Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

?????

Dlaczego po wykryciu u pracownika covida jego wspolpracownicy nie ida na kwarantanne tak samo jak pracownicy biurowi??? Dlaczego firma nie dba o typowych roboli?? Bo mozna nas szybko wymienic??? My mamy rodziny srarszych ojcow matki dziadkow nie obchodzi mnie to ze nie bedzie mial kto pracowac obchodzi mnie zdrowie moje i moich bliskich!!

Helenka
@?????

Czasami nie chodzi o opmk ?

Rydz
@?????

Twoim obowiązkiem jest zgłosić sie do sanepidu jesli miałes kontakt.a forum to nie sanepid tak Ci przypommne tylko

@Rydz

A obowiazkiem firmy nie jest moze zgloszenie do sanepidu ze maja pracownika z civid plus 30 jego wspolpracownikow??

Karat
@Rydz

To nie jest forum po pierwsze, po drugie to nie pracownik ma zgłaszać sanepidowi, tylko pracodawca. Pracownik nie dokonuje pomiaru temperatury i nie jemu zgłasza się wystąpienie objawów, tylko przełożonemu.

Dawny
@?????

Pracowałem w tej firmie sporo lat, kilka lat temu mnie wywalił pewien kierownik -zawsze tam były układy i tekst pod tytułem na twoje miejsce jest 10-ciu , albo jesteś kierownikiem i strasznie ambitny ,albo siedzisz na stanowisku i cicho robisz swoje ,Bez względu na wszystko można wylecieć w minutę i to czy ciężko pracowałeś całe lata ,nikogo nie interesuje. W normalnej firmie doświadczonego pracownika się motywuje aby pozostał , lecz u burego jak za dużo wiesz albo za mądry to Cię wywalą/ Lepiej niech sprawdzą czy wszystko jest ok w papierach bo był czas gdy towar był przepakowywany i wędrował po Europie dla odzyskania podatku . Produkcja stał ,jak ktoś się za to wezmie to popłyną haha.

Szara mysz.
@?????

W biurach jest tak samo. Skąd wiesz że ta osoba miała covid. W firmie są procedury które są przestrzegane. Postępowanie na wypadek zgłoszonego i potwierdzonego covid jest jasne. Nie było przypadku nie ma kwarantanny. Apropo biur, pracowałam tam i wróciłam na produkcję. Tam jest odpowiedzialność i siedzenia w papierach.

xenia45
@Rydz

Mądralo przypadkiem to nie obowiązek pracodawcy powiadomić sanepid, że ma w logistyce ludzi z covidem? Maja kontakt z cała reszta filmy i sieja to po wszystkich działach. Skoro w namiocie siedzieli ludzie z covidem dlaczego cala reszta nie ma kwarantanny?

@Szara mysz.

Wiem od osob ktore wracaly na hale do pracy po wyzdrowieniu z covid.. I to zdziwienie wszystkich ,, ooo to miales covida'' procedury moze i sa a z przestrzeganiem ich kazdy wie jak jest w tej firmie .. Firmy to najwieksze ogniska zakarzen bo nie chodzi sie na kwarantanny z tego wzgledu ze nie mial by kto robic i firmy byly by zzamykane co jakis czas a jak kazdy wie kasa wazniejsza. Niz zycie

Marcel
@?????

Nie da się żeby wszyscy szli na kwarantanne bo firma by się przewróciła. Jak jesteś młoda to będziesz mieć lekki kaszel i gorączkę nie większą jak podczas okresu. Da się z tym robić i nie ma co przesadzać. Najważniejsze żeby myć ręce i nosić maskę !

@Marcel

Da sie z tym robic ale dalej zararzasz innych .. Epidemia sie rozszerza przez brak kwarantanny naraza sie przez to na utrate zycia osoby srarsze lub z chorobami.. Panstwo daje mld na walke z pandemia a przez takie zachowania firm nie masz podstawowej opieki w szpitalu bo nie ma miejsc kazda blachostka przez to moze byc smiertelna!! A ty gadasz ze mozna z tym robic?? Nie rozdaja maseczek nie mierza temp. Itd zadna z restrykcji np odleglosci i maseczki nie jest przestrzegana..

Robol

Ta firma to jedna wielka porażka. Człowiek tam (usunięte przez administratora) nawet w weekendy, a podwyżki dostaniesz tylko jak najniższa krajowa idzie do góry, w tym roku pożałowali nawet premii mimo, że wszyscy widzą że robota się kręci. Ruchają nas na każdym kroku. Pracuję w tej firmie od 8 lat ale takiego gówna to jeszcze nie było.

Ta firma to jest już spalona ..(usunięte przez administratora)na każdym kroku wyzysk i wieczne czepianie się o wszystko. Przez 4 lata ani jednego słowa pochwały. Zasuwanie cały miesiąc i premia 70zl żart

Benef

Dobra praca. Spokojna, rozważna, bez pośpiechu z nastawieniem na jakość. Z zarobków też jestem zadowolony.

@Benef

A są może przyjęcia do pracy?

Dawid
@Ruda

Nie polecam sie tu przyjmowac . kombinatorstwo na kazdym koku brygadzisci maja swoje diwy a reszta sie dla nich nie liczy.. Kierownictwo na to patrzy i przymyka oko do tego dyskryminacja na kazdym kroku...

@Benef

Kurcze chce się przyjąć złożyłam cv ale nie wiem czy wyjdzie co z tego

@Dawid

Tak jak wszędzie. Pracowałam też i na lear tam też różnie było. Ale ja byłam zadowolona z tej pracy

Ruda

A czy w dzisiejszych czasach znajdziesz pracodawcę uczciwego? Każda firma ciągnie pod siebie a już nie wspomnę o korporacjach. Niestety wszyscy dyrektorami nie możemy byc. A i ty jakbyś był dyrektorem czy kierownikiem takiej firmy nie postępował byś inaczej z pracownikami.

@Benef

Nie zostałam przyjęta do firmy. Trochę szkoda. Mieli się odezwać do końca tygodnia i nic. Cisza.

@Ruda

Następnym razem Cię przyjmą. Nie poddawaj się. Głowa do góry.

@Benef

Teraz to już nie wiem czy bym chciała tam pracować

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Pccowalem w tej firmie ponad dekade temu, bylo spoko ale normy podnosili aby premi juz w przyly miesiac nie dostac ! Zarobki dalej sa minium tj 1580 zl ?

Benef

Panie z recepcji zajmujące się wynajmem pokoi w hotelu pracowniczym zachowują się jak primadonny, pracownika traktują lekceważąco, są złośliwe, same decydują o wysokości czynszu, w nieskończoność przedłużają terminy. Używają słów Robi się, Maluję się. Uśmiecham się do nich ale w głębi czuję niechęć i zniecierpliwienie.

Pracownica
@Benef

To prawda niestety. Krazy legenda ze Pani w blond włosach z recepcji powiedziała komus - dzien dobry :). Brak szacunku do drugiej osoby podczas załatwiania czegokolwiek. Czasem mam wrażenie, że pracownicy recepcji robią tak ponieważ myślą, że są na niewiadomo na jakim stanowisku, a tak na prawdę na rozwoju firmy nie robią nic poza złym wrażeniem... X osób na rynku pracy mogłoby ją zastąpić. Może kiedyś się to zmieni - kto wie. Nowi recepcjoniści natomiast są bardzo mili.

@Pracownica

Ja 6 tygodni prosiłem o wynajęcie pokoju w hotelu pracowniczym. Prawie codzień dopytywałem o pokój. Odpowiadały mi wtedy że Robi się albo Maluje się :) Jedna z tych Pań usłyszałem żebym poszedł mieszkać pod most:)

OPMK
@Benef

Te panie z recepcji to chyba jeszcze pamiętają stare czasy gdy mama szefa nad nimi mieszkała... Oj dużo się zmieniło dużo :)

Dobry chlopak
@Pracownica

Jedna nowa Pani recepcjonistka jest szczególnie fajna. Dajcie cynk czy wolna jak wiecie.

@Dobry chlopak

Niewazne czy wolna bierz jak swoja :D

Kizia

Cześć zwalniam się bo wyszłam za mąż w innej lokalizacji. To były 3 super lata. Firma jest na poziomie jak na naszą lokalizację. Nie oszukujemy się ale to zapupie i ludzie są prości glownie ze wsi. To wada i zaleta jednocześnie. Dużo koleżanek bardzo lubi tu pracować. Dużo też znalazło tu swoje połówki z inż. przed nazwiskiem. W czasie pandemii firma stanęła na wysokości zadania i czułam się bezpiecznie. Nigdy nie było problemow. Pracowałam w 2 innych fabrykach na terenie strefy i było okropnie. Tu jest pełna kultura, zupełny brak seksistowskich ruchów ze strony facetów co mnie czasem dziwiło bo przecież czasem każda z nas lubi usłyszeć komplement. Polecam firmę każdemu.

To sarkazm ten koment

@Kizia

Szczegolnie brygadzisci znajduja swoje polowki :D

@Arek

Tak oni - one mają dużo czasu to po kątach flirtuja i romansują. To tz."wierne" znudzone żony i "wierni" mężowie szukający przygód. A najśmieszniejsze to to że myślą że nikt niczego się nie domyśla. A w firmie aż huczy na ich temat. Człowiek zauroczony to i ślepy he he :)

OPMK
@Kizia

Ciekawe czy dadzą premie roczna

Zz

Czy 28 29 30 grudnia firma pracuje?

@Zz

Zalezy od dzialu

@Arek

Czy w waszej firmie pracują ludzie z okolic Szczucina?

Aaaa

Pracują.

@Aaaa

A można więcej szczegółów dokładnie z kąd? Mam możliwość podjąć pracę u burego a ciężko mi o transport.

@Aaaa

Wczoraj byłam na rozmowie z kierownikiem i co prawda nie dostałam jeszcze potwierdzenia od kierownika czy zostałam przyjęta czy nie ale bardzo mi zależy na tej pracy. Miałabym pracować w systemie 2 zmianowym .

Bb

Jak ktos w wroci di pracy to na takich samych warunkach czy innych, na ile dostanie umowę?

Była

To jakis chyba zart moim zdaniem sa lepsze w doslownym tego slowa znaczeniu

Rafall

Pozdrawiam pana starszego w okularach z recepcji ktory chcial dzwonic po policje kiedy udalem sie na parking do samochodu po telefon.... Zero szacunku i zrozumienia .. Ale to normalne zachowanie w tej firmie zdziwil bym sie jak by bylo inaczej

Żul

BHP. Ludzie pod wpływem narkotyków stwarzają zagrożenie dla zdrowia i życia swojego i innych pracowników. Kiedy wreszcie znajdziecie narzędzia do wykrywania i usuwania z pracy ludzi pod wpływem narkotyków i zaczniecie je stosować? Mam odpowiedzialną i niebezpieczną pracę i strach pracować z ćpunami tym bardziej jeśli są moimi przełożonymi. Żądam by się tym zająć wreszcie. Nie czekać aż komuś stanie się krzywda.

Kuśka
@Żul

Kolego podaj więcej szczegółów . Bez tego nie zdziałamy nic. Z góry dziękuję za podpierdolke.

Żul
@Kuśka

I to wystarczy. A co? mam za Ciebie Twoją prace wykonywać? Od tego jesteś żeby dbać o bhp w miejscu pracy.

Benef

Dość tego narzekania. Było minęło:). Przepraszam i proszę do mnie nie mieć żalu. Pozdrawiam.

Benef

Na szkoleniu wstępnym z ESD prowadzący wypytywał mnie jak uczniaka w szkole. Atmosfera była nieprzyjemna. Na koniec odpowiedział mi po chamsku. Odradzam kontakt z tym człowiekiem.

@Benef

Jak miał na imię albo jakie stanowisko?

Wlad

Dariusz W., on taki juz ma "zimny" charakter...

Benef

Nie warto było zapamiętać.

Czesc mysle zlozyc papiery do Was jak u Was z paleniem jest palarnia wewnatrz zakladowa?

Belmundo
@Andrzej

Nie stety nie ma palarni zakaz palenia.ale ponoć wychodzili po znajomościach z recepcjonistkami na zewnątrz lub jakos sie ugadywali z magazynem nanich przepustki np przez magazyn smt .ale temat spalony bo juz mają jednego goscia na tapecie co dawal przepustke swoją.generalnie lipa z paleniem tu

Koral
@Andrzej

Właśnie dowiedziałem się od znajomego, który od kilku miesięcy jest poza Polską, że dostaje pisma z kancelarii prawniczej, żeby usunął nie swoje wpisy na goworku nieprzyjazne firmie. Firma specjalnie wynajmuje po to kancelarię. Dziwne praktyki ma ta firma. Zarzuca komuś coś bez udowadniania. Człowiek po zwolnieniu z firmy wyjechał za granicę, pracuje dla dużej korporacji i Bury go nie interesuje.

@Koral

Czesc interesuje mnie czy mozna zapalic w firmie bury. Nie to ze Twoj znajomy dostaje maile .dzieki z gory za odpowiedzi zgodne z tematem mojego pytania

Koral
@Andrzej

Legalnie w firmie nie zapalisz. Palarnie zostały zlikwidowane. Zamontowane są czujki dymu, a system przeciwpożarowy podpięty jest do straży pożarnej. Zapalisz to ściągasz na siebie odpowiedzialność za wezwanie straży plus ewentualna ewakuacja pracowników.

A

Pracowałam w tej firmie przez rok. Gdy raz się pomyliłam niejaki Dariusz Rz. WYDARŁ SIE że jak to określił Ci mnie to (usunięte przez administratora) obchodzi. Wydzierał się na inne dziewczyny, To osoba niezrównoważona psychicznie, która nie powinna mniec do czynienia z ludźmi. Poza tym ok.

Kasiaaaa

Za niedługo kończy mi się próbna umowa, mam pozytywną opinie od przełożonego i czy w związku z tym kierownik przedłuży czy moze tez mnie wywalić?

Dąb
@Kasiaaaa

Jest szansa , że przedłuża.Przewaznie miesiąc wcześniej informowali o nie przedłużeniu umowy.Praca jest, więc i ludzie są potrzebni.Wiadomo,pewne jest jak się podpisze umowę.

Widziałam ogłoszenie że szukają operator wtryskarki, jak tam jest, polecacie?

Nickk
@Nowy

Nie radze male zarobki to raz ciezka robota bo goraco na hali to dwa nawiedzeni przelozeni to trzy do tego kombinatorstwo firmy banki nadgodzin czyli jak idziesz dorobic to raczej za darmo itd.

Byki
@Nowy

Czubki zarządzają tym działem, nie polecam!

Berbeluch

Rondo rozwiazalo by problemy tej firmy turbinowe

EMC

Cześć, czy jest tu ktoś kto pracuje w laboratorium EMC, lub dziale rozwoju elektroniki? Jakie tam są warunki i ogólne odczucia z pracy?

EMC
@EMC

Cześć, jeśli chodzi o EMC to praca jest ciekawa i się nie nudzi, bo co chwile jest coś nowego i nie klepie się wkoło tych samych rzeczy. Pracy jest sporo i dział się rozrasta. Obecnie jest tam rekrutacja, bo poszukują pracownika w związku ze zwiększeniem laboratorium. Praca stabilna, wąska specjalizacja i bardzo mało fachowców w skali całego kraju, więc myślę, że warto spróbować.

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 266.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 32 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.