Akumulator Exide (Exide Technologies S.A.)

Opinie o Exide Technologies S.A.

Czy często w firmie Exide Technologies S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Roman

Raczej nie, a gdzie chciałbyś startować?

Moneymaker

Gdzie obiecana premia frekwencyjna?!?!!!!?

@Moneymaker

Cuda na kiju. Nikt nic nie dostał. Wykiwali ludzi

Alfonso

Witam , moze ktos cos napisac o pracy na magazynie logistyki przy gdynskiej ? Zamierzam zlozyc papiery sie zastanawiam. Pozdrawiam

@Alfonso

Nie ukrywam, że ja także chciałabym się dowiedzieć czegoś o pracy na magazynie w Exide Technologies. Może w niedługim czasie ktoś zechce przekazać nam jakieś konkretne informacje. Jestem też ciekawa, dlaczego zainteresowałeś się akurat tą firmą? Ktoś Ci ją polecił?

Ponury
@Alfonso

Stoisz i układasz akumulatory na paletę, byle szybko, bo jak norma będzie nie wyrobiona to dyrektor będzie niezadowolony.oj bardzo niezadowolony

@Ponury

Jaka jest ta narzucona norma? I jeśli będzie niewyrobiona to jak to odbija się na pracownikach Exide Technologies?

Bandito
@Katarzyna

Dazenie do 912.Mierzenie czasu pracy stoperem.Tak stoperem!!!

Do "Katarzyny"
@Katarzyna

Na Gdyńskiej w magazynie logistyki kobiety nie pracują. Pozdrawiam

Katarzyna

Dziękuję za informację. A możesz powiedzieć ,na jaką stawkę mogą liczyć pracownicy? Czy poza podstawą wynagrodzenia jest możliwość zdobycia premii?

Rozczarowany

Exide (magazyn Swarzędz) dyskryminacja Polskich pracowników.Nie mam nic przeciwko Ukraińcom ale firma swoimi działaniami doprowadza do dyskryminacji Polskich pracowników.

Łucja
@Rozczarowany

To co napisałeś jest bardzo niepokojące. Ale mogłoby być też tak, iż trochę niewłaściwie zinterpretowałeś zachowanie Przełożonych względem Polskich pracowników. A co powiesz odnośnie ogólnych warunków pracy w Exide Technologies? Firma ta w ponad 80 krajach oferuje produkty i usługi spełniające ogólnoświatowe potrzeby związane z magazynowaniem energii w sektorze transportu i przemysłu. Praca w takim przedsiębiorstwie musi być nie lada wyzwaniem. Jak zatem określiłbyś poziom tamtejszych zarobków?

Znużony
@Łucja

Paniom z kadr już dziękujemy.

Mechanik Utrzymania Ruchu

Pani z rekrutacji miła i zadawała rzeczowe pytania. Pan Kierownik UR opowiedział o firmie i zadał pytania co dotychczas robiłem. Po rozmowie mogłem przejść się po firmie kilka minut żeby zobaczyć zakład.

Odnośnie doświadczenia zawodowego

nick

Warunki pracy 2/10 Wynagrodzenie 4/10 robota na przeczekanie na lepsze czasy

Mik24
@nick

A jednak ludzie pracują tam i to długimi latami więc z czego to wynika że praca slaba ?? Chodzi o ołów co to dużo jest na produkcji.. Czy o co ?!

Oświecony
@Mik24

Ołów niesie się po całym zakładzie, a ci, którzy masek nie noszą nawet na montażu ryzykują własne życie ponieważ nie są odpowiednio w tym temacie wyedukowani włącznie z kierownictwem szeroko pojętym. Pod tym kątem nie polecam pracy. Relacje między pracownikami masz takie, jakie sobie wyrobisz.

Arystoteles

Napiszę tak, praca sama w sobie nie jest trudna i wymagająca jednakże brak komunikacji i dezorientacja panuje na magazynie dzień w dzień. Nie szanuje się zdania wydawców (brygadzistów) a także liderów. Wszystko robione za plecami, ludzie którzy pracują na linii mają podobne stawki co kontrolerzy lub zbliżone do wydawców jak nie takie same, a odpowiedzialności zero. Nie muszą nic umieć nawet się starać bo przecież robi tylko na linii, ogólnie maskara. Kierownictwo kłamie na każdym kroku nawet w oczy a jak ktoś nie pasuje to próbują go zajechać żeby podbudować swoje ego. Praca na przeczekanie żałuje że tak długo tu pracowałem.

@Arystoteles

Jako pracownicy zatrudnieni w firmie Exide Technologies próbowaliście może rozmawiać z osobami, które są odpowiedzialne za organizację pracy na magazynie? Może warto by było poruszyć tę kwestię na jakimś zebraniu, aby praca stała się bardziej płynna? Nie sądzisz, że takie rozwiązanie byłoby korzystne zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy?

Urban
@Arystoteles

Też tam pracowałem i żałuję że tak długo byłem na tym magazynie

@Urban

Co konkretnie spowodowało, ze masz takie zdanie. Warto byłby podać jakieś argumenty, żeby inni uczestnicy forum mogli się z nimi zapoznać i zrozumieć Twoja postawę. Nie odpowiadała Ci atmosfera, czy wynagrodzenie? Odpisz, żeby można się było tego dowiedzieć.

Urban
@Roman

Brak możliwości rozwoju żeby awansować na lidera magazynu , atmosfera beznadziejna się zrobiła i przede wszystkim niskie zarobki , rzadko kiedy były nagrodzony żeby sobie dorobić . Magazyn Swarzędz to jest dla tych którzy nie są rozwijać . Nie polecam

Jeden z wielu
@Roman

Ummm Pan Prezes?

Cześć, widziałem ogłoszenia, że szukają monterów na produkcję. Jakie są stawki?

Jurek

Pracowalem w swarzedzu. Ukraincy to juz maja stawki jak wydawcy magazynowi..gdyby kierownik nie obrazajac mial busika na 9 osob to podejrzewam ze zabieral by ukraincow z ronda srodki za darmo. Firma by doplacala. Szkoda chlopakow . Zle sie dzieje. Ale w sumie co mnie to.

Stefan
@Jurek

W 100% się z Tobą zgodzę.Wieść gminna niesie że co niektóry z Ukraińców bez kablowania na innych dnia nie przeżyje. Co do Kierownika on uwielbia jak ludzie za nim latają i się mu podlizują i donoszą na innych.Dlatego otoczył się takim ludźmi z wyłączeniem jednego z koordynatorów.

Prezes

Szczęśliwej drogi już czas...

Bez motywacji

Firma ostatnimi czasy przeżywa lekki kryzys. Mamy czerwiec więc produkcja jest o wiele niższa, przez co odpadły nadgodziny i wycofali się z 17 zmian na rzecz sobót tylko 1 zmiana. Możliwe że od lipca wróci pełny system pon-pt. Ogólnie nie jest najgorzej. Jednak ciągły brak ludzi, fatalny stan maszyn. Brak jakichkolwiek bieżących napraw czy sensownych rozwiązań sprawia że praca potrafi być gehenną. Firma ma to do siebie że często wprowadzają nie przemyślanie decyzję z których się potem wycofują bo jednak nie spełniają oczekiwań, co tylko rozwala całą organizację pracy. Nie pomaga fakt że jedna z innych firm z grupy Exide w europie straciła klienta, a my na tym cierpimy przez podebranie nam zleceń. Poskutkowało to cięciami na wszystkim. Kto wie co będzie dalej. Na chwilę obecną radzę się zastanowić czy warto tracić nerwy i czas na niepewny start w tej firmie. Fakt trzymają ludzi nawet mało ogarniętych przez brak chętnych. Jednak są to umowy przez agencję z miesiąca na miesiąc. Co do podwyżek za wiedzę i umiejętności nie łudźcie się nawet jeśli coś wywalczycie to bd to dosłownie parę groszy, często nie warte zachodu i odpowiedzialności za zmianę stanowiska na bardziej wymagające.

marceL38

witam. może ktos z pracowników mógłby powiedzieć jak wyglada początkowe wynagrodzenie w tej firmie i czy rotacja jest duża,bo waham sie nad zmiana pracy i przejściem do exide. dzieki

Teodor
@marceL38

Zarobki Bez szału, w zależności od działu 2500-2800 na rękę na początek, przez agencje ciut mniej. ( praca w soboty, nocki, fizyczna, szkodliwe warunki

Mały

Do marca były nadgodziny, teraz 17 zmian, grafik i w wolne dni Cię już nie chcą, czyli koniec z nadgodzinami, gola pensja, młodzi przychodzą, stawkę maja podobna, albo większą,a nic nie umieja więc wyjście jedno, zmienić pracę.

@Mały

Prawda w100%. Niestety ludzie się nie zbuntuja bo nie mają jaj i nie ma co liczyć że ten system upadnie. Czas się rozglądać za nową pracą.

Stefano

Dziwna firma... Przychodza nowi ludzie i przez agencje maja może 50gr mniej niż ludzie co pracują na zakładzie po 5-7lat. Genealnie smród i duchota nie do wytrzymania na hali.

Adam.malolat

Radzę spierda.... W kwietniu dopiero zacznie się cyrk. Szkoda zdrowia

Olas8

Firma tonie, z dnia na dzien gorzej. Nowy dyro magazynu z kosmosu.

Mielony

Pastownia - zarobisz niecałe 4 koła brutto - mało jak na zniszczone ołowiem zdrowie. Kobiet na produkcji nie znajdziesz - przyczyną właśnie ołów. 50 stopni nie widziałem, lecz faktycznie bywa gorąco. Co do "Marty" jest ona zapewne jedną z pracownic działu kadr, która ma za zadanie dbać o dobry wizerunek firmy.

Mam pytanie czy praca w Exide jest szkodliwa dla zdrowia i kim jest pani Marta pozdrawiam

Waldas 82

Jaka jest stawka/ h brutto na dzień pastownia, i w jakich granicach premie itp?

rk

Witam , jaka kasa , jakie auto na przedstawiciel klienci kluczowi?? nie wie ktoś jaki teren dzialania bo wg ogłoszenia to pół Polski ...???

Wozek

Pracuje w exidzie od września. Nie polecam. Co miesiąc nowa umowa na miesiąc. 13,50 brutto za godzinę. Dużo dzwigania. Ludzie nawet są spoko. Ale teraz już się skończył sezon i nie ma nadgodzin. Pensja beznadziejna. A żeby dostać coś powyżej 2000 to pracujesz po 14 dni bez przerwy. Bierze się wszystkie możliwe nadgodziny, a i tak jest się w czarnej d. Nie polecam. Ja stąd uciekam. Kiepska firma. Dzisiaj w ogóle nie miałem co robić. Dno. Zdecydowanie odradzam.

Leszek piesek
@Wozek

No w sumie masz racje robiac od pon do pt na magazynie przy gdynskiej dostaniesz jakies 2200 na reke plus za soboty jesli chcesz przyjsc to przy 3 sobotach jakies 2800

(;
@Wozek

Tzw (usunięte przez administratora) w ogłoszeniu podali 4500zł brutto a ludzie z inf pracowników i tych co sie zwolnili to powyżej 2200zł netto.

Zostaw merytoryczną opinię o Exide Technologies S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Exide Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exide Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exide Technologies S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 9 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exide Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Exide Technologies S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exide Technologies S.A.