Opinie o Voestalpine w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Voestalpine. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Voestalpine na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voestalpine w Komorniki

Pracuje do dziś.można powiedzieć tyle że jest reżim stalinowski.kadra kierownicza odnosi się wulgarnie .nie polecam tej firmy.za wszystko karają kwitami karnymi .utratą primi która i tak jest trzy razy w roku .myślę o szybkiej zmianie pracy.

duzy

sprzedarz rekordowa a premie za wydajność moze 3 razy w roku

@duzy

Sprzedają po 13 milionow czesci w miesiacu a premi jak nie bylo tak nie ma

@duzy

Ale była wigilia zakładowa współfinansowana przez pracowników z funduszu socjalnego bo inaczej nikt dla ludzi tu nic nie robi.Dają tyle ile muszą.

Miro

Czy firma ma jakieś nowe projekty? Moglibyście coś napisać dla chętnych do pracy w firmie.

Agnieszka

@byly a jak ta komunikacja tu funkcjonowała? Głównie słowna, mailowa, telefoniczna? Każda firma inaczej organizuje swoją wewnętrzna komunikację, jednak jej prawidłowe funkcjonowanie jest kluczowe do sprawnej organizacji pracy każdego dnia.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Voestalpine. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Agnieszka

@były, to dobrze, że wspominasz Voestalpine tak dobrze. A co Ci się najbardziej podobało?

były
@Agnieszka

Współpraca i komunikacja ;-)

były

Po doświadczeniach w innych firmach mogę stwierdzić, że to była moja najlepsza praca. Szkoda, że była. A też narzekałem.

goran

też zszokowało mnie że voestalpine tak dba o pracownika, bo faktycznie teraz to firmy robią wprost odwrotnie no... Ale ciekawe, bo pewnie przez to że mają takie super podejście do pracowników to ciężko u nich o wolne miejsce pracy co? faktycznie mają takie obłożenie że ktoś odchodzi to od razy ktoś przychodzi?

KOLUNIO!!!!

A ja tam nie powiem złego słowa pracuje od pomad roku i polecam ,jak wszedzie pracujesz starasz sie nie sciemniaz to i zarobisz!!!!!! SOCIAL JEST UBRANIE DOSTANIESZ TYLKO CHECI DO PRACY!!! A KTO NARZEKA TO MAŁO JESZCZE PRZEZYŁ!!!

polka

Są bony na święta i wakacje pod gruszą, kilka osób wróciło tu do pracy... chyba o czymś to świadczy

Tuttii

Czy ktoś planuje wyjechać w czerwcu z tą firmą? Jestem maturzystą i potrzebuję w niedługim czasie zarobić parę groszy - polecilibyście mi tą agencję?

Olek

To prawda, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ale prosiłbym o komentarz jak jest teraz w Elmsteel Rotec aktualnie, bo pewnie się sporo pozmieniało.

yuo

Chyba nie, Elmsteel Rotec Voestalpine ma na goworku nawet dobra ocenę, ale wiadomo, jak zawsze są i zadowoleni, jak i niezadowoleni.

Angus

ha, ale numer.... w tej firmie generalnie jest syf. O produkcji wiadomo mi było niewiele, pisany post tylko ze swojego punktu widzenia, ale jak się okazuje trop był ze wszechmiar dobry. Naprawdę , takie fora są po to , by niektórych miejsc unikać i nie tracić czasu na niepotrzebne doświadczenia. Dlaczego tu nie ma nic o mojej obecnej firmie? ciekawe....

malgola

Nie jest tak źle tylko trzeba mieć wiele siły i cerpliwości a będzie dobrze

gall

Widzę, że wszystkim się strasznie nudzi. Nie macie życia prywatnego - tylko głupotami się zajmujecie? Ktoś podał Wam tą stronkę i wszyscy radośnie macie czas na pisanie głupot, które wokół w pracy komentujecie- choć w niektórych jest troszkę prawdy. Jest to moja ostatnia wypowiedź - życzę wszystkim Wesołych Świąt i oby przyszły rok był dla nas wszystkich lepszy.

Ozzfest

ale tu nie o doświadczenie i wykształcenie chodzi, doświadczenia się nabywa i nie jest to nic złego uczyć się jakiejś funkcji. Z umiejętnościami nikt sie nie rodzi. Chodzi o to , jakim się jest człowiekiem wobec innych ludzi w każdym miejscu i w kazdej sytuacji. Kierownikiem się CZASEM bywa , a człowiekiem się jest. Po-Działki na biurku na komputerek i papiórki nie dowodzą kompetencji i doświadczenia.

pablo 123

jak wypowiadamy się na tematy firmy ,to czy wszyscy pamiętają jak były szef prod poszedł z reklamówką z biedronki i miało być tak pięknie , a co wszystko jest po staremu .Jak był chaos w każdym dziale tak został wręcz jeszcze gorzej.Nowy spinacz nie zna prawdy.Żaden z kierowników nie posiada doświadczenia bo to jest jego pierwsza praca na tym szczeblu . Nie posiadają wiedzy na temat norm i ustaw . Każda większa firma posiada psychologa i on daje opinie na temat kadry kierowniczej ,bo wiadomo wykształcenie to nie wszystko.

kern

litości wszystkie firmy są jednakowe.A bajki o tych idealnych fikcją.w niejednej firmie sie pracowało i wszędzie jest dziadostwo itp.w jednych większe w innych mniejsze.w każdej firmie szef ma swego [usunięte przez administratora].więc szukajmy takiej w której się poszczęści.

autorka

no więc napisałam ten wątek , bo wylanie żalu na stronę www było , jedynym , co w porywie żalu i bezsilności mi zostało. Nie zrobiłabym tego, gdybym zdążyła pierwsza rzucić papierami, a postąpiono ze mną jak ze śmieciem, na co napewno sobie nie zasłużyłam. Nie ubliżyłam nikomu z nazwiska to raz, a dwa pisałam tylko na swój temat a nie innych spraw, które nigdy mnie nie dotyczyły , a znalazły się w kolejnych postach. Jedyny niesmak jaki czuję, to jest do dyrektora tego wszystkiego i szefa mojego działu za ich głupotę i brak odpowiedzialności za podjęte decyzje odnośnie przyjmowanego człowieka. Z drugiej strony po to są takie portale, by może inni przemyśleli, zanim zdecydują się tyle ryzykować co ja. Może gdyby ten wątek powstał w sierpniu napisany przez kogo innego, znalazłabym go i nie zjawiła się Komornikach. Albo o pewne rzeczy poprostu wprost zapytała, albo postawiła swoje warunki przejścia z firmy do firmy. Ich nieprzyjęcie przez PR uchroniło by mnie od katastrofy, z której na szczęscie się wykaraskałam. Ale nic, chyba każdy ma na swoim koncie kariery Pomyłkową Spółkę zo.o. (czyt ogromną odpowiedzialnoscią). Zachodzę tylko w głowę, skąd biorą się tacy ludzie, jak wyżej wspomniani, co ich takimi czyni, że postępują w taki sposób.

gall

Witam Czytam wszystkie Wasze wypowiedzi i dziwi mnie tylko jedno, że na takich stronach nigdy nie ma pozytywnych ocen tylko same negatywy i nikt z Was choć troszkę nie jest zadowolony ze swojej pracy. Jedno jest pewne, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Krytykujecie siebie na wzajem, pierzecie brudy na takich stronkach(po co te imiona- czy ktoś to musi wiedzieć?), a głośno kierownikom czy komuś z góry tego nie powiecie, tylko między sobą szemracie tzn. niektóre sytuacje tolerujecie, postękacie, później przyzwyczajacie się - po prostu tak jest i tak będzie - i na takich stronach wylewacie łzy. Zam tą firmę dobrze i wiem jak jest, dlatego dziwię się, że Ci co wypisują swoje żale jeszcze tam pracują- jak się nie podoba to się zwolnij!- "Tylko gdzie ja pójdę ?"- "Do firmy, którą będą budować?" Tam będą chcieli ludzi ale nie takich zgryźliwych jak Wy. Po prostu gdyby Voestalpine dobrze nie płaciło to na pewno byście tam nie pracowali! Głowa do góry - będzie dobrze - trzymam kciuki - pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Voestalpine - Komorniki

• Jak się pracuje w Voestalpine?

Zobacz opinie na temat firmy Voestalpine tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voestalpine?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Voestalpine