wszystkie są fajne do pewnego czasu .... człowiek pracował i co to za zachowanie poprostu nie warto bo i tak ...

@Hjjk

Ale co się stało w ogóle

Środkowy

a co miały powiedziec

Oppp
@Pd

Ja tam nie chciałam żeby podchodzili,(usunięte przez administratora)

Forum się ozywilo:)

Nie narzekajcie tak bo w innych firmach na strefie wcale nie jest lepiej.A koronawirus nie był planowany.Wszedzie jest redukcja w całej Polsce.Trzeba czekać na lepszy czas.Dobrej nocy mili ludzie.

@Forum się ozywilo:)

Redukcja redukcją ale wykorzystywanie ludzi juz nie jest fair biorac pod uwagę ze firma dostala pieniądze i dalej im malo

Woow
@Lol

Kto Cię wykorzystał?

@Woow

Pierw pisza ze mam postojowe a w maju mówią ze grafik i mam odpracowac? To nie wykorzystywanie? Z reszta inspekcja pracy na dniach bedzie zawiadomiona o ile nie dojdziemy do ugody

Arabbek
@Lol

Niestety potwierdzam- dokładnie tak było

Prawy
@Forum się ozywilo:)

Trzeba gdzieś swoje zale wylać

Anka

Czy jeśli przy zwolnieniu podpisałam papier, że mogą do mnie dzwonić w czasie wypowiedzenia w razie kiedy robota by ruszyła, a ja się nie zgodzę na powrót, to mogą mi nie zapłacić odprawy?

PPPP
@Anka

Nie może się Pani nie zgodzić. Do końca okresu wypowiedzenia jest Pani pracownikiem i to Pracodawca decyduje czy będzie Pani na przestoju czy też będzie Pani pracować.Każda niesubordynacja może doprowadzić do zmiany wypowiedzenia np. z przyczyn pracownika i pozbawić Panią odprawy.

@PPPP

Przecież pisze bez świadczenia pracy jak byk to przecież podpisałas niech się pocałuj w (usunięte przez administratora)

Fanta
@Anka

Nie musisz przychodzić, to twoja dobra wola czy przyjdziesz czy nie. Pracodawca nie może cie do tego zmusić w żaden sposób. Tym co twierdzą inaczej polecam poczytanie kodeksu pracy ????

Prawy

Nic ci nie zabiorą

Jhz

Będą dzwonić po ludzi jeśli coś ruszy czy raczej nie ?

Lewy

Piszcie idwolania ponoć przyjmują

Zz
@Lewy

Na odwołaniu chyba powinno się podać jakiś powód

ff
@Jhz

czy można napisać że mam trudna sytuacje finansowa

G.
@ff

Przykładowo mogą stwierdzi że osób która nie ma założonej rodziny jest młoda nie ma wcale aż tak trudnej sytuacji finansowej

ff
@G.

aJak mam

Al

Ja myślę że nie

Edzio

Zmuszają do odrobienia postojowego z poprzednich miesiecy czy to legalne ?

@Edzio

No pewnie tak ci co zostali muszą A ja jestem wolna jak ptak i nie muszę niech się cieszą ci co pracują powodzenia

kaska
@Była

przecież to nielegalne ...

Zwolniony
@Edzio

Nie legalne zgłoś to firma beknie

xxx
@Zwolniony

popieram :)

@xxx

Ja juz zglosilem czekam na odp od pipu

OPMK

Oczywiście że legalne

Op
@Edzio

Myślicie ze jak by nie było to by kazali przychodzić

iii

Dzwonią do ludzi żeby wracali ?

@iii

Chyba nie bo kto by im wrócił

A nie mieli jeszcze zwalniać ?

Daro

Po co dzwonia?Dac kolejne wypowiedzenia:)

OPMK

nie dzwonią

Fanta

Jedno nie wyklucza drugiego. Odprawili ludzi a teraz brakuje im rąk do pracy, więc myślą czemu by jeszcze nie wykorzystać tych którym jeszcze płacą? Ten co ma dumę już nie wróci

Op

Dzwonili do kogoś?

Ktos

Niektórzy mają po parę procesów, non stop kolejne rzeczy do zrobienia a co niektóre brygadzistki nie mają nic.. Jedna linie i tyle to niesprawiedliwe...

@Ktos

Ale macie pracę, więc trzeba harować. Szefostwo musi kredyty spłacić, więc ktoś musi pracować. Jak ruszy normalna produkcja to się ugotujecie. Przecież zapowiadane było, że zwolnienia będą trwać przez okres pół roku. Czyli do końca roku jeszcze trochę ludzi wywalą.

Dlaczego jaka jedyna firma musimy odrabiać postój? Nigdzie tak nie ma jak tu :/

@Gość

No właśnie w dodatku zmuszanie na soboty skoro mamy odrobić to odrobiny ale tak by nam pasowało A nie bo musisz czy to legalne nie sądzę

@Gość

I jeszcze premie zabrali i wypłata taka sama jak na postoju co to ma być

Gosc
@Zocha

A ciekawe co by powiedział kierownik jakby sie do niego przeszedł, co wręczyłby wypowiedzenie?

Ktoś
@Gosc

Bardzo prawdopodobne. Zostało im jeszcze trochę ludzi do usunięcia

@Ktoś

Zwolnili 80% planowanych. Zostało im jeszcze 20%. Jeszcze pare osób dostanie wypowiedzenie. Chyba, że przyjdą jakieś większe zamówienia, ale na razie się nie zanosi.

@Gosc

Sprzeciw sie kierownikowi To dostaniesz wypowiedzenia że nie wyrabiał ś normy bałagan na stanowisku nie słuchałeś brygadzisty Pozdrawiam idiotów Brygadzistów co niby nic z tymi wpisami nie mieli wspólnego a jednak

Renia
@Gość

Bo jest to zgodne z prawem

Szklanka

Kierownik Produkci Brygadzistka romanas sama się chwaliła ...mistrz -, trenerka a gdzie inne działy ...ale i tak zostają.

Bury

Na razie firmę odwiedził pip. Na razie.......

Waluś
@Bury

Coś ciekawego wynikło?

@Bury

No i ciekawe co oni na odrabianie postoju ba siłę

Pawel B.

Trzy firmy zgłosiły do PUP w Mielcu zwolnienia grupowe w sumie 1050 pracowników. Najwięcej bo 500 osób zwalnia firma Bury sp.z.o.o. (usunięte przez administratora)

Deuter

Już w korso mieleckim piszą o tej niebywałej tragedii

Była

Pozdrawiam wszystkich tych którzy zostali zwolnieni, życie jest piękne, w końcu uwolnieni od tego chorego zakładu pracy i płacy. Odpoczynek relaks i szansa na znalezienie czegoś lepszego. A Wy (usunięte przez administratora) teraz zapi.erdzielajcie,zaden powód do dumy ze zostaliście w tej chorej firmie.

@Była

Masz rację po prostu mamy szczęście A te co zostały niech się gryzą, słuchy dochodzą że nie jest różowo, a my wolne przed nami wakacje pełne urokliwych miejsc do zwiedzenia A nie ( normy ,otwórz okno, zamknij ,włączcie klimatyzację , idzie łysy albo lany poniedziałek itd) niech żyje wolność i swoboda

Niezadowolony

Za duzo tych jackow na stanowiskach kierowniczych i innych... jacek z malej litery oznacza kompletny brak szacunku do owej osoby

Jeśli będzie odrabianie postojowego, to rozumiem że wszyscy bez wyjątków? Brygadziści, mistrzowie. Jak to będzie wyglądać?

Jaki kierownik, jaki mistrz, hahhahah ty szaraku będziesz musiał oni będą bąki zbija w domu, zgłosic to trzeba, przydało by się żeby mieć pisma poprzednie jakie chidizkypo liniach żeby mieć dowód

Pasowałoby żeby właśnie oni teraz siedli na maszynach i zapier...dalali za te normy co nam podnieśli bo im przeszkadzało że ktoś na chwilę wyszedł na łazienki a oni perfidnie stali z telefonem lub smieszkowali sobie z kolegami swojego pokroju. Śmiech na sali.

Zwolniona

Witam, czy ktoś ze zwolnionych osób dostał już świadectwo pracy? I do kiedy ma być wypłacona odprawa?

Byla
@Zwolniona

Zależy do kiedy miałaś okres wypowiedzenia dopiero po tym okresie dostaniesz świadectwo pracy

Zwolniona
@Byla

Aha dziękuję :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 267.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 32 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.