Opinie o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Farmina Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farmina Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

aa

Jak wygląda praca w biurze w Krakowie? Ktoś może napisać parę słów?

Szturman

Czy warto zatrudnić się do Farminy na produkcję?.Czy to jest Zakład Pracy Chronionej???

do szturman
@Szturman

Oczywiście jest to zakład pracy chronionej. Chroni ja sam prezesik niejaki sruderski czy jakos tak.

mikolaj i swieta - brak premii

W tym roku nie sprawiliście się tak jak oczekiwałem. Żadnych premii nie dostaniecie. Ewentualnie może 300+ jak się (usunięte przez administratora) zgodzi. (usunięte przez administratora)

Były
@mikolaj i swieta - brak premii

Widzę że nadal kasują nieprzychylne komentarze...Czyli prawdy tu się nie da napisać.A tyłu jest pokrzywdzonych byłych i obecnych pracowników przez tą "firmę".

Jan Nowak

Do + firmy można dodać: -to iż jeszcze istnieje Do - firmy można dodać: - słabe wynagrodzenia - brak pozapłacowych benefitów - mobbing pracowników - brak premii - nieprzejrzysta ścieżka awansów i systemu premiowania - przypadkowi ludzie bez kwalifikacji na kluczowych stanowiskach zarządzających ( HR, dział produkcji, dział marketingu) - brudne toalety i brak mydla

Sprzeciw!
@Jan Nowak

Zgadzam się ze wszystkim po za ostatnim punktem. Brudne toalety? Brak mydła? Na pewno nie tutaj. Pani Krystyna i Marzena to jedne z najlepszych pracowników w tej firmie. Szanuj je proszę.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Farmina Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Regionalny? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

obiektywny

Po takim poście sprawa nadaje się ewidentnie do zbadania przez odpowiednie organy. Widać iż cos jest nie tak. Miazga, wręcz druzgocąca opinia. Jeśli to prawda to PIP będzie miała dużo pracy. Niestety taki wpis nie świadczy dobrze o pracodawcy i jego praktykach.

zdzichu

Jak się komuś nie podoba w firmie to przecież nikt na siłę nie trzyma.(usunięte przez administratora)

xxx

oj,chyba napisała niedawno zwolniona pani

teoziusz ziemnicki

Czy ktos moze udzielic informacji dlaczego w tak szacownym gronie top pracodawcow nie ma takiej firmy jak FARMINA??? Dziś zostało opublikowane ciekawe zestawienie najlepszych pracodawców 2020 roku w branży #Science. W roku innym niż wszystkie, ankieta Top Employers 2020 nie tylko wskazała najlepsze środowiska pracy w #farmacji i #biotechnologii, ale także zajęła się niektórymi wyjątkowymi problemami, które pojawiły się w tym roku, np. jak reagować na #pandemię. Badanie #TopEmployers zostało przeprowadzone przez #CellAssociates i #BrightonConsulting. W tym roku ankieta internetowa objęła około 7600 respondentów z całego świata. Zazwyczaj badanie podkreślało zaangażowanie firm #farmaceutycznych i #biotechnologicznych w #innowacje i kulturę korporacyjną, a także zaawansowane #technologie. Gratulacje dla firm które znalazły się w zestawieniu! 1. Regeneron 2.Incyte 3.Alnylam Pharmaceuticals 4.Syngenta 5.Biocon 6.Merck KGaA, Darmstadt, Germany 7.Novo Nordisk 8.Vertex Pharmaceuticals 9.Moderna 10.Spark Therapeutics, Inc. 11.Genentech 12.AbbVie 13.GSK 14.Abbott 15.Roche 16.Eli Lilly and Company 17.Pfizer 18.Takeda 19.Novartis 20.bluebird bio

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Farmina Sp. z o.o.?

Nie aplikuje tam.

Zermena59@interia.pl

Dzień dobry, zakupiłam dzisiaj produkt w doz.pl maść ichtiolowa 20gr naniosłam na twarz o śr do 1 cm na jeden pryszcz tak to nazwę. Całe mieszkanie było czuć jak bym cały kanister benzyny wylała a kropla maści spłynęła po twarzy! Mam 61 lat! Pamiętam maść ichtiolową jak pachniała i jaką miała konsystencję! Z Apteczką Babuni coś jest nie tak!!! Żermena z Radomia

"szybki lopez"
@Zermena59@interia.pl

pewno dyrektor produkcji jak zwykle dodał coś od siebie. jaka firma taki produkt. w takim przypadku firma powinna dokonać rekompensaty za straty przez panią poniesione. lepiej niech pani kupi z hasko-lek lub amary ten produkt. zdrowie ma się tylko jedno i lepiej mieć skuteczny preparat niż ryzykować i eksperymentować. życzę zdrowia pani Żermeno

@Zermena59@interia.pl

Maść ichtiolowa nie może pięknie pachnieć, ponieważ zawiera ichtiol, który z racji swego pochodzenia po prostu śmierdzi. A skoro maść była za płynna, mogła być przechowywana w zbyt wysokiej temperaturze, o co nietrudno w lecie. Czasem po pierwszym otwarciu tubki może najpierw wypłynąć odrobina bardziej wodnistej substancji, to normalne. Reszta maści w tubce na pewno ma dobrą konsystencję.

do ABC
@Abc

inne maści ichtiolowe są w porządku. słaba technologia to i słaba konsystencja. najlepiej jak się nie ma wiedzy to zgonić na warunki przechowywania. a skąd wiesz ze reszta maści ma dobra konsystencję? żeby to wiedzieć to trzeba mieć fachowa wiedze. prorok jesteś czy podstawiony dyletant typu Dyzio marzyciel reprezentujący "garażowego" producenta? znalazł się doradca...

@do ABC

Nie musisz mnie obrażać. Próbuję znaleźć różne możliwości problemu. Jeżeli wszystko inne się wykluczy, to faktycznie będzie to problem po stronie producenta.

miki12

Witam chciała bym zapytać czy poszukujecie pracowników , jeśli tak to proszę o kontakt , buzdygan2@op.pl

@miki12

Możesz spokojnie aplikować, na maila nikt ci nic nie napisze.

TomekAtomek

Jak w Farminie wyglądają teraz rekrutacje? Jak sobie firma radzi w dobie Covid? Jest sens aplikować? (produkcja)

@TomekAtomek

Firma funkcjonuje normalnie. Można spokojnie aplikować.

neska

Skoro nas znasz tak dobrze, to i Ty się przedstaw, czekamy.

jeden

Miej odwagę cywilną i skoro mnie po nazwisku "oznaczyłeś" w swojej opinii podejdż i powtórz to prosto w oczy.

@jeden

Zabolało?

@Franka

Franka widzę że działamy na jednym froncie antyFarmina.Pzdr

Czym Farmina Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Miki

dodatkowe nadgodziny, opieprz, dyscyplinarki i stare krówki gratis. Jest zachęta żeby (usunięte przez administratora)

Były

Kawa za free w automacie plus ewentualnie barszcz.Za darmo.Tyle.Sprawdź na pracuj.pl.Zazwyczaj prezes nie ma kasy i karze za darmo dawać ogłoszenia na (usunięte przez administratora)lub Gumtree.Łatwo sprawdzić.Zresztą informatycy szybko odchodzą.Pozdrawiam byłych informatyków.

Franka

Ciekawe, czy podzieli się z nami, zasuwającymi na trzy zmiany, zyskami za ostatni miesiąc. Zdaje się, że zarobił jakieś 7 milionów.

@Franka

Sprawdzaj przelewy, może .... ????????????????????

Jacek
@Zainteresowany

Przelewy słabe.Proszę o wypowiadanie się na temat,dlaczego administrator kasuje w całości komentarze?Na szczęście są screeny:))

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Ciekawy

Witam, jak wygląda praca w laboratorium kontroli jakości? Jakich zarobków można się spodziewać? Jaka panuje atmosfera? Jakie jest tempo pracy?

@Ciekawy

Jest dużo pracy, ale atmosfera jest miła. Praca na 2 zmiany. Są 2 zakłady, w Krakowie i Myślenicach. Nie wiem jak zarobki na początek, ale kokosów nie ma. Niestety w tej branży nie jest kolorowo.

@Abc

miła??????

@Franka

Akurat atmosfera między pracownikami samego laboratorium jest w porządku. Może w kontaktach z innymi działami jest inaczej, stąd może twoje oburzenie.

Franka

Prezes Farminy nie zna innego sposobu rozstania z pracownikiem, jak zwolnienie dyscyplinarne. Ludzie zostają bez środków do życia, bo nie mogą otrzymać zasiłku dla bezrobotnych. Co jest z tym człowiekiem nie tak.

Lesio

@Bodzio a czemu uważasz że firma się opiera na naiwności pracowników?

Kami

Takie opinie jak ,,Bodzio'' i Jacek dowodzą,że czy się stoi czy się leży i tak się należy. Osoby mieszkające z mamusią i tatusiem, a może na ,, kocią łapę'' kroplówka od babci lub dziadka chcą w ciągu kilku miesięcy zrobić karierę .Bez doświadczenia wiedzy o produktach , często pierwsza praca chcą zarabiać 5 tysięcy złotych, mieć nowy samochód i premie .Farmina jest stabilną poważną firmą dla ludzi poważnych i dorosłych, nie dla dzieci. Płytkie komentarze są od nierobów i młodzieży mieszkających z tatą i mamą. Trzeba się wykazać, a nie żądać od pierwszych dni pracy!

Jacek
@Kami

Nic nie wiesz!!Nepotyzm i kolesiostwo w tej firmie.Tyle.Mobbing pracowników.

Lala

Witam, czy w firma Farmina oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Jeśli tak to jakie?

Zostaw merytoryczną opinię o Farmina Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Farmina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmina Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farmina Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Farmina Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farmina Sp. z o.o.