Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Kaktus

Sprawa jest prozaicznie prosta. Przedpłata się pisemne zawiadomienie do pip z zastrzeżeniem, że nie mogą pisać danych osobowych zgłaszającego. Rozpatrzenie i kontrola trwa ok miesiąca. W przypadku stworzenie rażących nieprawidłowości, mobbingu, wykluczenia z tarczy sprawa trafia do prokuratury. Niekoniecznie mieleckiej. Grozi za to kara dla zarządu, w obecnej sytuacji są przesłanki do zgłoszenia mobbingu. Tak mi przekazano w pip. Zresztą to nie pierwsza taka sytuacja w tej firmie. Odpowiedz otrzymuje się na piśmie. Firma nie wie kto składa zażalenie. Kary mogą być dotkliwe w przypadku radzącego naruszenia regulaminu. Nie ma czegoś takiego jak odpracowywanie postojowego, jeśli firma skorzystała z tarczy. Przy ponownych przyjęciach pierwszeństwo zawsze ma pracownik zwolniony grupowo jeśli wyrazu zgodę i chęć powrotu. Tutaj forma zawiadomienia nie ma znaczenia. Może to być telefon, pismo, mail. Lawina zgłoszeń właśnie rusza.

adam
@Kaktus

ta... W bajkach może i tak jest. PIP w pierwszej kolejności ma za zadanie edukować pracodawcę i co najwyżej może nakładać kary na zakłady pracy które nie dostosowują się do pouczeń. Druga sprawa to masz totalny brak wiedzy na temat działania sądów w Polsce. Ponieważ sprawy przeciwko pracodawcy rozstrzygane są przed sądem pracy co za tym idzie nie są to sprawy karne więc skąd miałby się wziąć tam prokurator? Polecam mniej Anny Marii Wesołowskiej i zabrać się do roboty a nie wiecznie narzekać. Jak komuś nie odpowiada to jest wiele innych cudownych miejsc pracy nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

@adam

No tak ale niech firma bedzie uczciwa i przywroci ludzi do pracy chociaz tych którzy chcą pracowac bo duzo odwolan nie uwzglednili a przyjmuja nowych , przyklad jednej pani co pracowala 1 tydzien i podziekowal

@Kaktus

Może zamiast do pip lepiej od razu złożyć pozew do sądu pracy. Powód przyjęcia nowych pracowników, zamiast przywrócić pracowników zwolnionych grupowo.

@Aaaa

Lepiej zapomniec ze kiedykolwiek sie tam pracowalo , a ci co pracuja chwala im

Masakra
@Aaaa

Moje odwołanie też odrzucili haha a na nasze miejsca są przyjmowane nowe osoby

@Masakra

Zastanawiające że pracodawca zamiast przyjąć do pracy doświadczonego zwolniinego wcześniej a jednak doświadczonego pracownika, woli zatrudnić osobę nową która wymaga przy uczenia.

adam

1."...złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego..." - Skoro jesteś obeznany w prawie to wiesz ile ta sprawa się będzie toczyć pomijając że trzeba to udowodnić. 2. "...odmawiająca ponownego przyjęcia do pracy, o której przywróceniu orzekł właściwy organ..." - obstawiam że osoby które chcą się z powrotem przyjąć nie posiadają orzeczenia właściwego organu. 3. "...która będąc zobowiązana orzeczeniem sądu..." to co wcześniej W skrócie ludzie podpisywali co im dawano do podpisania a teraz mają pretensje do całego świata. Polecam też zapoznać się z porozumieniem pracodawca - przedstawiciele pracowników. Dla mnie to jest porażka, że nie został wynegocjowany np. warunek odnośnie zwalnia małżeństw itd.

Kaktus
@adam

Tu mi o Annie Marii Wesołowskiej nie pisz, bo nie ten portal. Wykładni prawniczej też nie musisz, bo od 20 lat jestestem praktykującym prawnikiem i kk znam na pamięć. Podobnie jak kc kpa. Nie mam zamiaru tutaj zdradzać strategii postępowania. Piękna satysfakcja będzie jak pełnomocnik firmy będzie prosił o zawarcie ugody. Znając jego doświadczenie prawnicze to słabo to widzę, bo jest mi znany osobiście i nicc spektakularnego nie osiągnął. Zerowe wykształcenie prawnicze. Niby po Jagiellońskim, ale z prawem to ma tyle do czynienia co chusty kryte strzechą. Trochę znajomości, ale to i tak od razu leci poza obszar województwa, a tam już tak daleko to nie sięga. Zainteresowani proszę o kontakt mailowy 2020@o2.pl. Niech alias i domena was nie zmyli. To taka lekka zasłona dymna. Nieczysta gra jest po tamtej stronie i to oni mają się tłumaczyć. Pracownik jest chroniony w takich sytuacjach i prawo jest po jego stronie.

@Była

Na której lini pracowała?

belmundo

(usunięte przez administratora)zwonie do kadr bo kasa się nie zgadza a oni mówią że pracuje na grafik i że żadnego postoju niema ;/ Nikt o niczym nie wiedział .... Ludzie omijajcie tą firmę

@belmundo

Znajomy temat . Mi to samo powiedzieli . Do PIPu zgłoś to ja już to zrobiłem niech się w końcu wezmą za ta firmę bo to się w głowie nie mieści .wyplata to jest śmiech .nie może tak być .omijac ta firmę i to bardzo szerokim łukiem

@belmundo

Jak się dajecie kopać po (usunięte przez administratora) to stujcie tak dalej A oni mają was daleko jak komuś nie pasuje to w.........ale tarcza w czerwcu się kończy i co dalej

kaśka
@Była

dziwne że kontrole nic nie wykazały ......

@kaśka

Wykażą w końcu wykażą .czas pokaże

Makro
@Była

Ci ktorych zwolnili wyszli na tym najlepiej ...

@Makro

Dokładnie tak siedzimy w domu i mamy te same pieniądze spokojne nerwy , a później czas pokaże jeszcze Kuroń tak że do końca roku spokojne głowa A w nowym roku to się wszystko może zmienić i jak ktoś chce pracować to coś znajdzie

xxx
@belmundo

firma idzie w zaparte w sprawie grafiku . Tylko o jego istnieniu zapomnieli nas poinformować hehehe tak samo jak wprowadzeniu pracy na 95 procent etatu dowiedziałam się w połowie miesiąca śmiech na sali dom wariatów niewspominając o odrabianiu postojowego ;p hehhehe

Eliza....
@belmundo

Nagle się obudzili 95% płatne,ale soboty do odrobku...ludzie pytają a jest pismo ?tak jak by ludzi wina była że siedzieli w domu ale byli w Gotowości do pracy,i czekali a teraz soboty nie przyjdziesz czarna lista?hm....wolno tak?

Xxx
@xxx

Grafik musi byc podany do wiadomosci przed rozpoczeciem okresu rozliczeniowego.

Ona
@Xxx

No właśnie czy to jest dopuszczalne żeby pracować cały czas 6 dni pod rząd bo każda sobota pracującą???

Lucjan
@Ona

Nie można urlopu wypisać na sobotę?

antonio
@belmundo

mam stawkę godzinową czy firma płaci dodatkowe pieniądze za odrabianie postojowego ?????? i czy ktoś dostał za poprzedni miesiąc ?? i czy to jest normalne żeby odrabiać postojowe ???

@Ona

Synek.jak ci dają te dodatkowe soboty .to bierz.wiecej sobie zarobisz

Soboty są za darmo

Alfred

Chyba u ciebie u nas w dziale 200%platne

@Alfred

dział działowi nierówny heh

Jak za darmo?

Oo
@:)

Każdy dział powinien być traktowany tak samo chyba, że ma ktoś lepsze wykształcenie :)

Ll

Dokładnie, też

Ciekawa plota??!!

Slyszalam w pracy pewna plotke.Firma planuje nadrabiac robote w obawie przed covidem i kwarantannami. Pracujace weekendy zmianowe oraz 12 . Ponoć za kilka miesiecy i tak wiekszosc ludzi bedzie mialo covida , firma sie obawia przestojow wiec beda pracowac ile sie da.chca przez kilka tyg nadrobic robote z kilku miesiecy do przodu. Ciekawe bo teraz beda 12 i wekendy a potem to samo bo trzeba odrabiac przestoje Ktos moze cos wie wiecej na ten temat??

beata

ALE JAKICH MATERIAŁOW I KOMU?

Felix

Ale widzę że podejrzana zmiana już jest w pracy.

Niezadowolony

Chodze na darmowe dwunastki.. Chodze w soboty.. Biore wyplate 1500 zl gdzie normalnie zarobil bym za te wszystkie nadgodziny grubo ponad 3500 ... A kierownik (usunięte przez administratora)mnie za delikatnie brudna maszyne i to jeszcze na poczatku zmiany jak to bym ja w ciagu 10 minut ja celowo obrudzil!! Nie wiem ile jeszcze zniose tych upokorzen ... To samo brygadzista chodzi i pogania a sam wiecej siedzi na jadalni niz pracuje... Ten cienki lod peka coraz bardziej a i cierpliwosc moja sie konczy...

Pn
@Niezadowolony

Rzuć tę robotę pracy dla mężczyzn jest dużo mojemu synowi nie przedłużyli umowy bez pracy był tylko dwa tygodnie teraz zarabia 5600 na rękę czasem ciagnie12szanuj zdrowie bo go nie kupisz pozdrawiam

A co się tam dzieje ?

Dawid
@Niezadowolony

Znam ten bol czlowiek w tej pracy wystawiany jest na test to jest test cierpliwosci . Kiedys komus puszcza nerwy.

wolny od burego
@Dawid

Pracowałem kilka lat także wiem jaka tam spychologia nikt za nic nigdy się nie przyzna że coś zrobił źle

Xenia
@wolny od burego

Dokładnie tak jak piszesz. Nie zrobi albo zrobi i spieprzy, a potem próbuje obarczyć wina kogoś innego. Do mistrzostwa opanowali tam podpieprzanie do przełożonych albo do samego "Szefa".

@Niezadowolony

Jakie darmowe 12 stki? Pracujesz za darmo? Dlaczego?

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Produkcja

Jak dostać się do pracy na produkcji? Przez jakiś serwis ? Firma nie oferuje oferty pracy z takim stanowiskiem.

SMD
@Produkcja

A co rozumiesz przez słowo produkcja , bo możesz pracować na produkcji jako operator automatów, operator wtryskarki , frezarki lub na montażu . Do wyboru do koloru stanowisk .

Była

Na moją linię przyjęto nową osobę, a ja na wypowiedzeniu jestem więc powinnam wrócić skoro jest zapotrzebowanie na pracownika. I gdzie tu zgodność z prawem??? Tak w tej firmie przestrzegają przepisów.

Ww
@Była

Bo mówili, że my nie jesteśmy zainteresowani :)

@Ww

Ale to, że nikt do nas nie dzwonił można udowodnić wystarczą bilingi. Proste, kupa krętaczy i kłamców. Tylko prywata odchodzi w tej firmie

Nn
@Była

Prawda jest taka że jakby zadzwonili do tych wszystkich co zwolnili to wiekszasc by wróciła. Niektórzy tylko czekają kiedy będą przyjęcia

Byly
@Była

Świadectwa pracy dostaniemy poczta?

@Byly

Raczej tak

Bb
@Była

Bo mówili, że nie jesteśmy zainteresowani :) po raz kolejny usunięto wpis haha

Oo
@Była

Też mnie to interesuje dlaczego nie biorą starych pracowników tylko przyjmują całkowicie nowe osoby, wiele osób złożyło odwołania i nie przyjęli, dlaczego?!

@Oo

Bo nie pasowały brygadzistom. Kto się podlizywał to został, a kto robił swoje i nie ważne, że był na każde zawołanie ale lizusostwa nie uprawiał to won.

Tak trzeba robić

Hmm
@Była

Niedawno wypisywała Pani na forum ze nie wróci, więc o co ten szum, że nie dzwonili?:)

Blondi

Przelew był z odprawą zadowoleni?

@Blondi

Świetna odprawa posłów teraz tylko wyśle cv i wracam

@Blondi

Ja nie mam jeszcze ile moge sie spodxiewac

kredek

podobno koronowirus u BOŻEN na magazynie SMD

Heniek
@kredek

Ktora brygada?

Lewy

Tak się zastanawiam po co piszecie te swoje żale na tym portalu, nie dotarło do was że oni na tym zarabiają, specjalnie wzbudzają hejt żeby firmy mogly pjacic za usuwanie niewygodnych komentarzy, nikt z branży tego nie czyta, portalbjuz dawno przestal byc miejscem gdzie można znaleźć informacje dla przyszłych kandydatów, stal sie portalem do hejtowania i zarabiania pieniędzy. Tacy jak wy to napędzają. Szukając pracy brak jest jakichkolwiek konkretów same bzdury. Jeśli was zwolnili szukajcie innej pracy pisaniem tutaj nic nie zmienicie .

Ggg
@Lewy

Ja już znalazłam pracę i nie narzekam ale napisać prawdę zawsze można :)

Jjj
@Lewy

Ja mam odprawe i dodatki mozna bylo wybrac solidarnosciowy lub aktywizacyjny za zwolnienie a do nowej pracy przyjęto mnie z otwartymi rekami hehe lepiej byc nie moglo jakbysmy nie wiedzieli, ze zycie nie konczy sie na jakims burym i sobie bez niego nie poradzimy haha

Jak myślicie kiedy można się spodziewać odprawy dla tych którym kończy się umowa 31 sierpnia?

Odp

Pierwsze dni września tak do 5-tego a wypłata za sierpień 10 września

Sloneczko

Bardzo mądry facet i bardzo kultularny.znal się na swojej pracy

Buri
@Sloneczko

Z jakiego wydziału był?

Wie może ktoś kiedy bedą z powrotem przyjmować do firmy...??? Pytam bo zauważyłam, że brw i lear małymi kroczkami powoli już zaczynają jakieś postępy robić w zatrudnieniach pracowników i już ogólnie mówiąc niektóre firmy też już ruszają z produkcją do przodu, może nie wszystkie ale w Tym czasie to już coś ???? także jest Tam może u was już jakaś poprawa na lepsze czy nadal wszystko wytrzymane ??? Z góry dzięki za odpowiedź ☺️

Były
@Ania

Jak pracowałas na linii produkcyjnej gdzieś na strefie to śmiało zostaw CV na recepcji i jak będą potrzebować do oddzwonia do Ciebie:)

@Ania

Są przyjęcia, przyszło parę nowych osób, ciekawe ile wytrzymają jak od razu na dzień dobry 12stki

Idd
@Gość

Zapłacone maja za 12 czy za 8?

@Gość

To teraz sa 12 ? A na jakich liniach ? Tak duzo pracy czy nie ma kto pracowac

Olo
@Ania

Osoby które wezmą odprawę nie będą przyjmowane.

Nana
@Olo

No i to jest właśnie najśmieszniejsze. Sami zwolnili ludzi a teraz wielka obraza jak śmiali wziąść odprawę! Rozumiem jeśli ktoś bierze miesięczna czy dwu miesięczna odprawę i przez ten czas nie może zostać zatrudniony. Jednak tu chodzi o coś zupełnie innego. To co się wyprawia w tej firmie to śmiech na sali.

@Nana

Przeciez ludzie nie chcieli byc zwalniani gdyby mieli odrobine kultury przy zwalnianiu to by ludzi mieli ,ale skoro wypisali takie rzeczy jako uzasadnienie zwolnienia to przechodzi ludzkie pojecie , niech teraz sami robia kierownicy lacznie z pania prezes , powodzenia oby ludzie nie poszli tam pracowac

Aaa
@Olo

A bo i nie chca tam wracac trzeba mowic otwarcie

Ela

Wypowiedzenie kończy mi się 31 sierpnia kiedy dostanę odprawę?

Mysia

Do 10 września przed wypłatą

@Mysia

A jak ze świadectwem pracy kiedy otrzymam i jak z rejestracją w urzedzie ,pracy do kiedy trzeba sie zardjestrowac

Były
@Była

Nie lepiej podjąć pracę na wypowiedzeniu,jesli jesteś zwolniona że świadczenia pracy w Burym

@Były

No juz teraz nie mam szsns na prace wykorzystam wskacje na maxa bo dawno takich nie miałam a praca mi tak bardxo nie wymaga

Hjk
@Ela

Nie polecam wogole nikomu drugi Lear nic lepszego zależy gdzie się trafi a teraz to już nic lepszego nie zostalo tylko same najgorsze stanowiska

Ogfg
@Ela

Lepiej znaleźć inną pracę bo w takich warunkach to nie widać przyszlosci

SMD

To co się dzieje to już przechodzi ludzkie pojęcie. Firma kierowników i szwędaczy. Zwolnili osoby które na to wszystko robiły teraz pracy tyle samo kierowników coraz więcej a operatorów coraz mniej. Kilka lat temu w utrzymaniu ruchu było 2 osoby i robili wszystko obecnie na SMD jest 2 kierowników do tego elektronicy i panie naprawiające podajniki. Programistów było 3 teraz już nie wiadomo ilu ich jest. I jak to działało wszystko? Na plus przemawia to że zawsze wypłata jest w terminie.

SMT
@SMD

Szkoda żeby wypłaty nie było w terminie jeszcze hahaha

@SMD

Ludzi zwolnili ci co zostali (usunięte przez administratora) na tych niby kierownikow co do kierownika im daleko oni nie tykalni i wyplaty tez chyba maja noemalne nie 80% i bez premii

@SMD

W jakiej wysokość wynagrodzę ie otrzymuje pracownik UR elektromechanik? Czy mogę zarobić 4000 zł netto?

Była

Oj masz racje ale tam nikt nie umie myslec logicznie ,wszystko bylo dobrze do poki pracowalysmy po 8 godz a pozniej to juz im nie pasowalo , no ale niech im bedzie

OPMK
@Była

A mogliście pracować 8 godz.?

@OPMK

Moglismy bo przeciez tak pracowalismy , tylko jakas madra jedna i druga upomniala sie a ci sie zgodzili , ale to bylo moze kilka osob na xmianach a reszta prscowala normalnie to dlaczego wszystkich wywalili .a przyjmujac sie do pracy nawet nikt nie myslal o 7 godzinach i tak bylo przez lata

OPMK
@Była

Nie wszystkich zwolnili z grupą.

Bbbb
@Była

Mam pytanie, a dlaczego są usuwane niepasujące firmie komentarze? Przecież to sama prawda i ludzie mają prawo wiedzieć jak w Burym traktuje się pracowników.

@OPMK

Tak zostali Ci.... wybrani.

Derek

Firma ma problem bo robota jest a ludzie nie chca wracac po tym co im zarzad zgotowal.. Malo tego nowi tez nie chca sie zatrudniac bo roznioslo sie na pol Mielca co bury robi z pracownikami czyli brak mozliwosci urlopu i odrabianie nie wiadomo po co i czego?? A jak juz ktos nowy przychodzi to oszolom albo jakis zdemoralizowany element spoleczny... Ps firma sie niczego nie przestraszyla zwalniali bo byly latwe pieniadze do wziecia czyli tarcza.

Byla
@Derek

To dobrze dla nich , duzo ludzi by wrocilo gdyby przy zwolnieniach zachowali sie jak przystalo na powazna firme , i porozmawiali z ludzmi itp a oni po prostu nas wymietli jak niepotrzebny śmieć, gdyby mieli szacunek do ludzi to teraz by mieli pracownikow ktorzy wiedza co maja robic , a tak to nikt sie nie bedzie nad burym litowal i wracal zeby ratowac firme i odrabiac niby postojowe w moim przypadku bylo to kolo 20 dni smieszne ;

Pn
@Byla

Dokładnie ja do dziś nie mogę zapomnieć jak nas potraktowali a szczególnie brygadziści.Czulam się jak robak którego trzeba się pozbyć.

Esme
@Derek

Zgadza się. Firma bardzo zle potraktowała pracowników. Nikt normalny się tak nie zachowuje. Teraz ponoć jest duży problem z pracownikami i biorą co się da...

@Derek

Bo takie firmy się olewa. Na czele z panią prezes i etnografa, który został hrowcem. Narobił bagna w domu kultury. Zapytajcie kto mu robił elektrykę i za co. I za ile dostał działkę pod budowę. Prokurator

@Esme

Niech biora prosto z ulicy jak nie umieli wyjsc po ludxku do ludzi i powiedziec pare slow jak jest sytuacja itd ale nie ma sie co dziwic bo nawet na wypowiedzeniu napisali jak przystalo na najnizsze wyksztalcenie

Uuuuuww
@Derek

Nie obrażając nikogo ale mam wrażenie, że zostawili ludzi bez jakiegokolwiek wykształcenia

@Uuuuuww

Idealny

Sluchajcie

Firma zachamowala produkcje specjalnie tylko po to by wziasc tarcze. Specjalnie placili wam po 80% przez ten czas wychamowania by po wznowieniu produkcji zmusic was do odrabiania tych trzech miechow a brygadzisci mowili wam ze jestescie na postojowym a to nie bylo postojowe.. Tylko grafik ustalony z gory bez wiedzy pracownikow . i w takim przypadku firma jest czysta jak lza.. Do tego deklaracje ktore podpisaliscie ze wiedzieliscie o grafiku ktory zrobiony jest pod wasze potrzeby.. Zrobili was w bambuko w bialych rekawiczkach

@Sluchajcie

Ok ale co z osobami zwolnionym przecież dostali pieniądze na ochronę miejsc pracy po to żeby jakoś przetrwać ten okres A teraz mówi się że jak zwolnili ludzi to muszę oddać pieniądze więc jak to wszystko poskładać żeby mieli sens A teraz dzwonią do ludzi żeby wrócili

Sluchajcie
@Była

Wiekszosc ludzi zwolnionych to ludzie na wypowiedzeniu po umowach na czas nie okreslony.. Dzwonia zeby wrocic z wypowiedzenia do pracy ale jak dostajesz liste dwunastek i sobot do odrobienia to sie zwalniasz.. Czyli sama wnioskujesz o wypowiedzenie nie firma ktora chce wspanialomyslnie dac ci prace taki chwyt..czyli kasa z tarczy jest postoj trzy miesiace ludzie odrabiaja bo terminy gonia nic im nikt nie moze zrobic . plan idealny

@Sluchajcie

Ja jestem na wypowiedzeniu i tak zostałam, bo odrazu jak dzwonili to mówili o odrabianiu koło 20 dni do końca roku bo ,taki przyjęli okres rozliczeniowy myślę że dlatego mają problem z ludźmi , myśleli że wszyscy wrócą ,A przecież można poczekać i w jesieni się przyjąć odnowa na nowych zasadach np z bezrobocia jak Ci dadzą ofertę

Tak
@Była

Można się zatrudnić zawsze spowrotem po dostaniu odprawy. A nie rozumiem ludzi którzy wrócili o pracują za pół darmo. A ci co są na wypowiedzeniach mają wypłatę plus odprawa. Ale niestety ludzie nie myślą i się dają robić w bambuko

@Tak

Dokładnie tak poczekamy zobaczymy nie ma co się spieszyć jak nie tu to tam jak ktoś chce pracować to coś znajdzie

@Sluchajcie

Sprawdźcie kto jest na 44 miejscu najbogatszych ludzi w Polsce wg Forbsa w 2020.....

Kkkk95
@Tak

słyszałam ostatnio od kogoś, że ponoć jeśli się weźmie odprawe to z automatu jesteś skreślony

Produckja
@Kkkk95

Przy zwolnieniach grupowych, jak będzie praca na samym początku powinni przyjąć osoby co zostały zwolnione .

Nana
@Kkkk95

Tak? A co to pracownika wina że go zwolnili? Sam się prosił o zwolnienie i wyciągał łapę po odprawę? W ciągu 15 miesięcy nie mogą zatrudnić innych pracowników więc jak robota ruszy to ciekawe skąd oni wezmą tych pracowników jak tak wszystkich skreśla.

Hhhrjff
@Kkkk95

Jest okres karencji wynoszacy tyle za ile przysluguje odprawa . Ile zarabia sie na produkcji blizej 2500 czy 3000 ?

@Hhhrjff

Ponizej 2

@Była

Karencja dla kogo pracodawcy cz pracownika a pracodawca nie moze zatrudnic innych osob jak mial zwolnienia grupowe

Seba
@Sluchajcie

To jednak nie tak :) Zamówienia w przemyśle samochodowym spadły i stąd zmniejszenie produkcji.

Ada
@Sluchajcie

Jak wzieli pieniadze to musza zmniejszyc obrot bo inaczej tarcza do zwrotu

Aaaa

Jak wyglądały wasze odprawy? Dostałyście odrazu za wszystkie miesiące czy jednorazowo? I jak kończy mi się umowa 31 sierpnia to za sierpień dostanę wypłatę jeszcze we wrześniu? Jak to wygląda pozdrawiam ????

@Aaaa

Tez jestem ciekawa jak to jest bo mi tez się konczy 31 sierpnia, to jest wyplata i odprawa czy jak ?niech ktos napisze jak jux mial wczesniej .

Byly
@Aaaa

Odprawa w pierwszych dniach września za wszystkie miesiące, a wypłata za sierpień ok 10-tego września. Przynajmniej w lipcu tak było.

@Aaaa

Z dniem zakończenia wypowiedzenia masz dostać od razu całość odprawy. Tak mówią przepisy.

Tyyyyw
@Bury

Ale w praktyce jest inaczej

@Aaaa

Co nowego we firmie ? Dalej sa soboty i 12 ?

Produkcja
@Była

Nie ma dwunastek i sobót

@Produkcja

Dzieki za informacje

@Aaaa

Ta firma jest skończona. Nikt normalny nie pójdzie tam pracować. Po tym jak parowski pracowników. Człowieka z 20 stażem wyrzucili na bruk twierdząc, że się nie wyrabia czasowo i to jego wina. Po 20 latach pracy i dojeżdżania z Rzeszowa. On tą firmę zakładał jak właściciel robił przekręty na przewodzie towarów z Chin. (usunięte przez administratora) dna. Tak traktuje się pracowników.

Była

A ktore siedza na liniach , produkcja juz normalnie pracuje , maja juz ludzi

Ffffff

Dokladnie tak tylko nikt nie ma odwagi czegos z tym zrobic bo nikt nie chce byc ciagany po sadach bo to wielka kasa do zaplaty jak przegrasz z firma.... A co do odrabiania ludzie maja co niektorzy do konca roku 12 godza sie na to i odrabiaja ich wola...

@Ffffff

Jaka znowu wielka kasa. Jak nie wiesz to nie pisz. Złożenie pozwu do sądu pracy jest zawsze bezpłatne. Oczywiście, że można wziąć prawnika, ale to koszt ok 200 zł. Idziesz, mówisz prawdę i tyle. Dużo pomoże adwokat lub radca prawny. Tylko takie koszty. Nie ma się czego bać. W sądach nie biją. To firma będzie się tłumaczyć nie wy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 267.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 32 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.