Opinie o Voestalpine w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Voestalpine. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Voestalpine na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voestalpine w Komorniki

obcy

widzę że ten wasz pan dyrektor to taki kaczyński ma być tak jak on chce, a to jego prywatna firma? jak jego to może robić co chce ale jak nie to też ma przełożonych którzy może nie wiedzą o jego postępowaniu.

Rybny
@obcy

Tak tylko łysy w wymietym garniturze. Trzeba może mu kupić z funduszu zapomoweogo coś do prasowania. Kaczyński chyba nawet lepszy bo coś daje a ten premie przez 3 lata zabiera. Pozdro ananas.

jest wolne trzy godziny na wigilje a póżniej do pracy kto nie idzie na wigilje to nie ma nawet tych trzech godzin wolnych, mowa o drugiej zmianie ekstra co nie

tam pracownik z produkcji zarabia najmniej,a jego pracy jest zysk i to nie mały, w biurach jest więcej ludzi niż na produkcji ktoś musi na nich zarobić. A za małe pieniądze siedzieć przy biurku i wysyłać maile do kolegi obok też nie warto. Pracownicy produkcji czas się obudzić i szukać pracy. Powodzenia

a pieniądze z tarczy biorą rozumię? można na wirusie zarobić! kosztem pracownika,brawo dyrekcja, ale powoli zatrudniajcie już pracowników no chyba że sami dacie radę

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Voestalpine. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Masakra

Masakra co w tej firmie się dzieje. Zapierdziel jak nigdy do tego zero premii i 80% wypłaty. Wcześniej zabierali premie za wydajność bez powodu a teraz całą. Jak przyjdzie pracować w soboty za darmo połowa ludzi ucieknie. Karzą ludzią najpierw planować urlopy do końca roku a później chcą odwolac przestoje. Parodia każdy ma a swoje życie a nie tylko praca. W biedronce więcej zarobisz!! Zero szacunku dla pracowników. Ludzie zróbcie coś bo tak nie może być żeby nas tak wykorzystać. Zobaczcie ile przed wirusem sprzedawali. A ile teraz a wypłata 1/3 mniej. Większe zyski=mniejsza wypłata.

rambo

co tam jak sobie radzicie?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Voestalpine?

nowy

tak

Utrzymanie ruchu

Czy warto złożyć cv na stanowisko technik utrzymania ruchu? Jak oceniacie ten dział? Jak oceniacie kierownika?

Karola

Czy coś się zmieniło od Nowego Roku?czy nadal tak beznadziejnie się pracuje jak piszecie? Interesuje mnie bardziej jaki jest klimat w biurach.jakie są zarobki,jakie premie czy inne dodatki.dziekuje za odpowiedź.

@Karola

Okna na hali nadal na wkręty (niestety to nie żart)tak więc wszystko po staremu.

Damian
@deacon86

Takie sprawy powinieneś zgłaszać w dziale BHP. Napisz więcej o wypłatach. Na jakim są poziomie i czy obowiązuje system premiowy? Czekam na Twój komentarz.

Melo

To będzie następna osoba która się zwolni z tego powodu iż została z przymusu przeniesiona gdzie na Lini 2 miał przypisana maszynę robił na niej wyniki skoro na 3 linie nie ma ludzi do dawajcie młodych po szkoleniu a nie ze oni prawie rok się szkoła i nic nie umieją jak to powiedział Pan Jakub bo trenerzy muszą mieć ludzi ej no bez jaj tyle czasu szkolić jak dla mnie to bez sensu a pani Agnieszka pisze na tej stronie ale nic np nie pokaże dyrektorowi co się dzieje w firmie skoro pani tak się udziela w tych komentarzach to czemu panie nie przekażę dyrektorowi tych opinie a co do przeniesieniastarych pracowników na 3 linie to jest totalna pomyłka bo stary pracownik który tam idzie to też się musi szkolić na tych nowych gdzie po to są przyjmowani młodzi pracownicy a z tego co wiadomo to dużo osób które mają tam iść na linie nr to się zwolnia także życzę powodzenia całemu kierownictwu i przemyślenia tych decyzji co do starych pracowników sam Pan Jakub powiedział że na linie nr powinny iść osoby od 3 poziomu w górę a z tego co wiem to te osoby co poszły na linie nr 3 nie maja 3 poziomu co nie ktorzy

@Melo

Nie jestem pracownikiem firmy ani osobą, która cokolwiek może w firmie zmienić. Moim zdaniem nie jest przekazywanie opinii z forum komukolwiek. Jeśli czujesz, że w firmie dzieje się źle, czy myślałeś, by porozmawiać na ten temat z kierownictwem? Pamiętaj także, że nie możesz być pewien co do tego, kto i z jakiego powodu się zwolni. To indywidualna decyzja pracownika i nie znamy do końca wszystkich jej powodów.

@Agnieszka

Jeśli nie jesteś pracownikiem firmy to po co?I dlaczego się udzielasz na tym forum?

Kili
@deacon86

Dokladnie a nie puszesz tak jakbys byla pracownikiem firmy nie rozumiem po co sie udzielasz pierogi na święta rob a noe tu sie wtracasz ????????????

@Kili

Każda osoba ma możliwość wyrażenia swojej opinii na forum. Ważne jest, by zrobiła to w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem serwisu GoWork.pl. Ja jedynie dyskutuję z użytkownikami na tematy związane z zatrudnieniem w firmie. W związku z tym proszę, abyśmy skupili się na rozmowie dotyczącej pracy w Voestalpine. Czy możesz podzielić się merytorycznymi informacjami na temat aktualnych warunków pracy w firmie?

TAK jest

Arbuzo
@Melo

Wiesz, co to są znaki interpunkcyjne?! Te twoje bazgroły, aż się niemiło czyta!

rambo

Tutaj nie ma kolegów , jedna zasada ma być białe to jest białe ma być czarne to jest czarne tak to wygląda.Wtedy jest oki

rambo

No proszę cię jacy to są liderzy????

Damian
@rambo

Uważasz, że osoby zarządzające grupą pracowników, nie mają dobrych relacji z podwładnymi? Czy wspólne wyjście integracyjne mogłoby poprawić stosunki w firmie i zmienić je na bardziej koleżeńskie?

@Damian

Jak to mowił śp. prof.Bartoszewski: "Człowiek rodzi się nie prosięciem,a istota ludzką,nie po to by umrzeć (usunięte przez administratora),tylko człowiekiem." Resztę sobie proszę dopowiedzieć...

deacon86

Poziom hipokryzji i cynizmu osiągnął już chyba szczyt.Przed ankietą dali ludzia marchewkę w postaci Pracownika Miesiąca,można było otrzymać gratyfikacje finansową i dyplom.4pazdziernika zakończyła się ankietą i po południu poinformowano że program trwa dalej ale już bez pieniędzy tylko z dyplomem i jakimś gadżetem z Chin za 10 zł.Wstyd.Pracownik z 12 letnim stażem zerwał sobie mięsień na warsztacie,zakład poinformowal go że nie uzna wypadku,bo nie był na stanowisku,po czym wysłał zawiadomienie do ZUS żeby go sprawdzili,chłopak od miesiąca nie może dojść do siebie.Nadal walczy o wyleczenie ręki.Liderzy to samo tylko plują i smarają w łapy jak(usunięte przez administratora)Gosc sztuka totalna nie ma pojęcia o robocie nawet nie wie gdzie licznik sprawdzić już nie mówić o reszcie.Ogolnie tragediia.A kiedyś wcale nie było tak zle.

@deacon86

A oprócz tego pracownika miesiąca są jakieś inne konkursy z nagrodami? Choć zasadniczo to dla mnie mniej istotna kwestia. Bardziej interesuje mnie to, jaka jest atmosfera w Voestalpine między samymi pracownikami.

@Agnieszka

Taka jest atmosfera,jacy ludzie w tym zakładzie.Falsz i obłuda.Kolesiostwo i nic więcej.Dyrektorek z kawusią po hali lata i jego inżynieria co minutę na papierosku.A Ciebie z każdej minuty będą rozliczać.Jesz i (usunięte przez administratora) na czas.

deacon86

Już we wrześniu ankieta,tym razem łuby polecą.

takitam

czyje?

@takitam

Wnioskuję, że możecie wiedzieć całkiem sporo, jeśli chodzi o firmę Voestalpine. Mnie na sam początek interesowałaby bardzo podstawowa kwestia: orientujecie się, czy planują tam teraz rekrutację? Szukałam w sieci ogłoszeń, ale nic nie znalazłam.

@takitam

Kadry kierowniczej,już raz przyjeżdżali z Austrii co tu się dzieje,że najgorzej w koncernie wypadli.A co boisz się o stołek...?

Agnieszka

Cieszę się, że tak aktywnie dyskutujecie, ale nadal czekam, aż ktoś z Was zechce przekazać mi pewne informacje. Bardzo mi zależy na tym, by dowiedzieć się czegoś na temat rekrutacji w Voestalpine. Podacie mi jakieś szczegóły o niej?

Tu

Co chcesz wiedzieć

Arek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie i na jakie zarobki można liczyć?

Patek
@Arek

Jest w porządku, zgrana ekipa

Robol= Babol
@Arek

Atmosfera jest całkiem ok, zależne od lidera na którego trafisz (usunięte przez administratora).. zarobki teraz nie wiem ale około 2700 na łapke dają dla nowych. trochę porobisz to i 3,5 nie będzie problemem

@Robol= Babol

Unikajmy podawania danych osobowych osób, które pracują w Voestalpine. Zarobki, które podajesz, brzmią naprawdę zachęcająco. A na czym dokładnie polega ta praca?

trfy

moim zdaniem @ert to najwazniejsze. A ktos wie jak się pracuje na stanowisku inżyniera projektu ???

chudy lolo
@trfy

za wypadek drogowy trzeba płacić voestalp dwa miechy kłodą leżałem sopot

Kili
@chudy lolo

Ja np bym dalej robil gdyby mnie nie przeniesli na 3 linie ale tam na 3 lini u jednego kierownika nie idzie wytrzymać psychicznie

Voestalsrine
@Kili

Haha, wiadomo u kogo.... :)

ZYBI

hhh w d p Moje sugestie dla Voestalpine: TYLKO PRAWDA WYZWOLI Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie kłamać. Za wypadek drogowy w czasie pracy,wyjazdu należy się odszkodowanie.sopo..voestalpine- tens

Bejbe
@ZYBI

o czym Ty mówisz człowieku ?

KOLO
@ZYBI

po co porawiac atmosfere skoro przy tej która jest wyniki są dobre, firma ma zarabiać a nie nianczyć

@Bejbe

OOOOO!!!! Jak się poczujesz,gdy 2 miechy kłodą leżeć będziesz w łóżku. Życzę tobie. sorki. prawda wyzwoli.

@Bejbe

Darek

Tak na swieta dali ludzia 250 zl a na Wielkanoc paczki pracowalem tam duzo ludzi ucieka kierownicy nie maja poszanowania dla ludzi nie polecam

Darek

Premi nie ma od roku nadgodzin tez od roku przyjdziesz do pracy jako nowy na 1 i 2, miane będziesz sie szkolil z pół roku i tez (usunięte przez administratora) zarobisz, zarobisz moze 2600 na rękę lipa totalna nie polecamy ????

@Darek

No a jakies zyski firmy dzielone na pracowników albo premie świąteczne ?

Gosc

Witam Panowie, proste pytanie, na jakie zarobki można liczyć ? Jak to z tymi pramiami ? Ile tego kiedy i jak często ? Jak z godzinami pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Voestalpine - Komorniki

• Jak się pracuje w Voestalpine?

Zobacz opinie na temat firmy Voestalpine tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voestalpine?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Voestalpine