Opinie o Apteka Niebieska w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Apteka Niebieska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apteka Niebieska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Niebieska w Skawina

Olga Nowy wpis

Jest dobrze, przyjemna atmosfera bo ludzie fajni, na zarobki nie ma co narzekać,polecam.

Szczodry05 Nowy wpis

Przyjazna obsługa udziela mi zawsze fachowej rady, można zapytać o różne zamienniki przy czym jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby jakiegoś lekarstwa nie było na asortymencie apteki. Apteka z atrakcyjną ofertą pod kątem wyrobów do pielęgnacji i kosmetyków. Bardzo atrakcyjne ceny na szeroką gamę produktów.

szczery Nowy wpis

Byłem zmuszony być tam 10 min. przed północą, pani która obsługiwała nie dość że wyglądała jakby to robiła za karę, to jeszcze wyglądała jak wiedźma i tak się zachowała.... Było to bodajże 26.01.2018 r., zmęczony i wkurzony czekaniem na wizytę u lekarza w Radziszowie, z dzieckiem, przybyliśmy pod aptekę, na dworze mróz. Podszedłem z dzieckiem przede mną ta czarownica kończyła obsługiwać inną klientkę, daję receptę i usłyszałem że teraz - akurat w tym momencie - musi zrobić raporty kasowe. Grzecznie poprosiłem o obsługę bo miałem naprawdę niedużo do kupienie i przypominam że było 10 min do północy. Pani odrzekła kategorycznie że nie, jeszcze raz poprosiłem tłumacząc że stoimy z dzieckiem na mrozie po dobrze ponad dwóch i pół godzinie czekania na wizytę u pediatry, oczywiście odpowiedź jeszcze bardziej nerwowa i na nie. Wkurzyłem się i olałem tą aptekę. Jeżeli do cholery ta pani nie chce obsługiwać klientów to niech zmieni pracę, ona łaski nie robi że sprzeda mi lek. W każdym razie nauczyłem się jednego po pierwsze w tej aptece jest fatalna obsługa - przynajmniej mi się tak trafiło a po drugie, sporadycznie robiąc tam zakupy faktycznie zauważyłem że ceny są kosmicznie zawyżone, więc następnym razem wolę jechać do Krakowa. Absolutnie nie polecam tej apteki!!!

Farm Nowy wpis

Złodziej! Proszę sobie wyobrazić, że Pani która Państwa obsługuje w aptece zarabia najniższą keajową na umowie, a w kopercie dostaje co miesiąc dobre parę stówek mniej i musi podpisać odbiór pełnej sumy! I tak przez 2lata... jak się nie podoba to wypad! Nie dajcie się!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Volvo Trucks Polska
logo firmy Key Account Manager
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
lala86

banda alkoholików, niesłownych, fałszywych, zwłaszcza [usunięte przez moderatora]to [usunięte przez moderatora]podejmuje decyzje dotyczące firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Niebieska - Skawina

Apteka Niebieska