Opinie o L'Oreal Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L'Oreal Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie L'Oreal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Oreal Polska w Warszawa

laalo

a czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie wynagrodzenia w przypadku stażu w labo?

Sm

Jeżeli lubisz być nieszanowany/a, jeżeli lubisz nie szanować innych - LOreal jest idealna firma dla Ciebie. Kult jednostki, nie słuchania innych, tylko ja mam racje na porządku dziennym. Mam podobne spostrzeżenia jak nie jedna z powyższych opinii - Poziom dyrektorski na bardzo niskim poziomie - firma rekrutuje frustratów, którzy nie moga nigdzie znaleźć pracy, wiec godzą sie na LOreala by tylko zmienić stanowisko, z którego nie moga sie ruszyć od dłuższego czasu, a "dzieci LOreala" na stanowiskach dyrektorskich to osoby operacyjne, bez strategii i wizji. Firma ma super produkty i to one sprawiają, ze biznes sie kręci, nie zaś kadra zarządzająca.

Justa

Firma jak firma. Każda wymaga poświęcenia. I jestem do tego przyzwyczajona. Ale Dyrektor, która mną zarządzala doprowadziła mnie do depresji. Mam nadzieję, że odzyskam wiarę w siebie i znajdę nową pracę. Zapewne Pani Prezes nie wie, jakie metody męczenia i upokarzania stosują ludzie zwanymi Dyrektorami. Dramat.

Do Justa
@Justa

Justa, zgłoś takie rzeczy. Należy Ci sie pdszkodowanie. Prezes nic z tym nie zrobi, w kuluarach sama zachowuje sie w podobny sposób. Mikromenedzment i mobbing.

Justa

piotr
@Justa

Justa? czy to ty wytrzymałaś tyle lat ? CA 2009piotr

Przedstawiciel farmaceutyczny

Żenujące ! !!!poziom osób rekrutujacych pponiżej jakichkolwiek moich oczekiwań. Zestaw Pan i Pani. Pan chciał zabłysnąć wiedzą o konkurencji i osobach tam pracujących w taki sposób jakby znał wszystkich i wiedział wszystko . Niestety się pomylił bo osoba ta nie pracuje już tam od ok 1.5 roku. Nie mówiąc już o fakcie , że Pan rekrutujacy nie dorastał osobie o której mówił do pięt. Nie polecam. I mam nadzieje , ze nie dostane się na 2 etap.

Banał

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
gosć

Hej, a mają teraz jakieś oferty pracy? Pozdrawiam.

granda

REPREZENTANT HANDLOWY DZIAŁ PRODUKTÓW SZEROKIEJ DYSTRYBUCJI RYNEK TRADYCYJNY- czy ktoś może mi bardzej przyblizyć temat jesli chodzi o to stanowisko? Ile wizyt dziennie, jakie zarobki, auto, gps?

@granda

człowieku trzymaj się z dala od tego...serio, bez przesady.

Radek, jak posiedzisz w tej firmie kilka lat to zrozumiesz dlaczego się ucieka... W tym roku uciekła chyba największa liczba osób, naprawdę dobrych specjalistów , ludzi znających się na rzeczy. Każdy zobaczył że nie ma co liczyć na zmiany na lepsze. A firmowa ankieta pokazała to co wszyscy tu piszą.

misiek

firma jest ujowa na maxa. Zero profesjonalismu. Dno. Menagerowie prezentuja jak najgorsze wzorce kolchozowe a najgorsi sa ci ktorzy wyrosli wlasnie z organizacji loreal. Zmiany kadrowe hahah wlasciwie to sie nazywa ucieczka resztki ludzi ktorzy cos tam ogarniali i rozpaczliwe szukanie zastepst. Do tego wyniki zadowolenia wsrod pracownikow pokazalo dno tej firmy i tych niby zmian.

Marke
@misiek

Rozumiem, że Ty już tez Uciekłeś?

mrktng

Nowi Dyrektorzy kluczowych działow - większość spoza Loreal

Marketing

Firma po zmianach kadrowych ale także w kulturze organizacyjnej.Jest to okres który wymaga bardziej elastycznego podejście do pracy. Z punktu widzenia ludzi, którzy lubią sięgać po odpowiedzialność, chcą zrobić coś wartościowego dla firmy to super okazja. Definitywnie na plus warto zaliczyć: super atmosferę- tworzoną przez młodych, ambitnych, zaangazowaych ludzi; możliwość szybkiego zdobycia doświadczenia u pracowania na dużych projektach, współuczestniczenia w projektowaniu zmian organizacyjnych; dobre, rynkowe warunki zatrudnienia oraz ciekawe benefity. Na minus lokalizacja w Annopolu- choć moze dla niektórych bedzie okey

daxter

Po 3 latach w tej firmie mogę śmiało stwierdzić że jest to najgorsza korporacja z która miałem nieprzyjemność się spotkać w swojej dotychczasowej karierze zawodowej. Francuzi robią praktycznie wszystko na odwrót. Praca ponad siły i ciągły stres jest nawet do wytrzymania ale ten wszech obecny chaos! Wszędzie! Czego się nie dotkniesz to chaos! Firmy nie polecam w szczególności młodym ludziom którzy zaczynają swoją karierę zawodową a już w szczególności z marketingu gdzie dziewczyny pracują do późnych godzin nocnych. Naprawdę rynek tak nie wygląda i są normalne firmy. Minusy: - chaos - stress - francuzka korporacja Plusy - zarobki, żeby sciągnać ludzi z zewnątrz muszą im solidnie zapłacić bo nich tutaj nie chce pracować - Socjal - Silna marka

Basia

Lokalizacja – Białołęka (strasznie daleko od czegokolwiek) – ocena 1 / 6 Kadra zarządzająca – w zdecydowanej większości to patologia, bo są to osoby niedojrzałe managersko, które pracują tam od stażu i nie znają innego życia. Całe życie tu zasuwają i dla nich zarządzanie polega na stałym opierdalaniu ludzi (tzn. wyrażaniu wiecznych pretensji o wszystko: - że za mało, - za wolno, - można było lepiej etc.). Nad kadrą managerską L’oreal musi popracować. Ocena 2 / 6 Atmosfera w pracy – Ok, bardzo dużo młodych, ambitnych, pozytywnie nastawionych do życia osób. Ocena 5 / 6 Polityka płac – zbliżona do rynkowej dla korporacji, aczkolwiek nie do firm o porównywalnej do L’oreal wielkości. Ocena 3 / 6 Benefity poza wynagrodzeniem – standardowe dla korporacji. Ocena 4 / 6 Ogólna ocena: Nie polecam pracodawcy, chyba, że jesteś zdesperowan(a/y) i nie masz innego wyjścia, jednak zapewniam tu w Wawie jest wiele innych ciekawszych adresów niż Daniszewska 4.

Miejsca pracy??? co chwila kogoś szukają tylko do pracy przez agencje... stałej umowy na tą chwilę nie masz co szukać i liczyć.

Możecie powiedzieć trochę więcej o pracy PH? Jaka podstawa na poczatek? Auto do użytku prywatnego? Da radę zrobić plany czy trzeba kombinować? Z gory dziękuje

allaa

Niestety barti ma rację. W tej chwili odchodzą najstarsi i najbardziej związani z firmą pracownicy-co już wiele przeszli razem z Lorealem. Szkoda ludzi i atmosfery, bo choć od kilku lat już lekko nie było...to teraz jest już dno. Zero pojęcia o zarządzaniu ludźmi, zero systemu motywacyjnego, zero dbania o ZESPÓŁ. A okazuje się, że Ci co przeszli do innych firm zadziwiają pracowitością, kreatywnością i doświadczeniem. Takich ludzi Loreal się pozbywa!

allaa

barti

niestety dno totalne...przepracowalem w kilku korporacjach, ale czegos takiego jeszcze nie widzialem. Nowi zarzadzający stworzyli tu swoisty (usunięte przez administratora) spozywkę w najgorszym tego słowa znaczeniu..większosc PH szuka pracy albo siedzi na zwolnieniach. Wysokie ego i totalny brak kompetencji, o zarządzaniu zespolem zero pojęcia..Kadry nawet nie pytalą o powód odejscia pracowników zatrudnionych na stałe. Mimo ogromnej rotacji ciagle cięcia i brak systemu motywacyjnego..jak najdalej od takiego pracodacy

zadowolony
@barti

Co za bzdury gadasz! Znam handlowych i nikt pracy nie szuka ani nie siedzi na zwolnieniach. Kultura jest, szacunek do innych również. Loreal to bardzo w porządku firma a jak czytam te wszystkie posty to widać że pisali je nieudacznicy!!!

Baron
@zadowolony

No właśnie cały loreal, "ja mam racje reszta to nieudacznicy."

Zgadzam się z poprzednikami. To dno które już niżej nie może upaść... To co ostatnio dzieje się w firmie to jakiś żart. Chyba wszyscy szukają już nowych miejsc pracy bo tu nabawić się można tylko choroby,poświęcisz się dla firmy a firma jeszcze Cię kopnie w (usunięte przez administratora)

lena10

@iza to prawda, ciężko generalizować całość. Zwracam uwagę jedynie, że kosmetyki to jedno a ludzie którzy tam pracują drugie - i atmosfera jaka panuje w tej firmie to coś też zupełnie innego ;) a ponieważ to portal mający na celu dzielenie się wiadomościami o ATMOSFERZE i WARUNKACH pracy, a nie produktach jakie świadczą, to może skupmy się na tym, nie generalizując całości. Kosmetyki mogą być dobre, ich tu nikt nie ocenia ;) co nie zmieni faktu fatalnej atmosfery i warunków pracy.

lena10

a jednak, traktują pracowników fatalnie, sami pracownicy nie chętnie polecają stanowiska swoim znajomym - szczególnie jak mają dzieci, bo zwyczajnie nie ma sensu tracić nerwów na takie miejsca. Zdziwisz się - L'Oreal w Polsce ma dwie siedziby - obie obok siebie, przy czym jedna jest mocno poszkodowana, bo nie dostają żadnych bonusów - wszytskie akcje, kosmetyki da rozdawane na daniszewskiej do siedziby budynek dalej nic nie dochodzi ;) Kolejne siedziby o których myślisz to zapewno Fabryka Kosmepol i Centrum Dystrybucyjne w Błoniach ale tak na prawdę to jednostki funkcjonujące praktycznie nie zależnie od głównej siedziby na Daniszewskiej. Ta firma to dno! a ludzie z którymi miałam styczność to najgorsze fałszywe szczury korporacyjne, które donoszą jedno na drugie witając się wylewnie na korytarzu. Pozory na jaką marka się wykreowała mocno mylą. Jedyne co pozytywne, to fakt, że za granicą praca w Loreal wygląda znacznie lepiej, więc może warto rozważać rekrutację to zagranicznych jednostek firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o L'Oreal Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w L'Oreal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy L'Oreal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L'Oreal Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L'Oreal Polska?

Kandydaci do pracy w L'Oreal Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L'Oreal Polska