Opinie o groupon.pl - Groupon Sp. z o.o w Warszawa

Spółka Groupon jest globalnym liderem w dziedzinie handlu lokalnego, dzięki czemu umożliwia ludziom z całego świata wyszukiwanie i znajdowanie wspaniałych okazji w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon zmienia oblicze tradycyjnych małych firm, zapewniając handlowcom gamę produktów i usług, które mogą im pomóc przyciągać klientów i prowadzić ich działalność z większą skutecznością. Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów spółki oraz skali jej działalności Groupon oferuje klientom niezwykłe okazje, dzięki którym będą oni mogli zjeść, zobaczyć, zrobić i kupić różne rzeczy w 48 krajach. Globalna skala działalności Groupon jest możliwa dzięki spółce Groupon International GmbH. Klienci odnajdują najlepsze okazje w swoim mieście, mogą wyjechać na wakacje w wyjątkowo atrakcyjnej cenie i wybierać spośród oferty pieczołowicie dobranego sprzętu elektronicznego, ubrań, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych produktów.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groupon w Warszawa

zapytanie

ludzie co z waszymi umowami odnosnie zakazu konkurencji? placi ktos czy dostaliscie pismo odnosnie rozwiazania?

a.

Szczerze dajcie sobie spokój, siedzę w handlu od 6 lat. Nigdy nie zarabiałem tak mało. Do tego muszę być zawsze pod tel. Jeśli wyjdę z pracy o 19.00 to jestem mega szczęśliwy. Do tego przełożeni to grupka kolegów z SGH o znikomym pojęciu o zarządzaniu. Z każdego szkolenia pozostaje 10% pracowników po miesiącu

...

Jak ja się cieszę że ten serwis istnieje, dziękuję Wam za te opinie. O mały włos rozpoczęłabym pracę w Grouponie. Ufff, jak dobrze, że tego nie zrobiłam. Jeszcze raz dzięki :)

supergość

Świetnie się ubawiłem czytając te wypociny mięczaków, Anonim - masz rację, mam nadzieję, że pracujemy w tej samej firmie ;))) Jak ktoś myśli, że polansuje się w służbowym aucie, po-spotyka na kawce z klientem i za to mu się zabuli, to potem jest taki żal.pl - tylko dlaczego nikt nikogo nie pozywa o mobbing, nikt nie składa pozwów w sądzie pracy czy innym PIPie? A najbardziej bawi, jak ktoś jest zdziwiony, że do niego szef dzwonił wieczorem; Dlaczego? bo taki ktoś cały dzień nie odbiera telefonu, a w kalendarzu ma ze dwa spotkania (wiem coś na ten temat, bo sam zajmuję się nowymi członkami w zespole i czasem mi sie włos jeży na głowie jak ludzie traktują zadania jakie dostali) A co mnie najbardziej wkurza, to że tacy jak Wy w ogóle tu zaczynają pracować, bo z takim podejściem nikt Wam drzwi do tej firmy nie powinien był otworzyć.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
gość z tvn

Trafiłem tu przypadkiem bo jechałem kiedys za astra oklejona Groupon i rekrtowal(usunięte przez administratora) Sam mam 34 lata Pracowałem 5 tygodni tego co tam doswiadczylem i sie napatrzylem nie moge opisac bo skańczyłbym w sadzie. Natomiast doradził mi tam pracujacy kolega ze starzem z Krakowa abym na l 4 poszedl w starej firmie. w Grouponie poprzygladalem sie czy ja tak chce byc tak traktowany i czy faktycznie takie pieniadze zarobie jak mi opowiadal dyrektor. Wrócilem do starej pracy i dziekuje koledze ze mnie uratowal

pracownik ponad rok

oj w pelni sie zgodze z waszymi opiniami, mimo poczatkowo dobrej kasy uwazam ze stracilem ponad rok z zyciorysu, nie mowiac o nerwach ..

ciekawość

czy macie doświadczenia z pracą w grouponie na innych stanowiskach niż ph? w innych działach? to godna zaufania firma? czy szybko zmieniają pracowników?

juventus

Raczej nie od dziś wiadomo, że praca przedstawiciela handlowego to nie praca pani w budżetówce od 8 do 15 z wieczną przerwą na kawę-więc nie rozumiem tych oburzeń? Albo się lubi i umie to, co się robi, albo nie - nie pchać się tam, gdzie wiecie, że sobie nie poradzicie! Ja pracę w Grouponie sobie chwalę, nie jest to lekki kawałek chleba, ale za to przynosi dużo czegoś, co można wydać na ciepłe "bułeczki" :D Chce się mieć wyniki, trzeba (usunięte przez administratora) -proste! Jeszcze nikt nikomu niczego za darmo nie dał- radzę nauczyć się tego na pamięć.

Groupon

Witam Również mam złe doświadczenie w tej firmie -nikomu nie polecam. Osoby które aplikują na handlowca, dopiero po skończonych szkoleniach dowiadują się że będą siedzieć na słuchawce. Szkolenia prowadzone (usunięte przez administratora) to strata czasu. Firma nie posiada swoich samochodów, prowizję bardzo trudno wyrobić Podstawa to (usunięte przez administratora) Tak jak ktoś wyżej wspominał, praca dla studenciaków, Normalne jest to że pracują po 12h,. Jeśli ktoś szanuje swój czas to nie polecam.

Team\'er

Zapraszam osoby, mające doświadczenie w zakupach grupowych i szukające normalnego pracodawcy do przesłania CV na adres (usunięte przez administratora)br /> Jest to nowa firma na polskim rynku więc nie ma problemu, że wyślesz CV do swojego pracodawcy :) Praca głównie przy komputerze (kontakt mailowy i telefoniczny), czasem w terenie. Biuro w centrum Warszawy i najwyższe stawki godzinowe (podstawa wychodzi ok 2.800). Zapraszam -(usunięte przez administratora)

To ja Ci proponuje wzięcie urlopu w obecnej ( na jakies 2 miesiące) i pójść tam spróbować ale pewnie po miesiącu sama zrezygnujesz i będziesz miała miesiąc wakacji :D:) A jaka podstawę Ci zaproponowali?

gogo

no nie wierze , a mi tez cos takiego zaproponowali . piekne slowa podstawa prowizja , kurcze nawet niezla pensja jak na okres probny sama nie wiem co o tym myslec . boje sie jak czytam te komentarze. mam stala prace ... i nie wiem ...

Dobrze stary że tam nie poszedłeś, ja sie ciesze że się zwolniłem z tej firmy, :) można wiedzieć jaką podstawę Ci zaproponowali?

TeLapeas

Witam, Do mnie kilka dni temu napisali, jestem handlowcem z ponad 10 letnim stażem, teraz jestem na stanowisku kierowniczym i sam zarządzam działem handlowym, Ci państwo wyszukali mnie za pomoca headhuntingu, ale warunki finansowe jakie przedstawiają są zwyczajnie kompromitujące tą firmę. Podstawa + \\\"prowizja\\\", Pani pisząca do mnie nawet po spytaniu swojego menedżera nie potrafiła odpowiedź,czy prowizja = sprzedaż czy obrót... Jezeli Państwo zobaczycie, maja masę ofert pracy,co chwile jakieś się pojawiają,to już samo to świadczy nie o \\\"Prężnie rozwijajacej się firmie\\\" tylko o traktowaniu i zwalnianiu szybko pracowników. Pozdrawiam

sku

czy może ktoś powiedzieć o pracy w groupon w formie Specjalista ds. procesowania dokumentów Klientów Biznesowych?

k.

jeśli chodzi o towarzystwo - polecam każdemu. jeśli o pracodawców, managerów - nikomu. wszystko wygląda pięknie no i główne hasło "u nas są płatki" ale piękny obraz bardzo mija się z rzeczywistością. praca dobra dla studentów jako pierwsza praca, chociaż niekoniecznie, bo można mieć później traumę. Totalny bałagan w firmie jeśli chodzi o dokumenty. rozliczanie prowizji - totalna pomyłka, finanse zawsze się mylą.. oczywiście na swoją korzyść. nie polecam nikomu. praca raczej bez możliwości rozwoju i perspektyw.

dany

Atmosfera w firmie całkiem sympatyczna, jak napisał już ktoś wyżej - praca dobra dla studenta, do zdobycia pierwszych wpisów w CV, ale nic poza tym. Zespół bardzo młody. Odmienna sprawa to kultura organizacyjna firmy, która jest po prostu śmieszna. Dzień pracy po 10-11 godzin to norma. Pracuje tam ewidentnie za mało ludzi, żeby poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami.

Muflon

anonim - 2011-11-30 12:43:07 Ja byłam na wszystkich etapach, mieli dać znac następnego dnia, mija tydzien i żadnej odpowiedzi. Więc nie wiem co o tym sądzić, moze trzeba sie przypomnieć. Sprawdź SPAM w skrzynce pewnie jest tam "podziękowanie" bez nazwiska..Twoje rozmowy tez trwały po 5 min?

były prac

Wynika z tego że Ci się nie udało dalej przejść:)

Zostaw merytoryczną opinię o Groupon - Warszawa

• Jak się pracuje w Groupon?

Zobacz opinie na temat firmy Groupon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groupon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groupon?

Kandydaci do pracy w Groupon napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groupon