Opinie o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Farmina Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farmina Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Dominika

@Goofy a jak Ty oceniasz farmina jako pracodawcę? Możesz powiedzieć coś więcej o plusach i minusach pracy w firmie? @ Marta widzę, że do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałaś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny oraz czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

hej, napiszcie proszę jaka podstawa na początek bez doświadczenia, czy są jakieś premie, jakie auto. dzięki za informacje

Goofy

HAHA, gdyby ktoś nie zauważył, to większość dziwnie pochlebnych, niepasujących do reszty opinii jest wprowadzona omyłkowo, tzn. zamiar pochlebców był pisania pod profilem FARMINA PET FOODS, bo faktycznie - można zasłyszeć raczej pozytywne opinie na temat tego pracodawcy, przeciwnie do Farminy od leków i suplementów.

Stary

Widzę że dalej jest tak jak za starych czasów . Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych męczenników !

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Farmina Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Regionalny? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
jaoa

@beba a o jakie stanowisko pytasz tutaj? widze ze ejst oferta na stanowisko Procure to Pay - P2P trzeba znac wloski

Pharmina

Aleś Jowisz rzucił żartem... gdzie ty widzisz dobre opinie oprócz tych pisanych z firmy ? Fakt pracuje się tu na luzie. Jako przedstawiciel praktycznie robisz co chcesz, tylko nie liczcie na rynkowe stawki, bo mina zwiędnie. Trochę nam chcieli życie utrudnić namierzaniem, ale i na to jest sposób. Zostawisz auto gdzieś w okolicy centrum i z buta, rower, autobus, tramwaj do wyboru. Bardziej wygadani mają pieczątki na zapas i praktycznie szoping i kinoming day: ) czasem trzeba tylko spiac pośladki żeby papiery się zgadzały. Mimo luzu jednak, myślę już o czyimś innym, bo ile można. Człowiek coś by sensownego zrobił a tak chodzi ze związanymi ręcami - z jednym pakietem.

obserwator

Tak to prawda. Przyjmują ludzi bez doświadczenia w firmach farmaceutycznych, a często bez wykształcenia kierunkowego. Ale jeśli ktoś nie ma doświadczenia w pracy przedstawiciela medycznego oraz kierunkowego wykształcenia i jest bezkrytyczny wobec siebie, to wydaje mu się, że może zostać profesjonalnym przedstawicielem medycznym i dlatego startuje do Farminy. I stąd w firmie biorą się historycy, geografowie, niespełnieni prawnicy, sprzedawcy z warzywniaka, celnicy, a nawet ludzie bez wykształcenia wyższego. To samo mówi za siebie. Większość ludzi to faktycznie: leserzy i lenie bez ambicji. Szkolenia, a dla kogo? Kierowniczka tak samo jak reszta kukiełek wykonuje polecenia zarządu. Po prostu niezły ubaw ;)

Benita

Nick. Ludzie powyżej wypowiadają się o faktach, bo wygląda, że tam pracowali i rzeczywiście dotyczy to przedstawicieli głównie, ale twoje wnioski opierają się tylko na domysłach. Widać od magazyniera czy kierowcy wymagają więcej niż od przedstawicieli.

Mila

wsed 2 lata w Farmine to 1 miesiąc doświadczenia w każdej innej firmie gdzie mają pojęcie o przedstawicielstwie. Niestety. Możesz być prymusem z produktów, a i tak nic ci to nie da bez właściwego podejścia do klienta, lekarza. A ja mam potem ubaw z lekarzem jak słyszę przyszła taka jedna z czopkami, wzięła pieczątkę i myśli źe zaliczyła... Tak więc jeśli myślisz o tej pracy poważnie, to nie startuj nawet do farminy. A może lubisz być nazwany na spotkaniach ambasadorem (to był akurat polew - ambasador ze stawką konserwatora powierzchni płaskich: ), a po spotkaniu złodziejką. Tak, prezes akurat pod wpływem furii mówi różne rzeczy. Nigdy natomiast nie powie przepraszam. Ja odradzam choć wiem, że na rynku pracy nie lekko i są już przypadki, że ludzie wracają na kolanach z podkulonym ogonem do farminy. To tylko potwierdza, że przedstawiciel w Farmine nie ma faktycznego doświadczenia i wiedzy, co szybko weryfikuje inny pracodawca. Tak, ja też nie miałam lekko po odejściu z farminy żeby dać sobie radę jak przedstawicielstwiel. Dobrze, że trafiłam na kierownika, który dostrzegł we mnie potencjał i praktycznie nauczył wszystkiego od podstaw. A jak ktoś wyżej wspomniał - kierowniczka w Farmine nie ma nawet bladego pojęcia o pracy przedstawiciela - raz na 2 czy 3 lata wizyta podwójna :) dla lewusów bajka, dla solidnych ludzi... żenada. Pozdrawiam

Franek

Szkolenia produktowe owszem, są. Gorzej ze szkoleniami handlowymi - tych nie ma. Nikt tam nie nauczy cię profesjonalnego podejścia do klienta. Nawet kierownik przedstawicieli nigdy nie pracował w terenie i z odpowiedzialności za magazyn powstała odpowiedzialność za przedstawicieli, więc już ta sprawa daje pewien obraz podejścia do klienta i brak wiedzy o potrzebach tego rynku. Trudno odradzić Farmine. Może niech każdy się przekona sam, czy mu odpowiada.

Maaxxx

Witam Proszę o informację: -jaka podstawa netto -jaka premia netto -ile wizyt dziennie apteki/lekarze -czy plany realne -jakie auto, czy z gps

gosc

Akurat do pracy w Farmina doświadczenie nie jest potrzebne. Chętnie biorą absolwentów zaraz po studiach, a w przypadku przedstawicieli ani nie jest potrzebne doswiadczenie ani wykształcenie.

zoomba !

kiss - piszesz na profilu dotyczącym farminy, więc jeśli masz coś do powiedzenia na temat tej firmy, to napisz. Inne firmy - patrz inne profile lub jakiś dział ogólny. Z Twojej wypowiedzi wynika tylko, że w nie do końca wiadomym celu piszesz pod farminą i nie masz w sumie nie masz pojęcia jak wygląda praca w tej firmie. Co do samej farminy, to mogę powiedzieć tylko, że praca przedstawiciela ograniczała się głownie do zbierania pieczątek potwierdzających wizyty. Im więcej, tym lepiej - szkoda tylko, że tak przyjęty mechanizm budował presję ilości, która umniejszała jakości. Teraz podobno przedstawiciele mają GPS i niektórzy wyjeżdżają już o 6.00 żeby się wyrobić i coś zarobić. Pamiętajcie też - dojazd do miejsca odbywanych wizyt nie jest liczony jako wasz czas pracy :). Przyjmując podobną konstrukcję jak kiss, można powiedzieć, przedstawiciele wcale nie mają źle, ale nie mają też dobrze :)

Mia
@zoomba !

zoomba, jeśli myślimy o tym samym gościu co wyjeżdża jeszcze przed pianiem kogutów, to przecież jest pan T. - główny dostawca wazeliny do szefostwa :). Musi trzymać fason i pokazać, że 10 godzin w terenie to jest optimum jakie chyba oczekuje góra. Widzę, że ktoś na tym forum bardzo forsuje wspaniałość umowy o pracę :) ciekawe, kto dostał przykaz pilnowania forum, Pani B., czy kierowniczka pokemonów, jak sama nazywa przedstawicieli :)

robot

A w czym Ty dopatrujesz stabilności ? Przecież umowę o pracę można wypowiedzieć i rozwiązać jak każdą inną... chyba, że o tym nie wiedziałeś. Radzę rozeznać się na rynku pracy, a nie mierzyć w farmaceutyczne bagno jakim ostatnio ta branża się stała - umowa o pracę, to nie jest jakiś ewenement ! Choć w Farminie owszem, w ramach tej umowy stajesz się własnością spółki i możesz być poniżany i obrażany, a jeśli nie wypływa z Ciebie niekończąca się wdzięczność dla zarządu, że możesz dla nich pracować, to już jesteś podejrzany... Jeśli zamierzasz przejawiać do firmy taki sam stosunek jak oni do pracownika, czyli przedmiotowy i lekceważący, to jest miejsce dla Ciebie, ale też na krótko. Jedno jest pewne - Twojego zaangażowania i starań nigdy nikt nie doceni - skończy się na obiecankach i mydleniem oczu :)

Cappo di cappi

Niestety musze sie zgodzić z Paulo. Produkty fajne ale nic poza tym. Pieniądze - najniższa krajowa plus minimalna premia. Pomysłu na promocje zero. Przedstawiciele nie różnią sie niczym od kolporterow ulotek na pasach dla pieszych. Osoby zatrudnione niekompetentne. Lepiej zatrudnić sie na poczcie bo tam przynajmniej sie czegoś nauczysz. Jesli jestes lizusem bez ambicji i pomysłu na życie to firma dla Ciebie.

Paulo

Po co pytasz i zaraz sam sobie odpowiadasz ? Na rynku jest wiele ofert gdzie proponują umowę o pracę, patrz chociażby - ALDI, Biedronka, Lidl, więc "spokojnie możesz się zatrudnić", masz w czym wybierać. To co odróżnia wyżej wymienionych pracodawców od Farminy, to np. możliwość rozwoju zawodowego i profesjonalna kadra kierownicza, tzn. nie uraczysz tych elementów w Farminie. Jesteś nowy w branży ? Niczego tam się nie nauczysz. Masz doświadczenie ? szybko zrezygnujesz, jak zobaczysz absolutny brak spójności i pomysłu na działania marketingu. Firma ma niezłe produkty, niestety blokuje ją kiepski marketing.

jol

A czy dla tego przedstawiciela regionalnego w Piasecznie oferują jakąś podstawę wynagrodzenia? Jakie premie?

Operator produkcji zarabia ok 2000 ale na rękę czy brutto?

Mala

Witam

olo

Witam, czy może ktoś konkretnie napisać ile można realnie zarobić brutto bez premii itp.. w tej firmie jako pracownik produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Farmina Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Farmina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmina Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farmina Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Farmina Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farmina Sp. z o.o.