Opinie o Karol Nurkowski Ivne w Poznań-wysogotowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Karol Nurkowski Ivne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Karol Nurkowski Ivne o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karol Nurkowski Ivne w Poznań-wysogotowo

Dawidos23

Pełna niekompetencja i brak profesjonalizmu. Gdy zadzwoniłem spytać się o status naprawy to usłyszałem ze koleś nie kojarzy sytuacji. Żenada

IVNE

Witam serdecznie, Szanowna Pani aktualnie nie ma zapotrzebowania u nas w firmie na pracownika biurowego. Oczywiście płeć nie ma znaczenia, posiadamy między innymi jedną kobietę w biurze do obsługi Klientów. Pozdrawiam i życzę owocnego poszukiwania.

Zbyszek Nowy wpis

Czy pracownicy firmy dostają do dyspozycji auta służbowe, także do prywatnego użytku? Czy raczej wszystkie samochody firmowe są dla klientów? Ktoś wie?

Dawidos23

IVNE Nowy wpis
@Dawidos23

A potrafiłeś KOLEŚ choć powiedzieć dzień dobry i się przedstawić oraz podać dane auta lub numer szkody (to taki ciąg liczb) -wątpię. Szanowni Państwo -dawni, obecni i przyszli Klienci to zmasowany atak w sobotę 03.02.2024 aż cztery komentarze, aktualnie nie mamy żadnego Klienta o imieniu Dawid, który miałby pojazd w naprawie. Dzieje się tak ponieważ wyrzuciliśmy ostatnio z terenu firmy (usunięte przez administratora) który na kanwie posiadania swoich siedmiu dzieci z czego dwójka niepełnosprawne chodzi i w różny sposób próbuje naciągać ludzi na pieniądze. Nadal dziwię się temu portalowi że każdy bez weryfikacji może napisać wszystko i o wszystkich a ja muszę uczestniczyć w tym spektaklu żenady i odpisywać żeby inni mieli pogląd sprawy. Kolejny raz zapraszam do biura każdego kto chce uzyskać informację, twoje miejsce Kaziu jest pod sklepem.

@IVNE

Mnie z kolei interesuje biuro, ale konkretniej praca w nim. Jakie wymagania macie co do kandydatów, kobiety też nadają się do tej branży? Biurowi pracują w stałych godzinach czy jakoś się tu zmieniają? Proszę o więcej informacji odnośnie zatrudnienia.

IVNE Nowy wpis

Czy w Karol Nurkowski Ivne poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

qwerty

Cześć wszystkim. Szukam miejsca na staż po technikum samochodowym. Czy biorą tutaj uczniów po szkole od razu? Czy jak na start pójdę na staż, to potem dostanę pełen normalny etat na UoP?? Wgl może jeszcze wiecie, jaka jest kasa na stażach, praktykach? O ile wgl jakaś pensja jest...

Ale piszesz z perspektywy pracownika, że lepiej tu się nie zatrudniać? Jakie problemy są niby jak już ktoś się zdecyduje na pracę w tym miejscu? Wypłacają pensje na czas, bo dla mnie to jeż najważniejsze? Uczniowie są od zamiatania placu czy rzeczywiście można się czegoś nauczyć?

Brałeś udział w rekrutacji do Karol Nurkowski Ivne. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
Łukasz

Naprawiałem tam auto oraz korzystałem z samochodu zastępczego. Swój samochód otrzymałem naprawiony na nowych częściach, chociaż ubezpieczyciel chciał zamienniki. Na szczęście nie dali się ubezpieczalni. Z zastępczego byłem mega zadowolony. Szczerze polecam.

Czy pracownicy Karol Nurkowski Ivne mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Julia

Wyjaśnisz, co jest nie tak według ciebie z dokumentami, które dają do podpisania? Bo przeczytałam i nadal nie wiem, na co uważać. Co z pracownikami, płacą im normalnie?

IVNE

Firma IVNE nie udziela pożyczek tylko wynajmuje oraz naprawia auta (usunięte przez administratora) Dokumenty jakie dajemy do podpisania to zlecenie naprawy/ upoważnienie/ oświadczenie, w przypadku wynajmu auta zastępczego umowa i na koniec naprawy cesja wierzytelności, aby w przypadku nie uregulowania całości za naprawę przez ubezpieczyciela móc iść do sądu zamiast właściciela auta. Właściciel firmy IVNE ma aktualnie 39 lat może nie jest już młody, ale stary na pewno też nie. Dziwnym jest wpis niby Kaśki z dnia 28.04.2023 godz. 19:26 i zaraz kolejny Julii trzy minuty później :-) my już wiemy jak to działa nie zapłacę żadnych pieniędzy piszcie co chcecie :-) (usunięte przez administratora)

Syla

Korzystaplam z tej firmy i nie mam rzadnych zastrzeżeń... Nie rozumiem niektórych opinii Że naciągacze itp... Jestem w pełni zadowolona... Pozdrawiam obsługę ????

@Syla

Za co pozdrawiasz obsługę? Próbuję dociec, jakie trzeba mieć kwalifikacje, by tu robić za mechanika? I jakie firma stwarza warunki do dobrej roboty, również te finansowe? Napisz, jeśli wiesz coś na te tematy.

Mrmr

Podzielam opinię niezadowolonych z usług tej firmy - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Jestem w trakcie procesu sądowego. Naprawa miała być bezgotówkowa - firma żąda dopłaty i, jak widać z innych wpisów jest to jej stała strategia. Już się okazało, że mnóstwo czynności w trakcie naprawy było niepotrzebnych a części wykazane jako oryginalne - pochodzą ze szrotu...

Isz
@Mrmr

Witam, jesteśmy w identycznej sytuacji. Czy możemy prosić o kontakt do pani?

kori

bardzo prosze o kontakt

@Mrmr

Minął ponad rok zamieść dokumenty z Sądu lub choćby sygnaturę sprawy zaraz to zweryfikujemy.

@Mrmr

W dniu dzisiejszym odebrałem moje auto po naprawie wyglada świetnie. Otrzymałem pisemną roczną gwarancje, w prezencie auto zostało całe spolerowane. Podpisałem cesje i nic mnie już nie interesuje, nic nie płaciłem. P.S. Polecam ich auto zastępcze białe BMW 5 kombi- świetny wóz i oszczędny a to ważne przy tych cenach paliw. Daje ocenę 6+

Honia88
@Mrmr

Dzień dobry, również jestem w trakcie procesu sądowego. Pierwszą sprawę z Panem Nurkowskim wygrałam, ale się odwołał od egzekucji komorniczej. Teraz robi wszystko aby przeciągną sprawę. Zwykły (usunięte przez administratora). Naliczają jakieś kwoty z kosmosu. Nie polecam tego zakładu.

@Honia88

Dzień dobry Panie Ireneuszu N nie musi się Pan wstydzić swoich danych choć rozumiem dlaczego Pan to robi -tak łatwiej kogoś szkalować. Miał Pan u nas pojazd marki Opel Zafira przyprowadzony po szkodzie z AC w towarzystwie ubezpieczeniowym AXA na wątpliwych warunkach, które jednak sam Pan kupił za śmieszne pieniądze a tym samym zgodził się na nie i powinien je akceptować. Pojazd był nie zdatny do ruchu po kolizji stąd został za Pana przyzwoleniem do nas przetransportowany siłami pomocy drogowej, następnie zgłosiliśmy za Pana szkodę ponieważ nie bardzo to Panu wychodziło. Zafira została rozebrana i przygotowana do oględzin, przez ten cały czas pojazd stał na naszym placu i na ten moment nie wnosił Pan żadnych zastrzeżeń. Oczywiście takowe się pojawiły jak okazało się iż w pojeździe występuje tzw. szkoda całkowita a Pan nie zamierzał zapłacić za wykonane czynności. Proponowaliśmy nawet za dopłatą chyba 2000zł usprawnienie pojazdu i jego naprawę jednakże Pan odmówił -stąd z wypłaconego odszkodowania potrąciliśmy naszą należność i różnicę oddaliśmy Panu na konto i tak wielce pokrzywdzony Pan Ireneusz rozpoczął batalię i szkalowanie ponieważ musiał zapłacić za zlecone usługi. Tak długo jak warsztat nie prosi o zapłatę za wykonane usługi Klient jest zadowolony, ale jak dochodzi do rozliczenia nagle dzieją się dziwne rzeczy i należy poruszyć niebo i ziemię w celu uzyskania swoich korzyści. Bo prawda jest moja i tylko moja drogi Kliencie jednak przy czytaniu ogólnych warunków ubezpieczenia widać zabrakło zdolności łączenia literek w wyraz i czytania za zrozumieniem a niska wartość polisy i wątpliwe warunki nie są problemem. Do czasu kolizji ponieważ potem okazuje się że Klient jest najbardziej poszkodowany a do tego często po rozwodzie, samotnie wychowujący gromadę dzieci w mieszkaniu na wynajem a samochód to ma przez przypadek i teraz wszyscy muszą się nad nim litować. Sąd nakazał wstrzymać egzekucję bo nie jest tak do końca jak tu szanowny Pan Irek alias Honia88 przedstawia niestety nie można zamieścić dokumentów ponieważ od razu bym to zrobił i aktualnie jesteśmy na etapie przesłuchań w Sądzie na Kamiennogórskiej.

IVNE

Chciałbym ustosunkować się do wpisu z wymyślonego nick-u Magdaaaa z dnia 17.01.2023 godz. 06:13 Tak nasza firma wysyła po roku, ale także wcześniej i później dokumenty do Klientów o nazwie cesja wierzytelności dzięki której możemy w imieniu naszych Klientów złożyć pozew do sądów w celu dochodzenia należności za Wasze drodzy Państwo naprawy. Jednakże jeśli nie otrzymujemy zwrotnej korespondencji z podpisanym tym dokumentem nie pozostaje nam nic innego niż napisać wezwanie do danego Klienta o zapłatę należności. Pojazd bowiem jest konkretnej osoby i to Wy drodzy Państwo mieliście kolizję, problem na drodze, my natomiast chcemy przejąc ten ciężar i pozwać towarzystwo ubezpieczeniowe, ale jeśli nie chce ktoś nam w tym pomóc (podpisując cesję) to musi zapłacić. Teraz druga kwestia skoro przysyłamy coś po roku to znaczy że dany Klient jeździ naprawionym autem a my za jego naprawę bądź wypożyczenie auta zastępczego nie dostaliśmy pieniędzy i czy to jest fair, rozumiem że w mniemaniu Magdaaaaaaaaa :-) i innych tak, czyli warsztat może nie otrzymać pieniędzy i jest OK no fajne rozumowanie , ale jak się od Klienta coś oczekuje to jest poruszenie na forach i obraza majestatu -rozumowanie imbecyli.

Katarzyna

Szef tej firmy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).Miała być naprawa bezgotówkowa a na końcu chcieli dopłate 4000 tyś.Spotkamy się w sądzie!!!

@Katarzyna

Szanowana Pani czy spotkaliśmy się w tym Sądzie ? Proszę podać sygnaturę sprawy ! Jeśli chcieliśmy dopłatę musiał być powód np rozbity nasz pojazd zastępczy lub Pani pojazd był szpachlowany, klejony, smarkamy a my mieliśmy to potem wyciągać bo niestety takie sytuacje też są . Samo życie

IVNE

Czy to jakaś zorganizowana akcja Pablox prosi o kontakt 15.02.2023 godz 15:01 a Magda20 także 15.02.2023 godz 14:58 ??? Bardzo proszę o kontakt z firmą IVNE poprzez telefon, mail lub osobisty przyjazd do siedziby, nie prowadzimy takiej korespondencji przez portale. Pozdrawiam

Damian

Właśnie odebrałem swoje auto po naprawie. Bardzo dziękuje jest znowu piękne, obsługa ok, czas postoju był długi, ale Pani w biurze pokazała mi dokumenty ile ubezpieczalnia przeciągała sprawę a faktyczna naprawa trwała dwa tygodnie. Wszystkim polecam

@Damian

Oni robią tylko naprawy powypadkowe czy jakieś inne też?

Damian
@Maja

Witaj, nie wiem mi na pewno robili blachę i lakier i jestem mega zadowolony wyglada świetnie.

@Damian

A cenowo to jak? Bo ja to się w sumie nie znam niestety

@Anna

Szanowna Pani, naprawiamy pojazdy bezgotówkowo a kosztami obciążamy Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Również inne koszty jakimi są holowanie, parkowanie i wynajem pojazdów zastępczych obciążamy te firmy. Pan Damian także naprawiał swój pojazd u nas po kolizji drogowej i nic nie płacił -podpisał cesje wierzytelności i w ten sposób scedował na nas całość praw i roszczeń a my o brakującą kwotę niedopłaty upomnimy się wezwaniem do zapłaty do konkretnego ubezpieczyciela a następnie jeśli nie zapłacą pozwem do Sądu. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję

Jacej

Chce gorąco podziękować, za super obsługę i pełen profesjonalizm odebrałem dziś autko odpicowane jak z igły jestem bardzo zadowolony z całej załogi firmy, jak i pomocy drogowej z tej firmy kiedy to pomagała mi na początku wszystko było sprawnie i dokładnie, ukłony dla pana Karola, obsługi klienta i pomocy drogowej, niezapominając o mechanikach i lakiernikach firmy bez kturych by się to nieudało pokłony dla całej załogi z panią z biura!

@Jacej

Bardzo dziękuję

(usunięte przez administratora) Tak jak pisali poprzednicy - zastanawia mnie fakt że jeszcze takie firmy funkcjonują i ubezpieczyciele mają z nimi umowy podpisane. Zastanawiające jest nagłe odpisywanie na wszystkie negatywne opinie, które tutaj są umieszczone w sposób obrażający ludzi - to już świadczy o ich poziomie, aż uszy więdną... Nie polecam tej firmy jeśli możecie, omijacie. Moja sprawa jest w sądzie. Naciągają na naprawy, holowanie, parking, części.

@Marcin

Odnosząc się do pierwszej części Pana wypowiedzi pragnę zauważyć iż skoro funkcjonuje nasza firma to na pewno usługi świadczone są na wysokim poziomie i naprawy wykonywane należycie to się rozumie samo przez siebie, proszę się dłużej zastanowić może dojdzie Pan do tych samych wniosków -jesteśmy w branży od 2010 roku. Co tyczy się kwestii odpisywania na takowe wpisy widać nie wpadł Pan na pomysł iż można prowadząc firmę zgłosić się i poprosić o informowanie o nowych wpisach (obojętnie jakimi one nie są) jednakże w Pana przypadku nie dziwi mnie ten fakt zastanawiania. :-) Za pozytywne wpisy bardzo dziękuję a do negatywnych pragnę się ustosunkować szczególnie do tych pisanych bez przedstawienia się. Nikogo nie obrażam, ale używam języka podobnego do Waszych sam fakt usunięcia czegoś przez administratora świadczy o Twoim języku. Teraz odniosę się merytorycznie do drugiej części wpisu a mianowicie poproszę o wpisanie w kolejnej opinii swoich danych oraz sygnatury akt jak w innych sprawach ją opisze wszystko i pokażę na forum co jest klu sprawy. Ponownie Panu i wszystkim innym przypomnę w piekarni kupuje się chleb i za to płaci, w restauracji gotowy obiad i po konsumpcji również trzeba zapłacić (choć Pan pewnie je a potem stara się nie płacić), malarz zarabia na malowaniu, lekarz na leczeniu a my jako serwis samochodów zarabiamy na naprawie aut w tym także holowaniu -bo jakoś trzeba był to Pana auto rozbite przewieź z miejsca kolizji, parkowaniu- no bo przecież stał podczas likwidacji i oczywiście częściach bo może to dla Pana dziwne, ale bez nich aut byśmy nie naprawili. Niestety jest to elementarna wiedza pewnie z niskich klas podstawówki, jednak muszę czasem ją przypominać jak w tej odpowiedzi na śmieszny zarzut. Najdziwniejsze jednak jest to iż mój serwis robi wszystko żeby przejąć roszczenie po szkodzie od Klientów i wielokrotnie dzwonimy, piszemy i prosimy o podpisanie cesji wierzytelności, która to daje nam prawo pójść w imieniu Pana i wszystkich innych, którzy korzystali z naszych usług do Sądu i pozwać ubezpieczycieli. Jednak widać Pan tej cesji nie podpisał jeśli treść była nie zrozumiała zapraszam ponownie wytłumaczymy każdy z punktów po kolei. A teraz do wszystkich, którzy to czytają przepraszam za szydzenie z Pana i użyty prześmiewczy język, ale nie chcę mi się już odpisywać wciąż na te same bzdury to Wy drodzy Państwo macie kolizję i to Wasz problem, my pomagamy w jego rozwiązaniu, ale Wy musicie nam w tym pomóc i taka jest polityka IVNE a jeśli ktoś tego nie robi otrzymuje wezwanie do zapłaty i wówczas przelewa swoją gorycz np na portalu. Świetna praktyka.

Sigal

Jestem zadowolony z naprawy powypadkowej mojego pojazdu . Firma Pana Karola doprowadziła mi Furę do stanu sprzed wypadku. wstawiano poszycie błotnika tylnego, drzwi, błotnik przód, reflektor, zderzak i kilka plastików, które podczas wypadku uległy uszkodzeniu. autko naprawione pod miernik lakieru na nowych elementach i nie widać żeby cokolwiek było robione. Także opinia pozytywna się należy...

@Sigal

To fajnie! A dają jakieś auta zastępcze czy nie?

Dariusz

Śmiało mogę polecić firmę Ivne. Miałem szkodę komunikacyjną,jako osoba poszkodowana,auto przewiezli z miejsca zdarzenia do warsztatu ,tam podpisałem dokumenty na likwidację szkody bezgotówkowej, w ten sam dzień dostałem naprawdę przyzwoity samochód zastępczy, jeździłem nim do naprawy mojego pojazdu . Moje Auto odebrałem całkowicie i profesjonalnie naprawione . Żadnych problemów, szybko i sprawnie. Niczym nie musiałem się martwić wszystkie formalności załatwił warsztat. Szczerze polecam

@Dariusz

A długo trwała cała naprawa auta i formalności?

@Maja

Szanowna Pani, długość naprawy jest uzależniona od stopnia uszkodzenia pojazdu oraz dostępności części mamy aktualnie w naprawie Mercedesa ML W166 gdzie za błotnikiem tylnym z serwisu będziemy czekać do września, naprawiamy Renault Clio gdzie mamy odpowiedź z serwisu iż potrzebna na pokrywa bagażnika nie jest na razie w ogóle dostępna od grudnia 2021 stoi w naprawie i czeka na części Honda Odyssey - na długość naprawy składa się wiele czynników zapraszam Panią do biura pokażę wspomniane przykładowe dokumenty. Jednakże wszyscy Ci Klienci jeżdżą pojazdami zastępczymi z naszej firmy. Najdłuższym czasem z reguły jest czas oczekiwania na likwidację szkody tz. przyjazdy rzeczoznawców i przysyłanie nam dokumentów i na ten okres nie mamy żadnego wpływu mimo to iż monitujemy i próbujemy go skrócić. Pozdrawiam

Klient

Zwykli naciągacze sprawa miała swój finał w sądzie, auto przyjechalo na kołach w papierach że na lawecie, auto zastępcze małe coś a w dokumentach inne.. Czas naprawy tragedia Nie polecam

@Klient

Wspaniale! skoro my jesteśmy naciągaczami to ty/ wy oszustami załącz dokumenty, pokaż zdjęcia a przede wszystkim ukażcie prawdziwe dane będziemy się mogli do tego odnieść a nie piszecie (usunięte przez administratora) nie podparte żadnymi faktami. Zamieść sygnaturę akt zaraz się przekonamy o tym rzekomym finale w sądzie.

Elżbieta
@Klient

I kto wygrał sprawę?

@Elżbieta

Najpierw ktoś musiałby zamieścić sygnaturę sprawy żeby można było to sprawdzić. Większości z tych spraw nie ma, to wymyślone wpisy, bzdury i wymyślenia, które nigdy nie miały miejsca a co dopiero finał w sądzie. Ludzie robią to w celu zepsucia opinii w tym także konkurencja. Jak już pisałem wielokrotnie staramy się zawsze na koniec naprawy pozyskać od właściciela auta cesję wierzytelności żeby niedopłatę w szkodzie uzyskać od Towarzystwa Ubezpieczeniowego a nie od Klienta w przeciwieństwie od innych warsztatów. Ale oczywiście są Klienci niezadowoleni, roszczeniowi, którzy żądają więcej niż naprawa pojazdu lub też pojazd jest używany w różny sposób przez różnych ludzi niejednokrotnie uszkodzony co nie ma związku z kolizja a Klienci chcą wszystko usuwać w ramach szkody. Są polisy AC tzw kosztorysowe, w których bez dopłaty nie da się naprawić auta a ludzie tego nie rozumieją i potem są takie wpisy. Pojazdy nasze starzeją się, tracą na wartości a ludzie cały czas pamiętają chwilę zakupu i myślą że pojazd wciąż jest o pierwotnej wartości i chcą mieć auto naprawione na częściach oryginalnych a wychodzi szkoda całkowita na nich, decydują się na zamienniki a potem są pretensje do naprawy. No niestety koreański zamiennik -zderzak za 200zł nie może odpowiadać niemieckiemu oryginałowi za 2000zł i albo trzeba pojazd sprzedać rozbity, albo pogodzić się iż nie ma się pieniędzy na dopłatę i astra, megane, octavia i inne pojazdy 15-20-to letnie nie da rady inaczej naprawić. Wybór zawsze należy do poszkodowanego my nie naprawiamy pojazdów na siłę zawsze właściciel decyduje a że jesteście Państwo naszymi Klientami w kontakcie z Ubezpieczycielem zawsze to Was reprezentujemy i stoimy po Waszej stronie. Naprawdę proszę o odrobinę empatii i zrozumienia lub tez proszę chwytać telefon w garść i samemu załatwiać sprawy z Ubezpieczycielem bo to nie jest naszym obowiązkiem jedynie dobrą wolą a wówczas zderzenie z murem może przestawi w sposób prawidłowy klepki w głowie danego delikwenta/ delikwentki. Pozdrawiam

Grzegorz

Nie bądź frajerwm, omijaj wielkim łukiem. Przyjemna obsługa kończy się po podpisaniu zlecenia, które chroni jedynie warsztat, poźniej to kłamstwa i kłamstewka, w końcu wydają samochód 1 1/3 nprawiony. Dają auto zastępcze o małego fiata, a żądają zwrotu Mercedesa. Ta firma to tragedia.

kori

równiez prosze o kontakt

Isz
@kori

Proszę o kontakt ze mną wszystkie osoby oszukane przez ten warsztat na numer 723300250.

Tomasz
@Isz

Witam czy sprawa jest nadal aktualna, zostałem (usunięte przez administratora) przez ten warsztat

@Isz

Na dzień dzisiejszy nie ma nadal tego pozwu zbiorowego nadal czekamy ISZ @ kori czy jak tam jeszcze będziesz się nazywał pod utajnionym fałszywym nick-iem ŚMIECH

@Grzegorz

Witam serdecznie , przyjemna obsługa akurat u nas to standard i jest cały czas tak jak komfortowe nowoczesne biuro i warsztat. Kłamstwa i kłamstewka nie istnieją drogi Grzegorzu tylko trzeba czytać i słuchać ze zrozumieniem co się omawia w sprawie i tłumaczy ponieważ jak wielokrotnie powtarzałem serwis nie wykonuje oględzin a tylko, albo aż dba o porządny i uczciwy dla Ciebie opis uszkodzeń Twojego samochodu niestety wymaga to czasu. Pracownik danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego nie ma interesu w dobrym opisaniu Twoich uszkodzeń bo jest to na minus przecież dla firmy, w której jest zatrudniony. Naszą rolą jest nieraz kilkukrotne pokazywanie auta i uszkodzeń celem osiągnięcia celu. Odnosząc się do ostatniej części Twojego wpisu pragnę zauważyć iż z matematyki wiemy że 1 i 1/3 to więcej niż 1 zatem pewnie Tobie również zrobiliśmy coś od siebie. To mogła być polerka całego auta , polakierowany jakiś element, który był porysowany bez związku ze szkodą lub wymienione dwa reflektory zamiast jednego żeby ładniej wyglądało niż przed kolizją. Żądamy zwrotu tego samego auta tylko prosimy żeby było w stanie nie pogorszonym jak w dniu wydania i czyste z czym niestety są duże problemy jak i z egzekwowaniem stanu paliwa. Posiadamy przeróżne pojazdy zastępcze w liczbie ok 50- 60 sztuk od Mercedesa S klasy przez SUV-u, auta dostawcze do małego Fiata Pandy i wydajemy klasy pojazdów zbliżone a często wyższe niż pozostawia Klient. Twoja wypowiedź niestety nie trzyma się przysłowiowej kupy choć po interpretacji jest pozytywna -miła obsługa i zrobione więcej niż trzeba było.

@Grzegorz

Potwierdzam auto zastępcze małe coś a w dokumentach inne

Maciej

Szczerze odradzam !!!! Obiecanki a potem sprawy sądowe. (usunięte przez administratora) jak dla mnie

@Maciej

Po raz kolejny wnoszę o cywilną odwagę i napisanie na forum swoich danych lub numeru szkody a może już sygnatury sprawy z przyjemnością w dzień wolny jak ten odnajdę takową sprawę i się nad nią pochylę a chronologię zdarzeń z opisem sprawy zamieszczę dla wszystkich żeby to było uczciwe i czytelne. Wówczas każdy sam zajmie stanowisko w sprawie.

@Maciej

Panie Macieju nie ma obiecanek my naprawiamy auta i pomagamy ludziom poszkodowanym w likwidacji szkody nie płacimy za nie.Płaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe i to tam proszę kierować krytykę, żale i inne pretensje. My tłumaczymy i wyjaśniamy jak się sprawy mają nic nie obiecujemy niestety czasem ktoś nie rozumie albo nie chce pojąć. Najłatwiej żal wylać anonimowo na portalu proszę dopisać nazwisko lub numer sprawy personalnie odniosę się do tego na forum i każdy wyrobi sobie swoje zdanie.

Bardzo polecam,profesjonalnie naprawili mi auto i dostałam fajne auto zastępcze na czas naprawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Nurkowski Ivne - Poznań-wysogotowo

• Jak się pracuje w Karol Nurkowski Ivne?

Zobacz opinie na temat firmy Karol Nurkowski Ivne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karol Nurkowski Ivne?

Karol Nurkowski Ivne
4.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Wierzbowa 155B
    62-081 Poznań-wysogotowo