GTVBUS

Opinie o GTVBUS

Xxx

Witam Czy ktoś się orientuje czy podczas podróży busami GTV trasa :Polska -Holandia przysługują pasażerowi przerwy i czy mają określony limit czasowy?Pozdrawiam

Były kierowca
@Xxx

Jeżeli kierowca nadrobi czas na trasie to wtedy jest przerwa dla niego i pasażerów. W aplikacji i rozkładzie jazdy jaki kierowca otrzymuję z biura nie ma nic na temat przerw.

@Xxx

tak, podczas podróży są robione przerwy, długość zależy od potrzeb pasażerów ale z reguły to ok 15-20 min.

ŁUKASZ

Witam.Czy potrzeba kierowcy z kat B z terenu Kuj.Pomorskiego,okolice Grudziądza.?

Rafał

Hej. Piszę w sprawie oferty pracy KIEROWCA KAT.B- PRZEWÓZ OSÓB NA TRASACH PO POLSCE. Dużo na rękę idzie zarobić? Codzienny zjazd do domu, czy zdarzają się nocowania, gdzieś po drodze? Robiłem rok przy rozwożeniu chleba i coś lepszego szukam. Umowa o prace normalnie?

Polecam super kierowcy atmosfera wspaniałą naprawdę polecam

Teresa
@Anna

Po przesiadce w Kątach Wrocławskich chaos, szukanie nr. i co najważniejsze bardzo niewygodnie. Nie ma placu na nogi. Jednak wolę pojechać autokarem jest dużo wygodniej. Można sobie uregulować siedzenia a w tych busach z gtv kompletnie nic.

Teresa
@Anna

Bo to prawda,te złe opinie to na bank sprawka konkurencji.korzystalam z usług GTV i nigdy nie było większych zastrzeżeń. .Co za głupoty są tu wypisywane. ..

@Anna

Rodzina wlasciciela czy zaplacili ci za tę opinie???

@Teresa

Nigdy nie jechalas. Klamiesz.

G...
@Anna

Popieram wspaniali kierowcy szczególnie pani Lusia i pan Piotr.

@Anna

A jak z wynagrodzeniem, da się wyżyć? Są jakieś premie?

Jakieś ktos
@Teresa

Tak prawda

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie GTVBUS? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Danulka

15 stycznia miałam przyjemność pierwszy raz jechać GTV BUS.Jestem bardzo zadowolona z podróży dzięki p.Krzysiowi z nr.416 oraz p.Krzysiowi z nr.521 Serdecznie dziękuję za bezpieczną poróż.Panowie mili,sympatyczni i chętnie służący pomocą.Podróż z nimi to przyjemność.To kierowcy z powołania.Serdecznie ozdrawiam.

Jakub

Witam czy są przyjęcia kierowców na Polskę lub Europę kat B? Jestem z Częstochowy Pzdr.Jakub Pawłowski

@Jakub

Dzień dobry Panie Jakubie Zachęcamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji. U nas przyjęcia są cały czas. Zapraszamy. Kontakt +48 538 623 442 Pozdrawiamy Zespół GTV BUS

M
@GTVBUS

Przyjęcia cały czas ???? To co się przyjmą to chyba rezygnują ??? Dziwne

@M

A to nie było w kontekście, że otwarci na współpracę są? Albo może tak trudno się tu dostać... Czego tak konkretnie oczekują od kandydatów?

Rafał
@Jakub

Witaj Jakub Też Jestem z Częstochowy udało Ci się dostać do firmy ??

Maria
@GTVBUS

Jakie trzeba spełniać wymagania żeby mieć szanse na zatrudnienie? Wystarczy prawo jazdy czy są jeszcze jakieś inne wymagania stawiane przed kandydatami?

@Maria

Dzień dobry Pani Mario Zachęcam do kontaktu telefonicznego pod wyżej podanym numerem telefonu. Pozdrawiamy Zespół GTV BUS

@M

Z tego co wiem flota się rozwija. Coraz więcej busów i autokarów w różne miejsca w Europie dlatego są potrzebni kierowcy. Skad wiem dopytalismy

@Ania

witam czy zostały państwu przedstawione wstępne warunki współpracy? Pani kandyduje tak? wiadomo ile kobiet obecnie tutaj jeździ i jaki staż przy tym mają?

Damian

W mieście Ok, ale na wsiach bus jeździ jak chce, raz jest 15 min opóźnienia, raz 5 min przed odjazdem. Ostatnio czekałem na autobus 45 minut, 3 razy dzwoniłem i byłem informowany o tym ze bus jedzie, przy ostatnim telefonie okazało się ze busa nima. Nie fajnie w ta zimę, rozumiem pogoda, ale chociaż kierowcy mogliby nie odjeżdżać przed czasem na rozkładzie jazdy.

Panie, które pracują na infolinii naprawdę są z powołania i z sercem. Zawsze bezproblemowa obsługa. Pełen profesjonalizm. Nawet jesli drugi raz musialam zmienić mężowi termin przyjazdu do Polski zostałam perfekcyjnie obsłużona. Czulam się zarzenowana,bo nie z naszej winy musieliśmy przełożyć wyjazd a Pani na infolinii bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy. Naprawdę polecam firmę. Mąż bardzo zadowolony z przejazdów. Profesjonalni kierowcy widać, że kadra odpowiednio dobrana. Jak chcesz jechać za granicę czy wrócić do Polski to tylko z GTV BUS

KASIA

Witam musze pochwalić kierowce z Busa 473 p.KRZYSZTOFA bardzo miły,sympatyczny ,pomocny ,w końcu jechałam z odpowiedzialną osobą ,aby wiecej takich kierowców w tej firmie .

xyz

DRAMAT! Ludzie unikajcie szerokim łukiem! Jechaliśmy niedawno z Polski do holandii i to co przeżyliśmy to istny KOSZMAR! Wszystko było okej do momentu przesiadki w Berlinie, (usunięte przez administratora) z tylu autobusu, nacpani, najebani, dracy mordę ludzie. Brak miejsca na walizki w luku bagażowym, walizki leżały na korytarzu i zostały połamane bo ludzie po nich chodzili idąc np do toalety. BRAK miejsca siedzącego obok osoby z którą się jedzie. Cały czas strach ze ktos ci coś ukradnie. KIEROWCY bardzo na plus, mili, pomocni… aczkolwiek mogliby robić porządek z ludźmi którzy zachowują się conajmniej słabo i są najebani… Nie polecam, wybierzcie kogoś innego do jazdy naprawdę…Acha i jeszcze zanim wyjedziecie z polski to będziecie jeździć pare godzin odbierając paczki od ludzi.

Zapłaciłem ponad 500 zł za przejazd bliskiej osoby,która nie została zabrana przez kierowcę bo mu się nie spodobał wygląd tej osoby i zapach.Nie polecam , płacąc z góry nigdy nie macie pewności realizacji zlecenia,obsługa telefoniczna dno,brak szacunku do klienta i traktowanie z pozycji wyższości,brak empatii i zasłanianie się regulaminem.

Ktoś

Zamówiony przejazd ,zapłacony ,potwierdzony i oczywiście nie doszedł do skutku .Ponieważ kierowca nie przyjechal po klienta ,bo rzekomo potwierdzenie nie doszlo.Reklamacja zalogować Ok 2 miesięcy czeka się na zwrot kasy.Oczywiscie już odliczone zostały 10% I nadal nie ma pieniędzy na koncie ...Nie polecam takich nie rzetelnych firm .Jest ok zamawiasz busa ,przyjeżdża po klienta i płacisz do rąk kierowcy .Tak powinno być Nigdy więcej firmy która bierze kasę, za nieodbyty przejazd i jeszcze jest problem ze zwrotem .

M
@Ktoś

A co przez 2 miesiące robili z Twoją kasą, może obrót, a firma na takich może się wzbogaca, czas to zgłosić bo dziwna jest ta firma, mnie też rozczarowali, ale zobaczymy jak to załatwią . Co niektórym powinni jeszcze dać odszkodowanie, a co powiecie na zjednoczenie sił.

Klientka

Zarezerwowałam bilet, opłaciłam. Rano się dowiedziałam ,że nie ma miejsc. Anulowałam rezerwację telefonicznie i napisałam reklamcję. Za to zostałam okradziona z pieniędzy, bo rzekomo nie wsiadłam do busa. Omijajcie firmy ,które wymagają opłaty za przejazd z góry.

Jolanta
@Klientka

A jak rezerwowałaś to było napisane że nie można odwołać rezerwacji? Bo chyba ogólnie tak jest z biletami na podróż, np. samolotem...

Janka
@Jolanta

Tak, mam dowód w postaci biletu z napisem anulowane. A i tak nie chcą zwrócić pieniędzy, bo taki mają regulamin. Reklamacja bez żadnego odzewu. Napisana następnego dnia.

@Klientka

Dzień dobry Sytuacja, którą Pani opisała nie jest możliwa, gdyż jeśli przejazd jest zarezerwowany i opłacony nie ma możliwości, żebyśmy go anulowali lub odwołali. Anulowanie wyjazdu może mieć miejsce, tylko przez klienta. W regulaminie ma Pani szczegółowo opisane w jakich sytuacjach przysługuje klientowi zwrot za anulowanie biletu. Regulamin na pewno Pani zaakceptowała przed dokonaniem opłaty. Pozdrawiamy Zespół GTV BUS

Al

Zawsze korzystamy z usług G T V tak i tym razem podróżuje do Niemiec z miłym kierowca Jarkiem nowym wygodnym busem 452 droga mija spokojnie polecam usługi GTV

Anna G

Jest coraz gorzej. Brawa za kreatywność ustalania trasy! Jadę z Polski od 15 tej .Teraz jest godzina 10:27 rano , co najśmieszniejsze, mieszkam niedaleko Venlo ( blisko granicy z Niemcami) a jestem już prawie w Eindhoven. Ile jeszcze będę jechać? Tego nie wie nikt.. Jest szansa, że zanim dojadę do siebie zwiedzę całą Holandię.

Firmie brak profesjonalnych kierowców, na których spada także obowiązek udzielania odpowiedzi na temat przebiegu trasy, ustalane przez dyspozytorow, jak to było w moim przypadku. .Na pytanie: " Dlaczego spod Lubeki wracam przez Rugie, Szczecin , Kąty Wrocławskie, by ponownie wrócić na Północ Dolnego Śląska? ", usłyszałam, że tak musi być i nie wiadomo jeszcze, ile będę jechała z Kątów Wrocławskich, 2 , czy 5 godzin. A także przekleństwa, odniesienie do mojego wieku , śmiechu podczas rozmowy z dyspozytorem. Groźby wysadzenia z busa na autostradę. Kierowca nieprawidłowo pokonywal zakręty, a na pytanie pasażera o spanie, odpowiedział, że to taka taktyka. Podczas ciągłych rozmów telefonicznych, przyznał się, że przed trasą spał dwie godziny. W konsekwencji zmieniono mi trasę i wyrazzono w Świebodzinie, skąd miałem blisko do miejsca zamieszkania.

Iwona
@Ewa

No ale jak masz takie doświadczenia to zgłaszałaś to gdzies do firmy, na jakąś infolinię?

Jolanta

Nie polecam! Jazda z tym przewoznikiem to jest dramat! Zbieraja malymi busami, a później przesiadki do autokaru! 23 godz jazdy! Nigdy więcej busem GTV!

A już miałem aplikować na kierowcę, jednak nie zrobię tego. Dziękuję za wszystkie opinie, dają do myślenia. A do pracodawcy przyszłego niedoszłego.., szanuj swoich pracowników, to oni Tobie przynoszą hajs.. Miłego Do nie zobaczenia

klient

Nie polecam tej firmy!! Jazda 15 godzin na trasie którą można przejechać w 8 h .O chamskich kierowcach już nie wspomnę.[ nie wszyscy] A poza tym , jak się wozi pasażerów, i jak to szumnie mówią, mają na względzie ich komfort ,to nie wiesza się tyle perfumów samochodowych, przecież nie każdy to toleruje i dobrze znosi !! A potem wielka łaska ,żeby stanąć do toalety !!! No koszmar!!!

Honorata
@klient

A co ci kierowcy takiego robią ze niby tacy niemili?

Rudy 102
@klient

Jak byście się myśli to bym nie dawał tyle zapachu,

@Rudy 102

Haha, poważnie? Nie no serio pasażerowie taki dyskomfort mogą wam wprowadzać? :/ Na coś jeszcze bezpośrednio narzekają?

Co, nie powiesz? Z czego się śmiejesz

@Rudy 102

I juz wyszlo, ze jestes chamem. To ty jezdzisz 3 doby bez prysznica i swoj smród zabijasz powieszonym śmierdzielem. Jak widac opinie o chamach kierowcach sa prawdziwe.

@Nika.

Ale to tyle jest w firmie pracy że nie ma czasu na ogarnięcie się, umycie i tak dalej? bo nie rozumiem

Lucky

Nie polecam tej firmy masakra kierowcy przemęczeni zasypiają za kierownicą masakra nigdy więcej nie korzystam z tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o GTVBUS - Ozimek

• Jak się pracuje w GTVBUS?

Zobacz opinie na temat firmy GTVBUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTVBUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTVBUS