Opinie o Karol Nurkowski Ivne w Poznań-wysogotowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Karol Nurkowski Ivne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Karol Nurkowski Ivne o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karol Nurkowski Ivne w Poznań-wysogotowo

IVNE

Szanowni Państwo, w dniu 28 września 2021 roku sprawa ta zakończyła się. Na mocy prawomocnego wyroku Pan Andrzej Ł. właściciel wówczas Forda Mondeo ponieważ to są faktyczne dane tutaj objawiający się jako Largo musi zapłacić zgodnie z wyrokiem 21.046,46 zł oraz 5672 zł tytułem zwrotu kosztów procesu i 347 zł tytułem kosztów sądowych. Plus zapewne 3600 zł swojemu mecenasowi Robertowi R. Pragnę zaznaczyć iż niniejsza sprawa należy do mniejszością ponieważ na podstawie cesji wierzytelności nasza firma w imieniu swoich Klientów pozywa Towarzystwa Ubezpieczeniowe -stąd padamy często ofiarami różnych nagonek. Pan Andrzej Ł. nie był osobą poszkodowana jak nas zapewniał, otrzymał pomoc w postaci holowania, naprawy pojazdu i auta zastępczego na całość likwidacji szkody a po otrzymaniu odmowy początkowo współpracował bo i wówczas chcieliśmy pomóc do czasu, gdy postanowił zerwać z nami kontakt. W związku z takimi poczynaniami nie pozostawił nam innego wyboru niż wyżej opisany spór sądowy z zamieszczonym finałem. Aktualnie czekamy na egzekucję komornika ponieważ mimo użytkowania pojazdu po naprawie od kilku lat w żaden sposób nawet na raty nie postanowił się z nami rozliczyć, widać stać go tylko na wylewanie żali na portalu i kłamliwe komentarze. Jednakże bardzo dziękuję za umieszczenie sygnatury sprawy co pozwoliło wyjawić prawdę na forum, postaram się też zamieścić wyrok. Pozdrawim

IVNE

Uważam że wpis powinny być poparty dowodami inaczej to szkalowanie i nie ma nic wspólnego z prawdą. Papier jest cierpliwy przyjmie wszystko widać anonimowe klikania też, ale gdzie rzetelność. Niestety traci na tym wizerunek danego przedsiębiorcy a pobudki wpisów widać są różne. Ja mogę zamieścić dokument o nie karalności , skoro każdy mnie podaje do Sądu jak można na portalu przeczytać to ma się to nijak do rzeczywistości -proszę to przemyśleć może nastąpi u administratora jakaś refleksja i weryfikacja wpisów. Szkoda że nikt nie oskarżył IVNE o loty w kosmos lub kontakty z UFO też byłoby ciekawie taki wpis czytać.

Cuk

Gorąco polecam. Wszystko od A do Z w kwestii samochodu, naprawy jak i formalnie

@Cuk

Serdecznie dziękuję

Klient

Polecam warsztat, mily kontakt naprawa auta przebiegla w ustalonym terminie na czas naprawy auto zastepcze pozdrawiam

@Klient

Dziękuję

Brałeś udział w rekrutacji do Karol Nurkowski Ivne. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Halina

W ostatnim czasie pojawiają się jedynie opinie klientów Karol Nurkowski Ivne. Oczywiście, macie prawo do tego by wyrażać tu swoje zdanie ale ja bardzo bym chciała się dowiedzieć czegoś na temat zatrudnienia w firmie. Czy zagląda tu jakaś osoba, która pracuje lub pracowała w tym miejscu i podzieli się swoimi doświadczeniami? Byłoby super.

@Halina

Firma IVNE ma w większości stałych pracowników od wielu lat , sekekcjomujemy nowych bo zależy nam na standardach i koleżeńskiej atmosferze bo firmę budują ludzie. Jesteśmy dla Was drodzy Klienci, ale nie dajemy się straszyć i wykorzystywać jak to niekiedy ma miejsce czasy są ciężkie, ale trzeba się szanować wzajemnie.

Magdalena

Już jakiś czas temu warsztat likwidował szkodę po drobnej stłuczce. Wszystko zrobione jak należy, formalności załatwione raz dwa, auto zastępcze wyższej klasy niż moje. Jestem bardzo zadowolona i polecam!

@Magdalena

Dziękuję za opinie.

Klientka

Z firmy IVNE korzystałam już kilka razy i jestem zadowolona , usunęli szkodę zrobili trochę w od siebie w prezencie ☺️ i mogę polecić tą firmę w ???? % .Wszystkie sprawy związane z ubezpieczycielem też oni załatwili , dostałam auto zastępcze na czas naprawy . Mega firma i jak jeszcze kiedyś będę musiała korzystać to tylko z IVNE Karol Jurkowski????

Klientka
@Klientka

Przepraszam za błąd w nazwisku powinno być Pan Karol Nurkowski

@Klientka

Bardzo dziękuję , miło taką treść odczytać. Oczywiście zapraszamy

mdm

Jestem bardzo niezadowolony z usług tej firmy. Zdecydowanie nie polecam tak jak inni. Sprawa kończy się na miłej obsłudze, a potem na wyłudzaniu i zatrzymywaniu odszkodowania, braku kontaktu. Sprawa została skierowana do sądu.

Mm
@mdm

Mam ta sama sytulacje nie chcą mi wypłacić odszkodowania od ponad miesiąca a już dawno mają pieniądze na koncie widze sytuacja podobna

@mdm

Proszę zamieścić dane sprawy (numer szkody, sygnarurę akt, numer rejestracyjny), lub swoje nazwisko i imię odpowiem na forum niech każdy zajmie stanowisko

@mdm

Adres firmy jest znany wystarczy przyjechać w godzinach pracy i podać numer konta. Również proszę napisać na forum numer szkody z przyjemnością się odniosę musiał być powód zwłoki jeśli takowa była , nasza firma nic nie wyłudza i celowo nic nie przetrzymuje. Bardzo dziękuję za chociaż napisanie prawdy o miłej obsłudze. Zaprasza także na zamieszczenie sygnatury sprawy skoro sprawa została skierowana do Sądu już mnie śmieszą te wpisy prawnicy dzięki IVNE widać będą jeździć nowymi eskami. Od września minęło chyba dosyć czasu żeby takowy pozew został napisany zapraszam do odwagi i zamieszczenia.

Anna P

W moim przypadku - po sporej kolizji - otrzymałam konkretną pomoc zarówno w zakresie obsługi szkody jak i w sprawie próby sprzedaży uszkodzonego pojazdu. Nie czuję się ani (usunięte przez administratora) ani okradziona. Osobiście polecam tę firmę i zostawiam pozytywną opinię!

Łukasz
@Anna P

Szybko załatwili twoja sprawę? Bo zwykle ciągną się miesiącami i nie można się niczego doprosić. Fajnie że firma tak sprawnie cię obsłużyła :)

@Łukasz

Będę powtarzał jak mantrę -serwis samochodowy nie wykonuje oględzin uszkodzonych pojazdów, nie wylicza kosztorysów z kwalifikacją części. My jedynie pilnujemy, monitujemy (piszemy, dzwonimy, upominamy się) do danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego a czas likwidacji szkody zależy od ruchów ubezpieczyciela. To oni na nasze zgłoszenie szkody przyjeżdzają na oględziny , przysyłają kosztorys po nich, następnie rozbieramy pojazd do drugich oględzin, zgłaszamy je aby pokazać uszkodzenia których nie było widać za pierwszym razem i znowu oczekujemy nadokumenty. Nie mamy wpływu kiedy rzeczoznawca zda dokumenty do likwidatora a ten wyśle dokumenty do nas lub do Klienta. My natomiast zapewniamy auto zastępcze Klientom na ten czas i tylko to możemy zrobić zatem pretensje o czas postoju rozbitego auta trzeba kierować na adres ubezpieczyciela, ale wiadomo na nas jest łatwiej się wyżyć.

Zuza

Ta firma to jakiś żart. Podzielam opinie innych, nie zostawiajcie tam swojego auta!!!!!!! Naprawa powypadkowa miała przebiec bezgotówkowo, niestety podpisałam wszystkie dokumenty, ubezpieczalnia wypłaciła Ivne pieniądze, a ja do dzisiaj ich nie zobaczyłam.Właściciel Karol Nurkowski nie odbiera telefonu, tak samo jego pracownicy. Sprawa oddana do sądu. Jak w dzisiejszych czasach funkcjonują jeszcze tacy cinkciarze i naciągacze?

@Zuza

I tu mamy Szanowni Państwo przykład skrajnego analfabety skandalem jest że trzeba się odnosić takiemu bezmózgowi do wpisu zlecił naprawę bezgotowkową a potem jeszcze chciał pieniądze to niczym zjeść ciastko i mieć ciastko. Jak my funkcjonujemy to ja wiem i w tych wpisach próbuje wytłumaczyć, ale jak Ty Zuza skończyłaś podstawówkę pewnie jest to do dzisiaj nie wyjaśnione a Sąd miał niezłą bekę czytając Twój pozew daj proszę sygnaturę zamieszczę tutaj wszyscy się pośmiejemy bo pewnie został oddalony bez rozprawy.

Brr2

Zarabiaja na przetrzymywaniu samochodu na parkingu . Omijac szerokim lukiem .

@Brr2

TAK BRAWO serwis IVNE holuje uszkodzone auta po kolizji, świadczy usługi parkingu, kosztorysowania napraw, napraw blacharsko- mechaniczno -lakierniczych i wynajmu pojazdów zastępczych. Za te usługi płacą nam Towarzystwa Ubezpieczeniowe WIDAĆ ŻE BYŁEŚ PRYMUSEM W SZKOLE. Szanowni Państwo -pisze do tych, którzy będą to czytać w sporadycznych wypadkach płacą ludzie, których ciężko nazwać myślącym gatunkiem jak Pan od niebieskiego Bmw 5, którego auto do dziś stoi u nas ponieważ dostał odmowę na własne życzenie i porzucił auto, Pan od mercedesa E klasy tak samo zapomniał o swoim aucie na okres 3 lat , Citroen Picasso stoi do dziś, złoty opel corsa B, skoda octavia kombi granatowa, Vw golf II czerwony. Zapraszam na rundę po placu każdy zobaczy auta na własne oczy a my próbujemy na różne sposoby pozbyć się takich aut ostatecznym jest wezwanie do zapłaty lub pozew bo ich liczba tylko by się zwiększała a niektórych ludzi podejście do sprawy jest najdelikatniej ujmując nie zrozumiałe.

Xyz

Po otrzymaniu kosztorysu oraz odebraniu samochodu pracownicy nie odbierają telefonów, nie ma możliwości otrzymania informacji na temat rozliczenia szkody, zwyczajnie zamieciona sprawa pod dywan po przekazaniu pełnomocnictwa. Niestety mam wrażenie, że sprawa będzie musiała być skierowana do sądu by otrzymać swoje pieniądze z odszkodowania.

Łukasz
@Xyz

Może warto samemu podjechać do firmy i porozmawiać osobiście. Bo sąd to już ostateczność. Nie warto się dogadać polubownie?

@Xyz

Nie przetrzymujemy żadnych pieniędzy Klientów wypłacone do nas odszkodowania są oddawane Klientom w sporadycznych przypadkach zwracane do Towarzystw Ubezoieczeniowych proszę napisać numer szkody sprawdzę to w jeden dzień i tu na forum opiszę całą sprawę począwszy od zgłoszenia do zakończenia sprawy. Twoja wiadomość ogólnie nie ma sensu ponieważ co ma odebranie kosztorysu wspólnego z odebraniem samochodu. Skoro odebrałeś samochód to jest on już naprawiony lub sprzedany a Ty jeździsz kolejnym kupionym za odszkodowanie a jeśli ubezpieczyciel zwleka nieraz 90 dni z przekazaniem dokumentów to my nic Tobie czy innym Klientom przekazać nie możemy bo przecież nie będziemy ich preparować . Również zapraszam jutro do biura ustalimy stan sprawy w chwilę lub jak wspomniałem proszę zamieść tu numer sprawy i będzie wszystko na forum sprawa jest prosta. Pozdrawiam

IVNE Karol Nurkowski…Wysogotowo. Zdecydowanie odradzam i nie polecam! Minęło pół roku a ja nadal czekam za wypłatą odszkodowania. Sprawa została skierowana do sądu i na prokuraturę. Firma wyłudza pieniądze i stosuje nielegalne procedury o czym został powiadomiony odpowiedni organ. Owszem Pan Adrian laweciarz bardzo miły, pani z obsługi również ale tutaj ta „miłość” się kończy.Po zdaniu auta zastępczego kontakt się urwał, nie odbierają telefonu ani nie odpisują na meile ani moje ani prawnika. Nie wspominając o wypłacie…Spraw jest na pewno dużo dużo więcej, widać po wpisach tutaj i po próbach ukrycia opinii jakimiś „pozytywnymi” dziwnie dodawanymi tego samego dnia co na opiniach Google. Trzymacie się od nich z daleka jeśli chcecie spać spokojnie. Nie polecam !!!!

@Marcin

Proszę wrzucić skan zawiadomienia i uwiarygodnić swoją historyjkę lub się skompromitować do reszty ????

Zofia
@Marcin

A proszę mógłbyś przybliżyć temat „nielegalnych procedur”? Bo nie za bardzo rozumiem

@Zofia

Ja chętnie odpowiem nie ma żadnych nielegalnych procedur zawsze opcje są dwie albo pojazd nadaje się do naprawy albo ubezpieczyciel wylicza szkodę całkowitą i pojazd nie jest naprawiany ( w skrajnych przypadkach jest -jeśli Klient tego chce i kwota tzw całki na to pozwala) niestety naprawa ta wykonywana jest na częściach używanych lub zamiennikach i potem są takie durnowate wpisy jak czasem można tu znaleść ponieważ musimy z naprawą zamknąć się w danej kwocie. Tak zarabiamy na holowaniu tak zarabiamy na parkowaniu i tak zarabiamy na autach zastępczych, jednakże nazwa tej firmy to IVNE a nie Caritas diecezji Wysogotowa. Jeśli jesteś naszym Klientem / Klientką serdecznie zapraszam Cię jutro do biura Pani Magda jeszcze raz wszystko wytłumaczy i pokaże podpisane dokumenty nie ma tam żadnych klauzul abuzywnych tzn zastrzeżonych. Prowadzimy w imieniu Klienta i za Klienta cały proces likwidacji szkody a że trwa to czasem długo bardziej rozumny człowiek zrozumie że to ubezpieczyciel przyjeżdża na oględziny , przysyła lub nie dokumenty a my możemy się tylko o nie upominać i dlatego potem idziemy przeciwko temu konkretnemu ubezpieczycielowi do Sądu. Zapraszam do kontaktu osobistego lub na adres maila serwis@ivne.pl, szkody@ivne.pl niestety faktem jest że nie wszystkie telefony odbieramy bo pracy z dokumentami przybywa jak i Klientów i czasem nie dajemy rady

LimA

Czy ktoś z osób opisujących poniżej wypowie się jak jego sprawa sądowa zakończyła się?

@LimA

Nikt się nie wypowie bo to bzdury dla naiwnych przy okazji pozdrawiam prawdziwych (usunięte przez administratora) i konkurencję, obgryzajcie dalej paznokcie na stacjach benzynowych kiedy my mamy pełny plac aut do naprawy. Nikt nie jest idealny u nas też są reklamacje proszę pisać na maila serwis@ivne.pl lub zapraszam do biura złożyć ją osobiście a nie wylewać żale na portalach. Niestety czasem nie odbieramy telefonów bo tyle mamy pracy a niestety każdy co coś robił w życiu wie jak dziś jest z chętnymi ludźmi do pracy. Towarzystwa ubezpieczeniowe celowo zaniżają odszkodowania i nie płacą , nasz firma idzie w imieniu każdego Klienta do Sądu a jeśli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem i nie chce podpisać cesji żeby nam to umożliwić niestety różnice musi pokryć z własnej kieszeni i sam może pozwać ubezpieczyciela. Prościej wytłumaczyć się tego nie da. Firma istnieje od 2010 roku a spraw gdzie nas ktoś pozywa było zaledwie kilka w przypadku podjęcia dyskusji chętnie zamieszczę dokumenty ze spraw cywilnych żeby ukazać te brednie ???? załączę nawet opinie i wyroki każdy sam wyciągnie swoje wnioski. Teraz jedno zdanie zakończenia. Dla ludzi co robią na etacie i wiecznie narzekają na swoje życie a wieczorami piją piwo przed telewizorem ruszcie się i zróbcie coś ze sobą bo patrzyć na innych i komentować jest najłatwiej a nic nie wiecie o problemach jak braki części , nie zapłacone faktury , ZUS, podatki, choroba pracownika itd nieraz czytanie tych wypocin od ludzi co niczego nie spróbowali lub nic nie osiągneli jest żałosne

Brrr

Na samym wejściu bardzo miła Pani z obsługi.Ubezpieczalnia wypłaciła firmie IVNE odszkodowanie,bo tak było w dokumentach. Niestety okazało się że wyszła szkoda całkowita samochodu, dzięki firmie udało się poszukać kupca i sprzedać auto. W ten sam dzień firma wypłaciła mi Moje odszkodowanie. Na czas braku swojego samochodu dostałem samochód zastępczy ,co jest dużym plusem.

Miałam kolizje po raz pierwszy, na miejscu zjawił się Pan z pomocy drogowej, który zawiózł mnie do serwisu. Wytlumaczono mi jak wygląda likwidacja szkody, dostałam auto zastępcze i po podpisaniu upoważnień nie musiałam się niczym zajmować. Odebrałam auto naprawione, bez żadnego śladu, że brało udział w jakiejś stłuczce, do tego rok gwarancji na to co było naprawianie. Gorąco polecam.

Zoska

Zdecydowanie polecam.Naprawa mojego auta poszła szybko i sprawnie.I co najważniejsze moja pszczółka wyglada tak samo jak przed kolizja.

Adrianna

Kilka razy korzystałam z usług tej firmy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona, więc polecam w 100%

Wysogotowo

Firma IVNE jest godna polecenia niestety wszystkich się nie zadowoli a ludzie mają pretensje o wszystko.

Wiesia

Omijać z daleka - (usunięte przez administratora) mieli naprawić samochód na częściach oryginalnych, a po 3 miesiącach okazało się że lakier odchodzi, a części pochdzą ze szrotu

Wysogowowo
@Wiesia

Trzeba jechać i złożyć pisemną reklamacje każdy ma do tego prawo a nie wylewać żale na portalach , ale Ty internauto tego nie zrobisz bo nie naprawiałaś auta piszesz dla innych pobudek.

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Nurkowski Ivne - Poznań-wysogotowo

• Jak się pracuje w Karol Nurkowski Ivne?

Zobacz opinie na temat firmy Karol Nurkowski Ivne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karol Nurkowski Ivne?

Karol Nurkowski Ivne
4.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Wierzbowa 155B
    62-081 Poznań-wysogotowo