Avena S.C. Laboratorium Farmaceutyczne

Osielsko

Avena S.C. Laboratorium Farmaceutyczne

Opinie o Avena S.C. Laboratorium Farmaceutyczne

Agnieszka

@Omega zgadzam się z Tobą, iż dzięki wzajemnemu szacunkowi atmosfera będzie dobra. A powiedz proszę, na jaki rodzaj umowy można liczyć w Avena S.C. Laboratorium Farmaceutyczne? Czy posiadasz wiedzę na temat aktualnych rekrutacji do nich?

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o Avena S.C. Laboratorium Farmaceutyczne? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Jan O.

Znam firmę z boku i właścicieli także, choć nie mam z nimi żadnych powiązań. Taka luźna znajomość. Mała "rodzinna" firma i rodzinna atmosfera. Oby utrzymali się na rynku jak najdłużej. Jeśli chodzi o warunki dla pracowników, to nie mogę nic powiedzieć. Ale nie wyobrażam sobie, aby w tej firmie mógłby pojawić sie strukturalny mobbing. A że mało płacą, Takie czasy.

Omega

Firmy farmaceutyczne są pod specjalnym nadzorem GIF, ale to nie dziwne, taki rodzaj produkcji. Leki, które są produkowane mają pomagać a nie szkodzić.Praca na dwie zmiany jest ok, są firmy które mają trzy zmiany lub system czterobrygadowy. Właściciele firmy są bardzo kompetentni i sprawiedliwi. Doceniają osoby dobrze pracujące chyba, że ktoś się ewidentnie nie przykłada do pracy. Tego nie lubi żaden pracodawca. Płaca nie jest zła, trzeba się nawzajem szanować, to i atmosfera przy pracy jest lepsza. W każdej firmie trzeba dobrze pracować, wykazywać się i stosować się do regulaminu pracy i zasad pracodawców. Życie wtedy jest lepsze i mniej problemowe.

Venus

Jedna kontrola lipiec (GIF)- oficjalna (nie pierwsza), ponownie dużo niedociągnięć, druga kontrola GIF wrzesień (chyba ktoś zadenuncjował)- skutek: mniejsza produkcja, wprowadzono 2 zmiany 6-14 i 14-22, brak nadgodzin. Stawki minimalne, a praca dość ciężka. Za mało pracowników - pogoń za zyskiem za wszelką ceną. Właścicieli zupełnie nie interesuje jak kto dojedzie do pracy, bałagan, nic nie trzyma się kupy, na granicy mobbingu. Warunki pracy poniżej minimum. Brak środków ochrony osobistej lub niewłaściwe. Hałas ponad normę - czy były pomiary? Totalny brak dbałości o pracowników. Brak kompetencji właścicieli i kierownictwa, bałagan. Normalny wyzysk małych prywaciarzy na ludziach za płacę minimalną. Wyrównanie stawek bez względu jak kto pracuje - dalece niesprawiedliwe.

Znasz pracę w firmie Avena S.C. Laboratorium Farmaceutyczne lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Avena S.C. Laboratorium Farmaceutyczne - Osielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avena S.C. Laboratorium Farmaceutyczne