Opinie o Karol Nurkowski Ivne w Poznań-wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Karol Nurkowski Ivne, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Karol Nurkowski Ivne o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karol Nurkowski Ivne w Poznań-wysogotowo

Mrmr
Klient

Podzielam opinię niezadowolonych z usług tej firmy - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Jestem w trakcie procesu sądowego. Naprawa miała być bezgotówkowa - firma żąda dopłaty i, jak widać z innych wpisów jest to jej stała strategia. Już się okazało, że mnóstwo czynności w trakcie naprawy było niepotrzebnych a części wykazane jako oryginalne - pochodzą ze szrotu...

mdm Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo niezadowolony z usług tej firmy. Zdecydowanie nie polecam tak jak inni. Sprawa kończy się na miłej obsłudze, a potem na wyłudzaniu i zatrzymywaniu odszkodowania, braku kontaktu. Sprawa została skierowana do sądu.

Mm Nowy wpis
@mdm

Mam ta sama sytulacje nie chcą mi wypłacić odszkodowania od ponad miesiąca a już dawno mają pieniądze na koncie widze sytuacja podobna

Klientka Nowy wpis
Klient

Z firmy IVNE korzystałam już kilka razy i jestem zadowolona , usunęli szkodę zrobili trochę w od siebie w prezencie ☺️ i mogę polecić tą firmę w ???? % .Wszystkie sprawy związane z ubezpieczycielem też oni załatwili , dostałam auto zastępcze na czas naprawy . Mega firma i jak jeszcze kiedyś będę musiała korzystać to tylko z IVNE Karol Jurkowski????

Klientka Nowy wpis
@Klientka

Przepraszam za błąd w nazwisku powinno być Pan Karol Nurkowski

Grzegorz
Klient

Nie bądź frajerwm, omijaj wielkim łukiem. Przyjemna obsługa kończy się po podpisaniu zlecenia, które chroni jedynie warsztat, poźniej to kłamstwa i kłamstewka, w końcu wydają samochód 1 1/3 nprawiony. Dają auto zastępcze o małego fiata, a żądają zwrotu Mercedesa. Ta firma to tragedia.

kori
@Grzegorz

równiez prosze o kontakt

Isz
@kori

Proszę o kontakt ze mną wszystkie osoby oszukane przez ten warsztat na numer 723300250.

Tomasz
@Isz

Witam czy sprawa jest nadal aktualna, zostałem (usunięte przez administratora) przez ten warsztat

Jakie są warunki zatrudnienia w Karol Nurkowski Ivne?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Magdalena
Klient

Już jakiś czas temu warsztat likwidował szkodę po drobnej stłuczce. Wszystko zrobione jak należy, formalności załatwione raz dwa, auto zastępcze wyższej klasy niż moje. Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Adrianna
Klient

Kilka razy korzystałam z usług tej firmy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona, więc polecam w 100%

Mrmr

Isz
@Mrmr

Witam, jesteśmy w identycznej sytuacji. Czy możemy prosić o kontakt do pani?

kori
@Mrmr

bardzo prosze o kontakt

Halina

W ostatnim czasie pojawiają się jedynie opinie klientów Karol Nurkowski Ivne. Oczywiście, macie prawo do tego by wyrażać tu swoje zdanie ale ja bardzo bym chciała się dowiedzieć czegoś na temat zatrudnienia w firmie. Czy zagląda tu jakaś osoba, która pracuje lub pracowała w tym miejscu i podzieli się swoimi doświadczeniami? Byłoby super.

Klient

Polecam warsztat, mily kontakt naprawa auta przebiegla w ustalonym terminie na czas naprawy auto zastepcze pozdrawiam

Wysogotowo

Firma IVNE jest godna polecenia niestety wszystkich się nie zadowoli a ludzie mają pretensje o wszystko.

Wiesia
Klient

Omijać z daleka - (usunięte przez administratora) mieli naprawić samochód na częściach oryginalnych, a po 3 miesiącach okazało się że lakier odchodzi, a części pochdzą ze szrotu

Wysogowowo
@Wiesia

Trzeba jechać i złożyć pisemną reklamacje każdy ma do tego prawo a nie wylewać żale na portalach , ale Ty internauto tego nie zrobisz bo nie naprawiałaś auta piszesz dla innych pobudek.

Katarzyna
Klient

Szef tej firmy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).Miała być naprawa bezgotówkowa a na końcu chcieli dopłate 4000 tyś.Spotkamy się w sądzie!!!

Cuk

Gorąco polecam. Wszystko od A do Z w kwestii samochodu, naprawy jak i formalnie

Czy firma Karol Nurkowski Ivne w mieście Poznań-wysogotowo działa bez zastrzeżeń? Może ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Nurkowski Ivne - Poznań-wysogotowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karol Nurkowski Ivne
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wierzbowa 155B