Opinie o L'Oreal Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L'Oreal Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie L'Oreal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Oreal Polska w Warszawa

rozmowa

Rowniez byłem na rekrutacji i mam identyczne odczucia jak kolega powyżej. Szkoda czasu.

Doświadczony

Reprezentant farmaceutyczny -byłem na rozmowie .Pytania jak na rekrutacji do Amway do doświadczonego PH ,niekompetentni rekruterzy.Jeden małolat bez doświadczenia , drugi stery wyga dosrywał temu młodemu.Miesiac po rozmowie cisza , zero feedbacku.Rekrutacja na poziomie pana Staśka z pierdidołka, porażka.

Reprezentant farmaceutyczny - czy ktoś wie jakie zarobki proponują? Narzędzia pracy itp? Będę wdzięczny za szybka odp

qqq

Loreal to koncern, więc trzeba sprecyzować pytanie o zarobki, jakie stanowisko, jaki dział?

Przedstawiciel farmaceutyczny

Żenujące ! !!!poziom osób rekrutujacych pponiżej jakichkolwiek moich oczekiwań. Zestaw Pan i Pani. Pan chciał zabłysnąć wiedzą o konkurencji i osobach tam pracujących w taki sposób jakby znał wszystkich i wiedział wszystko . Niestety się pomylił bo osoba ta nie pracuje już tam od ok 1.5 roku. Nie mówiąc już o fakcie , że Pan rekrutujacy nie dorastał osobie o której mówił do pięt. Nie polecam. I mam nadzieje , ze nie dostane się na 2 etap.

Banał

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
radek

no nawet mocno są zróżnicowane, a teraz jakoś wątek zamilkł w ogóle i sam mam trochę problem, bo zastanawiałem się nad ewentualną rekrutacja do nich ale raczej z tego nic nie wyjdzie....A z tymi urlopami to ja uważam, że jest to już drugorzędna w ogóle sprawa, że teraz to liczy się tylko ile się zarabia dokładnie.

trufel muchomorski

pytanie odnośnie postu w którym forumowicz wspomniał że zarobił 3000 brutto. na jakim w takiem razie kochany pracujesz stanowisku bo widzę rozbieżność między opiniami innych pracowników który maximum zarabiają 2500zł. to niepokojące ale i intrygujące,a wiecie może czy obecnie kogoś szukają do pracy biurowej?

ada

Jakie są zarobki. Osoby pracujące dla firmy loreal na stanowisku DCA reprezentanta kosmetycznego w określonym mieście? Dziekinza odp.

samotna matka

Wyzysk, wyzysk, wysysk za psie pieniądze! Mówię o pracownikach agencji pracy. Ciężka harówa za mizerne pieniądze - a na twoich oczach spływa z taśm rzeka forsy. W tym zysku powinieneś, jako ten, co robi fizycznie te kosmetyki, partycypować, gdyby L'Orealowi nie były obce hasła: sprawiedliwość społeczna, społeczna odpowiedzialność biznesu. Ale gdzie tam - współczesne niewolnictwo! L'Oreal, jestem mało warta!

ekhm

3000? to tylko jak jesteś nowym pracownikiem to może tyle dostaniesz.. poza tym nie za taka harówkę na stanowisku koordynatora.. co chwila ktoś się zwalnia albo kogoś zwalniają.. proponowali swego czasu kilku repom przejście na to stanowisko w formie awansu z podwyżką 400-500 zł (bo mało który rep ma podstawy 3000, niektórzy to ledwo 2000 dostają a premie coraz gorzej i trudniej wyrobić) to już nikt się na to nie pisze.. ogólnie miło wspominam pracę w tej firmie ale za czasów kiedy była naprawdę fajna atmosfera, nie było takiej nagonki jak teraz i traktowania pracownika jak(usunięte przez administratora)narzucania ogromu obowiązków, które są niewykonalne dla jednej osoby.. co do KAMów- nie powiem, robią co im firma każe i też harują jak woły ale proponuję rozejrzeć się po innych firmach- może z podobnymi wymogami ale przynajmniej za lepsze pieniądze ;)

iren

jakie 3tys na rękę ? brutto. nie wiem skąd Ci się wzięło .i tu się zgadzam z Franciszkiem. Jeżeli ze wszystkimi premiami 2400 na rękę w koncernie takim jak loreal to dużo - sorry to nie wiem gdzie ty pracujesz.

iren

a kogo oni nie szukają ? tylko nikt nie chce tam pójść za taką kase i takie wymagania. więc trzymaja tych biednych ludzi pracujących po 15 lat na jednym stanowisku z wypranymi głowami że nic im sie w życiu nie uda a loreal im życie ratuje masakra

iren

a co znowu szukają koordynatora?

BAr

A z tymi koordynatorami to mina.(usunięte przez administratora)rotacja na stanowisku mega...uuu...a zarobki 3000-3500

s.

Czy aktualnie poszukują kogoś na stanowisko przedstawiciela we Wrocławiu? Jeśli tak, gdzie mogę wysłać CV i czego spodziewać się podczas rekrutacji?

iren

nie można porównac pracy PH do pracy KAM a tak na marginesie kiedy Ty masz czas wydawać te pieniądze jak ciągle siedzisz w biurze i pracujesz. naprawę ludzkiego masz Pana że w soboty i niedziele do Ciebie nie dzwoni- zazdroszcze posłuchaj siebie człowieku i spróbuj zobaczyć siebie za 15 lat w tej firmie .albo padniesz na zawał albo zwolnią Cię tak jak wszystkich systematycznie z takim stażem zwalniają od 2 lat.o jakich wyjazdach Ty mówisz - chyba do innego miasta do klienta bo innych od 5 lat nie ma faktycznie jeśli fajnym giftem jest breloczek to gratuluje

KAM

generalnie calkiem fajna firma. pracuje od 4 lat w biurze przechodzac rozne szczeble kariery w sprzedazy. rzeczywiscie, bardzo duzo prawdy napisal L'Oreal-owiec. pracuje sie duzo. ja srednio dziennie wyrabiam okolo 10-12h. i tak od 4 lat. weekendy wolne. moi szefowie zawsze respektowali i szanowali moje dni wolne. bardzo duza zaleta do duzy dostep do produktow firmy. dodatkowo, rowniez znizki na zakupy w sklepiku firmowym. duzo drobnych giftow, konkursow z fajnymi nagrodami, czasami wyjazdy sluzbowe w ciekawe miejsca z bardzo zroznicowanymi atrakcjami. na pewno minusem jest ogromny balagan, ktory w firmie pracuje. taki niestety jest styl francuskich korporacji. na swoje zarobki zdecydowanie nie moge narzekac. natomiast wiem, ze sa one podyktowane rowniez moimi wyrzeczeniami. pracuje bardzo duzo i osiagam dobre wyniki, za ktore jestem nagradzany cyklicznymi awansami i podwyzkami. premia roczna bardzo zadowalajaca wyplacana za szereg roznych czynnikow. w firmie mozna sie bardzo duzo nauczyc. to tez firma, ktora jako jedyna od razu wrzuci na gleboka wode - jak umiesz plywac, dasz sobie rade. jak jestes slaby - albo sie utopisz, albo zjedza cie rekiny ;) generalnie, moge te firme polecic dla osob wchodzacych an rynek pracy. swiat l'oreal jest na prawde fajny :)

Praca w firmie nie najgorsza. Najgorzej jest wspolpraca z karierowiczami do takich należy w Kaniach nowy BHPowiec MB strasznie się madruje co to nie jest dla przypodobania się dyrekcji zrobi wszystko nawet kosztem bliskich wspolpracownikow.A to tylko sloik.

iren

ten koordynator to Ph tylko do hurtu. daj sobie spokój jak chcesz spać spokojnie i nie mieć nerwicy to juz nie te czasy kiedy można było tam pracować. zarobki ok 3tys i co 30 min tel szefa działu sprzedaży ile zrobisz. dokładnie tego który wyżej jest opisywany. zrobisz czy nie plan na końcu i tak Ci powie że jesteś do niczego sprawdz rotacje na tym stanowisku od roku. wg mojej wiedzy 4 osoby .najdłużej była dziewczyna 3 lata ale się zwolniła rok temu.

wielki szu
@iren

mój kolega tu pracuje i mówił o sobie business coordinator, do tej pory myślałem że to stanowisko z wyższej póły, a to się okazuje, że to bida z nędzą...

wielki szu
@iren

to 3 tys. to brutto czy netto?

milo

Witam wszystkich, prośba o informacje o stanowisku koordynatora ds. rozwoju biznesu, jakie wynagrodzenie, narzędzia pracy, premie, benefity itp. Dzięki.

dylu

, a ja tam dobrze wspominam tą firmę :) byłem repem . Mam pewien sentyment i kilku na prawdę fajnych znajomych , którzy nadal pracują w Loreal i jak wszyscy nadal narzekają. Dla tych , którym nie podoba się ta firma- zapraszam do pracy w markecie budowlanym za 18000 brutto bez premii i giftów od swarowskiego itp. Praca od pon do nd . Pozdrawiam.

kika

fajna firma polecam

Zostaw merytoryczną opinię o L'Oreal Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w L'Oreal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy L'Oreal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L'Oreal Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L'Oreal Polska?

Kandydaci do pracy w L'Oreal Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L'Oreal Polska