Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

bAbel

coś ucichło chyba ich nie ruszą zwolnili dyra tak dla przykładu

jegomość

kontrole jakości dostaw też zwolnić, wszystkie zwn odrzucają bo jak twierdzą mamy certyfikowane detale od dostawcy. Czyli w 100% dobre a prawda taka, że połowa niepowodzeń u nas to wina niezgodnych detali. Naszej kontroli jakości dostaw przysłali by (usunięte przez administratora) certyfikowane i też by przyjęli

Gruby

Tak właśnie po za plecami byłego już pawełka wszystko ukrywali teraz wywalić tych technologów i kordynatorów co czasem niby przychodzą w sobotę robić przy maszynach,a siedzą na jadali i palarni i śmiechy...

ada

Wywalić koordynatorów ikierownika

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bąbel

wywalili dyrektora ,który mało co wiedzia łprzecież nie jest pośrednio na produkcji a zostawili (usunięte przez administratora)technologa(usunięte przez administratora)koordynatorów-tym powinni dobrać się do tyłków.Jak zwykle wychodzą układy.

Kut-a-fon

A co to się wydarzyło u nas w firmie ponoć całą kadrę chcą wymienić....??? Słyszeliście coś...."grube ryby" portkami trzęsą....i to bardzo....

wkurzony
@Kut-a-fon

bagatelizowali problemy na mercu, liderzy stawali na głowie żeby linia działała. Technolog miał w [usunięte przez moderatora] wszystko i teraz wyszło szydło z worka. Reklamacja... Teraz dopiero zajęli się tym co było do zrobienia miesiące temu!!

Też pracuję na Mercedesie,ale na naszej zmianie notatek nie dają. Każdy pracuje na każdym stanowisku i jest wspaniała atmosfera, chce się przyjść do pracy. Pracownicy nie kłócą się między sobą, nie latają na skargę na innych. Jak się nauczycie współpracować ze sobą będzie wam lepiej.

normalny

tak w wielu zakładach produkcyjnych

?

Ja mam pytanie.Dlaczego na mercedesie nie chwalą ludzi za pracę?Wiecznie tylo źle,za mało,za mało,Jeszcze ani razu nie usłyszana była od lidera pochwała.Zreszta liderzy czują sie dyrektorami tego zakładu(usunięte przez administratora).Podobno pary nie moga razem pracować na linii?(usunięte przez administratora) są parą i razem pracuja na linii.Wnioski wysuwaja się same.A (usunięte przez administratora) niech przestanie faworyzować (usunięte przez administratora).Druga rzecz-dlaczego liderzy nie rozdzielaja pracy?W końcu od tego są .Każdy leci szybko tam gdzie mu najłatwiej,a najtrudniejsze stanowiska zostaja na koniec.Pracownik jak zostanie postawiony na nowe stanowisko to potem sa pretensje,że normy nie robi,tylko jakim sposobem,skoro wczesniej nie miał mozliwości się nauczyć.Dla liderów najważniejsza norma,a nawet ponad norma.Pracownicy przychodzą do pracy pracowac,zrobić co maja zrobić i iść do domu.A to że jest jakas awaria na linii ,nawet mała kilkuminutowa,to powinno być wpisywane a nie że potem ludzie musza to nadrabiać resztkami sił,a lider stoi za plecami patrzy na rece i mało,mało.Dajcie nam normalnie pracować!

o.n.

Są teraz jakieś przyjęcia? Ile można dostać na dzień dobry? Można nadgodzinami dorobić?

fakt

Na linii tez pracują ludzie którzy już ponad rok są a nie zmieniają stanowiska tylko codziennie na jednym robią i to na najładniejszych, a Ty że umiesz wszędzie to zapier... na wszystkich, można by sobie było chociaż jeden dzień w tyg odpocząć na jakimś lzejszym ale nie da rady bo już jest obsadzone od roku. Tak to wygląda na mercedesie.

?

fakt - 2013-03-07 15:06:34 to wszystko to nic ... u nas na MERCEDESIE jest moda dawania nam notatek służbowych, dosłownie za wszystko, nawet (usunięte przez administratora) nie można !!!!A zastanawiales sie po co ta notatka i czy slusznie otrzymana? (usunięte przez administratora)

Sto osób to może i czeka za bramą, ale napewno nie Magny, z zarobkami 9.48 szału nie ma! Menager z bożej łaski się znalazł !!!

fakt

to wszystko to nic ... u nas na MERCEDESIE jest moda dawania nam notatek służbowych, dosłownie za wszystko, nawet piernąć nie można !!!!

manager

odpowiadam jest kryzys halo będziecie(usunięte przez administratora) na 7/8 etatu a jak trzeba to na 6/8 dla dobra korporacji jak sie nie podoba won za bramą czeka 100 chętnych na 1 miejsce a do roboty autobus proponuję albo pieszo jak nie ma miejsca na parkingu prościej taniej i zdrowiej(usunięte przez administratora)

GĄSKA BALBINKA

Ja mam pytania retoryczne: 1) co z podwyzkami ? - NIC 2) co z premia swiateczna ktora powinna byc juz wyplacona i nie bedzie - dlaczego? - NIC 3) co z karnetami w ktorych mielismy miec znizki na wejsciowki do basenow, silowni itd? - NIC 4) co z parkingami na ktorych juz nie ma miejsca? - NIC 5) co z powiekszeniem miejsc w szatniach jak ludzi przybywa a miejsca ubywa? - NIC (usunięte przez administratora) JA SIE PYTAM JAK MA BYC LEPIEJ W FIRMIE?? POZDRAWIAM.

no

rekin - 2013-03-06 16:46:54 Rekrutacje wewnętrzne w Magnie są ustawione. Z góry powiedzieli by ludziom kto został przyjęty. Szkoda tuszu z drukarki. A ci co są przyjmowani z dobrej "znajomości" np. SAP (zrozumiecie aluzje)to (usunięte przez administratora) panoszące się później z uniesiona wysoko brodą.Pewnie chodzi ci o ostatnią rekrutację na asystenta produkcji. Tu przegięli bo testy przed rozmową robione były w Wordzie zamiast w Excelu a chodziło im o znajomość Excela hahahaha. Ale nie są ustawione kolego bo ja nie mam znajomości w firmie a jednak rekrutację udało mi się wygrać.

rekin

karolek
@rekin

Mam pomysł!Zamiast narzekać to rzuć tę robotę skoro 9.48 to jest dla ciebie mało.Przyjdzie nastepny, który będzie(usunięte przez administratora)....za taką stawkę. Wkur.... mnie tacy ludzie jak ty! Trzeba było się uczyć na lekarza albo prawnika.

Załamana
@karolek

wywalaja ludzi na zbity pysk dostalem tel z randstadu dzisiaj i uslyszałam w sluchawce o wizycie we wtorek w ich biurze bo maja byc male zamowienia i martwy okres przez około 2 lub 3 miesiace. Paranoja

o sobie
@Załamana

ja też jestem załamany, w końcu lubiałem pracować w magnie, ale niestety dostałem (usunięte przez administratora), gdyż panująca korporacyjność i ludzka podłośc(usunięte przez administratora) Współczuję bo rozumiem. Ciebie może jeszcze zatrudnią, więc nie gnij się a wyprostuj się :D

To i tak macie większą stawkę od nas, u nas trzeba rok przepracować żeby mieć 10.84, a do roku masz 9.84. Fakt na niektórych liniach można robić nadgodziny, ale też nie wszędzie. Także jak widać u nas lipa nawet w stawkach. Randstat też u nas jest. No i oczywiście gadka że są z nas zadowoleni, ciągle nas chwalą, ale to nie przeklada się na nasze wypłaty. Także Wy cieszcie się że macie te 12 zł, bo u nas trzeba zrobić nadgodzinę żeby wyjść na wypłatach tak jak Wy. Smutne te realia, ale cóż my możemy.

Magna Kędzierzyn

w Kędzierzynie to odlewnia alu i obróbka przed Magną dało się zarobić nadgodziny były teraz tylko jakiś Ramstad ludzi przejoł i 12 brutto i 0 nadgodzin i ciągle durne szkolenia jak to jest w rodzinie Magna dobrze jak to wszyscy są równo traktowani i tak w kółko

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.