Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Berbeluch

Rondo rozwiazalo by problemy tej firmy turbinowe

EMC

Cześć, czy jest tu ktoś kto pracuje w laboratorium EMC, lub dziale rozwoju elektroniki? Jakie tam są warunki i ogólne odczucia z pracy?

EMC
@EMC

Cześć, jeśli chodzi o EMC to praca jest ciekawa i się nie nudzi, bo co chwile jest coś nowego i nie klepie się wkoło tych samych rzeczy. Pracy jest sporo i dział się rozrasta. Obecnie jest tam rekrutacja, bo poszukują pracownika w związku ze zwiększeniem laboratorium. Praca stabilna, wąska specjalizacja i bardzo mało fachowców w skali całego kraju, więc myślę, że warto spróbować.

Xxx

Do kiedy kadry mają kwarantannę.

Covid!!??

Wiecie moze na jakim dziale i u kogo wykryli covid?? Bo w robocie nikt nic nie chce mowic pewnie w obawie przed masowymi l4 .

Bob Marley

W rozwoju jedna osoba

Etnograf

W kadrach mają Covid

@Etnograf

To juz w tamtum tygodniu byl

Ina
@Covid!!??

Jak wygląda praca na 2 zmiany co się robi? Są przyjęcia?

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Zawiedziony

Inne firmy wysylaja pracowników na homeoffice i sa zadowolone. W Burym pracownik to kombinator i (usunięte przez administratora) wiec jedyne na co moze być wyslany to system dwuzmianowy. Póki co korona sie do nas nie dobrala, ale przyjdzie co do czego to dzialy zgrupowane w jednym pomieszczeniu będą w całości szły na kwarantanne. Nie dość że zycie się skomplikowalo przez epidemie to jeszcze firma nam doklada kłopotów

Covid 19 szaleje, a jedynym zabezpieczeniem jest maska i płyny które kazano zabrać przed audytem bo nie miały atestu. W Kirchofie czy PZL-u pracownicy pracują zdalnie już od marca i już mają zapowiedziane,że przychodzą prawdopodobnie w kwietniu a u nas ? Maseczki, wysyłanie ludzi na testy. Przecież praca przed komputerem, może być równocześnie pracą w domu w czym to firmie przeszkadza ? Aaaa...no tak bo zdążę zrobić milion innych rzeczy. Skoro się tak boicie są programy do śledzenia co robi pracownik - zainstalujecie je i nie stresujcie ludzi siedzeniem w pracy gdy panuje wirus. W Kirchofie pracują rotacyjnie co któryś tydzień idzie pracownik do biura aby zmniejszyć ryzyko zakażenia a u nas ? Pani prezes w korso chwaliła się że dba o pracowników wysyłając ich na pracę zdalną...tak a ile przy tym było złości i nie chęci że musi wysłać ludzi...to jest czysta hipokryzja...lepiej ,żeby ludzie chodzili na badania , kwarantanny, L4 niż aby pracowali - bo praca przecież musi być zrobiona...nie rozumiem polityki tej ,,firmy,, jeszcze dużo wam brakuje do prawdziwej korporacji. Gdy komuś się opowiada co się tu dzieje...nie chcielibyście słyszeć komentarzy. Niestety firma nie zdaje testu na przeciwdziałanie temu co się dzieje...szkoda...

?

Dlaczego nie pracujesz w Kirchhofie?

@?

Teraz właśnie już wiem czemu nie :(

Była

No to tylko wam czekac na zarazenie na wiosne uciekali na zwolnienia bo sie bali , a co w tym wypadku gdzie tyle zachorowan czy kapitan i reszta pierwsi uciekna tak jak wczesniej powodzenia

Byla

Do osób które wróciły do pracy po zwolnieniu, wysłaliście cv czy dzwonili do was?

Elektronik

Do tego dochodzi namawianie do oddania odprawy "pod stołem" jeśli ktoś chce być dalej zatrudniony. Oczywiście wszystko za niższą stawkę godzinową. To już przegięcie. Właśnie pisze pismo do ministerstwa pracy.

@Elektronik

Super sprawa jakas dziwna ta firma i caly zarzad bo na learze zwalniali odprawy wxieli i z powrotem tych co chcieli wrocic przyjeli , ale nikt nie kazal im odpraw oddawac a i stawki zostaly im te same dane i umowy

Oddawanie odprawy ? To brzmi jak jakiś żart

Elektronik

To nie jest żart. To jest prawda. Oczywiście propozycja pracy za niższą stawkę.

Nn
@Elektronik

A jak niezgodze się oddać odprawy to co?

@Nn

Fizycznie nie oddasz , ale bedziesz pracowala na nizszej stawce i sami sobie odbiora

Nn
@Była

Ale raczej nie mogą dać Ci mniej niż najniższa krajowa

SMD

Elektronik idź pracować za te twoje super 5000zl i przestań się tu ośmieszać swoimi wypocinami , bo już słuchac nie można twojego smutnego (usunięte przez administratora)

Opmk
@Nn

Wróciłam po 4 miesiącach od zwolnienia. Zadnej odprawy nie musze oddawac. Probowalam w innej firmie ale niestety system 3 zmianowy i kazda sobota pracujaca mi nie odpowiada i zlozylam podanie do Burego gdyz tu bylo mi dobrze. Nie wypisujcie glupot jak to jest Wam zle. Zmiencie prace. Sa przyjecia do wielu firm Powodzenia

Byla
@Opmk

Dzwonili do Ciebie czy składałas cv?

SMT operator
@Opmk

Rację masz koleżanko:)

@SMD

Napisał kierownik z SMD????????????.

Kassandra

Są może teraz Tam u was jakieś przyjęcia do firmy może jakieś większe??.????? czy przyjmują stopniowo osoby? ????

Benef

Dlaczego w firmie w szatniach nie ma toalet ani pryszniców? Wracam brudny do domu. Pracuje fizycznie i chcę pracy wziąć prysznic. Nieładnie.

Była

To super ,a ja sie ciesze ze mnie tam juz nie ma ,firma po prostu mi pomogla bo pewnie bym tam tyrala , a tak to bury juz dla mnie historia

Dlaczego???

Ten co sie czepia o wszystko niech najpierw zadba o czystosc. Moze jakis prysznic przed praca??? Bo o anty penspirancie mozna pomarzyc.... A w kanciapie smierdzi jak w stajni.

OPMK
@Dlaczego???

W której kanciapie?

Benef

Dlaczego tak trudno wynająć pokój w hotelu pracowniczym na terenie firmy? Próbuje od 4 tygodni i ciągle bezskutecznie.

Bzyk

Pracuję już kilkanaście lat w tej firmie, w sumie nie mogę jakoś bardzo narzekać, lecz to co ostatnio zauważam to to, że zaczyna się robić coraz większy bajzel. Bajzel którego wcześniej nie było, a kierownictwo wyższego szczebla zrobiło sobie prywatny folwark to robienia lewych interesów!

Henry

Gdyby było faktycznie tak kiepsko to ludzie zmienialiby firmę ale jak na razie pracujemy i jest zupełnie ok

@Henry

A ja zmieniłem na 5000 zł na rękę jako informatyk. Bury mnie olał. Ktoś woli być (usunięte przez administratora) jego wola.

Ood
@Henry

No to chyba wiadome, że każdy się nie zwolni nie wiem co Ty w ogóle mówisz..ktoś musi zostać jak już jest starszy i boi się, że nie znajdzie nowej pracy, ktoś inny musi utrzymywać rodzinę a jeszcze inni nie mają wykształcenia, kto mądry to odszedł

Ribert
@Kaktus

Kaktus, a Ty to jesteś informatyk czy praktykujący prawnik, czy jest Was dwóch?

On

Fikcja ona do kogoś podobna następnym razem się spytam o nazwisko :)

Ribert

Kaktus. masz rację Ty się znasz na wszystkim EOT

@Henry

A ogólnie to jak jest ? Firma pracuje juz normalnie czy na wariackich papierach

Xxxx

Tanczysz jak ci graja to nie widzisz zaloz okulary to zobaczysz

Nono

Już nie pracuje ale i dobrze że tak, hutchinson w zawadzie zatrudnia dużo i jak narazie jest ok, zobaczymy czy będzie tak dalej.

mamusia

jestem pracownikiem ale tylko dlatego że jestem pod ochroną to się nazywa ochrona przedemerytalna,jak by nie to to dawno by mnie zwolnili.Tak ogólnie to jestem pracownikiem 4 letnim który pracuje na każdym stanowisku montażu ale moja stawka to 15,50 brutto ,Teraz przychodzą nowe osoby mają większą stawkę ale nie wyrabiają normy

@mamusia

No to cie poniewieraja , ja mialam 6 lat stala umowe i tez szlam gdzie mi kazali wszedzie sie wyrabislam i tak mnie zwolnili ale jest dobrze nie narzekam mam nowa prace i bury to historia

Kaktus

Sprawa jest prozaicznie prosta. Przedpłata się pisemne zawiadomienie do pip z zastrzeżeniem, że nie mogą pisać danych osobowych zgłaszającego. Rozpatrzenie i kontrola trwa ok miesiąca. W przypadku stworzenie rażących nieprawidłowości, mobbingu, wykluczenia z tarczy sprawa trafia do prokuratury. Niekoniecznie mieleckiej. Grozi za to kara dla zarządu, w obecnej sytuacji są przesłanki do zgłoszenia mobbingu. Tak mi przekazano w pip. Zresztą to nie pierwsza taka sytuacja w tej firmie. Odpowiedz otrzymuje się na piśmie. Firma nie wie kto składa zażalenie. Kary mogą być dotkliwe w przypadku radzącego naruszenia regulaminu. Nie ma czegoś takiego jak odpracowywanie postojowego, jeśli firma skorzystała z tarczy. Przy ponownych przyjęciach pierwszeństwo zawsze ma pracownik zwolniony grupowo jeśli wyrazu zgodę i chęć powrotu. Tutaj forma zawiadomienia nie ma znaczenia. Może to być telefon, pismo, mail. Lawina zgłoszeń właśnie rusza.

adam
@Kaktus

ta... W bajkach może i tak jest. PIP w pierwszej kolejności ma za zadanie edukować pracodawcę i co najwyżej może nakładać kary na zakłady pracy które nie dostosowują się do pouczeń. Druga sprawa to masz totalny brak wiedzy na temat działania sądów w Polsce. Ponieważ sprawy przeciwko pracodawcy rozstrzygane są przed sądem pracy co za tym idzie nie są to sprawy karne więc skąd miałby się wziąć tam prokurator? Polecam mniej Anny Marii Wesołowskiej i zabrać się do roboty a nie wiecznie narzekać. Jak komuś nie odpowiada to jest wiele innych cudownych miejsc pracy nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

@adam

No tak ale niech firma bedzie uczciwa i przywroci ludzi do pracy chociaz tych którzy chcą pracowac bo duzo odwolan nie uwzglednili a przyjmuja nowych , przyklad jednej pani co pracowala 1 tydzien i podziekowal

Aaaa
@Kaktus

Może zamiast do pip lepiej od razu złożyć pozew do sądu pracy. Powód przyjęcia nowych pracowników, zamiast przywrócić pracowników zwolnionych grupowo.

@Aaaa

Lepiej zapomniec ze kiedykolwiek sie tam pracowalo , a ci co pracuja chwala im

Masakra
@Aaaa

Moje odwołanie też odrzucili haha a na nasze miejsca są przyjmowane nowe osoby

@Masakra

Zastanawiające że pracodawca zamiast przyjąć do pracy doświadczonego zwolniinego wcześniej a jednak doświadczonego pracownika, woli zatrudnić osobę nową która wymaga przy uczenia.

adam

1."...złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego..." - Skoro jesteś obeznany w prawie to wiesz ile ta sprawa się będzie toczyć pomijając że trzeba to udowodnić. 2. "...odmawiająca ponownego przyjęcia do pracy, o której przywróceniu orzekł właściwy organ..." - obstawiam że osoby które chcą się z powrotem przyjąć nie posiadają orzeczenia właściwego organu. 3. "...która będąc zobowiązana orzeczeniem sądu..." to co wcześniej W skrócie ludzie podpisywali co im dawano do podpisania a teraz mają pretensje do całego świata. Polecam też zapoznać się z porozumieniem pracodawca - przedstawiciele pracowników. Dla mnie to jest porażka, że nie został wynegocjowany np. warunek odnośnie zwalnia małżeństw itd.

@adam

Tu mi o Annie Marii Wesołowskiej nie pisz, bo nie ten portal. Wykładni prawniczej też nie musisz, bo od 20 lat jestestem praktykującym prawnikiem i kk znam na pamięć. Podobnie jak kc kpa. Nie mam zamiaru tutaj zdradzać strategii postępowania. Piękna satysfakcja będzie jak pełnomocnik firmy będzie prosił o zawarcie ugody. Znając jego doświadczenie prawnicze to słabo to widzę, bo jest mi znany osobiście i nicc spektakularnego nie osiągnął. Zerowe wykształcenie prawnicze. Niby po Jagiellońskim, ale z prawem to ma tyle do czynienia co chusty kryte strzechą. Trochę znajomości, ale to i tak od razu leci poza obszar województwa, a tam już tak daleko to nie sięga. Zainteresowani proszę o kontakt mailowy 2020@o2.pl. Niech alias i domena was nie zmyli. To taka lekka zasłona dymna. Nieczysta gra jest po tamtej stronie i to oni mają się tłumaczyć. Pracownik jest chroniony w takich sytuacjach i prawo jest po jego stronie.

@Była

Na której lini pracowała?

belmundo

(usunięte przez administratora)zwonie do kadr bo kasa się nie zgadza a oni mówią że pracuje na grafik i że żadnego postoju niema ;/ Nikt o niczym nie wiedział .... Ludzie omijajcie tą firmę

@belmundo

Znajomy temat . Mi to samo powiedzieli . Do PIPu zgłoś to ja już to zrobiłem niech się w końcu wezmą za ta firmę bo to się w głowie nie mieści .wyplata to jest śmiech .nie może tak być .omijac ta firmę i to bardzo szerokim łukiem

@belmundo

Jak się dajecie kopać po (usunięte przez administratora) to stujcie tak dalej A oni mają was daleko jak komuś nie pasuje to w.........ale tarcza w czerwcu się kończy i co dalej

kaśka
@Była

dziwne że kontrole nic nie wykazały ......

@kaśka

Wykażą w końcu wykażą .czas pokaże

Makro
@Była

Ci ktorych zwolnili wyszli na tym najlepiej ...

@Makro

Dokładnie tak siedzimy w domu i mamy te same pieniądze spokojne nerwy , a później czas pokaże jeszcze Kuroń tak że do końca roku spokojne głowa A w nowym roku to się wszystko może zmienić i jak ktoś chce pracować to coś znajdzie

xxx
@belmundo

firma idzie w zaparte w sprawie grafiku . Tylko o jego istnieniu zapomnieli nas poinformować hehehe tak samo jak wprowadzeniu pracy na 95 procent etatu dowiedziałam się w połowie miesiąca śmiech na sali dom wariatów niewspominając o odrabianiu postojowego ;p hehhehe

Eliza....
@belmundo

Nagle się obudzili 95% płatne,ale soboty do odrobku...ludzie pytają a jest pismo ?tak jak by ludzi wina była że siedzieli w domu ale byli w Gotowości do pracy,i czekali a teraz soboty nie przyjdziesz czarna lista?hm....wolno tak?

Xxx
@xxx

Grafik musi byc podany do wiadomosci przed rozpoczeciem okresu rozliczeniowego.

Ona
@Xxx

No właśnie czy to jest dopuszczalne żeby pracować cały czas 6 dni pod rząd bo każda sobota pracującą???

Lucjan
@Ona

Nie można urlopu wypisać na sobotę?

antonio
@belmundo

mam stawkę godzinową czy firma płaci dodatkowe pieniądze za odrabianie postojowego ?????? i czy ktoś dostał za poprzedni miesiąc ?? i czy to jest normalne żeby odrabiać postojowe ???

@Ona

Synek.jak ci dają te dodatkowe soboty .to bierz.wiecej sobie zarobisz

Bury

@Bury

Jak za darmo?

Oo
@:)

Każdy dział powinien być traktowany tak samo chyba, że ma ktoś lepsze wykształcenie :)

Ll

Dokładnie, też

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.