Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

robok

niecałe 1400 zł do ręki bez sobót jako nowo przyjety pracownik

zarobek

ile zarabia sie na czysto netto po przyjeciu na produkcje?

robok

2 soboty nadgodzin i masz 2 tys. do ręki

zoska

no cudów to nie ma z nadgodzinami 1700pln jak ktos w strefie przygotowania ,gdzie pociaga tydz 3zm, 2sb nadgodz,1 nd jako nadgodz i to przy stawce ponad 1700 brutto na podstawie stawki. a ok 2tys zarobku jak sie da soba pomiatac 2x12godz x 6dni ,tydz nocek 2sb i nd nocka jako nadgodz.......tak to wygląda. zeby weteran dostal tyle co ledwo zatrudniony 4msc to musi ciagnac nadgodz :)

NY

Witam , Sa przyjecia ? Bo tak slyszalem a szukam pracy

ciocia renia

ludzie nawet nie myslcie o pracy (usunięte przez administratora) , na komaxach pensja? taka jak w calym zakladzie(produkcja) na reke bez nadgodzin 1500zl - niech sobie te pieniadze w (usunięte przez administratora) wsadza za taka prace, kierownictwo i liderzy zadowoleni bo tylko chodza piją kawki i dyryguja co wolno a co nie wolno, praca wyglada tak ze nie masz czasu isc do ubikacji a jak juz pojdziesz to patrza na ciebie jak na idiote, bo chcesz isc sikac? najlepiej kupic sobie pampersy. ODRADZAM TA FIRME, sama stad uciekam przy najblizszej okazji

Bogdan

Pracuj tam gdzie pracujesz bo tu lekko nie ma.

Z hutch

Witam. Chce zmienić pracę, a jako, że słyszałem, że w Cabindzie przyjmują to chciałem zapytać jaka jest stawka na początek na komaxach i jaka praca na tym stanowisku?

Brawo

Widzę,że podoba wam się jechanie po sobie:) Dlaczego nikt jeszcze nie skomentował tegorocznych podwyżek? Widzę,że wszyscy zadowoleni:) (usunięte przez administratora)

aaaa

wystarczy przeczytać jak się nazywacie ( ty i te osoby przed toaba co się wpisały) i widac , ze nic sobą nie reprezentujecie. Istne dno. Nie warto zawracać sobie takimi jak wy głowę.

a tam

ludzie długo jeszcze zamierzacie robić za 1550 zł ?

cipeczka

tak to jest z babami za 10 zł wydrapią ci oczy

aaaa

jeżeli temperatury za zewnatrz siegają -30 stopni zimno jest wszędzie. Nikt nikomu nie zabrania sie ubrać. Gdybyś był mądry też bys sie ubrał a nie tylko narzekał. Ale chyba nie było tak zle, skoro niekorzy w koszulakch wychodzili na papieroska w taki mroz!!!!!! Jak jest ciepło - jest źle, jest zimno - tez jest źle. Trudno nam \"ludziom\" dogodzić. Co do pacowników biurowych to skąd wiesz, ze im było ciepło? może sam więcej czasu spędzasz w biurze, kto wie???. I odpuść liderom, kierownikom bo wpychanie wszystkich od jednego worka jest głupatą. Po twoich wypowiedziach mozna wywnioskowac, że wszyscy na wszystko narzekają, a to nie jest prawdą. Jeżeli ci sie nie podoba w zakładzie, to znajdz sobie inna prace. Przynajniej atmosfera w zakladzie sie poprawi.

NEVER

odpowiedz | cytuj NEWER - 2012-01-30 22:49:16 odpowiedz | cytuj Hejka. Ludzie wiecie ile dziś stopni było w tym zakładzie ? W takich warunkach ludzie musieli pracować od godz 4 .00 marzły nam rece taśma(usunięte przez administratora) Mało z tym norme trzeba było zrobić . Biuro jak przyszło to siedziało sobie w ciepłych pomieszczeniach a pracownicy marzli na HALI !!! Czy to jest normalne ? Ręce odmawiały posłuszeństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak słów ! Liderki wyubierane były jakdyby pracowały na ALASCE a(usunięte przez administratora) A co do związków robią co mogą(usunięte przez administratora) jak ktoś upomni sia o swoje prawa . Cała prawda. Tak jest od wielu lat . Powinni zmienić wszystkie Liderki i Kierowniczki to jest jedna banda,po prostu zrobił się klan . O wiele lepiej by było w tym zakładzie gdyby tak zrobili.

?

dochodzicie juz do 2000 ?

olo

Istnieje .Chyba będzie dobrze,zobaczymy co z podwyżkami wynagrodzeń w tym roku.

?

szkoda że już nie istnieje.

istnieje to jeszcze ?

Co tam słychać w cabindzie?Zwalniają?

po tym co napisałeś widać jasno, iz nie masz pojęcia o tym co sie dzieje w zakladzie, na rynku a co więcej na temat przepisów prawa. Wstyd m, że tacy jak ty dalej pracują w naszym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.