Opinie o Voestalpine w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Voestalpine. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Voestalpine na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voestalpine w Komorniki

Urwis

Tragedia w tym zakładzie traktuja ludzi jak śmieci szkoła młodych po pół roku a u nasz z zmiany rzucają starych pracowników po innych zmianach, liniach bo na 3 linie nie ma ludzi tak jest u nas na zmianie u AD wyrzucili chłopaka na 3 linie gdzie powiedział że niema takiej opcji to zaproponowali mu2 zmiany gdzie jeszcze gorzej na tym wyjeździe ponieważ musi sam dojeżdżać do pracy a 2 że mniej zarobi i powiedział że pracuje do końca miesiąca i się zwalnia bo na 3 lini kierownik jest jak typowy (usunięte przez administratora) zero szacunku bo swoich pracowników naprawdę traktowanie ludzi jest jak w obozach pracy w czasie wojny róbcie tak dalej a sami z biorą będziecie pracować bo nie będzie komu Hamy..........

@Urwis

Rozumiem, że możesz mieć nieprzychylne opinie na temat pracy w firmie. Jednakże porównywanie warunków zatrudnienia do wojennych obozów pracy jest wysoce nie na miejscu. Jeśli chcesz posługiwać się porównaniami, rób to w sposób odpowiedni i merytoryczny. Posługiwanie się przykładami osób trzecich nie jest do końca miarodajne, ponieważ nigdy nie możemy być pewni jakie dana osoba miała intencje i jakiego rodzaju indywidualne ustalenia z pracodawcą.

Agnieszka

@duzy, warto by pracownik zgłaszał takie niedogodności bezpośrednio do pracodawcy, ponieważ tylko tak może liczyć na wyjaśnienie sprawy. Nie zrozum mnie źle, ale czy warto nastawiać się tak negatywnie do firmy samemu w niej nie pracując? Opieranie się wyłącznie na słowach osób trzecich może przynieść różne skutki, nie zawsze pozytywne i warto mieć to na uwadze.

Agnieszka

@TI, rozumiem intencje jednak postaraj się nie reklamować innych firm w wątku Voestalpine. Takie komentarze są uznawane przez użytkowników jako mało wiarygodne ponieważ istnieje przypuszczenie, że mogła je pisać konkurencyjna firma. @Dziubek, co masz na myśli? @duzy, cóż nie jestem pracownikiem zatem nie mogę "przekonać się" jak wygląda praca w tym miejscu. Dlatego też zadaję pytania dotyczące różnych aspektów zatrudnienia. Jeśli zechcesz podzielić się informacjami na ten temat - czekam na Twoją odpowiedź.

@Agnieszka

nie muszę tam pracować wystarczy że spotykam kolegów którzy tam jeszcze pracują i to prawda że jest coraz gorzej np.mc48 miesiąc czasu czarny panel nic nie widać nikogo to nie obchodzi a operator pracuje na takiej maszynie psuje oczy To jest normalne

Tl

Witam. Generalnie firma w fazie rozkladu, ludzie to tylko numery jak w obozach pracy , brak poszanowania pracownika nawet z długoletnim stażem, gdy ktos idzie do dyrektora z problemem ten go olewa i mowi ze nie ma teraz czasu. Ludzie sa rozrzucani po roznych zmianach i stanowiskach chyba w zaleznosci od humoru kierownika. Nie obchodzi ich to ze ktos nie ma dojazdu,ze ma dzieci itp. Poprostu wstaje rano i myśli aha ten dzisiaj pójdzie tam i koniec, zadne argumenty nie działają, bo z logicznym rozstawianiem ludzi to nie ma nic wspolnego. Oni maja jedna zmiane i mysla ze jak komus zmienia tryb pracy to nic sie nie stanie, bo i tak na 3 zmiany robi,niestety nie biora pod uwage ze ktos sobie ulozyl dojazdy czy prace małżonka. Ludzie zwalniaja sie na potege, zarboki takie jak wszędzie dookoła a stresy codzienne doprowadzaja do szalu. Ukraincy sa lepiej traktowani niz polacy, bo sie "nie odzywaja" . Jesli ktos szuka stabilnej pracy to szczerze nie polecam ,chyba lepiej wybrac vorwerk czy vibre,mniej stresu a pieniadze na start takie same.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Voestalpine. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Agnieszka

@duzy, co masz na myśli? Jesteś pracownikiem firmy? @Henry, nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy. Być może w momencie gdy pisałeś swój komentarz udało Ci się aplikować na aktualne wówczas ogłoszenie? Jeśli nie, niewykluczone, że bieżące pojawią się one w najbliższym czasie. Czy jesteś nadal zainteresowany pracą w firmie? Jeśli tak, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? @Norbert Gierczak, zagadnienia dotyczące warunków finansowych powinieneś zgłaszać bezpośrednio do szefostwa. Czy podjąłeś rozmowy na ten temat?

@Agnieszka

bylem. ale żeby mnie zrozumieć Agnieszko musiała byś popracować jako operator przez miesiąc

Dziubek
@Agnieszka

Czy Agnieszka to adwokat Philla?

duzy

daj sobie spokój jest tyle normalnych firm do okoła

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę można otrzymać na początek?

Norbert Gierczak

nie polecam nie mam wypłaty a juz drugi

Ciekawy

Cóż to za opinia, może rozwinięcie pozwoli poznać sens ?

gosc

Zastanawiam sie aby zlozyc tam CV do pracy.Czy polecacie ta firme aby w niej pracowac?

@gosc

Polecam jeśli masz nerwy że stali ;-)

I jeszcze może pani Agnieszka która tak broni pracodawcy odniesie się do przepisu § 49 ust. 2 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy czy jest przestrzegany w tej firmie? A tak na marginesie według mnie osobiście praca kierownika produkcji Pana Jakuba jest jak najbardziej ok zobaczcie tylko cofnąć się wstecz jakie było wcześniej zaparowanie zadymienie na hali, niewiem jak to nazwać ponieważ nie było widać końca hali a jakie jest teraz. Ale to ty mogą dostrzec tylko starzy pracownicy. Ps panie Jakubie może teraz czas na remonty wyeksploatowanych maszyn a może to pytanie do dyrektora albo do szefa który teraz ma być ? pozdrawiam

System premiowana do bani. Obiecują premie a gdy maszyny są wyłączone z produkcji nie dołączają tego z wydajności i liczą dalej od wszystkich maszyn. A wszystko po to żeby nie płacić. Regulamin premiowana to jedna wielka ściema. Jeśli ktoś chce tam pracować niech nie liczy na premie! Tylko na podstawę. Pracowników produkcji traktują mówiąc łagodnie jak niewolników. W zeszłym roku dając podwyżki części pracownika obniżono pramie na które pracowali wiele lat, może to mała strata bo premie są rzadkie. W tym roku limit pewnie premii się skoczył. Dali kilka będzie z tego powodu że ankieta źle wypadła. Praca tylko dla osób o stalowych nerwach. Ps. Pozdrawiam Agnieszko

tl

(usunięte przez administratora) pies maciore ;-)

Agnieszka

@gosc co masz na myśli pisząc, że ta firma to tragedia? Chodzi o zarobki, warunki pracy czy może o atmosferę? Jeśli piszesz w negatywny sposób o danym pracodawcy, to postaraj rozwinąć swą wypowiedź w sposób obiektywny. Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

asasin

dobrze ze tam nie pracuje te kierownictwo ma takie doswiadczenie jak by skonczyli podstawowke a co do jakuba .m.to naprawde kawal nieudacznika chodzi szweda sie po hali nie wie co ma z soba zrobic tylko aby bylo czysto tablica wypelniona i i fryzura ananasa na miejscu???? ten gosc nic nie wie jeden wielki pasozyt i nie udacznik

Xxl
@asasin

Jeśli ma wyniki i dostarcza wydajność to jest gość widocznie tablice są ok

@Xxl

xxl tam jest tragedia jak jego nie zmienia to juz lepiej nie bedzie

Agnieszka

@asasin możesz rozbudować poniższą myśl? Jest to dość mocny zarzut wobec pracodawcy Voestalpine, a warto by było, żeby inni użytkownicy znali prawdę na jej temat, zaś Twoja wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Pamiętaj, aby przestrzegać regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin Jednak do potwierdzenia Twoich słów warto, żeby również inni je potwierdzili. Czy ktoś podobnie uważa jak ten użytkownik?

@Agnieszka

chodzi o to ze nie ma pojecia o niczym nie interesuje sie produkcja u noego maja byc pojemniki rowno ulozone mnusto tablic a co o pracownikach to nic noe zapyta czy maszyny ida i wogole wiecznie u/p/i/e/r/d/a/l/a wszystko same zakazy nawet przerwy pomiedzy liniami potrafi zmienic

@Agnieszka

Pewnie że nie ma pojęcia Pan Jakub M,od ponad roku strasznie się popsuło,same zakazy ludzie już inaczej patrzą i chcą odbębnić tylko osiem godzin i nic więcej,nie polecam ludzie odchodzą

Masz rację kolego.Jakubek biega po całej firmie i robi zamieszanie.nie ma pojęcia o produkcji.powinien być za operatorami ,a ma ich gdzieś,od kiedy nastał jest katastrofa tylko karają

Karol

Niektórzy tylko marudzić potrafią? Nie narzekajcie na ten szacunek bo w firmie trzeba pracować!!!

Damian

Pracowałem w Elmsteel prawie 2 lata.2003-2005r.Cóż kapitalistyczny wyzysk rodem z XIX wieku na wyeksploatowanych maszynach sprowadzonych z innej fabryki w Anglii.Tam widać nikt już nie miał nerwów pracować na takich złomach więc wysłali Polakom czyli takim Chińczykom z centralnej Europy,którzy zarabiają 4 razy mniej i pracują 2 razy więcej niż ich odpowiednik w takiej samej fabryce zlokalizowanej na południu Anglii.Cały rok gadali o podwyżce na kolejnych spotkaniach.Ludzie się starali,z czasem opanowali obsługę maszyn do perfekcji.W zamian dorzucono do obsługi po 2 maszyny a podwyżka owszem,bardzo zawrotna kwota w wysokości 40zł...Kpina maksymalna.Wtedy zrozumiałem,że nie traktuje się tam ludzi poważnie tylko jak głupich niewolników i trzeba zwyczajnie stamtąd wiać.Nie był to jedyny powód do irytacji.Wyjątkowo uciążliwi byli kierownicy.Buraki myślący,że swoim chamstwem i poganianiem zwiększą wydajność.Szczególnie (usunięte przez administratora)Dostał chłopaczyna trochę władzy i rozum postradał.Dla wydajności zmiany i podlizania się przełożonym dałby sobie jaja ogolić albo nawet je obciąć na jednej z maszyn.Jak można się tak stoczyć z człowieczeństwa to się do dziś zastanawiam czasem.Z Panem [usunięte przez administratora] podobnie.Jakiś nawiedzony fanatyk,Szymon z kontroli jakości-wieprzowaty typek lubiący wypić wyjątkowo niewychowany knurek,Pan [usunięte przez administratora] też z normalnego zrobił się aroganckim gburem liżącym rowa komu trzeba.Podejrzewam,że firma ma dobre programy szkoleniowe,które piorą mózgi kadrze kierowniczej i jednocześnie robią im z nich sieczkę.Taką fabrykę społeczeństwa np.Francji czy Niemiec posłaliby po miesiącu w" kosmos"a to dlatego,że tam ludzie się szanują i nie pozwalają na robienie z nich szmat.Tutaj w Polandii nie dosyć że [usunięte przez administratora] i upokorzą to jeszcze każą się cieszyć"że masz pracę"a jak się nie podoba to"za bramę"-ulubiony tekst Pana [usunięte przez administratora].Taki afrykański pseudo kapitalizm.Porównując do Niemiec to niebo a ziemia.Może za 30 lat takie buraki jak kadra kierownicza z Elmsteel do tego dojdą.

@Damian

Zgadzam się z panem to ł(usunięte przez administratora) zero poszanowania.

Pracuje do dziś.można powiedzieć tyle że jest reżim stalinowski.kadra kierownicza odnosi się wulgarnie .nie polecam tej firmy.za wszystko karają kwitami karnymi .utratą primi która i tak jest trzy razy w roku .myślę o szybkiej zmianie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Voestalpine - Komorniki

• Jak się pracuje w Voestalpine?

Zobacz opinie na temat firmy Voestalpine tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voestalpine?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Voestalpine