Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Rurkowiec

Nie srajcie żarem, Cabind to upadły zakład, Ukraińcy robią gnój, nie ma co się dogadywać i tak za 3-4 lata to wszystko padnie w (usunięte przez administratora) XD

Poldi

Wyplata bedzie na poczatku sierpnia?

Rurka

Czemu osoby odwieszajace na rurkach nie są zmieniane? Też chciałabym sobie posciemniac z tyłu pijac kawę Pani Renato

odwieszający
@Rurka

weź sobie przyjdź i porozwieszaj jeden dzień rurki ze wszystkich maszyn , do tego zamów towar i go rozłóż . Myślisz że jest tak lekko na wydawaniu i na rozwieszaniu ???

kinder bueno
@odwieszający

Dobra bajka, naucz się pisać po pierwsze. Oczywiście, że tak, macie wypłatę jak cała reszta a 50% czasu nic nie robicie.

Kalif
@odwieszający

jakby bylo ci tak zle to wlasnie chcialbys zeby ktos cie zmienil od czasu do czasu

activeclean
@kinder bueno

No i co z tego? Jak robota jest zrobiona to niech sobie nawet na nockach śpią. Ty im płacisz? Jeżeli opierdzielają sie za Twoje pieniądze to podejmij jakieś kroki żeby tego nie było. A jeżeli po prostu nie podoba ci się Twoja praca to ją zmień. Są też oferty na inne stanowiska. Ale najlepiej jest komuś urozmaicić życie donosem. Na dodatek anonimowo. Co?

Landrynka
@Kalif

Podaj imię i nazwisko. Tomek,Jacek,Adam czy kto tam jeszcze robi napewno by któryś rozważył zamiane stanowisk ; )

Pracownik na rurkach
@Landrynka

Adam z naszej zmiany pracuje na maszynie , zamawia towar, rozkłada go i nie ma biedny na nic czasu . Z tej osoby zejdźcie . Liderka dość mu daje roboty do zrobienia. Raczej rozpusta jest na innych zmianach :)

danRob
@Rurka

zapraszam na kawe , wez ciasto...

Renata

Naucz się stawiać znaki interpunkcyjne. @obserwator

obserwator

Panie z Fona lepsze jak kierowniczki , szczególnie tej najmłodszej , wam przydałoby się stanowisko zmienić . Nawet nowego pracownika nie umiecie uszanować . Siedzicie na krzesłach i patrzycie komuś na ręce . Pani Lider powinna się wami zainteresować.

Przygotowanie
@obserwator

A co Ty myślisz ze ktoś za Ciebie będzie pracował? Panie z Fona ciężko pracują w szkodliwych warunkach i nie są tak uczynne jak gdzie indziej żeby na kogoś robić...

obserwator
@Przygotowanie

Polak Polakowi szkodę robi , sam się boi o własne stanowisko . Jedyna obrona wasza kogoś innego wkopać . Owszem ciężkie warunki , nie każdy da radę tam wytrzymać . Akurat wy nie robicie za mnie tylko dla mnie :)

Kalif

Nie sadzilem, ze bede sie czul dyskryminowany we wlasnym kraju ze wzgledu na swoja narodowość. Jestem Polakiem, przepracowalem w tym zakladzie kilkanascie lat i jestem gorzej traktowany od Ukraińców. Czuje sie winny i gorszy ze wzgledu na to, ze jestem Polakiem. Dziękuję kierownictwu i dyrekcji za obecna polityke firmy, życzę Wam, zeby obecne gloryfikowanie Ukraińców wyszło Wam bokiem. Za czasow kiedy zakladem kierowali Japonczycy i Wlosi, a pracowali Polacy bylismy wiodąca firma pod wzgledem jakosci i wydajnosci. A teraz? Reklamacje? Wydajnosc? Przestrzeganie zasad? Dyrekcja powinna sie podac do dymisji. Obecnie ja i kilku znajomych POLAKÓW zastanawiamy sie nad zmiana pracy, bo nie zgadzamy sie na takie traktowanie. Moze to da Wam do myslenia. Nie pozdrawiam.

sylwia

Wczoraj widziałam jak w toalecie na 2 zmianie uprawiali seks dwójka z ukrainy bo nie zamkneli drzwi jak wchodzilam to przechodzi ludzkie pojęcie

Patka
@sylwia

To mogłaś im chociarz kibicować ;-)

miastowy
@sylwia

Niech się bawią jak chcą :-D :-D :-D

Menagerowie, kierownicy i biurowi w czasie postoju tez ratuja zaklad? Czy pozostanie to tylko na barkach roboli? A w tym czasie umyslowi beda sie opalac na kanarach?

Lol
@:)

Też pracują.

Alezdzrzewowielkie

Opłacają jakoś nowych na komaxach, czy lipa?

NIEPOZORNY

ZJAWISKOWA;)

dymam to ja a nie Wy mnie

Teraz popatrzcie i pomyslcie ludzie 100 zl exstra za dzien ? . Ludzie na urlopie beda sie bawić w sloneczku + dodatek do urlopu nie mały bo wiemy ile bylo nadgodzin ostatnio wiec warto zeby dodatek do urlopu za ostatnie 3 miesiace przpadl teraz a nie potem jak pojdziecie na urlop jak nie bedzie takiego szalu i zamiast dostac fajny dodatek i miec urlop spedzicie go w cabindzie zeby dostac ten niby super bonus i na jedno wyjdzie :) ha ha ha polityka może robimy jak osły cieżko ale mam swój mózg troszke szacunku by sie przydalo bo jak trwoga to do Boga .Kto sie zgadza łapka w góre pokazmy co myslimy bo wiadomo ze czytaja to odpowiednie osoby

Wee

Myślałam ze będą 2a tu tylko 1tydzień szkoda fajna kasa????

xoxo

Co sądzicie o kasie za przyjście w trakcie postoju? Śmiech na sali. Ludzie cały rok czekają żeby odpocząć, pracują sobota, niedziela, 12h a oni mimo, że mają nóż na gardle ze względu na wysyłki, które i tak wysyłają kurierami, bo nie nadążamy to dają ludziom propozycje w postaci 100 złotych?! Absurd goni absurd. Idźcie ludzie spędźcie czas z rodziną, wyjedzcie na wakacje i odpocznijcie, te pieniądze i tak zarobicie pracując weekendami po wakacjach.

aga25
@xoxo

dokladnie :) kto chce niech idzie

Loszka

To prawda ze postuj pszesuniety o 2 tygodnie bo sie nie morzemy wyrobic z praca?

Sylwek

Który?

matrioszka
@Sylwek

Pewnie ten na rurkach

Ssak

Uwaga podaje haslo! Okoń.

Buczek
@Ssak

Złe haslo! Nie sluchajcie tego typa bo sciemnia

Ali

Lama

Lea

Jest oferta pracy do cabindu na plakatach obok przystanku przed policją. Może chcą wymienić ukraincow na polaków..najwyższy czas!

Renata

Ponoć postoju nie ma. Odwołany. Co wy na to?

gfgf

Bo Polak zawsze chwali wszystko co z zagranicy nie docenia swojego bo z założenia traktuje to jako coś gorszego . Nie mam nic to Ukraincow niech sobie robia ile chcą nawet 20 godzin woda w cabindzie jest moga sie umyć zjedza caly automat z jedzeniem wyspia sie na przerwie tylko prośba niech sie myja bo na higienie nie ma co oszczedzać bo w ich szatni jak w murzynskiej chacie wali przez co spada moja wydajnosc bo mam zawroty glowy i chore zatoki

Persil

Szkoda tylko, ze nasze kierownictwo tak ubóstwia "święte krowy" z Ukrainy. Nie widzą, ze robią 5x wolniej od Polakow? 10x gorzej jakosciowo? Nie widza, ze Polacy sie staraja a oni maja wywalone bo dostaja kase za godzine? Dlaczego Polak dostaje opie..dol za byle co, a ukrainskim "braciom" pozwala sie na wiecej? Dlaczego ukraińcy nie sa na rowni traktowani z Polakami? Zastanowcie sie drodzy kierownicy, bo Polacy sa coraz bardziej wkur**** ta sytuacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.