Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Odnośnie dzisiejszego pisma, jak napisano: "płyn do dezynfekcji został wycofany ze względu na reacje alergiczne pracowników". Jaki trzeba mieć tupet, żeby pisać takie bzdury? BHP nie doczytało, że koncentrat trzeba rozcieńczyć a nie uzupełniać nim dozowniki i tyle. Ale podpisy dyrektora i kadrowej pod tym "dokumentem" dobitnie pokazują jaki stosunek do naszego bezpieczeństwa ma góra, wstyd. Jak macie odwagę spojrzeć teraz ludziom w oczy?

Gessler

Dlaczego wprowadziliście zakaz zamawiania posiłków??!! Przyjmujecie dziesiątki listów, paczek i gości na recepcji, jedzenia to już nie można zamówić? Jakie zagrożenie niesie ze sobą ciepłe jedzenie?? Kolejna złośliwość ze strony zarządu!!!

Gessler

Chodzi o zasady, wiedziałbyś czytając ze zrozumieniem...

Rtx
@Gessler

Zasady są takie- zakaz cateringu:)

Ktoś

Czy to prawda że po magazynie chodzi sobie kierowca który przyjechał z Włoch z komponentami bez żadnych zabezpieczeń? Przecież to jest nienormalne jeśli to prawda.

Boss

Sprawa wygląda tak jeden patrzy na drugiego ludzie chodzą chorzy do pracy juz o Ukraincach nie wspomne atmosfera jest fatalna ciągle słychać rozmowy kiedy zaklad stanie a stanie na pewno wystarczy jeden przypadek w zakladzie i wszyscy jesteśmy zalatwieni warto by tego uniknąć 12 rozpisanie na caly tydzień ludzi ubywa ale za to pracy przybywa ja sam osobiście jestem wykończony na szczęście zdrowy jeszcze zdrowy podkreślam zadnych dzialan ze strony zakladu nic dbaja tylko o swoje (usunięte przez administratora) i zeby wiązki były ludzie trzeba wziąć sprawy w swoje rece chyba bo tam padniemy !!! Jasne wytłumaczenie przez osoby odpowiedzialne kierownictwo co sie dzieje czemu nie staniemy chociaż na tydzień apeluje ruszmy na biuro nie sie dziady określa co dalej !!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Koronowirus

Ludzie ogarnijcie się nie siejcie paniki

Anonim 10
@Koronowirus

A co Ty się nie boisz? LEPIEJ O TYM MOWIC.TRZEBA SIE ZEBRAC KAZDA ZMIANA I ISC DO DYREKCJI,KADR..... ZE BOIMY SIE O NASZE ZDROWIE.ZEBY COS ZROBILI,I ZAKLAD ZAMKNELI

Rozczarowana

A będzie krach nie tylko w cabindzie (widocznie nasi mysla ze sa jedyni -egoisci)więc ludzi będzie potrzeba do pracy z pracą nie będzie problemu tylko czy uda sie z tej sytuacji wyjsc zdrowo cało jak tak bagatelizowane sa podstawowe przepisy. W naszym zakladzie ?? Jak wuyglada u nas w zakładzie choćby dezynfekcja ktora jest podstawą teraz ktora ma pracodawca zapewnić ???dozowniki puste do dezynfekcji rąk(ale zapomniałam przecież dbaja o nas zapomnialam jedzenia nie mozna zamawiać i tak tu właśnie muszę was droga kadro zaskoczyć ze wlasnie w przeciwienstwie do naszego zakladu oni srodki dezynfekujace choćby maja i to nie tanie koncentraty ktorych nie wiedza jak użyć czy nie ma miejsca dla ludzi z grupy ryzyka zakatarzonych przeziębionych kaszlacych każą isc do domu nie grożąc ze zwolnią by ludzie sie bali ale fakt idea jakaś jest do przodu by minimalizowac potencjalnych nosiciieli) brak rękawiczek jednorazowych czy płynu którym mógł bym sobie dezynfekowac miejsce pracy nie wspominajac o szantarzowaniu i zmuszaniu do 12-stek (tekstem ze 2 co najmniej sa obowiązkowe) i oslabianiu sie w tem czasie kiedy odpornosc jest najwazniejsza Fakt nikt nie kazał zamykać zakładów ale wytyczne są do których trzeba sie dostosować ale nasi widac maja swoje prawa.tak w imie czego sie tak narażać pieniądz a no tak ważny teraz jest jak dojdzie do najgorszego moze kupisz sobie prywatny respirator by ratowac jakiegos swojego bliskiego jak stwierdza ze źle rokuje i wybiora zycie innej osoby bo będzie mało miejsc w szpitalach... Ludzie obudzmy sie to przestało byc zabawne przestrzegajmy wytyczne i dbajmy o siebie nawzajem. Wiem ze dochodzą do was te wiadomość droga kadro zarządzająca nami nie bądźcie obojetni na strach nasz i prośby teraz gdy sie czlowiek boi i o prace bo czegos żyć trzeba i zdrowie.... Zapewnijcie nam bardziej bezpieczne warunki

Poczekajcie,zobaczycie ile ludzi złoży wypowiedzenia po tym jak są tutaj traktowani. Żeby przy takim wirusie co ludzie umierają nie odpuścić 12stek? Dla mnie to żałosne i z wypowiedzeniem sam przyjdę. Pozdrawiam

Leniwiec żywiecki

Za kilka dni, może tygodni nie będzie już kogo zmuszać. Puki co, bardzo zdrowe są zebrania i wsadzanie łbów pustych przez okienko w narzędziowni. GRATULACJIE!!

Walesak Brazylijski
@Leniwiec żywiecki

Prawda, na zebraniach po 40 osób, w ścisku jeden na drugiego dyszy, kaszle i to ma być bezpieczne miejsce? Wystarczy, że jeden będzie nosicielem i zarazi połowe zakładu, a reszta swoje rodziny i tak sie rozprzestrzenia zagrożenie.

Leniwiec żywiecki
@Walesak Brazylijski

Moja propozycja: Niech na każde zebranie przychodzi pan Janusz, panowie tomkowie, czy też pani goliat-siostra dawida, jak mniemam. Niech oddychają wszyscy razem. Acha, zapomniałem o kierownikach zmiany.

Rękawiczki

A te rękawiczki materiałowe ogolnie te na zakladzie do pracy one nie chronią przed kontaktem ze skórą wirusa niestety te rękawiczki nie sa żadna ochroną :-(

Nasze kochane bhp

Tak jak mamy liczyć na nasze bhp to juz sie boja jak oni nawet nie znaja znaczenia KONCENTRAT ludzie dłonie przez nich poparzyli tymi ich metodami na ???? wirusa bo nie wiedzą ze koncentrat jest do rozcienczania.... Z niecierpliwością czekam na ich nowe pomysły bo wierzę ze jeszcze nas zaskoczą czyms mądrym pozdrawiam

Haha
@Nasze kochane bhp

Dodam do tego, ze caly czas sie trabi o higienie, czystosci, a dostajesz 1 pare rekawiczek na caly tydzien i caly tydzien robisz w tych brudnych, potarganych, zawirusowanych rekawiczkach. Tak dbaja o nasze bezpieczenstwo.......

Czy ktoś tutaj szanuje pracow?

Tyska fabryka Fiat Chrysler Automobiles, która zatrudnia ok. 2,2 tys. pracowników zawiesiła w poniedziałek produkcję. Przerwa ma potrwać do 27 marca. W ograniczonym zakresie pracuje bielski Powertrain, gdzie produkowane są silniki do pojazdów z grupy FCA. Według pierwszych informacji, tyska fabryka Fiata miała wstrzymać produkcję w poniedziałek i wtorek, a w zakładzie zaplanowano dezynfekcję. Ostatecznie koncert poinformował o przestoju do 27 marca. Podobne decyzje dotyczą innych fabryk na terenie Europy. Decyzja kierownictwa koncernu podyktowana jest szalejącą na Starym Kontynencie pandemią koronawirusa.

Inwentaryzator
@Czy ktoś tutaj szanuje pracow?

Spokojnie u nas jak braknie komponentow zrobią inwentaryzacje żebyśmy się zintegrowali i to będzie apogeum zarządzania zobaczycie

Fiat Tychy

Z ostatniej chwili. FCA Poland w Tychach wstrzymuje produkcję. Na terenie fabryki będzie prowadzona dezynfekcja. Rozsądek wziął górę nad zyskami. Dyrekcja i związki zawodowe stanęły na wysokości zadania. Zdrowie i życie pracowników jest najważniejsze!

Z
@Fiat Tychy

Tak potwierdzam. Ludzie myślą, a u nas cisza !!! Nawet ilości rekawiczek nie chcą zwiekszyć !!!

Major

"W poniedziałek przeprowadzę rozmowy z kierownictwami wszystkich zakładów na terenie Żywca gdzie na jednej zmianie jest jednocześnie powyżej 50 osób w sprawie zabezpieczenia pracujacych przed koronawirusem!!!!" z fb A.Szlagora https://www.facebook.com/a.szlagor/posts/1329190530606736?comment_id=1329341380591651&reply_comment_id=1329483387244117

K
@Major

Najwyzszy czas !

Epidemiolog

Kolejna osoba zmarła, ponad 100 osób zarażonych a to i tak cząstka biorąc pod uwagę, że w Polsce przeprowadza się znacznie mniej testów niż przykładowo w Niemczech czy Francji, rzeczywista liczba musi być zdecydowanie większa. W naszym zakładzie wystarczy, że tylko jedna osoba chora zarazi 1-2 osoby i to poleci tak lawinowo, że wszystko stanie w ciągu 2-3 dni. Brawo dyrekcja, brawo BHP, zamiast brać przykład z innych zakładów.

N.M.
@Epidemiolog

To teraz jeszcze trzeba wziąć pod uwagę ze zjechali do domu osoby które przebywały za granicą a żony pracują u nas i jaka jest pewność że nic nie przywiozły z sobą . Kto da gwarancje , przecież to sie rozwija kilka dni albo dłużej a u nas jest skupisko osób ,wystarczy jeden przypadek TYLKO JEDEN I JEST DRAMAT KTO ZA TO WEŻMIE ODPOWIEDZIALNOŚC . O BHP to nawet nie wspominaj kogo my mamy w tym zakladzie tak jak i ten przewodniczący związków .MYŚLCIE PÓKI NIE JEST ZA PÓŻNO

@Epidemiolog

Ja się boję być między tyle ludzi,w tej sytuacji idę na l-4 po prostu boję się muszę sama zadbać o siebie, i moja rodzinne bo zakład nic nic nie pomaga.Ze się nie boją przecież mają swoje rodzinny i tak ich narażają,Obudzićie się, ale będzie już za puzno .Macie przykład z Włoch i na co czekacie-,?Na pomur ludzi praca ważniejsza nisz życie nasze czy wasze .

No ja
@N.M.

No tak jest nie tylko z Włoch przyjechali,ale też z Niemiec busem pełnym zbieraniny i jeszcze baba 12 tki robi

Koronawirus

Czy to prawda ze 2 babom z przygotowania dojechaly chlopy z Wloch a one jak gdyby nigdy nic chodza do pracy i mozliwe ze zarazaja ludzi?

Przygotowanie
@Koronawirus

Tak to prawda, znam je osobiście, pracują na przygotowaniu mężowie ledwo co wrócili z Włoch

@Przygotowanie

Mam nadzieję że Personalny zainteresuje sie nieodpowiedzialnymi delikwentkami. Nie chce pracować obok potencjalnego nosiciela.

Boss

Ludzie Ukraincy chodzą chorzy do pracy i robią po 12 pracuje na Grunwaldzkiej wszyscy chorzy widze jak biara tabletki na przerwach nie idą na chorobowe ani nikt ich nie bada bo oni chcą pracować po 12 to niech robią ale przy okazji zarazaja nas ludzie zróbmy cos bo to źle sie skończy zatrzymac Cabind chociaz na tydz nie ludzie zostana w domach ,!!!

Titi
@Boss

Popieram

Tyk

12stki a jedzenia nie można zamówić

Propozycja

Czy ja mogę prosić o zdjecie baneru który wisi w pracy o tresci "Przede wszystkim Bezpieczeństwo Bo to komiczne troszkę

Wstyd

Wszystko zamknięte, całe państwo w paraliżu, ludzie na L4. A Dyrekcja każe nam od poniedziałku robić 12nastki. Normalni ludzie nami zarządzają? Niech przyjdzie Menager produkcji i niech robi od 6:00 do 18:00. Wszystko sie ogranicza, tylko ludziom w Cabindzie dodaje sie godzin do roboty. Może jest to zgodne z prawem, ale czy moralne?

Pani Katarzyna
@Wstyd

Tylko ludzie bez charakteru i mózgu zostaną im na te 12-stki co mi zrobią upomnienie dadza i kaza sie pisemnie wytlumaczyc odpisze w obawie o zycie swoje i w konsekwencji mojej rodziny

:D
@Wstyd

Ludzie sami lecą zapisywać się na 12, zwłaszcza te nocne. Jakby mogli to by się pozabijali za nie. Zamiast patrzeć zdrowia i rodziny to patrzą żeby tylko dorobić. Rozumiem każdy chce sobie dorobić ale nie w takim okresie gdy panuje taki wirus.

K

My bedziemy miec wolne jak sie komponenty skoncza ! A wtedy juz bedzie po wszystkim !

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 263.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 48 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.