Opinie o L'Oreal Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L'Oreal Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie L'Oreal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Oreal Polska w Warszawa

awi

hej jak wygląda praca w kontroli jakości?

to nie kwestia czy to warszawa. W Firmie nie pracuje chyba nikt z warszawy... z reguły to przyjezdni, to o czymś już świadczy. Zachowania ludzi, sposób odnoszenia się do pracowników, czy do chociażby kandydatów, zwyczajnie w Loreal jest kiepski. Plusem jest jedynie pensja i rozpoznawalność marki.

kaś

to miejsce przepełnione karierowiczami. Nie spotkałam się do tej pory z takim poziomem chamstwa jak w warszawskim biurze. Ludzie pracujący tam bez tej marki nie znaczą nic. Jeżeli ktoś chce czuć się jak śmieć każdego dnia przychodząc do pracy, to można śmiało aplikować, pracownicy cały czas się zmieniają.

Bla

Chciałbym zapytać Was, co to za zakład L'Oreal znajduje się w okolicy Krakowa ? Gdzie to dokładnie jest ? Bo nie mogę wygooglować ?

Przedstawiciel farmaceutyczny

Żenujące ! !!!poziom osób rekrutujacych pponiżej jakichkolwiek moich oczekiwań. Zestaw Pan i Pani. Pan chciał zabłysnąć wiedzą o konkurencji i osobach tam pracujących w taki sposób jakby znał wszystkich i wiedział wszystko . Niestety się pomylił bo osoba ta nie pracuje już tam od ok 1.5 roku. Nie mówiąc już o fakcie , że Pan rekrutujacy nie dorastał osobie o której mówił do pięt. Nie polecam. I mam nadzieje , ze nie dostane się na 2 etap.

Banał

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
nie polecam.

powtórzę swój komentarz, bo widzę, że ktoś go skasował. Piekło! Ludzie zastanówcie się kilka razy zanim zechcecie tam dołączyć. PIP już dawno powinien się tą firmą zainteresować, mobbing, praca w nadliczbowych godzinach, kierownictwo... po prywatnych uczelniach, z ogromnym poczuciem własnej wartości a minimalnymi umiejętnościami. Nie polecam.

***
@nie polecam.

A mozesz powiedzieć, w któych to działach jest najgorzej?

@Kasia92 - byłem pracownikiem L'Oreal i niestety widziałem każdego dnia brak szacunku do innych i uciekanie od odpowiedzialności na każdym kroku. Dział PR raczej nie ma z tym nic wspólnego ;) bo jako marka L'Oreal w mediach radzi sobie świetnie. Mój komentarz odnosi się do warunków pracy jakie panują wewnątrz firmy.

Rozpoznawalność marki nie idzie w parze z warunkami pracy. Jako pracodawca L'Oreal powinien się wstydzić. Nie ma żadnej higieny pracy. Nie ma nadgodzin, kompletnie nie szanuje się ludzi i traktuje się ich jako zwykła siła robocza. Osoby zatrudniane przez L'Oreal sś inaczej traktowane niż Ci którzy są zatrudnieni na umowę poprzez Agencję, a takich osób jest sporo. Stanowiska obsadzają przez znajomych osób z zarządu, a rekrutacja w takich przypadkach mija się z celem. Pani Prezes nie potrafi etycznie zarządzać Firmą, umywa ręce wraz z innymi od wielu spraw i odpowiedzialności za pracownika. Nic się nie zmieni, dopóki w Zarządzie firmy będą te osoby, które są obecnie i tak nieumiejętnie będą próbować "zarządzać" pracownikami.

Bun

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty w biurze L'Oreal w Warszawie. Rozmowa przyjemna, dość rzeczowa. Problem z tą firmą mam jednak przez zachowanie po rozmowie - zero kontaktu. Żadnego podziękowania za poświęcony czas, żadnej wiadomości chociaż obietnice telefonu/maila w ciągu 2-3 tygodni były składane podczas rozmowy kilkakrotnie. Wstyd i jedna wielka żenada.

Zawiedziony 2

Witam, Ja również byłem na rozmowie o pracę w siedzibie firmy. Potwierdzam słowa "zawiedzionego".... 30 minutowa rozmowa i to wszystko :) Kilka pytań, na których odpowiedz znajdziesz w CV. Jak dla mnie to kompletny brak szacunku dla potencjalnego pracownika. Uważam że taką pseudo rozmowę, można by przeprowadzić przez Skypa - bez kosztowo.

zawiedziony

Lider światowy tak, dobra Firma tak, tylko że tą firmę stanowią Ludzie,tu zaczynają się schody. Zapraszają na 20-30 minutową pierwszą rozmowę z końca Polski tak więc jedziesz po to aby opowiedzieć o swoim CV i oczekiwaniach...koszty? Przecież taki traansport to koszty pociąg, autobus, samochód. Ja jechałem ze Szczecina i mi ręce opadły PO bo Panie były merytorycznie bardzo słabe tak jak rozmowa. Bez względu czy odpowiedzą na tak czy na nie ja dziękuję bo dla mnie Firma to Ludzie a tu nie ma z kim pracować według mnie i moich informacji.

lunia

Każda lipna firma jakoś musi się utrzymać na rynku (oszczędzają na pracownikach) reklamę muszą mieć aby mexyk dalej istnił

byłem/widziałem

Byłem na "rozmowie" na RSM ... Nie na darmo dystrybutorzy rynku tradycyjnego mówią że jest to najbardziej rozpie... firma na rynku kosmetycznym. Na rozmowie rekrutacyjnej wygląda to identycznie. Nawet nie wiem jak to skomentować - może tak: Poziom kreta na Żuławach :)

lbolek

Pracował przez ponad 2 lata. Na pocztek jak PH i po pół roku jako BC. Podstawą ok. 3- 3,5 brutto plus premie auto telefon laptop. Ogólnie co miesiąc dało się wycisnąć od 3 do 4 k na rękę. Jako pracownik na pewno wiele się nauczyłem i jako obóz przetrwania super szkola. Na pewno nie dla ludzi ze słabym A dłuższą metę albo sami odejdziecie lub was zwolnia Polecam jako dobry wpis do CV i baza do nauki. Nie jest to miejsce w którym warto poświęcić całe swoje życie bo są lepsze branże i pracodawcy. Mimo wszystko ciesze się ze jestem juz poza tym obozem koncentracyjnym i sam jestem szefem dla innych a to dzięki wyniosionemu doświadczeniu.

Roman

Na jakie wynagrodzenie może liczyć edukator, pracujący na własnej działalności ? Jak rozliczane są przejazdy własnym autem ?

Mateusz

Potrzebuje informację kim w firmie był p.Snarski Marcin i za co został zwolniony ?

nina

Janka marka marką a praca pracą oraz pracodawcą.Pracodawcy bardziej się opłaca zatrudnienie przez agencje,bo pracodawca nie jest zobowiązany wobec pracownika i z dnia na dzień może go zwolnić

nina

Mikoołaj jak tam Twoja rekrutacja? Koło Nadarzyna jest sama produkcja więc tam nie masz co liczyć na stylistę.Może Cię zatrudnią przez agencje pracy SITA.Z tym,że musiałbyś się do tej pracy dobrze przygotować w ubrania ;) które pomagają wynoszenie potajemnie kosmetyków z pracy.Układy z ochroną itp."Skwara" i dwóch wózkowych dali by Ci instrukcje jak tam się pracuje ;) Śpisz w magazynie 2ch Cię kryje ,budzisz się pod koniec pracy ładujesz towar do plecaka lub za pasek w spodniach lub gdzie się da.W drodze do domciu sprzedajesz i masz dodatkową premię;) Więc powodzenia Ci życzę

wesoła

Mikołaj zatrudnij się w tej firmie przez agencje pracy to sam się przekonasz jak tam jest (z tym, że sami sobie robią dodatki do pensji jak na boku po pracy sprzedadzą produkty ....)

wesoła

pracownicy myślą,że jeśli są zatrudnieni przez agencje pracy to mogą robić wszystko i nic nie zaszkodzi - alkohol górą

wesoła

Niektórzy pracownicy pod wpływem alkoholu pracują - zero kontroli ze strony Pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o L'Oreal Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w L'Oreal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy L'Oreal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L'Oreal Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L'Oreal Polska?

Kandydaci do pracy w L'Oreal Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L'Oreal Polska