Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Ciekawa

Tak wiem że w internecie znajdę wszystko, ale internet jest długi i szeroki, a mi chodzi tylko i wyłącznie o rozmowy, bądź testy dla ludzi starających się o pracę w Magnie.

Ciekawa

A jak wygląda taki test? z ilu pytań się składa i czy te pytania dotyczą stanowiska o które ktoś się ubiega, czy raczej takie ogólne?

Ciekawa

Czy ktoś mi w końcu odpowie na pytanie-jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Ranstadzie?????????

lolo
@Ciekawa

Jezeli bedziesz na rowmowie w poniedzialek to nie bedzie testu, jezeli we wtorek to pytaja tylko czy chcesz pracowac, w srode nie ma rekrutacji bo nie i juz. W czwartek pytaja sie co maja ci dostarczyc na obiad. w piatek pytaja ile chcesz zarabiac i czy taksowka ma czekac o 5:30 czy o 5:15. A na powaznie poszukaj sobie w necie pytan na rozmowe rekrutacyjna. Pewne jest ze po angielsku na produkcje nie bedziesz rozmawial. Zadbaj o wizerunek, trampki i bluza z kapturem niech zostanie w domu. Google wiedza wszystko.

obecny

a co sądzicie o tej małej liderce z kogutem? Widzę, ją czasem na różnych liniach i zastanawiam się gdzie robi na stałe? Czy to taki lider luzak??

kolo
@obecny

ta "liderka" dokładnie w cudzysłowie nadaje sie do .... tarcia chrzanu a nie na liderowanie, na MLuchu robiła....gdzie ona nie robiła....parodia jak wiekszosc tych liderów w Magnie , ze nie wspomne o magazynie tam to jest porażka liderowania...no ale tak musi być do puki do póty....

koleżanka
@kolo

pewnie ci się robić nie chciało i ochrzan kolo dostałeś i dlatego tak piszesz. Ja u niej robiłam dwa dni na mercu i zadowolona byłam. Spoko laska nie gnębi jak inni liderzy a jeszcze pomoże

user
@kolo

KOLO ja z nią pracuję od niedawna na i nie narzekam. Pomaga, a to że robi na wielu liniach to znaczy, że wszędzie da sobie radę a nie jak inni tylko na jadalnię lata na kawusię. Mało który lider tak linii pilnuje jak ona....

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
slynna.

Ludzie nie piszcie o tym tylko zbierzmy sie i zacznijmy dzialac. Bo co do niektorych liderow jest tu sama prawda napisana. Bo co do pracy nie mam zastrzezen, normy okej do wyrobienia.

aty
@slynna.

a który ci nie pasuje najbardziej

Ciekawa

Sluchajcie, niech mi ktoś powie jak dokładnie wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Randstadzie na stanowisko pracownika produkcji do Magny, o co dokładnie pytają????

nn

ja też dałam ranstad ale nie wiem czy lepiej iść do magmy i osobiście dać może wtedy jakoś inaczej patrzą ? ?

instagram

Jak się dostac do nich do pracy? Wysłałam cv do randstad i nic... :(

ololol
@instagram

wysyłanie cv to mało, praca do was nie przyjdzie sama, wydzwaniajcie do randstadu to was wyślą na rozmowę. A do magny cv nie ma co wysyłać bo nie przyjmują od razu pod zakład.

lolo
@ololol

Jak zostawisz CV na portierni ochrony, to Ochrona wyrzuci. Jak zostawisz CV na portierni Magny to tamta kobieta wyrzuci ale pewnie nawet ochrona cie nie wpusci. CV trzeba skladac do posrednika do randstadt zaznacz ze chcesz aby cie skierowano na rozmowe do firmy Magna, musisz miec chec do pracy bo byli tacy co po 6h chcieli do mamusi. Praca jest ok, z ludzmi mozna sie dogadac. Jest kilka osob jak czytasz we wpisach ktore nie sa zadowolone ale to ich problem. W Magnie pracuja cale rodziny w kilku pokoleniach. Praca do wytrzymania dla uczciwych, komunikatywnych z checia do pracy.

?
@instagram

Teraz przyjmuje posrednik SQS na umowe zlecenie.. a Powie mi ktos jak tam dojechac ?? mozna liczyc na busy?

agda
@?

pracownicy SQS nie robią na produkcji tylko jako kontrola wyrobu gotowego i detali. Żeby robić na produkcji trzeba złożyć CV do randstadu

o okrutnej kurwie monice tarasiuk z dzieckiem

mam wrażenie, że z tego rodu pochodzisz; trudno, że to skurwysyny, ale jednak, ktoś musiał wychować taką szmatę: monik (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podłą dziwkę Rodzaje zbrodni UPA na Polakach (wyimek ze spisu ponumerowanych 136 rodzajów, opracowanego przez dr. Aleksandra Kormana) 1. Wbijanie duzego i grubego gwozdzia do czaszki glowy. 3. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszke glowy. 5. Wyrzynanie na czole â??orlaâ??. 8. Wybieranie dwoje oczu. 11. Obrzynanie obydwu uszu. 14. Obrzynanie warg. 17. Podrzynanie gardla i wyciaganie przez otwór jezyka na zewnatrz. 21. Rozrywanie ust od ucha do ucha. 28. Obcinanie glowy sierpem. 29. Obcinanie glowy kosa. 33. Ciecie i sciaganie waskich pasów skóry z pleców. 39. Obcinanie kobietom piersi sierpem. 40. Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran sola. 41. Obrzynanie sierpem genitalii ofiarom plci meskiej. 42. Przecinanie tulowia na wpól pila ciesielska. 44. Przebijanie brzucha ciezarnej kobiecie bagnetem. 45. Rozcinanie brzucha i wyciaganie jelit na zewnatrz u doroslych. 46. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciazy i w miejsce wyjetego plodu wkladanie np. zywego kota i zaszywanie brzucha. 47. Rozcinanie brzucha i wlewanie do wnetrza wrzatku â?? kipiacej wody. 53. Wkladanie do waginy zaostrzonego kolka i przepychanie az do gardla, na wylot. 54. Rozcinanie kobietom przodu tulowia ogrodniczym scyzorykiem, od waginy az po szyje i pozostawienie wnetrznosci na zewnatrz. 55. Wieszanie ofiar za wnetrznosci. 60. Odrabywanie siekiera obydwóch rak. 70. Przecinanie tulowia na wpól specjalna pila drewniana. 73. Przybijanie gwozdziami rak do stolu, a stóp do podlogi. 74. Przybijanie w kosciele na krzyzu rak i nóg gwozdziami. 76. Zadawanie ciosów siekiera na calym tulowiu. 77. Rabanie siekiera calego tulowia na czesci. 79. Przybijanie nozem do stolu jezyczka malego dziecka, które pózniej wisialo na nim. 80. Krajanie dziecka nozem na kawalki i rozrzucanie ich wokól. 87. Wrzucanie do glebinowych studni malych dzieci zywcem. 88. Wrzucanie dziecka w plomienie ognia palacego sie budynku. 89. Rozbijanie glówki niemowlecia przez wziecie go za nózki i uderzenie o sciane lub piec. 91. Wbijanie dziecka na pal. 93. Przybijanie gwozdziami malego dziecka do drzwi. 101. Zadzganie widlami, a potem pieczenie kawalków ciala na ognisku. 102. Wrzucenie doroslego w plomienie ogniska na polanie lesnej, wokól którego ukrainskie dziewczeta spiewaly i tanczyly przy dzwiekach harmonii. 108. Przywiazanie nóg kobiety do dwóch drzew oraz rak ponad glowa i rozcinanie brzucha od krocza do piersi. 113. Sciskanie ofiary drutem kolczastym. 118. Zakopywanie zywcem do ziemi po szyje i scinanie pózniej glowy kosa. 119. Rozrywanie tulowia na wpól przez konie. 121. Wrzucanie doroslych w plomienie ognia palacego sie budynku. 122. Podpalanie ofiary oblanej uprzednio nafta. 125. Wbijanie niemowlecia na widly i wrzucanie go w plomienie ognia. 126. Wyrzynanie zyletkami skóry z twarzy. 129. Zdzieranie z ciala skóry i zalewanie rany atramentem oraz oblewanie jej wrzaca woda. 130. Przymocowanie tulowia do oparcia i rzucanie w nie nozami.131. Wiazanie - skuwanie rak drutem kolczastym.132. Zadawanie smiertelnych uderzen lopata.133. Przybijanie rak do progu mieszkania.134. Wleczenie ciala po ziemi, za nogi zwiazane sznurem.135. Przybijanie malych dzieci dookola grubego rosnacego drzewa przydroznego, tworzac w ten sposób tzw. "wianuszki". Zródlo: â??Na Rubiezyâ??, nr35/1999. monika (usunięte przez administratora) z miotu róbta co chceta, aspirująca na arystokrację monika (usunięte przez administratora) z dzieckiem (usunięte przez administratora) sącząca słowa, które niegodne są inteligentnej osoby i otwierająca babsztylską japę na terenie magny w mojej sprawie pokazuje, że nie jest godna niczego z tego dobrego (usunięte przez administratora) niepisana (usunięte przez administratora) o poziomie inteligencji szmaty. najniższy poziom wychowania i edukacji: zabieranie dzieciom cukierka posyłanie ludzi obarczonych kalectwem do więzienia za niewinność tarasiukowanie miejsc pracy tarasiukowanie inteligencją podłej baby szmaty tarasiukowanie (usunięte przez administratora) dzieckiem tarasiukowanie (usunięte przez administratora) dzieckiem debila z magazynu, który jest ważniejszy niż jej (usunięte przez administratora) dziecko. tarasiukowanie inteligencją swoje popierdolenie

bezrobotna

Szukam pracy ale też opinii o niektórych zakładach i bardzo proszę piszcie na temat o pracy o zarobkach itd...bo mnie i jak sądzę innych też nie interesują wasze wewn. konflikty. Nie mam ochoty czytać o jakiejś kobiecie, że jest taka sraka i owaka co mnie to obchodzi!!!

@bezrobotna

Praca spoko, pracuję w Magnie już 5 lat i szczerze z tych wszystkich motoryzacyjnych zakładów ten jest czysty i bezpieczny. Można awansować jak są nabory na lidera czy audytora jakości itp. Co do zarobków to na początek jest chyba 9 zł brutto czy 10 za godzinę plus premia. po 18 miesiącach jak się sprawdzisz to zakład cię przejmie. Mamy zakładową drużynę piłki nożnej i są karnety na fitness w salsie dla pań. Złóż CV w randstadzie na(usunięte przez administratora)

xxx

zwolnić z merca koordynatorów nic nie robią tylko dają urlopy ludziom których lubią. Do roboty fizycznej na 8h zobaczą co to praca na linii (usunięte przez administratora) jedne. Więcej ,szybciej a póżniej firma ma problemy przez takich właśnie zarządców kraj upada a ludzie się dają zero walki co jest z tymi związkami ,solidarnością, aż żal.

Riparo

Witam, podobno trochę ludzi z Ergomu i Ergomuldsa robi w tej Magnie? aż dziwne skoro kasa dużo mniejsza.

czemu nikt tego palant nie wsadzi do jakiegoś zakładu, tacy ludzie nie powinni chodzić po ulicy

aa

zapomniałem dodac, że jestem niewinny a i ty będziesz niewinny i tak samo dostaniesz jeden wyrok albo i dwa nie licząc kalectwa.

agnieszka

Zdrowych Wesołych Świąt wszystkim pracownikom, życzę wraz z rodzinką

aaaaaa:)

przepustkę dostałeś

mnb

Wesołych Świąt

o.n.a

jak myślicie kogo jeszcze zwolnią?

cccc
@o.n.a

zapewne jeszcze ktoś wyleci

huyhg

Jednak nie koniec zwolnień jeszcze

dd
@huyhg

a kto powiedział że koniec był , nikt o zdrowych zmysłach nie wywala wszystkich na raz w takiej sytuacji poprawią błędy i pewnie poleci kolejna i kolejna osoba

zniesmaczony

Dlaczego koordynatorzy pozwalają niektórym liderom robić co chcą a inni muszą zapieprzać i prosić się o urlopy. A tu z jednym k. faceci są lepiej traktowani a z drugim k. liderka chodzi na jakie zmiany jej się podoba i zamiast zasuwać jako lider siedzi na przed montażu i roluje dźwigienkę. A kasę za to bierze większą niż operator maszyn. Dlaczego zakład nie zatrudni koordynatorów z zewnątrz?

qqqq
@zniesmaczony

bo nie plotkujesz z NIĄ jak nie którzy liderzy i nie kablujesz ludzi dlatego jesteś/my inaczej traktowani proste czytając to chyba wiesz o kim ja pisze jak większość z was , ci o których pisze udają że pracują w momencie gdy na hale wychodzi kierownik lub dyrektor i tyle a gdy ich nie ma na hali to sobie przesiadują i plotkują , jestem ciekaw ile osób dostało urlopy mając kilka dni a ile osób nie dostało mając kilkanaście dni wysłuchując tłumaczenia że inni mieli więcej dni , powinna być dostępna lista z imieniem i nazwiskiem pracownika oraz to ile ma dni urlopu wtedy wszyscy by widzieli kto ile ma skończyło by się dawanie kiedy się chce urlopów dla WYBRANYCH :)

xx
@qqqq

To prawda co piszesz i wszyscy to wiedzą, oprócz góry. Ulubieńcy tej pani dostaną urlopy. Dostaną je również osoby które siedziały po 2 tygodnie na L-4 i zaoszczędziły sobie urlop i mają go duuuużo. Proste?

asa

Wywalić tych co ludzi zmuszają do pracy w wolne dni.

obru
@asa

ludzie, zawalił technolog to fakt. Olewał swoje obowiązki i wyszło (usunięte przez administratora) Jednak nikt was nie zmusza do pracy w wolne dni. Możecie odmówić(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.