Opinie o Sales Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sales Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sales Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales Group Sp. z o.o. w Gdynia

Basia Nowy wpis

I co tak ostatecznie z tym słowem skargi z zeszłego roku? Temat jak widać, że ucichł i zastanawiam się jak sytuacja przy tym może wyglądać. Czy coś uległo poprawie? Handlowiec był potrzebny jakiś czas temu, takie ogłoszenie widniało na stolice. Zda ktoś relacje z rozmowy? Na co Pracodawca zwraca na niej szczególną uwagę? I jakie są zarobki w tym roku?

Były pracownik Nowy wpis
@Basia

Najniższa krajowa + target, który jest to do zrobienia. Nie warto;)

Czyli jak się nie zrobiło tych 25-30 umów to zostawała najniższa krajowa? Podczas rozmowy o pracę lub w późniejszym czasie nie ma możliwości negocjowania wysokości podstawy?

Leon

Nieudacznicy zawsze będą narzekali. Nie mają chęci do pracy tylko do krytyki. Mnie się również dobrze tu pracuje.

Maniek
@Leon

Zgadzam się w 100% niektóre komentarze które czytam nie przypominają ani trochę polityki firmy Sales wiec nie ma nawet co się nimi sugerować

Doradca
@Leon

Nieudacznicy akurat siedzą cicho bez słowa skargi, żeby nie podpadać szefostwu i rzucają takie komentarze w celu ich aplauzu. Firma nie ma nawet bazy danych, ale faktycznie jestem nieudacznikiem zwracając na to uwagę

SG

Byłam na rozmowie w Sales Group, którą oceniam bardzo pozytywnie. Dyrektor wydawał się osobą z którą można osiągnąć wiele. Niestety niesmak do firmy pozostał nie dlatego, że się nie dostałam. Tylko dlatego, że firmę nie było stać nawet na głupiego maila, że dziękują za rozmowę ale nie...:(

Hallo
@SG

Sales to poważna firma trzymająca poziom i praca w niej jest dla osób z umiejętnościami. Widocznie Twoje były zbyt male i nie otrzymałaś tej pracy ale to nie znaczy, że firma jest zła i tak ją opiniujesz. Gdyby każdy z nas miał w sobie więcej krytycyzmu.

Tomasz
@Hallo

Dziwne bo zatrudniaja 21 latkow którzy mają tylko doświadczenie w telemarketingu.

Kola
@Tomasz

Witam Tomasz . Doświadczenie w telemarketingu jest mile widziane natomiast nie jest to wytyczna do zatrudnienia. Sama zostałam zatrudniona nie majac go wcale trzeba mieć chęci do pracy i ambicje za marudzenie i nieróbstwo żadna frima nie płaci pzdr

Doradca Nowy wpis
@Hallo

Jaka jest ta firma? Poważna? Mają bazę danych? W czasie pisania tego komentarza nie było żadnych leedów nawet. Wszystko nielegalnie. Poważna firma hahahaha. Organizacja tej firmy to jakiś koszmar. W poważnej firmie nie czeka się na kody kilka tygodni, a od których zależy Twoja wypłata, a szkolenia nie są o tym jak wcisnąć brokerkę

Doradca

Firma to żart. Zacznijmy od organizacji : Na kody, dzięki którym można pracować czekałem ponad 2 tygodnie tracąc większość uzyskanych przez ten czas kontaktów. Oczywiście firma z pretensjami, że jak to nie można sprzedawać przez tyle czasu. No cóż... Dostęp do wiedzy żałosny. Szkolenia reprezentują jeszcze gorszy poziom. Więcej uwagi skupia się na tym jak oszukać klienta robiąc konsolidację mydląc mu oczy lub wcisnąć tzw brokerkę niż na oprocentowaniach kredytów. Moją szefową była p. Justyna, jest to osoba o kompetencji bułki pszennej, o zerowej wiedzy na temat pracy, beznadziejnym podejściu do pracownika, a za to lubiąca podlizać się szefostwu pragnąc najwyraźniej ukryć fakt, że nie nadaje się na lidera. Raz chciała się popisać jaka jest dobra żartując z nas, więc wykręciła numer i... Została wyśmiana przez klienta. Brak bazy danych!!! Firma nielegalnie wykorzystuje bazy, na które nie miała pozwoleń. Oferta firmy to też żart (przynajmniej w moim okresie pracy). Z całego serca odradzam, chyba, że ktoś chce się pośmiać

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sales Group Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Sales Group Sp. z o.o.?

Były

To zależy o jakie stanowisko pytasz.

Czarek

Dziesięć lat działania to sporo doświadczenie. Poza tym firma dba o dobra atmosferę choć czas pandemii nie pomaga w tym tylko utrudnia wielokrotnie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sales Group Sp. z o.o.?

Uprzejmy :)

W czasach pandemii nie :) Ale w poprzednim okresie jak najbardziej.

Henry

Miałem nadzieję na więcej informacji o pracy, atmosferze a tu taki spokój. Warto aplikować, firma prowadzi rekrutacje?

Wiecie czy Sales Group Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Greg

Tak. Dlaczego pytasz?

Irek

@Krzysztof Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Mam zupełnie inne zdanie i zastanawiam się dlaczego tak myślisz.

Krzysztof

Nie polecam firmy !

Edyta

http://www.salesgroup-pl.com/%20doradca-klienta,15.html Powyżej znajdziecie odnośnik do najnowszych ofert pracy w firmie Sales Group. Obecnie poszukiwane są osoby na różne stanowiska. Czy warto starać się o zatrudnienie w tym miejscu? Już od dawna nikt się w wątku nie wypowiadał, dlatego zapraszam Was do przedstawienia warunków. Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w tej firmie z punktu widzenia nowo zatrudnionej osoby?

Kika

Witam ja bardziej z zapytaniem o oddział w Katowicach Jaką umowę proponują? Jaka jest podstawa? Czy jest próg ? jeśli tak to jaki i czy trudno go wyrobić? Pytanie głównie do obecnych pracowników

Beata
@Kika

Witam. Nasza firma w każdym oddziale proponuje umowę o prace plus umowę zlecenie od samego początku. Podstawa uzależniona jest od doświadczenia w branży jeśli osoba nie posiada żadnego tj 2100 brutto plus prowizja. Jeśli chodzi o progi to są one realne do zrobienia pracuje tutaj dwa lata i sobie radze :) Moja pensja nigdy nie była niższa niż 7000 zł dodam jeszcze że plany są cały czas takie same firma nie podwyższa z miesiąca na miesiąc.

xD
@Beata

to wrzuć screeny, ja zarabiam 15.000 jako wędliniarz

Edyta

Cześć! Chciałabym się dowiedzieć na jakie obecnie stanowiska szukają kandydatów w firmie Sales Group ? Podzielcie się swoimi odczuciami związanymi z pracą w tej firmie, w jakich przedziałach oscyluje wynagrodzenie, można liczyć na jakieś benefity? Czy jest to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę?@wiosna, czy może będziesz aplikowała do tej firmy? Jeśli tak podziel się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam.

Ula

Zastanawiam się dlaczego ostatnio tak rzadko zaglądacie na forum?

Edyta

@Igor, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Sales Group czy po prostu z ciekawości? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Jakie benefity byłyby dla Ciebie atrakcyjne? @wiosna, a Ty chciałbyś pracować w Sales Group? Widziałam, że pytałeś o opinię. @Maniek, rozumiem, że pracujesz w Sales Group. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy i warunkach, jakie oferuje?

wiosna
@Edyta

Szukam pracy w obsłudze klienta,bo to mój żywioł ,dlatego zasięgam języka .A Ty masz cos do powiedzenia w tej sprawie ?

Igor

Podpowiedzcie czy są w firmie jakieś benefity?

bordowy

Ja co prawda zaczynam dopiero swoją przygode w sales group, leci mi 3 miesiąc. Nie wszędzie jest tak kolorowo, że dają umowę o pracę, więc ja akurat bardzo to tu doceniam. Najważniejsze że pracuję w zawodzie, nie zauwazyłem żeby mordrowali pracą. Trafilem do super ekipy, więc na te chwile moje odczucia jak najbardziej na plus. Zobaczmy co będzie póxniej. Jak cos się zmieni, dam znać :)

wiosna
@bordowy

Pracujesz nadal w Sales Group ? Jaka opinia po dłuzszym czasie ?

Awatar

Nie otrzymałem wynagrodzenia na czas.

@Awatar

To dziwne, nigdy nie miałam takiej sytuacji i nikt w firmie! Nie mogę znieść jak ludzie zamiast zająć się pracą szukają usprawiedliwienia na różnych forach i wylewają swoje żale psując innym ich pracę...

patrycja
@Awatar

To bardzo dziwne bo Ja pracuje w tej firmie 5lat i ani razu Moja pensja i prowizja nie były wypłacone z opóźnieniem wręcz przeciwnie jeśli 10ty wypada w weekend to pensja jest nawet przed terminem

hhhaaa

HR sobie tutaj pozytywne opinie wpisuje - żenujące ...

Zostaw merytoryczną opinię o Sales Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Sales Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sales Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sales Group Sp. z o.o.