NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Kortez

Hejka czy wiadomo kiedy albo czy wogule będzie dofinansowanie do wyprawki szkolnej jak co roku..

@Kortez

Dzis ma byc spotkanie w tej sprawie i decyzja czy będzie w tym roku dofinansowanie...

Operator

Dziś na spotkaniu będzie decyzja,co z pracownikami z Ukrainy. Większość ma umowy do końca września,więc wypadałoby ich poinformować,co firma planuje...

Operator

Wyprawki i tak dostaniesz max 200 zl...

Operator produkcji

Panowie i panie jak wam się pracuje w tych okularach. Po pierwszym dniu ból oczów i głowy. Żeby zarząd nie przejechał się na okularach jak pracownicy na badaniach będą obarczać ich o uszkodzenie zwroku. Te okulary nie nadają się na na nasze oświetlenie. Powiększają i przyciemniają obraz.

Napalony wikary
@Operator produkcji

uszkodzony wzrok wielu pracowników to nic przy wizji potencjalnej utraty oka jednego z pracowników. może za 20 lat wydarzy się kolejny wypadek i wtedy co? powiecie, że woleliście widzieć lepiej i poświęcić cudze oko? BTW brawo BHP! a już całkiem serio - behape powinni sami po godzinach nosić te okulary żeby sami poczuli jak to jest.

Harpagan
@Napalony wikary

Tu nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o składkę ubezpieczenia. Wzrok w okularach będzie pogarszał się stopniowo więc już pewnie nie będziesz tutaj pracował i NGK będzie kładło na Ciebie lache i na Twoje oczy.

Olx
@Operator produkcji

Dokładnie ,a od przełożonego usłyszałem że nie możliwe by od tego głowa bolała ,ha ha

Emoloyee

Ja mam (usunięte przez administratora)na te ich śmieszne okularki. Nie będę tego nosił bo nie mogą mnie zmusić. Najwyżej czerwoniutki ocenę obniży

Machining

Odradzam pracy w tej firmie. System 12 godzinny to czysta patologia w takim charakterze pracy. Na dziale pełno pyłu i zero płacenia za szkodliwe. W Lato upały jak nie wiem co. Firma nie ma zamówień więc pozbywa się pracowników którym kończy się umowa. Targety są tylko na papierze bo od paru miesięcy nie wyrabia się ich. Po tygodniu niewolnika czyli po pięciu dniach pracy w tygodniu człowiek czuje się jak zombie.Jesli chcesz zainstnieć w firmie musisz nieźle wchodzić w dupę swojemu czerwonemu. Jeśli masz swoje zdanie i postawisz się czerwonemu następne dni pracujesz na najgorszej lini. Nie polecam.

????
@Machining

Ciekawe co na to związek zawodowy ,,Kontra'', a swoją drogą gdzie jest kontra ? Haha

@????

Nie wiem już tam nie pracuje na moją korzyść.

Dożynek

Tak

Wiadomo kto
@Machining

LSH ?? Brygada na której największą rotacja ludzi ? :-)

@Wiadomo kto

DPF :)

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

Absurd

W tej firmie już od dawna absurd goni absurd. Świadczenie z ZFŚS tzw. wczasy pod gruszą wypłacane po urlopie. Super. Po co jest zatem ten fundusz? Aby dofinansować wypoczynek pracownika czy też jego dzieci już po fakcie? W innych firmach pieniądze dostajesz przed urlopem. Tylko w NGK po. Kolejny absurd - terminy przyjmowania wniosków. Do 20 każdego miesiąca. Nikt oczywiście nie bierze pod uwagę terminów zaplanowanych przez firmę urlopów letnich - różne biznesy mają wolne w różnym terminie. Noxy mają urlop do 21 sierpnia. Czyli wniosek mogą złożyć 22. A zatem dofinansowanie otrzymają w październiku! Rozumiem, że można trzymać się sztywnych terminów dla osób, które biorą urlop np. w lutym, maju itd. Ale dla osób idących na urlop w określonym przez firmę terminie, czas na złożenie wniosku powinien być dopasowany tak, aby pieniądze można było otrzymać z najbliższym wynagrodzeniem. Ale po co? Pani z biura przecież wyjątku nie zrobi. Kolejny absurd dot. ZFŚS to dofinansowanie do wyprawki szkolnej. Wnioski można składać od 1 września - tutaj też po prostu super - pieniądze także zobaczysz w październiku. Wszystko pięknie skrojone nie pod realną potrzebę i wygodę pracownika ale pod dział HR. Nawet w głupim markecie, gdzie istnieje fundusz socjalny kasę dostajesz w odpowiednim czasie bez proszenia i bez żadnej łaski.

Leila
@Absurd

Ojjjj tak ???? wszystko w punkt

Master
@Absurd

Nie rozumiem takich ludzi jak Ty, zawsze wczasy pod grusza W KAŻDEJ FIRMIE SA WYPŁACANE PO 14 dniach urlopu ZAWSZE!! Może firma ma Ci opłacać wakacje?! Jedynie z czym się zgodzę to wyprawki szkolne, wnioski od 1 września :(

Bolo

Racja!

Od kiedy ?
@Master

Master Bzury opowiadasz, obok zakład Roca kasę na dostają jeszcze przed urlopem!

Operejter
@Master

Witam, jestem pracownikiem ZF. Grusza zawsze wypłacana tak żeby na koncie była przed wyjazdem na wczasy, inaczej nie było.

Płaczek
@Master

Ja nie rozumie jednej rzeczy, na każdym kroku podkreślacie jakie to w NGK nie są super warunki płacowe. A jak przyjdzie co do czego to nie macie kasy na wyprawkę szkolną dla dzieci i wakacje. To jak to jest super firma i super zarobki czy może zwykła montownia za stawkę która nie jest w stanie zaspokoić podstawowych warunków bytowych ?

Nox
@Absurd

Zawsze możesz iść do tego jak to nazwałeś głupiego marketu i będziesz miał kasę przed urlopem z funduszu socjalnego. A NGK bardzo dobrze robi ponieważ cwaniaczków nie brakuje co by kasę przed urlopem dostali a potem pyk na L4 i buhahaha jak to zrobił firmę na szaro.

Operejter
@Operejter

Bez sensu nowy wątek zakładać. Jedna rzecz szanowni Państwo. Napisał Gość powyżej, że w Roce płacą gruszę przed wyjazdem, to samo ja napisalem o ZF. Ja nie wiem czy kolega powyżej w Roce pracuje czy tylko tak słyszał, ja wiem to z własnego doswiadczenia. Człowiek chce merytorycznie pomóc a nie tylko spekulacje,które rodzą plotki, nie o to tu chodzi? Tam pięć razy zminusowane, tu ponad dwadzieścia. Co z Wami nie tak? Zatem pozdrawiam i miłego plotkowania życzę;)))

Absurd
@Operejter

Dokładnie - te minusy to pewnie poleciały od biurowych, głównie HR. No bo nie znam operatora, który nie chciałby dostać kasy wcześniej, jeszcze przed urlopem. Pomyślcie logicznie - kasa dla pracownika wypłacona wcześniej, której pracownik nie chce, woli ja dostać za dwa miesiące, podoba mu się to i minusuje wszystkich, którzy twierdzą inaczej. Nawet tych, którzy przytaczają konkretne i prawdziwe przykłady z innych firm. Heh. A odnosząc się do wpisu użytkownika Płaczek - chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem i nie rozumiesz jak i po co działa fundusz socjalny. Nie napisałem, ze zakład ma mi SFINANSOWAĆ wczasy czy wyprawkę. Napisałem, ze powinien DOFINANSOWAĆ przed a nie po fakcie. Owszem, stać mnie na jedno i drugie ale takie dofinansowanie byłoby pewnym odciążeniem domowego budżetu. Idąc Twoim tokiem myślenia, zakład mógłby przecież dać te pieniądze na urlop w styczniu prawda? A na wyprawkę w marcu. Tylko jaki to wówczas miałoby sens? Skoro dofinansowanie ma ściśle określony cel - niech będzie wypłacane tak aby na ten cel mogło być wykorzystane. Proste prawda?

Kokosowe
@Absurd

Aby otrzymać wczasy pod grusza trzeba być nieprzerwanie 14 dni na urlopie. Czego nie rozumiesz?! Taki warunek był od zawsze.

Momo
@Kokosowe

biedaki mają problem bo chyba chcą jechać na wczasy, które zasponsoruje im firma zamiast jak reszta poczekać na należną zwrotkę. Trzeba było sobie odkładać na wakacje. Wczasy to nie jest coś obowiązkowego i możecie równie dobrze zostać w domu jeśli was nie stać a firma i tak wypłaci wczasy pod gruszą jeśli będzie nieprzerwany 14 dniowy urlop.

Nie znasz sie
@Master

Jak wyżej nie znasz się to się nie udzielaj. Na strefie sa firmy które wypłacają przed urlopem wczasy pod grusza :) Najpierw się doinformuj, a potem pisz głupoty. Nie pozdrawiam

Master
@Nie znasz sie

To idź daj tam CV, nie interesują mnie inne firmy! W innych jest mniejsza stawka, może też chcesz? W Roce jest 4 brygadowka po 8 h może też chcesz mieć 1 weekend na 2 miesiące?!!

Xyz
@Master

Z chęcią bym zmienił, ale w tej firmie nawet wypowiedzenie umowy jest problemem

Kortez
@Absurd

Absurd to jest dopiero ZFSŚ wyprawka na książki wnioski można było składać od 1.września takie info było w intranecie dowiedziałem się że pomimo zarząd ustalił jedno to teraz znowy muszą coś ustalać chyba kupili okulary dla pracowników i na wyprawki na książki już kasy niema.....

Ciekawski

Co myślicie o przymusowych okularach ? Wszystkim się podoba?

Sokół
@Ciekawski

Nie wiem, nie pracuje w NGK.

Ultras BHP.
@Ciekawski

Kolejny idiotyczny pomysł w tej firmie. Jak np. w czasie covidu na stołówce boksy z plastiku jak w zakładzie karnym na widzeniu a później Ci sami co ich oddzielał kawałek tworzywa w szatni w raz z setką chłopa przebierali się obok siebie. Bezmózgie wydawanie pieniędzy. Idąc dalej tym tropem może lepszym pomysłem będzie noszenie butli z tlenem na plecach w ramach walki z unoszącym się wokół zapyleniem ?? I ochrona płuc przed chorobami taki jak pylica. Jak myślicie spoko pomysł ? Hahaha

dfd
@Ultras BHP.

Lepiej nie pisz takich rzeczy,bo jeszcze ktos z BHP to przeczyta i niebawem bedziemy chodzic po zakladzie jak żołwie z balastem na plecach.

Bryle
@Ciekawski

Ciekawe kto dostał hajs za zaopatrzenie firmy tylko w okulary UVEX. Paranoja, okulary negatywnie wpływają na wzrok i samopoczucie w nich. Oczywiście testy musiały wyjść pozytywnie bo kto niby otwarcie powie że są do d u p y. Ciekawe że od wrześniu będą obowiązywać po gorace dni mamy za sobą i nie będzie odparzeń od okularów

Elmo
@Ciekawski

Nie można się śmiać tylko trzeba to nagłaśniać w okularach boli głowa bo zmieniają dziwnie obraz więc pewnie wzrok też będą psuć wystarczy pochodzić dłużej o boli głowa...nie wiem kto robił te testy i z czym są one zgodne ciekawe co na to PIP czy jest taki zapis...

Szczery
@Ciekawski

Jestem ciekaw czy firma weźmie na siebie leczenie wzroku pracowników jak po roku okaże się na badaniach okresowych wyjdzie że wszystkim pogorszył się wzrok czy jak zwykle zamiotą wszystko pod dywan…

Plugingowiec

Od kiedy beda obowiazkowe maski na pluggingu? Z okularami czy później ktos coś wie? Ponoć dużo osób ma zypylenie w płucach.

ciekawy

Od kiedy pracujemy po 12h zabierają na 1.5 dnia urlopu za te 12 h.Ponoć inne firmy jak np.Amazon gdzie mają 10h dniówkę mają dzień za dzień

Podwalina
@ciekawy

Kwestia dogadania się z zarządem. Ale nie macie (wiadomo czego) by se to załatwić.

Heohrko

Jak tam piecuchy i reszta (usunięte przez administratora) ? Jak zdrówko? Ciepło tam troszkę cooo? Rowek się musi nieźle pocić…. Są dobre maści na odparzenia hehe pozdro

Gabriela
@Heohrko

A co, z gorącem nic nie robią u was? Klimy nie ma?

Brat Juzef
@Heohrko

co wy prostaki macie do piecuchów? zarabiają 50zł więcej od was czy o co chodzi?

Zbigniew
@Brat Juzef

Właśnie na piecach pracują mężczyźni nie chłopcy nie stękają robią swoje .

Bardzo były pracownik
@Zbigniew

Człowieku co ty gadasz. Ja w NGK nie pracuje już długo odszedłem jakoś w 2016 roku nie pracowałem na piecach ale czasem tamtędy przejeżdżałem i tam nie pracują żądni mężczyźni tylko (usunięte przez administratora) którzy za marne grosze pracują w warunkach godnych (usunięte przez administratora) Pracownicy powinni się zbuntować ale odnosiłem wrażenie rozmawiając z niektórymi że są za mało rozgarnięci żeby pomyśleć i zorientować się że można iść gdzie indziej do pracy a nie dawać się wyzyskiwać za (usunięte przez administratora) grosze. I ty się nazywasz mężczyzna że dajesz się we własnym kraju traktować jak (usunięte przez administratora) Dobry jesteś

Spawacz atomowy

Pracowalem w tej firmie przez 5 lat. W Gliwicach z początku 2015 roku atmosfera w samej pracy jak i warunki byly super, nie bylo na co narzekać. Przenosząc się 2.5 roku później na Dąbrowę pokazała się druga strona medalu. Awans przez łóżko, pucowanie sie do czerwonych niedorajdów którzy byli odpadami na Gliwicach i chcieli się ich jak najszybciej pozbyć, zatrudnianie niedorozwojów którzy wiekszosc swojej kariery zawodowej spedzili w Tesco na kasie czy innym spożywczaku, totalna impotencja umyslowa. Jeżeli masz w planach stac w miejscu jeśli chodzi o karierę zawodową badz cofać się w rozwoju to drzwi stoja przed Toba otworem oczywiscie jak wznowią zamówienia. Jeżeli umiesz wejść w kakao po sam pas zeby awansować również polecam tą firmę. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

KR
@Spawacz atomowy

Cześć, waham się bardzo nad przyjściem do zakładu do DG. Mam kilka pytań, czy jest szansa żeby się skontaktować mailowo czy tel? żeby wiedzieć na czym stoję.. kr.pawlak1977@gmail.com

Ryszard
@KR

Hej, telefon jest podany w Google - Telefon: 32 780 70 00, a nad czym się zastanawiasz, skąd te wątpliwości?

Jedyny minus social to kto nie inteligenty usunął social na imprezy a wprowadził my benefit tam nic nie ma. Ta osoba która to wymyśliła powinna zostać ukarana. Przywrócicie social na imprezy

Napalony wikary

Jak chcesz trącić czas na rozrywki dla jednostek najprymitywniejszych to finansuj to z własnej kieszeni. Normalniidzie nie mają potrzeby imprezowania. Za to imprezowe (usunięte przez administratora) nie wyobraża sobie życia bez tego. Więc niech imprezowe (usunięte przez administratora) płaci ze swoich.

Operator

Maszyning lsh brygada ,A największy przemiał ludzi jaki ,Tylko jest możliwy , Pan Krzysztof .T zwalnia każdego osobnika który mu się nie podporządkuje , na brygadzie B i C jest stała ekipa a u Pana K.T wiecznie nowe osoby , miałem przyjemność być chwile na zmianie A i z ręka na sercu mogę powiedzieć że jest to najgorsza zmiana , nie pozdrawiam

Kolega operatora.
@Operator

No to widzę że nic się tam nie zmienia. Pan K.T. to specjalista od znęcania się nad ludźmi. Dziwne że nie widzą tego jego przełożeni.

Wiadomo kto
@Kolega operatora.

Nie widzą a raczej nie chcą widzieć. Ale spokojnie.. wszystko w swoim czasie :-)

Han Solo

Firma pracuje nad zmienieniem systemu na czterobrygadowke z trzema zmianami. Już się nie mogę doczekac!

Stary zbok
@Han Solo

Już dawno ten system powinni wprowadzić. Bardzo dobra decyzja zarządzie!

Hmm

Jakby to wyglądało ?

Cut
@Hmm

Wolny weekend raz na 1,5 miesiąca i to po nockach. Najgorszy system pracy jaki może być

Kijek
@Cut

Dacie radę, przyjmiecie na klatę tak jak 12h i będziecie chwalić...

Haha
@Kijek

Dokładnie. (usunięte przez administratora) narzejaka a potem grzecznie zapierdzielaja na linie.

Ola

Jakaś tragedia.

Myszka
@Ola

Ktoś coś wie nt 4 brygadowki po 8h, jakieś pewne info?

Enrike Inglesjas
@Myszka

A niby w jakim celu mieli by wprowadzać 4brygadowke po 8 godzin?

@Han Solo

Znowu Ty???? Wypełzłeś ze swojej nory??? Zarząd wogóle nie myśli o wprowdzeniu tego systemu i nie wprowadzaj ludzi w błąd.Nie po to ujednolicił cały system pracy na DPF,żeby go później zmieniać.Widać,że usłyszałeś jakąś plotkę i ją powielasz... Operatorzy nie słuchajcie bełkotu tego człowieka,Zarząd wogóle nie myśli o przejściu na system czterobrygadowy po 8 godzin!!!!

Han Solo
@Operator

Bo ty tak mówisz? Minka ci zrzednie jak postawią cię przed faktem dokonanym. ????

Olis
@Stary zbok

Bez sensu ,same dojazdy do firmy i tracenie codziennie godz w jedną i godzinę w drugą to pomyłka ,nie mówiąc o braku wolnego by pozałatwiać swoje sprawy

Roger
@Han Solo

A co myślicie o przymusowym wybieraniu zaległych urlopów przed shut downem?

Dokładnie,bo tak powiedziałem.

Był spokój ale

piecuchy powracały do pracy po urlopach i już zaczynaja sie głupie i nieprawdziwe komentarze na temat firmy pojawiać , przez 2 tygodnie jak was piecuchy nie było nikt tutaj nic nie pisał , zarzad powinien zrobić na waszych działach porządek z (usunięte przez administratora) jak macie problem z praca to zawsze możecie do handlu na kase isc pracować...

Kokos
@Był spokój ale

Parę stosów więcej i skończą się głupie komentarze.

BHP

„Podczas gdy niektóre kraje, takie jak Belgia i Węgry, wprowadziły limity, europejska konfederacja związków twierdzi, że konieczny jest wspólny limit temperatury w UE, aby chronić wszystkich pracowników. W Belgii osoby wykonujące pracę o niewielkim obciążeniu fizycznym mogą pracować w maksymalnej temperaturze 29 st. C, a te pracujące przy umiarkowanym obciążeniu - 26 st. Kolejnym limitem są 22 st. dla pracy przy dużym obciążeniu fizycznym i 18 st. - przy bardzo dużym obciążeniu fizycznym. Węgry ustaliły wyższe progi maksymalnej temperatury w pracy: 31 st. dla pracy siedzącej lub lekkiej, 29 st. dla umiarkowanej pracy fizycznej i 27 st. dla ciężkiej pracy fizycznej.

Gienek

Obecnie firma nie ma zamówień więc pozbywa się pracowników tzn nie przedłużają umów i nie liczą się z nikim...firma zeszła na psy już dawno dla nich jesteśmy tylko numerkami acp Podkładkę pod nie przedłużanie umów zrobili z L4 a ludzie brali L4 bo mieli Covid itp ???????? jak będą zamówienia to znowu będą na szybko szukać ludzi...więc drodzy koledzy i koleżanki jak widać nie ma co się cackac z tą firmą bo niektórzy się zastanawiają czy brać urlop czy L4 przychodzą do pracy kulejąc itp ???? Firma się nie liczy z ludźmi więc o czym tu mowa...i tak naprawdę jest obecnie bardzo dużo ofert pracy w podobnych lub lepszych stawkach i warunkach zatrudnienia nie ma nad czym się zastanawiać

Kiki
@Gienek

Już dawno powinni zrobić porządek z l4, ciężko przez takich dostać urlop, a oni się dobrze bawią i odpoczywają, już nie wspominam ze na ocenach nic nie tracą.

Pozytywny
@Kiki

Jak nie tracą, co ty masz za oceny 3.015 ? Może są wyczerpani bo muszą są pracować za Ciebie lebrze

Marzena
@Kiki

to lepiej z covidem przychodzic do pracy i zarazac pozostałych wg ciebie niz brac te l4? o to co chodzi ? przeciez to nieetyczne zachowanie wiec nie wiem z czym masz problem

Kiki
@Marzena

Kwarantana a l4 inaczej zakład na to patrzy, l4 to nie urlop jak w większości przypadkach.

Jola

No to marudery które narzekały na podwyżki, powinny być zadowolone, właśnie dostaną po 3 tys. zł od państwa.

Juicyj

Pierdolnik dla nierobów i nieudacznikuw życiowych Dobrze ze z tym skończyłem i robię u Niemca z 2000€ I jakie dobre pije piwo po robocie hahaha

Momo
@Juicyj

są 2 rzeczy, których Niemcy nie potrafią zrobić - piwo i pornosy. Pierwsze to szczyny i nie ma się czym chwalić a drugie psują brzydkie Niemki jeśli są czystej krwi niemieckiej.

Pilsnerr

Trzeba pochwalić firmę za organizacje pikniku, bardzo dobre jedzenie, pełno zabaw dla dzieci, dużo miejsca, zwiedzanie, warsztaty super pomysł, konkurs bardzo fajny szkoda że parę osób zależało jedynie na pkt, a nie zabawy z własnym dzieckiem. Brakowało tak wielkiej integracji.

A weź pan

Było i minęło ,i tyle .

Olis
@Pilsnerr

Super że piknik dla wybranych ,inne zakłady umieją jakoś zawiesić produkcję by mogli wszyscy skorzystać ,a tu rozboj w biały dzień są biura które niedojze mają wycieczki,imprezy ,to i każdy piknik ,są wybrane brygady które akurat wsrzelily się w termin ,i są robiłem do (usunięte przez administratora).....masakra

Ziemniak beee... Fuu
@Pilsnerr

Dobre jedzenie... Dobrze że zębów na ziemniakach nie połamałam

Dres
@Ziemniak beee... Fuu

Wystarczyło zdjąć folie i starać się nie nadgryzać plastikowego nożyka.

Podejrzany typ
@Pilsnerr

(usunięte przez administratora) piknik musiałem iść do pracy super :) organizować piknik kiedy połowa brygady siedzi w robocie gratulacje :)

Hej

Czy są jeszcze przyjęcia na noxy?

Yooo
@Hej

Keeperow szukają

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1059.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 939, z czego 129 to opinie pozytywne, 319 to opinie negatywne, a 491 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.