Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Nikt

Gdzie mój wpis z wczoraj?pisałam żeby kobietki z opmk 21ktore zwolniono wracały bo z tymi lizusami co zostały nie da się normalnie pracować.wracajcie!!!!!!

@Nikt

A 21 to linia izy w a tak nz marginesie to chyba nikt nie chce wracac to juz zamkniety rozdzial dla niektorych

Była

To naprawde wspolczuje brygadzistki i kolezanek , ale co nie zabije to wzmocni

A kolezanki to moze pozostalosc po kablu z 27

@Była

Ztymi co odeszły można było pogadać i pośmiać .Miały swój honor i zdanie

@Nikt

Czy ktos wie ile jest odprawy miesiecznej

Mnie wyszło za miesiąc 2200

@Nikt

A w ogóle co slychac w pracy , pracy tak samo co przed wirusem ? Firma pracuje juz normalnie czy na pól gwizdka . Slyszalam ze potrzebuja ludzi , wiec po co zwalniali skoro mozna bylo przetrzymac zamieniajac zeby mogli wszyscy na mniejszych obrotach pracowac .

Ana

Jakim cudem dostałam 80% na wypłatę Na wypowiedzeniu? Czyżby znowu cudowna tarcza antykryzysowa?

obca
@Ana

Uważam, że Wasz Zakład interpretuje prawo jak sam chce. Otóż wg mnie jeżeli dostajecie po 80% lub minimum za przestój ekonomiczny to nie mieli prawa Was zwolnić i można iść do sądu po odszkodowanie. A jeśli jesteście na wypowiedzeniu to jakim prawem jesteście na przestoju bądź ograniczeniu etatu ze specustawy skoro nie biorą za Was dofinansowania? MPiPS czyli autor specustawy w odpowiedzi na pytania stwierdził, że wprowadzenie przestoju bądź ograniczenie etatu z art. 15g ma znaczenie wyłącznie w związku z dofinansowaniem. Pozdrawiam.

@Ana

Myślisz że tylko ty wszyscy tak dostali

Wacek

Na l4 nawet 1500 zł nie ma także nie jesteś sama haha

Olo
@Ana

A teraz ludzie dwunastki tyrają bo ludzi pozwaliniali ,i nie wiadomo czy za płacą?bo brygadzisci się boją o swój tyłek i mają zakaz coś wogole mówić.

Wypowiedzenie to średnia

@Ana

80 % to z najniższej krajowej ? Jak tak to normalne przecież firmy mają do tego prawo od rzadu

@obca

Nikt nic nie wie w każdym razie gdybym teraz zrezygnowała z wypowiedzenia i wróciła to muszę odrobić postój z który mi zapłacili nie rozumiem nic z tego

@Ana

Jak po wyplacie produkcjo Kochana?? Chyba wszyscy biegiem zapisza sie na soboty nieprawdaż??? Zatkało kakao jak przelew przyszedl ???

Opmk

Nikt Nie charuje. Pracujemy jak zawsze. A przelew raczej zajebisty.chyba nikt się takiego nie spodziewał. Cisza na forum. Szaleją ludzie po wyplacie

Xxxx
@Opmk

Zsjebisty tzn 2 z przodu za normalne godziny czy godzin najechsne nie mało albo soboty

aaa
@Wacek

no wlasnie, nie dosc ze bylo 80% to jeszcze z tych 80 zabierali kolejne 80% za L4.. chore

X

Dostał ktoś już z osób zwolnionych grupowo świadectwo pracy? Przy zwolnieniu powiedzieli mi że wyślą listem poleconym, jak nie było tak dalej nie ma

@X

Czy z osób na wypowiedzeniu miał ktoś telefon z propozycją powrotu do pracy

Q

A na czym byłaś?

@Q

Wracasz?

@Pn

Nie bo nie myślę odrabiać postojowego i rayowac firme za to jak nas potraktowali szukają teraz że stała umowa bo jest im wygodnie krótkie już się skończyły więc niech za bramy sobie biorą

@Była

Brawo ja też nie myślę wracać za dużo zdrowia tam straciłam z taką pomylona brygadzistka

Dostaliście już odprawy czy tylko jeden przelew z wynagrodzeniem za czerwiec?

Jakim cudem? Ja dostałam podstawową wypłatę i ani grosza więcej.

FFA
@Ewa

to juz trzeba pytac ludzi ktorzy to "liczyli", ja jedyne co wiem to ze to juz ostatni przelew byl

@FFA

Niemożliwe. Pytanie nie brzmi czy wypłacą odprawy tylko kiedy.

@Ewa

Odprawy były w piątek awyplata będzie normalnie bo dzwoniłam do finansow

@Ewa

Czego nie dzwonicie do finansow tam wam powiedzą co dostaliście aco jeszcze wam wyplaca

Wypłata
@Ewa

Wypłata będzie normalnie 10-go jak zawsze.

tr
@Pn

przeciez w tytule przelewu wyraznie jest "Wynagrodzenie za 06/2020" wiec jaka odprawa niby byla??

Pon
@tr

Dostaniesz drugi przelew 10-tego z taką samą nazwa

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Jjj

Ja napisałem odwołanie chęci pracowania na produkcji i odrzucili :D

@Jjj

Serio chcesz tam wrócić?

@Jjj

Skąd wiesz, że odrzucili?

siemao

Witam Was wszystkich. CZy ktoś może mi powiedzieć jak w firmie wyglądają zarobki dla nowych pracowników , dodatek za godziny nocne i czy jest jakaś premia? miesięczna czy kwartalna? widziałem że poszukują na smt i nie wiem czy składać cv czy nie.

@siemao

Lepiej szukaj gdzie indziej bo tam nie zarobisz szkoda twojej pracy i nerwów

Siemao
@Byla

Ale jest szansa zarobić chociaż 2.5 k na miesiąc? Czy ile oni proponują?

@Siemao

Myślę że na obecną chwilę nie

@Siemao

Raczej nie zarobisz tyle teraz. WsYstkie premie zabrali także lipa

Taktoja
@siemao

Lepiej zapytaj u zrodla niz na forum. Odpowiedz typu "raczej" albo "chyba" to nie odpowiedz. Akurat Ty moze dostaniesz.

Dawid
@siemao

Wracaja starzy pracownicy wiec nowego co jeszcze nigdy nie pracowal nie ma szans zeby przyjeli. Zarobki bez premi bez dodatkow jeszcze 80% czyli marnie... Robisz ma 3 zm i w soboty i nie masz 2000 odradzam ta firme bo wszelkie jaja jeszcze wieksze co sa przed nami

@Dawid

Przy grupowych firma w pierwszej kolejności powinna przyjąć zwolnionych pracowników jeśli wyrażą chęć powrotu. Takie są przepisy

X

Odprawa jest płacona z wypłatą?

Taki ktoś
@X

Ja wczoraj otrzymałam tylko jeden przelew hmm...

@Taki ktoś

Dostałeś odprawę?

tr
@Pn

Jak ktoś dostał wczoraj wypłatę to jest to razem z odprawą, chociaż ciężko to zauważyć bo to jest niewiele więcej niż miesięczna wypłata więc do podwójnej to się nijak nie ma, ale nikt chyba nie oczekiwał że go firma nie obrobi z pieniędzy przy ostatniej wypłacie :)

@Taki ktoś

Ja dostawałem w 2 rzutach. Najpierw wypłata, a po 2 dniach odprawa. Poczekajcie jeszcze.

Taki ktoś
@Pn

Szczerze cholera wie co to bylo bo ponizej 1500 zl jeden przelew ????????????

Ktos

Ktoś wie kiedy będą odprawy z produkcji dla tych którym się już skończyło wypowiedzenie?

Byly
@Ktos

Były wczoraj przelewy

Xxx
@Byly

I jakiej kwoty można się spodziewać za 1 miesiąc

Ktos
@Byly

Wczoraj były wypłaty, w opisie było wynagrodzenie za 06/2020 więc to nie była odprawa

Iza
@Ktos

"W razie gdyby nie doszło do wypłacenia odprawy pieniężnej pracownikowi w ostatnim dniu umowy o pracę, pracownik ten może domagać się zapłaty odsetek ustawowych, liczonych od pierwszego dnia opóźnienia, tj. od następnego dnia po rozwiązaniu umowy o pracę aż do dnia zapłaty odprawy." Więc tak jak pisze, śmiało możecie się domagać się odsetek z tego tytułu.

@Iza

Tyle, że te odsetki to grosze i po prostu nie opłaca się. Chyba, że wypłata przeciągała by się w czasie to wtedy tak.

$$$

Jak liczoona jest wypłata przez ostatnie miesiące?? ile nam obcinaja przez kwieien maj i czerwiec ? poniewaz z kazdym miesiacem zupelenie inna wyplata przychodzi;/

Lepiej się już zwolnić

Arek

Zapomniales dodac ze trzeba odrabiac jeszcze swieta bozego narodzenia.. Ogolnie to firma oparta na odrabianiu odrabiania .. Nie mozesz wziasc urlopu ktory pokryje dzien swiat bo trzeba odrobic

Odprawa

Ludzie dziś kończy ki się wypowiedzenie a odprawy dalej nie dostałem, co robić? Czekać? Dzwonić?.... Gdzie?

@Odprawa

Dostaniemy przy wypłacie albo później podobno

@Odprawa

Ok 4.07

Grog

Dobre będę pamiętał w sumie ciekawe

Były

Dzwonią, dzwonią :) parę naiwnych zawsze się znajdzie co wróci. No ale cóż, niektórzy lubią być pomiatani widocznie.

Maćko
@Były

Prawda to że każą postojowe odrabiać i dwunastki i soboty za jałmużnę?

Były
@Maćko

Od razu informują że postojowe trzeba odrobić. Także śmieszna sytuacja...

@Były

No to z końcem czerwca co niektórym kończą się miesięczne okresy wypowiedzenia.

%)!
@Były

Jak ktoś chodził do pracy, gdy był ten postój to raczej nie musi go odrabiać

Gregory2

Ja słyszałem że nawet po 5tys zarabiają na spedycji za to że nic nie robią a jeśli ktoś konwersacji nie odróżnia od podrywu no to słabo

Ale tylko dzwonią do tych co byli? Nowych rekrutacji nie ma?

@Marek

A skąd wiesz że w ogóle do kogoś dzwonią

Bo wszyscy mówią że dużo roboty i dzwonią za ludźmi. Nie jest tak?

xxx

Jak sytuacja w Burym ? czy sa nadal zwolnienia?

Jestem
@xxx

Roboty bardzo dużo, jeszcze więcej jak przed tą całą pandemią, a nadal na 80% porażka

Zbulwersowany
@xxx

Jaka placa taka praca! Nie zamierzam sie przemeczac!

Xxxc

Czy potrzebują dalej ludzi?

Arek
@Xxxc

Roboty od groma nie ma komu odrabiac darmowych nadgodzin

Gregory

U nas nadgodziny 200% platne! I cyk 4000 na wyplacie :D

Bury
@Gregory

No, ale tyle to u nas bez nadgodzin

Jacek....W.
@Gregory

Zapomniałeś dodać że na 2 osoby bajkopisarzu. Ludzie szanujcie się i nie ujadajcie na siebie bo tym pseudo kierowników mistrzom bez wykształcenia o to chodzi. Pracowałem tam 12 lat... O 10 za dużo.... Dokładnie wiem jak to jest Przyzwyczai się człowiek i znosi takich prostakow. A trzeba się odważyć i szukać pracy robić kursy iść do szkoły. Życzę wszystkim tym którzy tam zostali i tym zwolnionym szacunku i odwagi.

@Jacek....W.

Dokładnie a ludzie ci robili tam 20 lat to nie wiem co mają w głowie

Gosc
@Gregory

Tyle to pewnie na spedycji dają chłopakom którzy i tak nic nie robią chodzą cały czas po hali i podrywają

Xxxx
@Gosc

A kogo tam poderwać ha ha ?

It
@Gregory

Co tak mało, w IT zarabiałem tyle na umowie próbnej, a teraz znacznie więcej bez żadnych nadgodzin.

Bartosz

I jak tam na smd??? Dalej smierdzi wiadomo u kogo w tej kanciapie bez klimatyzacji???

Haha
@Bartosz

Nada.A czego się spodziewales ?

Belmundo

Jaki kierownik i brygadzista takie nadgodziny jak chca sie podlizac dyrektorowi to macie prace za darmo w weekendy

Bury
@Belmundo

Oni pewnie mają tyle do gadania co reszta

Była

Czy na okresie wypowiedzenia można zatrudnić się w innej firmie? Skoro na wypowiedzeniu mam napisane zwolniona z świadczenia pracy.

@Była

Pewnie tak bo mnie jak zwalniali to pytałam i jakaś blondii mówiła że chyba to nie przeszkadza tylko trzeba chyba im to zglosic

Asos
@Była

Można podjąć drugi stosunek pracy w trakcie okresu wypowiedzenia. Tylko na jakiej podstawie prawnej ma się obowiązek zgłaszać to staremu (dotychczasowemu pracodawcy) proszę podać podstawę prawną która nakłada taki obowiązek na pracownika? bo ja takiej nie znam....

beata
@Była

mozna...sama tak zrobiłam.I nic nie trzeba zgłaszac.

Xxx
@Była

Tak mozna. Nic nie trzeba zglaszac.

Xenia
@Była

Można podjąć zatrudnienie i nie ma obowiązku im nic zgłaszać.

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.