Akumulator Exide (Exide Technologies S.A.)

Opinie o Exide Technologies S.A.

rk

Witam , jaka kasa , jakie auto na przedstawiciel klienci kluczowi?? nie wie ktoś jaki teren dzialania bo wg ogłoszenia to pół Polski ...???

Wozek

Pracuje w exidzie od września. Nie polecam. Co miesiąc nowa umowa na miesiąc. 13,50 brutto za godzinę. Dużo dzwigania. Ludzie nawet są spoko. Ale teraz już się skończył sezon i nie ma nadgodzin. Pensja beznadziejna. A żeby dostać coś powyżej 2000 to pracujesz po 14 dni bez przerwy. Bierze się wszystkie możliwe nadgodziny, a i tak jest się w czarnej d. Nie polecam. Ja stąd uciekam. Kiepska firma. Dzisiaj w ogóle nie miałem co robić. Dno. Zdecydowanie odradzam.

Leszek piesek
@Wozek

No w sumie masz racje robiac od pon do pt na magazynie przy gdynskiej dostaniesz jakies 2200 na reke plus za soboty jesli chcesz przyjsc to przy 3 sobotach jakies 2800

(;
@Wozek

Tzw (usunięte przez administratora) w ogłoszeniu podali 4500zł brutto a ludzie z inf pracowników i tych co sie zwolnili to powyżej 2200zł netto.

@Tonik, masz rację, większość opinii na forum wątku dotyczącym pracy w Exide Technologie poszła w tym kierunku, że ciężko się czegokolwiek o niej dowiedzieć. W takim wypadku będę wdzięczna, jeśli ktoś z byłych bądź obecnych pracowników w sposób rzetelny wypowie się na temat warunków pracy i ogólnej atmosfery w tej firmie.

obserwator

Czytam, przeczytałem opinie..(..) Do osób Kierownika osób odpowiedzialnych za pracę, jest Firma, zakład pracy, potrzeba wytwarzania produktu, robić to, ogłoszenie ( oferta pracy jest) oferta pracy np na praca.pl za treść ogłoszenia - 5/5 za element pozytywny. Stworzyć warunki pracy dobre/b.dobre, jaki problem, zadbać o pracowników. Zakład pracy to nie tylko praca to warunki przyjemne które wpływają na jakość pracy. Poszukujecie ludzi/pracowników pozytywnie nastawionych, uśmiechniętych - stworzyć takie warunki aby pracownicy nie odchodzili z Firmy, byli zadowoleni z niej, jaki problem.Pozdrawiam

Przyszły pracownik
@Marta

Wczoraj wysłałem CV do tej Firmy, ze strony praca.pl, na tej stronie można sprawdzić statystyki do dnia 09.10.2018 aplikowało 100 osób. Czy Firma ma problem nie za brama czeka obecnie 100 osób, zjawisko rotacji, chcesz pracować pracuj, nie to zwolnij się.

Nie podam

Ta firma to jakaś porażka. Zarząd ukształtowany przez PRL nie potrafi zarządzać. Myślą, że są jakąkolwiek konkurencją dla innych firm. A to ciekawe, bo tylko ludzie z Ukrainy chcą tu pracować. Zdecydowanie odradzam pracę tutaj. Pora się ewakuować. Pracując tam przez cały miesiąc + nadgodziny (wszystkie) można zarobić max 3000. Fajni ludzie się zwalniają, a zostają sami tacy, co to nie wiedzą ile jest 2 + 2. Pozdrawiam

@Nie podam

Jest taki jeden na magazynie logistyki ktory nie potrafi tabliczki mnozenia. Na takich Exide opiera swoja przyszlosc.

Nikodem
@Nie podam

3k z narodzinami?? Oferta jest na 4,5k brutto - czyli jakieś 3,2k na starcie. Coś się zmieniło na plus?

Mechanik Utrzymania Ruchu

Pani z rekrutacji miła i zadawała rzeczowe pytania. Pan Kierownik UR opowiedział o firmie i zadał pytania co dotychczas robiłem. Po rozmowie mogłem przejść się po firmie kilka minut żeby zobaczyć zakład.

Odnośnie doświadczenia zawodowego

Tonik

Ja słyszałem,że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Trudno coś wywnioskować po lekturze opinii.

Tax
@Tonik

Trudno coś wywnioskować bądź najzwyczajniej tego nie potrafisz... No ale skoro "słyszałeś..." to zapewne tak jest

@Tonik

To zle slyszales. Nawet nie mysl o Exide. Szkoda zdrowia.

A gdzie to słyszałeś? Od Marty? Hahaha

Specjalista

Powiem tak: Z pracy zwalniają się i są zwolnieni fajni i wartościowi ludzie. (usunięte przez administratora)Także nie wysyłajcie swoje CV do tej (usunięte przez administratora)firmy!

Monter
@Specjalista

Fakt że ludzie odchodzą ale nie słyszałem żeby kogoś sami zwolnili. Na prawdę nie wiem co trzeba byłoby zrobić żeby sami kogoś zwolnili...

IQ
@Monter

Ty pewnie masz na myśli pracę na produkcji. Ale wiem że tak w biurach się dzieje :)

@Monter

Przekroczyć normę

@IQ

Ukraść akumulator ☺

@Mc Donalds, piszesz, że w Exide Technologies nie jest zdrowo. Skąd taki wniosek? Czy jesteś w stanie uargumentować swoją opinię na ten temat? Co Twoim zdaniem brakuje tej firmie do tego, by dobrze funkcjonowała? @Urlopowicz, z Twojego komentarza wynika, że by być docenianym w firmie Exide Technologies trzeba wykazać nieco więcej zaangażowania, mam rację?

@Marta

"Nieco więcej zaangażowania"? Nie wiem ile tam pracujesz, ale powinieneś wiedzieć że jak "za bardzo" się wykażesz to będziesz mieć problemy... To jest tak zwana "polityka wewnętrzna". Jak kolewiek to nazwać nie najmniejszego sensu być zbyt ambitnym bo bardzo szybko sprowadzą Cię na ziemię, coś o tym wiem - to ma tak wyglądać że chcemy ale nie potrafimy dlatego was poganiają ale jak tylko przekroczysz "normę" to wiesz... Więc nie pisz mi tu o zaangażowaniu bo to nie ma najmniejszego sensu - będziesz gorzej traktowany niż przeciętny nierób.

@Marta

Pani Marto, zapraszamy do pracy na magazyn a nie za biureczkiem to wtedy może Pani cokolwiek w tym temacie sie wypowiadać. Ja pracuje w exide 8 lat i co roku jest coraz gorzej. Nie odejdę, bo w mojej miejscowości pracy nie ma, a tu dojeżdżamy w pare osob jednym autem i dlatego nadal tu tkwie. Od roku jest tragedia. To co wyprawia prezes to dokladnie CYRK... kierownik magazynu nie potrafi dla swoich pracowników nic załatwić. Caly zaklad ma kartki na obiad, magazyn nie.. dlaczego? Bo firma nie ma teraz (od dwóch lat) środków na takie dofinansowanie... smiech na sali... większość osob pracujacych to rodzina kogoś... nowa Pani zatrudnia za biureczkiem dwa miesiące temu to... rodzina kierownika...

Minus

Zdecydowanie odradzam. Obecnie to co dzieje się w firmie, to cyrk jednego aktora, z panem prezesem w roli głównej. Ale mam nadzieję, że to co on wyprawia, to już ostatnie podrygi nieboszczyka i wyleci z wielkim hukiem. Lata zaniedbań, brak jakiejkolwiek organizacji pracy i warunki pracy poza wszelaką krytyką.

Urlopowicz

Pani Marto tak trzeba wykazać się troszkę.

Urlopowicz

Jeśli chodzi o Clip to Nie narzekajcie ,pracuje tutaj X czasu i uważam ,że to jest Ciechocinek w porównaniu do Gdyńskiej. Po za Tym nikt tutaj nie będzie was zatrzymywał,ale w innych firmach Nie będziecie mogli wychodzić na ćmika na Popo czy Nockach , Nie będziecie mogli skończyć wcześniej pracy przed 5:30 bądź 21.. Co do wózkowych to mega spoko praca,jeździć w regały wstawiając palety to pryszcz dla Tych co składają składanki... Oni z miłą chęcią by się z wami zamienili , po za tym ludzie na liniach nie mają takich taryf ulgowych co do wózkowych . Nie mogą sobie pozwolić na siedzenie bądź chodzenie i robienie sobie herbatki co 5 minut. Praca nie należy do trudnych , jedyny minus to fakt ,że trzeba zejść z wózka i okleić palety kartkami z lokalem i ze skanerem śmigać.. heh (śmiech), drugi minus to taki w którym wózkowy obsługujący linie nie musi schodzić z wózka do owijania palet bo ma od tego osoby trzecie. (śmiech) Wielce Narzekacie a jak Nie ma co robić to też narzekacie ,że czas się wam dłuży.. z Antoninka , Bridgestone , Amino ludzie się zwalniają bo nie ogarniają tempa przy liniach itp.. a Wy tutaj macie taki Ciechocinek.. ,że można wam pozazdrościć . Jeśli chodzić o podwyżki hm to chyba pracy wam się każdemu z was należy , a podwyżka sama przyjdzie . Narzekają Ci co pracują tutaj max 3 lata. Udowodnijcie Kierownikowi , Prezesowi bądź chuu.. wie komu.. Polecam ten Magazyn spoko atmosfera , ludzie Mili i wyrozumiali.. Kadra mega spoko i Mega dużo w Magazyn zainwestowała :) Tak Na marginesie to zawsze będą w każdej firmie plotki odnośnie ludzi bądź kierownictwa ,że ten zarabia tyle ,że tamten tyle.. ale każdy się różni tym ,że w pracę jeden wkłada dużo zaangażowania ,pomysłowości a przede wszystkim pilnuje porządku ,a drugi chce tylko 8 godzin odbębnić i nawet po sobie wózka nie podłączyć ,a co dopiero posprzątać..

Xxxx
@Urlopowicz

Pawelek

Dno

Robol

Szkoda gadać, zarobki słabe jeśli brać pod uwagę 3 zmiany, warunki szkodliwe, prace fizyczna.

Zjadacz sandwichow

A kiedy te ppodwyzki plac się szykuja? Ile mozna czekac

@Zjadacz sandwichow

Czekaj az ci tylek do wozka wrosnie badz do fotela przy biurku. Zapewne czekasz cale zycie.

@Zjadacz sandwichow

Zmien robote i przestan przesiadywac na wiocha.pl

Mc Donalds

Ludzie nie te czasy zeby zeby stac w kolejce za robota.. Postawcie sie f.... on spi spokojnie bo ba troche wiecej od was i sie nie martwi. Trzymam za was kciuki, wywalczcie to co sie wam nalezy i poprawcie sobie warunki pracy bo tam nie jest zdrowo.

Wszyscy narzekaja chodzi o swarzedz. Mam tu na mysli wozkowych.wydawcow.skladankowych i uwaga teraz najlepsze srednia placa ok 2200 zl ci ze stazem ok 2500 i uwaga kazsy narzeka a nikt nie ruszy 4 liter by poprawic sobie warunki. Siedziec na krzesle i pic 7 herbate za 2300 i nic z zyciem nie robic tylko czekac no wlasnie na co....?

Mistrz11

A rozdział Exide Poznań dobiega końca więc cóż... Powodzenia Panowie :)

Stary pracownik

Odnośnie negocjacji. Panowie śmiech na sali,cuda na kiju.Prazes Debesciak ma wszystkich za nic bo się rozbija A6 którą firma tankuje pensja pewnie też niezła . Dlatego gupczy i podwyżek nie daje. Myśli że jest Bogiem każe robić nadgodziny najlepiej wszystkie weekendy żeby średnia była wysoka a on wykona plan dla Exide POZDROWIENIA DLA MARTY

@Stary pracownik

No ale jak się średnią przekroczy w ciągu tygodnia roboczego (pon. - pt.) to też nie dobrze, więc "Pan Prezes" wininen się w końcu określić co do wielkości produkcji...

@Justyna, dziękuję za jakikolwiek odzew, dobrze jak ktoś wyjaśnia co ma na myśli, tak jak Ty. Odnoście całej sprawy w Exide Technologies, to jakie w takim razie macie zatrudnienie, umowę? O awans zawodowy pytania nie ponawiam, bo trzeba chyba zacząć tutaj pytać od podstawowych rzeczy.

Obi Wan
@Marta

Marta, dlaczego nie widać odpowiedzi Justyny do której się odnosisz? :) Czy Exide już usunął niekorzystne wypowiedzi na ich temat do których nawiązujesz?

Jacol
@Obi Wan

To nie exide. Gowork wysysla oferte za ktora płaci pracodawca. I wtedy usuwaja niekorzystne opinie itp.. Poza tym ta marta to też ich pracownik -goworku. Wiec słaby ten portal na którym mozna wszystko ustawi c

@Mistrz11, dziękuję za odpowiedź oraz wyjaśnienie w jaki sposób firma Exide Technologies organizuje szkolenia dla swoich pracowników. Możesz dodać coś jeszcze na temat warunków wynagrodzenia na stanowiskach pracy w firmie Exide Technologies? Czy poza stałą podstawową pensją pracownik może liczyć na świadczenia dodatkowe w postaci premii i innych benefitów? Napisz proszę coś na ten temat.

@Mistrz11, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Exide Technologies. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię możliwości rozwoju zawodowego na stanowisku pracy jakie zajmujesz? Czy pracodawca organizuje ciekawe i merytoryczne szkolenia, które podnoszą kwalifikacje pracowników? Napisz proszę jak wygląda ta kwestia pracy w firmie Exide Technologies.

@Marta

Są przeprowadzane kursy jak i szkolenia na wózki, podnośniki itp. gorzej jest z praktycznym przyuczeniem na dane stanowisko pracy ponieważ zdobytą wiedzę mają przekazywać obecni pracownicy, ale nie wszyscy są skłonni to uczynić (myślę że to wina ich charakteru), a poza tym nie wszyscy potrafią przekazywać wiedzę...

Zostaw merytoryczną opinię o Exide Technologies S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Exide Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exide Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exide Technologies S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 9 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exide Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Exide Technologies S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exide Technologies S.A.