Dokładnie tak jest jak pisze przedmówca. Maszyny - złom, wózki widłowe - złom, oszczędności na każdym kroku, kupno byle drabiny - to już wielkie "halo" w tej (usunięte przez moderatora) premie dają owszem, po to , żeby było co zabrać i czym szantażować. Logistyka - nieudolne (usunięte przez moderatora) nie potrafiący liczyć i myśleć, mają się za wielkich fachowców, a wystarczy spojrzeć na magazyn. Maxymalny (usunięte przez moderatora)nic nie można znaleźć, żadnej systematyki, żadnego ładu. Przygotowanie wysyłki, konfekcjonowanie towaru - graniczy z cudem. Zakres obowiązków? Zapomnij! Byle świnia podejdzie do Ciebie i każe ci zrobić coś za siebie tylko dla tego, że dłuzej od Ciebie pracuje. Odradzam wszystkim!