Opinie o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Farmina Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farmina Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmina Sp. z o.o. w Kraków

gamingo

może istnieje jakaś możliwość tego, że teraz mnie zatrudnią w faminie, jeśli dobrze trafiłem do tematu to praca w farmaceeutycznej firmi to chyba to co chciałbym robić. pozostaje tylko zadać pytanie, czy warto zadać sobie pytanie czy istnieje szansa na zatrudnienie w mimo statusu studenta. bo taki właśnie posiadam

toitamto

ja się szczerze mówiąc ciesze z tej rotacji, bo wtedy jest jakaś szansa dostatnia się do pracy do farminy, a myślę że jak ktoś chce i dobry jest w tym co robi to go zatrudnia i szybko nie zwolnią, a ta rotacja pozwala im dopasowac do siebie pracowników. Tylko ile płacą? da się z tego utrzymać samemu?

free like a bird

Farmina ma cały czas starą, żałosną stronę internetową...żenujące

marti

bo nie każda firma jest niestety taka sama? to nie zależy od branży ale od szefa z którym masz do czynienia

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Farmina Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Regionalny? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
fetor

nie sądzę, aby płacili tragicznie. Praca w farmacji ostatnimi latami była naprawdę opłacalna, więc czemu akurat tu miałoby być odwrotnie

think

Zamiast zakładki Kariera powinna być zakładka... Poziom rotacji pracowników:)

tuq

Dawno tu nie było aktualnej opinii o farmina, szkoda trochę, bo to chyba dobra farmaceutyczna firma, a szukam pracy w takiej. Na stronie nie widze tez zakładki kariera.

Ewelinap

jakie zatem trzeba koniecznie spełnić wymagania żeby dostać się do pracyw w farminie o co pytaja na rozmowach?dzięki za podpowiedź jakąkolwiek

diana

A masz już dzieci czy dopiero planujesz? Bo jak opcja 2 (lub masz jedno a planujesz drugie) to nie masz szans na umowe na czas nieokreślony. Na pewno na rozmowie kwalifikacyjnej wypytają Cię o życie prywatne. Oby te co obecnie zaciążyły miały szanse w ogóle wrócić do pracy...

pracownik miesiaca

baska - 2013-08-07 21:51:07 Wszystko sie zmienia ciagle w kazdej firmie to ludzie pytaja co maja robic a macie jakies grupowki to znaczy ubezpieczenie grupowe mozna siebie i meza ubezpieczyc ????Takkk, tylko tu ciagle sie zmienia na gorsze...

free like a bird

Nie bardzo rozumiem jak po przeczytaniu opinii powyżej można jeszcze pytać o atmosferę w Farminie?

goworkgo

Ohhhhh jak przykro, Zarząd nie ma do siebie dystansu, nie wyciąga wniosków z opinii pracowników i zwyczajnie się boi dlatego kasuje opinie na forum? Nawet z interenetu i wolności słowa robią sobie żarty i próbują sobie podporządkować. Śmiechu warte :-) ale nie martwcie sie, Ci którzy chcieli się dowiedzieć już wiedzą jak się tam pracuje a Ci którzy będę chcieli szybko się przekonają :-) Pozdrawiam :-)

to nie mój świat

Opinia o tej "firmie" i tak już poszła w świat. Ludzie Wasza wiedza i potencjał zostaną tam zmarnowane! Praca tam to niestety zaprzeczenie rozwoju osobistego i zawodowego, to wegetacja.

Gonzo

Można powiedzieć, że w Firmie jest dość śmiesznie, ale dopiero jak ją opuścisz. Dobrze wspominam większość pracowników tej Firmy, choć faktem jest sztuczne mnożenie kierowników dyrektorów itp. Dodatkowo często nie wiadomo o co chodzi w wymysłach(usunięte przez administratora). Człowiek któremu ciężko jest przyznać się do błędu (co cechuje ludzi silnych i mądrych). Rozwój pracownika istnieje tylko gdy mu na to pozwolą, inicjatywa pracownika jest spychana na dalszy plan lub całkowicie duszona.(usunięte przez administratora)Nie odradzam pracy w tej Firmie nawet polecam ja otrzymałem tam doświadczenie spore nie było łatwo, ale dawałem sobie radę nie żałuję również odejścia. Życzę wszystkim aby mieli lepszych pracodawców lub aby praca sprawiała im przyjemność. A Zarządowi Farminy, aby Firma miała wielu oddanych pracowników

boski

Matias - 2012-09-28 23:49:23 Przerażające... nie to jak funkcjonuje firma opisywana na tym forum, tylko pseudo- inteligenci \"ceniący swoją wartość\" sflustrowani nie dający sobie rady w firmie byli pracownicy Farminy. Przerażający jest także język jakim się posługują przestrzegając ewentualnych nowych w firmie. Dokładnie wczytałem się w wypociny tych(usunięte przez administratora) wiedzę o firmie radzę nie budować na tych własnie nie do końca wiarygodnych opiniach.Większość pracowników którzy opuścili Farminę to ludzie nie przygotowani do pracy żyjacych w zupełnie innych realiach. Wysokie wyobrażenie o sobie, o swoich umiejętnościach i wiedzy mają się niestety nijak do praktycznego zastosowania na konkretnym stanowisku. Do tego oczywiście ich bycie w firmie musi być poparte odpowiednim apanażem. To zjawisko nie wystepuje tylko w Farminie. Dzisiejszy świat staje na głowie i produkuje coraz uboższych w podstawowe kanony - głównie szacunku do pracy i ludzi stwarzających możliwość tej pracy. Nie piszę o wszystkich bo tak nie jest. Nie mozna wszytkich wrzucać do jednego worka. Podobnie z tymi co już odeszli. Wielu z nich to wspaniali ludzie, pracownicy i koledzy. Wybrali jednak inną drogę nie zawsze tylko dlatego by wyrwać się z (usunięte przez administratora)\" wielbłądzich odchodów\" Farmina to jedna z wielu firm ani lepszych, ani gorszych. Nie wszystko jest na najwyższym poziomie, nie wszystko funkcjonuje pewnie tak jak powinno. Nie jest perfekcyjnie, ale i nie jest tragicznie. Wyrabiając sobie opinie na temat firmy na podstawie takich wpisów, ma się nijak do rzeczywistości. \"Pracowałem w wielu firmach, ale takiego syfu nie ma nigdze\" - to cytat z dewiata. Dlaczego w wielu? ... może jest jakiś powód tych wieeelu firm? Z pozdrowieniami dla wszystkich obecnych i byłych pracowników Farminy Matias@Matias myślę ze chyba to co jest napisane przez ciebie należy zaliczyć do tzw, artukul sponsorowany, ile własciciel Ci zapłacił za ta krytyke tzw. zfrustrowanych pracowników, zastanów sie prosz enad tym co piszesz bo jak widac jestes tutaj w mniejszosci i niestety (usunięte przez administratora)

kandydat

ciekawe, jak tak źle w tej firmie jesteście traktowani, to czemu nie idziecie do innej jakiejś firmy? trzyma ktoś???

ciekawski

Ciekawy jestem ilu jeszcze z nas uda się przejść (czytaj uciec) do firmy o podobnej nazwie ? Gdyby nie Jordanów też bym był zainteresowany...

anonim anonimów

anonim - 2012-08-13 19:15:38 Skoro tak w tej firmie źle, to proszę napisać gdzie jest lepiej? Moim zdaniem w większości firm, które powstały w latach 90-tych, lub były przejmowane, i wpadły w prywatne ręcę wyglądają podobnie. Liczy się przede wszystkim zysk, a nie dobro pracownika, albo dobry zespół. Wypowiedzi są bardzo uogólnione i pisane, wydaje się, emocji. Czy mógłby ktoś napisać bardziej obiektywną opinię? Dziękuję z góry.Tu nie chodzi o dobro pracownika, ale jego poszanowanie i godność. Jeśli akceptujesz wyzysk w XXI wieku, to gratuluję. Wszystkie przedstawione wyżej opinie są obiektywne i jeśli wciąż to do Ciebie nie trafia, to cóż, chyba już żaden argument nie dotrze. Proponuję się ponownie zatrudnić - będziesz wtedy w pełni szczęścia. Czy w innych firmach jest podobnie? Kompletna bzdura. Pracowałem w wielu firmach, ale z czymś takim się nie spotkałem. Pociesza mnie myśl, że jeszcze tylko kilka miesięcy i mnie również tu nie będzie.

do \\\\\\\\\\\\\\\"błyskawica\\\\\\\\\\\\\\\"

Hej koleś, chyba nie zrozumiałeś ironii \\\\\\\"byłego pracownika\\\\\\\" o rzekomym powrocie. Kto raz tam pracował nigdy więcej i za żadne pieniądze nie wróciłby do tego świata (jak go określasz). (usunięte przez administratora) Ktoś kto tam jeszcze pracuje, nie ma po prostu wyboru i bardzo mu współczuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Farmina Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Farmina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmina Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farmina Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Farmina Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farmina Sp. z o.o.