GTVBUS

Opinie o GTVBUS

Polecam super kierowcy atmosfera wspaniałą naprawdę polecam

Jakieś ktos
@Teresa

Tak prawda

Kamil

Witam .... Mam pytanie Czy jest ktoś tutaj mógłby napisać ile średnio zarabia kierowca na Polskę (zwózka i rozwózka) tylko po Polsce

Staszek
@Kamil

6-8 tys.

Krzysztof4312
@Staszek

Za ile godzin?170,270,350?

Nowy pilot

Cześć, jak wygląda przebieg pracy pilota w firmie @Pracodawca? Chce wysłać aplikacje tylko nie jest określone w ogłoszeniu wszystko i mam pytania. Podają informacje, że za kurs 550 zł netto, ale już nie ma podanej przeciętnej długości kursu. W jakim trybie pracują piloci? Czy jest to praca na stałe czy jednak na dwa trzy wyjazdy w miesiącu jako dorobienie?

Hamburg
@Nowy pilot

Jak jeździłes jako kierowca to wiesz jak wygląda. Jak nie to bez doświadczenia cie nie wezmą. Kursy są różne, dzień wcześniej wiadomo. Na kurs próbny nie nastawiaj się na kokosy. Praca na stałe

Alis

Omijać szerokim łukiem firmę GTV bus, spóźniony kierowca o prawie pół godz nie zna słowa przepraszam, nieuprzejmy, niewyspany bufon. W 2022r zginął mi jeden bagaż gdy była przesiadka w Kątach wrocławskich. Kierowca powiedział że nie biorą odpowiedzialności za bagaż. Na terenie Niemiec b.malo przystanków tzw.postoj do WC. Nie polecam tej firmy, szczególnie zachowania niektórych kierowców. Nie pomagają przy przeniesieniu bagażu. Busy nie oznaczone numerem trzeba samemu szukać Busa do Niemiec. Jeżdżę od roku z inną firmą która ma mniejszą flotę i wszystko jest ok. GTV bus nie polecam nikomu, omijać szerokim łukiem. Alis.

Gość Nowy wpis
@Alis

Kierowca to nie lokaj, nie ma obowiązku noszenia bagażu pasażerów.

Monia Nowy wpis

Witam, 5 lat temu GTV był punktualny i szybko można było przemieścić się z pkt.A do pkt.B. Obecnie min 1-2 godzin opóźnienia, kierowcy niedospani, niektórzy wyglądają jakby brali wspomagacze. Kiedyś polecałam, teraz nie polecę .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie GTVBUS? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kiero Nowy wpis

Jako pracy nie polecam busy różnego stanu technicznego i nie ważne co musisz jechać zarobki śmiechu warte do wykonywanej pracy zerowy praktycznie bo nie mówię że w ogóle ale 2-3godziny pauzy po 12-16godzinach jazdy i z powrotem 10+godzin za kółkiem? Tu komuś się coś w głowę stało co do podwyżek nie było żadnej i o żadnej nie słychać a przepraszam marne 25zlotych za kółko chcą dodać ale to tez nie wiadomo czy będzie a ponadto kursy ciągle zabierają Firma dziad a za te warunki pracy spanie w busie niemalże tylko i wyłącznie, raz na miesiąc / dwa hotel w którym i tak jest taki (usunięte przez administratora) ze żrą Cię robaki ktoś powinien pójść siedzieć. Można tu powiedzieć ale przecież godzicie się na takie warunki otóż nie ale cokolwiek powiesz jesteś zawieszany normalnie po prostu zabierają Ci możliwość zarabiania pieniędzy co jest karalne :) dużo by mówić a przy zatrudnieniu mówione masz kompletnie co innego i różowe okulary za uszy zakładane obiecywanki jak to super będzie. JEST DRAMAT kierowcy boją się reagować że przez to stracą pracę jeśli mieliby powiedzieć wszystko jak leci i co się dzieje i ta jazda busami w których ciągle coś nie gra a później jak się coś dzieje to tylko i wyłącznie twoja wina jako kierowcy Do tej firmy powinna wejść inspekcja pracy i zaraz cały zarząd by wyleciał nie pozdrawiam nikogo poza kierowcami i pasażerów

Bb… Nowy wpis
@Kiero

Potwierdzam, porozwiazywali umowy na stałe i kazali przejść na własna działalność co jest karalne. Obiecywali że będą opłacać zusy a zabierają na nie z zarobionych pieniędzy.

Jerzy

Kierowcy nie chcą zatrzymywać się do WC . Kierowcy są przemęczeni zmęczeni pokonując tysiące KM .Właścicielowi jedynie zależy na pieniądzach , traktuje kierowców jak roboty do robienia dużej kasy.W tej Firmie kłania się szczegółowa kontrola oraz tomografy obowiązkowe dla bezpieczeństwa ludzi i odpoczynek dla kierowców obowiązkowe.Lub dwóch kierowców na trasę.

Rozbawiony
@Jerzy

Hehe, TOMOGRAFY? Chyba żeby prześwietlić kierowcąbgłowę czy aby nie doznali urazu mózgu z takimi pasażerami jak Pan, panie Jerzy haha.

Nika.
@Rozbawiony

Kolejny cham. Takis szkolony, to ciekawe czy we wszystkich dziedzinach kmiotku.

Ewa71
@Jerzy

Dokładnie bezpieczeństwo ludzi to podstawa Nie tomograf bo on służy do badań a tachograf . wszystko inne popieram

Pasażerka
@Rozbawiony

Obrzydliwe. Obrażanie ludzi jest nieakceptowalne! (usunięte przez administratora)! Pan Jerzy miał prawo do swojego zdania. Natomiast odpowiedź jest chamska, po co? Ulżyło sfrustrowanemu kierowcy?

Kierowca
@Jerzy

Dobrze mówisz. I robota za darmo. Około 13 zlotych za godzinę. Wstyd...

Meluzyna
@Jerzy

Dokładnie tak jest i nie wiem skąd opinie że tak komfortowo i bezpiecznie.Kierowcy znacznie przekraczają prędkości i najlepiej mieć pampersa,bo nerwy jak ma się zatrzymać.

Wiecie, czy GTVBUS udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wiecie, czy GTVBUS udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Troche zawiedziona

Miesiac temu jechalam z Gtv do Polski i za tydzien znowu spowrotem. Ogolnie bylam zadowolona,ale przeszkadzalo mi,ze kierowcy jadac rozmawiali przez Telefon prywatnie z rodzina,mieli sluchawki w uszach,ale to nic ich nie usprawiedliwia.Te rozmowy byly dlugie,zauwazylam,ze niestety nie byli skoncentrowani,a wiec na 4 kierowcow 2 rozmawialo w czasie jazdy. Pytajac innych pasazerow,to potwierdzili ten fakt. Zapytalam jednego kierowce na stacji CPN jak dlugo bedzie stal,bo chcialam isc do Toilette,to odpowiedzial mi,ze tak dlugo jak on swoje sprawy zalatwi. Bylam zaskoczona,nie podobala mi sie ta odpowiedz, mysle, ze wystarczyla by odpowiedz np.5 minut, jest czas na pojscie do Toilette. Pierwszy raz jechalam,mieszkam na stale w Niemczech i nie wiem czy jeszcze raz pojade ta Firma, pozdrawiam ????

Firma gtv miała być 19.00-21.00 w porcie . Napisali ,że będą wcześniej o 30 min kiedy moja żona już płynęła promem . Prosiła żeby poczekali ,ale odjechali ,że mają taki zapis ,że mogą być wcześniej i zostawili na nic w porcie kobietę z bagażem gdzie wszystko zamknięte wrócić się nie dało bo ostatni prom to był .oczywiście kasę nie chcą zwrócić . Żeby z domu nie zabrali kogoś ,ale z portu 20 minut nie poczekać no to jaką opinie można wystawić 1 gwiazdka bo mniej się nie da .

Malwi

Chciałabym pozdrowić serdecznie sympatycznego Pana kierowcę, który wiózł mnie z Aachen do Polski w dniu 18.07.23. Ten uroczy blondyn, od razu zaopiekował się moimi bagażami, i zadbał abym czuła się komfortowo jako pasażer. Bardzo pozytywny, uczynny i uśmiechnięty Pan. Przez całą drogę czułam się bezpiecznie. Pozdrawiam Panie Piotrze.

Dziękuje bardzo kierowcy nr busa 465 który wiózł mnie 15.06.23 z Ulm do Pl był bardzo miły grzeczny bezpiecznie dowiózł mas do Polski.Podwyżka ślą tego pana.

@Anna

Pani Anno, bardzo dziękujemy za zaufanie i za wspólną podróż, cieszymy się, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom i mamy nadzieję na kolejne wspólne przejazdy. Pozdrawiamy GTV BUS

Kierowca bombowca

Jeżdżę w firmie od pół roku, doświadczenie jako kierowca ok 10 lat. Powiem tak, firma jest ok i każdemu do pracy z czystym sumieniem mogę polecić. Wiadomo , trzeba jeździć , kursy tez bywają różne (przeważnie 7-8 godz, ale 12 tez się czasem zdarza). Wyjazdy 2-4 dni i zjazd. Nie ma przymusu jazdy, jak dzwoni dyspozytor to pyta czy jutro jedziesz wiec jak chcesz odpocząć albo mieć wolne to nie ma problemu. Wyciągnąć można spokojnie 5 na rękę a jak dużo chcesz jeździć to nawet 7-8. Za wszystkie pauzy masz płacone. (usunięte przez administratora)No i miec doswiadczenie. Rozliczenie i kasa bez problemu na czas, tylko zatrudnienie działalność.

Janek kierowca

Pracowałem w GTV bus kilka lat nie powiem na początku nawet podobała mi się praca i powiem tak do puki nie było przymusu przejścia na działalność gospodarczą funkcjonowało to normalnie trzy dni jazdy dwa , trzy dni odpoczynku.Rezygnacja i przemyślenie nastąpiło gdy przychodzi tzw wypalenie ,zmęczenie gdy mając na pokładzie komplet osób za które człowiek jest odpowiedzialny kierowca nie daje rady walczy ze zmęczeniem i w tedy trzeba no niestety powiedzieć dość do puki nie doszło do tragedii ludzkiej .Jadąc człowiek widzi porozbijane bursy też GTV , a powód jest jeden zmęczenie.Proponuje panom w czerwonych koszulkach którzy zwia się kierownikami jechać 12 , 16 godzin bez Co do busow wypoczynku , bo wypoczynek w busie średnio to wygląda i do puki to się nie zmieni będzie taka rotacja bo kierowcy widząc warunki pracy odchodzą po miesiącu dwóch miesiącach bo widzą niebezpieczeństwo i zagrożenia życia.Co do busów każdego dnia innym , i to trzeba dodać że stan techniczny jest nich różny. Nie mówię że nie powrócę do tej pracy ,ale musi być głęboki reset może ktoś dostrzeże że jesteśmy tylko ludźmi i organizm też mówi dość, może wejdą na pokład tachografy lub inne zabezpieczenia ograniczające zbyt długą jazdę. Pozdrawiam kolegów z GTV bus należy się im szacun bo praca w GTV nie jest lekką pracą a zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy , w różnych warunkach pogodowych i drogowych

Patrycja

Polecam super pełen profesjonalizm.Kierowcy mili pomocni.Podroż minęła mi bardzo szybko i przyjemnie.

Osxukany przez GTV bus

Zostałem (usunięte przez administratora) przez ta firma na 440 zloty przełożyłem raz wyjazd zaznaczę że zapłacony był chcialdem przełożyć o 2 dni pozniej pani która obebrala zmianę rezerwacji powiedziała że może być być o jak dzwoniłem to powiedzieli że zrezygnowałem z wyjazdu i żeby wyjechać muszę zapłacić studio raz a nie rezygnowałem tylko przełożyłem wyjazd o dwa dni później zatrudniają nie kompetentne osoby co nie informują że nie można tak zrobić

krystian

polecam firme mila atmosfera i ogarnieci kierowcy, czytam niektore opinie i widze, ze ludzie pisza najdziwniejsze glupoty. Jezeli ktos oczekuje komfortu z jazdy autem po kilkanascie godzin to powinien poleciec samolotem i zatrudnic sie w dpd w niemczech.

Nie polecam oferta pracy na którą aplikowałem nijak ma się z rzeczywistością oferują wyjazdy kilka razy w miesiącu tak przynajmniej jest w ofercie a po rozmowie z panią rekruter jedyne co miała mi do zaoferowania to wyjazdy 3/1 także oferta jest przekłamana .

mat dk

mało tego jaki styl pracy.... wstajesz o 4 zeby wziąć ludzi i zawieść wrwcasz o 9 śpisz dwie goddziny zeby o 12 znowu wyjechać na kurs z ludźmi wracasz o 19 no to masz chwile i idziesz spać bo nic innego nie ma sensu bo zaraz znowu jedziesz o 23 żeby wrócić o 2:30 i od początku wstajesz o 4:30.... ZERO życia prywatnego za zasrane 5000zl

@mat dk

I taki system obowiązuje dzień w dzień, czy są jakieś dni przerwy? Na jakim rodzaju umowy to się odbywa?

Arek
@mat dk

Kolego mam pytanie o jakiej formie zatrudnienia mówisz że 5000zł co to za kwota brutto/netto czy jak mógłbyś coś więcej napisać o płacy

@mat dk

Mógłbyś napisać cos więcej odnośnie formy zatrudnienia i kwestii wynagrodzenia jak to wychodzi

Kierowca
@Kamil

Nie, ciągle jeździsz tam i powrót, aż Ci się zakręci w głowie. Jestem kierowcą w tej firmie i aż mi się nóż w kieszeni otwiera jak patrzę jakie (usunięte przez administratora) tutaj ludzie piszą. Zatrudnienie jest na działalność, więc wybierasz kiedy jedziesz. Jeździ się 9/9/9. z przesunięciami do 1,5h.

AgitA

Wyjazd z Holandii do Polski. Jak dla mnie tragedia, upchani w autokarze jak sardynki. Komfort jazdy jeśli w ogóle można o czymś takim powiedzieć poprostu marny. Brak nawet cicho grającego radia, w drodze słychać tylko pochrapywania innych uczestników tej porażki. Więcej miejsca nawet w tanich liniach lotniczych. Jeśli macie chęć spróbować - powodzenia.

@AgitA

Dziękujemy za opinię, są one dla nas bardzo ważne. Jeśli w jakikolwiek sposób nie sprostaliśmy oczekiwaniom, zapraszamy do kontaktu z działem reklamacji reklamacje@gtvbus.pl Pozdraiwamy!

Zostaw merytoryczną opinię o GTVBUS - Ozimek

• Jak się pracuje w GTVBUS?

Zobacz opinie na temat firmy GTVBUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTVBUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTVBUS