Opinie o GTV bus

Mateusz K.

Czasami zastanawiam się jak oni ogarniają takie duże wyjazdy. Zawsze ludzi jest mnóstwo a mimo to szybko jest się na miejscu. Nowe, zadbane busiki, dobrze dbają o klienta.

Agnieszka

Witam, raz jechałam z super kierowcą a drugi raz z totalną nie mową, ani razu nie odezwał się do pasażerów oprócz informacji o postojach. Cały przejazd był sprawny i bardzo szybki więc firmę oceniam pozytywnie. Jechałam z Rzeszowa do Hillegomu.

Michał

Przejazd był okej, na czas w Holandii.

Karolina

Z tą firmą zawsze na wesoło i szybko, nawet jak sa jakies problemy lub opoznienia to szybko to rozwiazuja

Lidia

Wasze komentarze opisują GTV bus z perspektywy klienta. Są one również ważne, jednak przeznaczenie tego forum jest inne. Służy ono do gromadzenia wyłącznie merytorycznych opinii na temat firm jako pracodawców. Dlatego zachęcam wszystkich aktywnych użytkowników tego forum, którzy jednocześnie są pracownikami GTV bus o podzielenie się doświadczeniami z tym pracodawcą. Jakie warunki zatrudnienia oferuje?

Klientka

Kierowca z busa 39.Gorszego kierowcy nie spotkałam w tej firmie.Ludzi ma za nic.Jego kultura jest na poziomie 0 albo niżej.Myślę że ten kierowca otrzyma naganę od szefa.Jeśli chodzi o firmę jestem MEGA ZADOWOLONA z obsługi biura.Także polecam z całego serca GTV.Ale nie polecam kierowcy busa 39

NikiNl

Pozdrawiam kierowce busa 35 i dziekuje za miła podróz :-)

Igg89

Mają świetne panie na telefonach! Zawsze poinformowane i miłe, taka obsługa zachęca do korzystania z ich usług. Kierowcy mega śmieszni, można naprawdę fajnie spędzić podróż. Jechałem dwa razy i nie mogę powiedzieć złego słowa na nich!

Michasz

Jedna z lepszych firm na rynku. Jeżdżę z GTV od prawie roku, zawsze bylem w 100% zadowolony i spokojny że bezpiecznie dojadę na miejsce. Tym razem niestety zawiodłem się na kierowcy który nas wiózł do Holandii. Nie przejechaliśmy jeszcze połowy Niemiec, a widać było że kierowca już jest zmęczony, przecierał oczy co chwilę, wielokrotnie zdarzyło się że przymykal oko i zjeżdżał na drugi pas, jadł całą drogę wszystko co tylko się dało by nie zasnąć. Zachowanie tego Pana bardzo nieodpowiedzialne, wystarczy powiedzieć i zrobić sobie dłuższy postój. Kazdy chce dojechać bezpiecznie do celu więc zrozumie sytuacje. Co do techniki jazdy również zostawia wiele do życzenia, przez szarpania samochodu i gwałtowne (usunięte przez administratora) zupełnie nie potrzebnie nie można było oka przymknąć. Wrażenie jak by Pan się uczył jeździć. Mały minus również za 'przystanki' bo zabierają głównie ze stacji paliw, usługa door2door jest niestety dodatkowo płatna. Po za tym firma bez zastrzeżeń, godna polecenia.

Radek

GTV BUS to jedna z najlepszych firm z jaka jechalem, wygodne i zawsze czyste busy, widac ze sie staraja. Juz kilka razy z nimi jechalem i zawsze mi sie podobalo. Tak trzymac GTV!!!!!!!!!

Młody

Jechaliśmy z GTV w sobotę do Holandii, na szczęście udało nam się nie przesiadać do innego busa. Po za tym że Panie w biurze podały kierowcy zły numer kontaktowy, przez co kierowca nie mógł się z nami skontaktować złego słowa na firmę nie można powiedzieć. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni kiedy kierowcą okazała się kobieta, jeśli dobrze pamiętam Pani Marzenka bus nr 53. Kierowca bez najmniejszych zarzutów, miła, sympatyczna, wesoła i zaangażowana kobietka. Atmosfera w busie super, aż miło się jedzie i chce się wracać do przewoźnika. Jazda płynna, a przede wszystkim bezpieczna co jest ogromnym plusem, gdyż nie dla każdego kierowcy to piorytet. Tym razem przespaliśmy cała noc, przegapiajac nawet postoje. Bus czysty i wygodny, jedyny minus to bardzo słabe ogrzewanie z tyłu. Widać zorganizowanie, jakie panuje wśród pracowników, a na postojach aż miło się patrzy na taką wesołą ekipę kierowców. Polecam bez chwili zastanowienia. Na święta do Polski jedziemy tylko z GTV i mamy nadzieję że również uda nam się jechać z Panią Marzenką. Przewoźnik godny polecenia. Oby tak dalej

Mateusz

Z GTB BUS jezdze do holandii od 2 lat do pracy i musze przyznac ze przewozy sa bardzo dobrze zorganizowane, nawet jak sa przesiadki to idzie to szybko i sprawnie.

Nati

bardzo fajna firma !!!!!!!!!!

Krejzoleex33

Pięknie , na czas - cieplutko. Wifi lecim na Śląsk ! Bardzo Polecamy GTVBUS . OGIEŃ ???????????????????? next przejazd w następnym tygodniu do Belgii - lecim GTV BUS ! ????

Tomasz

Serwis tej firmy poprawił w ciągu ostatnich dwóch lat. Regularnie jeżdżę za granicę z opolskiego i zawsze ich wybieram. Coraz nowsze auta jeżdżą. Jako stały klient widzę różnicę,

Marzena

Maja wygodne busy i bardzo mila obsluge w biurze. Pani przez telefon poinformowalam mnie o wszystkim a kierowca zadzwonil dokladnie o ktorej bedzie. Marzena

Irek

Sprawny i szybki dojazd ta firma do miejsca

Aneta_Radom

Jechałam z dwójką małych dzieci ostatnio do męża do Holandii i muszę powiedzieć, że kierowca zachował się naprawdę w porządku. Wiadomo jak to z dziećmi czasami trzeba się pilnie zatrzymać i za to właśnie dziękuje kierowcy. Firma przyjazna rodzinnym przejazdom

Gość

Gtv ma bardzo wygodne busy. Wyjeżdżalam wieczorem z opola a na rano miałam do pracy i przespalam prawie całą noc. Kierowca płynnie i szybko jechał. Już trzeci raz nimi jechałam i mogę polecić każdemu!

Paulina

Firma jak najbardziej godna polecenia, zawsze dowoza na czas i nie ma problemu z postojami :)

Mariusz

Nie jeżdżą pełnym busem za co maja u mnie szacun. Jak chcesz żeby Cię odebrali spod domu to musisz dopłacić ok.20 zł

gosc

Bardzo fajni kierowcy, az milo sie jedzie w takiej atomosferze....podroz z holandii minela migiem

Ania M

Dokładnie Mariola. Jechał z moją mamą ostatnio tą firmą i czułam że kierowca cały czas uważnie jechał, w innych firmach kierowcy jezdza jak wsciekli, tutaj przyjezdzasz na czas i nie musisz dlugo czekac na formalnosci

Mariola

Osobiście ma bardzo dobrą opinię o tej firmie. Zawsze są na czas i dzwonią przed przyjazdem, fajne rozwiązanie bo wcześniej kierowca informował mnie że bedzie w przeciągu dwóch godzin. A wiadomo że przed wyjazdem człowiek zestresowany. Z tego co wiem do wożą do wielu holenderskich firm

Maciek

dluga jazda z rzeszowa do holandii

Damian

Fajne Busy , szkoda że nie mają wszędzie wifi - milej czas płynie wtedy . Kierowca OK - dzwonił przed dojazdem ...szkoda że te przesiadki po drodze ..ale ogólnie spoko . Cena za przejazd do Piły 70 euro. Pozdro...

Tomek

Fajne busy i spoko ziomki

Laura

Jechałam tydzień temu z Utrechtu i spodziewałam się się krótszej podrozy

F.K

mogliby by wprowadzic znizki na paczki

Karol

widać że co roku wymieniają samochody bo zawsze trafiam na fajne auto

Ela

Bardzo mili kierowcy i zawszze dzwonia przed przyjazdem. Dogodne godziny wyjazdu z niemiec

jaroslaw

Wcześniej jeździlem inna firma i bylo w miare okej ale kolega polecil mi gtv i jestem mega zadowolony. przywiezli mi paczke na drugi dzien z polski

Jechałam nimi wczoraj z Hillegom i super przejazd !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grażyna.K

Firma GTV BUS zawsze odbiera spod domu na wyjazd i zawsze informują o spoóznieniach co rzadzko sie zdaza u firm transportowych. Polecam w 100%. Rzetelna firm.

Jako jedyni maja wolne miejsca w dzień wyjazdy :)

Łukasz89

Długo z nimi jeżdżę i podoba mi się że dzwonią kiedy będą

Łukasz89

Długo z nimi jeżdżę i podoba mi się że dzwonią kiedy będą

S,M

Jeździłam z wieloma firmami do pracy. Trafiłam przez przypadek na GTV BUS jadąc do Covebo. Nie mam większych zastrzeżeń.

Aneta

Bardzo szybka podróż w miłym towarzystwie. Pozdrawiam kierowce busa 65. Aneta

g

Firma odwozi pod sam adres i mają system omijania korków za co mają u mnie ogromnego plusa

3466l

Mile wspominam podróż z GTV Busem. Fajni, młodzi kierowcy, którzy umilają podróż. Oby tak dalej *,*

olo

Mają super te zielone busiki. Bardzo mili kierowcy i zawsze na czas !!!! :)

aleksandra k.

Biuro Obsługi zawsze pod telefonem i chętni do udzielenia informacji. Bardzo fajne rozwiązanie przez co klient czuje się bezpieczny. Nowe, czyste busy. Pozdrawiam i szczerze polecam !!!

N.

Jechałam 4 razy tą firmą do NL Joba do Holandii. Fajne, wygodne busiki i przede wszystkim nie ma ścisku co rzadko się zdarza u przewoźników.

Maria

Firma znakomita,renoma nie bierze się z powietrza tylko z ciężkiej pracy i na tak dobrą opinię firma zapracowała więc prosiła bym aby pani która prowadziła dziś 25.09 .2017 busa o numerze 42 około godź 13.45 dbała o dobre imię kierowców i opinie firmy co do bezpiecznego poruszania się samochodami tym bardziej firmowymi.Wyprzedzanie winno odbywać się w miejscach dozwolonych a kierunkowskazy są po to aby sygnalizować manewr skrętu.Bezpieczeństwo na drodze jest priorytetem a więc proszę aby tego przestrzegać.Przypuszczam iż inni użytkownicy drogi którzy obserwowali jazdę tej pani kierowcy byli również zniesmaczeni...jechała pani pustym busem więc skąd ten pośpiech??? Pozdrawiam wspaniałą firmę i życzę jak najmniej takich sytuacji.

Jola jolanta

Może być kierowcy do poprawki co niektórzy ale nie ma źle . Ocena 7/10

jatowiem

Świetna firma,którą mogę każdemu polecić z czystym sumieniem. Ceny konkurencyjne a najbardziej zachwycony jestem miłymi Paniami z biura,które udzielają wszystkich informacji.

Kawa

Miło i wesoło ...... jak zawsze.

ja

Polecam tą firmę. Widać,że firma dobrze rozwinięta i dba o klientów. Kierowcy są bardzo mili i pomagają przy bagażach.

Jola

Kolejny raz miałam przyjemność jechać z GTV ... i kolejny raz 100% zadowolenia ... i z jazdy i z kierowcy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o GTV bus - Ozimek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTV bus