Sales Group

Gdynia

Opinie o Sales Group

Hallo
użytkownik zarejestrowany

Firma posiada wiele wyróżnień jak Inwestor w Kapitał Ludzki,Dynamiczna Firma,Rzetelna Firma, Gepard Biznesu to o czymś świadczy!!

Awatar

Nie otrzymałem wynagrodzenia na czas.

Awatar

Nie otrzymałem wynagrodzenia na czas.

Hulaka
użytkownik zarejestrowany

Sales Group to spoko firma. I zgadzam się z wypowiedzią, że jak ktoś chce pracować to będzie. Praca w firmie jest dla ambitnych osób i pewnie dlatego nie wszyscy nadają się do pracy. Trochę zastanawiam się czy brak ludzi do pracy nie odbije się na firmie?

maag

Jak ktoś chce pracować to pracuje - tyle mam dopowiedzenia. Narzekają tylko nieudolni ludzie. Idźcie do biedronki na kasę to może podstawę dostaniecie taka samą... W Sales Group nie żyje się z podstawy.

Hanka
użytkownik zarejestrowany

Jako pracodawca to Sales Group ma dobrą opinię. Aplikowałam do firmy i czekam na rozmowę, mam nadzieję, że podpowiecie mi coś co powinienem wiedzieć?

Marcin

Zaproponowano mi współpracę z SG na zasadzie partnerstwa. Prowadzę już działalność w pośrednictwie finansowym. Ktoś coś może powiedzieć jak ta współpraca wygląda. Złe, dobre doświadczenia chętnie poznam.

użytkownik zarejestrowany

W sieci pojawiła się oferta dla kandydatów na Doradcę Klienta - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami zarówno na temat tego konkretnego stanowiska, jak i całej firmy Sales Group? Jak wygląda proces rekrutacyjny na tę posadę?

Jerzyk
użytkownik zarejestrowany

Sales Group ma rację że wprowadza normy ponieważ bez tego nigdy nie zmotywują ludzi. Cierpią na tym ludzie pracujący uczciwie. A tak w ogóle to jak ktoś nie umie rozmawiać i sprzedawać produktów to powinien zmienić pracę.

Luiza
użytkownik zarejestrowany

@ Były pracownik Chciałabym dodać do wpisu, że w zupełności zgadzam się z Twoją oceną. Pozycje w pracy musi każdy sam sobie wypracować.

Adrian G.

Bardzo dobrze wspominam te kilka miesięcy w SG. Zespół w Katowicach jest najlepszy, ludzie wraz z kierownikiem są na wagę złota, a zasady współpracy są jasne. Nie pracuję już w SG, ale mogę tę firmę z całą stanowczością polecić :)

Pracowałam w SG ponad rok na stanowisku Specjalista. Wystawiam firmie ocenę ogólna dobra. Zanim wybrałam sie na rozmowę przeczytałam oponie, które jak widzę od czasu mojej rozmowy rekrutacyjnej nie uległy znacząco zmianie. Jest to moja pierwsza opinia tego typu. Jak wiadomo opinie negatywne piszą osoby niezadowolone i jest ich stosunkowo więcej niż pozytywnych. Warto pamiętać, ze zanim wybierzesz sie na taka rozmowę musisz sie zastanowić ile chcesz od siebie dać. Praca wymagająca, dla osób ambitnych nie leniwych. Jeśli ktoś angażuje sie w sprzedaż i chce osiągnąć sukces - da sie. Możliwość zatrudnienia na umowę o prace w zależności jak dogadasz sie na rekrutacji. Możliwość awansu jest jeśli zatrudniasz sie bez doświadczenia masz stanowisko Doradcy następnie możesz uzyskać stanowisko Specjalisty i Eksperta. Awans możliwy po wykonywanym planie co miesięcznym. Możliwość korzystania z samochodu służbowego. Pełna samodzielność działania. Kasa zawsze na czas. Dodam, iż zatrudniając sie nie posiadałam doświadczenia w sprzedaży kredytów oraz w sprzedaży telefonicznej. Atmosfera jest taka między innymi jaka Ty wprowadzasz swoim nastawieniem do pracy. Praca dla osób, które lubią tempo zmian. Zaskakują mnie komentarze o oszukiwaniu klientów. Pozyskanie klienta, sprzedaż jest praca trudna jednakże aby odnieść sukces wystarczy wykazać sie ambitnym podejściem, szybkością działania, znajomością produktów nie kłamstwem. Chociaż znam wiele osób które wlasnie na tym zarabiały kasę. Jeśli chodzi o prowizje - jasno określony system motywacyjny. Stawki do zaakceptowania. Życzę powodzenia przyszłym pracownikom.

użytkownik zarejestrowany

Dora, a czy te wszystkie elementy znajdują się na umowie?

Dora

Czy ktoś wie jak funkcjonuje nowy program sprzedażowy Sales połączony z FinUp? Mianowicie chodzi o zasady współpracy dla osób które prowadzą działalność gospodarczą i podpisują umowę lojalnościową z Sales. Dają pełno benefitów auta, dopłaty do pracowników itp.czy jest w tym coś ukrytego? Pytam bo mi wpierają że nie ma żadnych planów sprzedażowych , a nie wierze, że tak za darmo dają wszystko. Proszę o jakieś info !!!

użytkownik zarejestrowany

Czy pracownicy mogą liczyć na kursy doszkalające?

Zrzęda
użytkownik zarejestrowany

Świetna firma i warto tu pracować, choćby dla kasy.

Dora

Czy ktoś wie jak funkcjonuje nowy program sprzedażowy Sales połączony z FinUp? Mianowicie chodzi o zasady współpracy dla osób które prowadzą działalność gospodarczą i podpisują umowę lojalnościową z Sales. Dają pełno benefitow auta, dopłaty do pracowników itp.czy jest w tym coś ukrytego? Pytam bo mi wpieraja że nie ma żadnych planów sprzedażowych , a nie wierze, że tak za darmo dają wszystko. Proszę o jakieś info !!!

SG

Byłam na rozmowie w Sales Group, którą oceniam bardzo pozytywnie. Dyrektor wydawał się osobą z którą można osiągnąć wiele. Niestety niesmak do firmy pozostał nie dlatego, że się nie dostałam. Tylko dlatego, że firmę nie było stać nawet na głupiego maila, że dziękują za rozmowę ale nie...:(

Hallo
@SG 20.12.2016, 13:50

Sales to poważna firma trzymająca poziom i praca w niej jest dla osób z umiejętnościami. Widocznie Twoje były zbyt male i nie otrzymałaś tej pracy ale to nie znaczy, że firma jest zła i tak ją opiniujesz. Gdyby każdy z nas miał w sobie więcej krytycyzmu.

Staś

Czytam opinie, czytam, czytam. Pracować trzeba wszędzie! Ja lubię rozmawiać i jeszcze mi za to płacą.

Juk

Nie poleca a wręcz odradzam

Sebastian

Nie rozumiem tych mało pozytywnych opinii. Pracuję w firmie od dłuższego czasu i jeżeli chodzi o atmosferę to jest naprawdę świetna, mnóstwo pozytywnych ludzi. Zarówno koordynatorzy i jak i kierownik sali na której pracuje to świetni ludzie z którymi można po prostu porozmawiać. Niskie zarobki albo tania siła robocza? To praca w sprzedaży. Twoje zarobki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie - więc jeżeli liczysz na pracę w której przesiedzisz 7h i zarobisz kokosy to przykro mi. Jeśli jednak zależy Ci, a brakuje Ci umiejętności to nie ma się o co martwić. Twoje zarobki mogą być o wiele wyższe niż większości ludzi po studiach, a starań żeby tak się stało dołoży Twój koordynator czy zespół - wystarczy okazać zaangażowanie. Podsumowując - pracę mogę polecić każdemu. Jest lekka, a jeżeli nie czujesz się dobrze w kontaktach czy rozmowach z innymi ludźmi to gdzie łatwiej będzie Ci się tego nauczyć, jeżeli nie przez telefon wśród dziesiątek innych ludzi którzy robią to samo i mogą Ci pomóc. Naprawdę dobra kasa i możliwość awansu (tutaj to oczywiste że trzeba wykazać się pewnymi umiejętnościami) czynią z tej pracy najlepsze rozwiązanie - nie tylko dla studentów

Sales to pracodawca, ktory z cala pewnoscia Cie oszuka, predzej czy pozniej, to tylko kwesta czasu.

Młoda

Telemarketer Białystok czy ktośpracował, jakieś pozywywne opinie

gary

Telemarketer Lublin ? Jakieś opinie ?

Kraków2015

Witam, Powiem Wam tak - pracowałem w tej firmie prawie rok - owszem - podstawa śmieszna ale nie oszukujmy się - jak się pracuje to się zarobi i to całkiem nie źle - mamy czasy jakie mamy i nikt już nie płaci wysokich podstaw za piękne oczy - to nie ten ustrój, PRL już za nami. Tempo było duże, pracy raz więcej raz mniej (ogólnie nie przepracowywałem się:) ale jak masz głowę na karku nie musisz się wcale narobić żeby zarobić - wspominam miło - przede wszystkim super atmosfera i fajni ludzie w pracy a na kase też tam nigdy nie narzekałem. Jak ktoś nie umie pracować na wysokich obrotach to niestety i do kiosku ruchu się nie nada…

saszsa

WITAMMMMM PRACODAWCA ŻERUJE NA LUDZIACH NIEPEŁNOSPRAWNYCH OSTRO WYKORZYSTUJE LUDZI NIE POLECAM/ TEMPO SZYBKIE, STRES,WYMAGANIA JAK NA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ BARDZO WYSOKIE OGROMNNY STRES/ SZUKAJCIE NORMALNEJ PRACY NIE WARTO W TYM SYFIE PRACOWAĆ NIE POLECAM KASA MAŁA A ROBOTY DUZO NIE WARTO SYFFFFFFFFFFFFFF//////LUDZIE TAKICH TELEMARKETERÓW RUGAJĄ NIE CHCĄ NAWET Z NIMI ROZMAWIAĆ SYFFFFFFFFFFFFFFFF NIE IDZCIE NAWET NA ROZMOWĘ NIE POLECAMY

tadeusz

WITAMMMM UCIEKAJCIE I NIE IDZCIE DO TEGO SYFU NAMAWIAJA LUDZI NACIAGAJA NA KREDYTY PRACOWNIK JEST WYKORZYSTYWANY JAK MASZYNA NIE liczy sie tylko wynik dla szefa praca bez sensowna współczuje ludziom którzy tam pracuja nie idzcie nawet na rozmowe nie warto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i syf a nie praca nie polecammmmmmmmmmmmmmmm ciągle szuka ludzi bo ma duze wymagania ludzie nie chce i nie kupuja ich produktów współczuje takiej firmie syffffffffffffffffff

zofia

nie polecam pracy w tym syfie lipa i jeszcze raz lipa praca jak u robota i liczy sie wynik lipa szukajcie normalnej pracy nie poleca syf nie praca pracodawca beznadziejny

nie to

Sales group i sales outsourcing group to inna firma. Sales outsourcing group robi w bambuko.

hubu

Apel do oszukanych ludzi. Pójdźcie sobie do skarbówki i do ZUS. Wyjdzie na to, że pracujecie albo robiliście na lewo. Polecam odwiedzić skarbówke, bo zmieniac firmy mogą, ale urzad skarbowy zawsze dokopie się za 1grosz. Wtedy będą mieli goraco Panowie Orłowscy. Zapewne widzicie co Orłowscy co piszemy, więc miejcie jasność, że nie jestesmy klientami, którzy odpuszczą. Chcemy Wasze pieniądze, a skarbówka Nam z tym pomoże!

haha

Widzę, że wszystkie prawdziwe inforacje zostały skasowane, pozostały tylko propagandowe pracowników. Zapraszam gorąco do pracy w tej firmie ! Nikt inny jak oni Was nie wydoją z pieniążków. Naprawdę gorąco ich polegam... biegajcie sobie za 500zł

mmm

Jest ok można zrobić 20000 netto za 1 miesiąc pracy polecam

pawel

czy dostaejmy gotową baze klientów do wydzwonienia???

pawel

znajomy proponuje mi przejście do nich i obiecuje duże prowizje jeśli to nie jakaś tajemnica możecie mi powiedzieć mniej więcej czy to co mówi jest realne jak wychodzi mniej więcej prowizja od 100tys???bo obiecuje mi kokosy...nie wiem czy to wogule realne

bordowy

Ja co prawda zaczynam dopiero swoją przygode w sales group, leci mi 3 miesiąc. Nie wszędzie jest tak kolorowo, że dają umowę o pracę, więc ja akurat bardzo to tu doceniam. Najważniejsze że pracuję w zawodzie, nie zauwazyłem żeby mordrowali pracą. Trafilem do super ekipy, więc na te chwile moje odczucia jak najbardziej na plus. Zobaczmy co będzie póxniej. Jak cos się zmieni, dam znać :)

Justyna87

a ja miło wspominam tę pracę. To prawda bylo dużo roboty, ale sporo się przez to nauczyłam i przydaje mi się w obecnej pracy. Będę pozytywnie wspominać 2 lata w sales group i swój zespól :)

Marek

Pracowałem w tym syfie ,i przestrzegam potencjalnych chętnych. Poszukajcie sobie normalnej pracy.Szczerze radzę.

SzkodaGadać

W końcu Historia, jestem szczęśliwy, że w takim dziurkach się robi pieniądze, W końcu Historia!!!, W końcu Historia!!!, W końcu Historia!!! Uwaga firma się rozwija na całego, teraz Kielce. Ocena moja niedostateczna+, szkoda bo nie lubie takich ocen dawać,+ za umowe o prace.

pixit

Po niektórych wpisach widać, że firmowy PR działa:-). Z mieszanymi uczuciami poszłam na rozmowę. Firma mieści się w "wypasionym" wieżowcu na Powązkowskiej, ale po zobaczeniu tych kilku pokoi, w których gnieździ się personel (taki trochę urzędniczo-zahukany) odniosłam wrażenie, że to wszystko to atrapa. Że firma może rozlecieć się jak domek z kart. Ale może to tylko wrażenie, bo w końcu wiele firm tak ma i jakoś są na rynku. Ludzie wyglądali tam tak, jakby cała energia z nich uszła. Jednak nie.

ekspracownik

witam, pracowałem dłuższy czas Sales Group a jaki oddział zostawię to dla siebie:) powiem tak praca typowa jak call center gadasz gadasz i gadasz i jeszcze raz gadasz. Jeśli nie masz wyników od razu na początku masz wypad bo zatrudniają okresowo na umowę zlecenie. Prawda jest bolesna że większość co sprzedaż idzie dla wyższych stanowisk więc jesteś tanią siłą roboczą a zarobki wynoszą między innymi ciut wyżej niż minimalna płaca doliczam tu premię. Mam nadzieje że mój były szef wie kto zdradził tam jak się pracuje;) Szczerze to polecam jedynie na krotki okres bo to nie praca przyszłościowa

marko

warunki dużo lepsze niż własne biura a i możliwości większe :) Dbają o personel. Polecam

marko

Nie ma co narzekać !!! Firma tnie koszty. Takie czasy :( Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę w SG pracują w placówkach Deutsche Banku.

Jak kończysz pracę to nie składaj nic w ostatnim miesiącu bo i tak nie wypłacą Ci za to kasy. (usunięte przez administratora)

Mar

Czy ktoś pracuje tam jako Specjalista ds. Preweryfikacji ? Co to za praca ? Szukam biurowej, nie sprzedawcy. Zastanawiam się czy aplikować. Proszę o info.

krystyna....

Czy jest może na formu jakaś osoba, która pracuje w SG, jako mobilny doradca ds. kredytów gotówkowych w DB???? mam kilka pytań odnośnie tej materii

agnes
@krystyna.... 06.05.2014, 12:20

ja pracuje, co tam :)

Ludwik

Wiem,że osoba,która złożyła wypowiedzenie,dostała "prikaz",by zrzekła się wszystkich prowizji,za sprzedane kredyty.....

odchodze. (usunięte przez administratora), dzień przed otrzymaniem premii dowiedziałem się, że jej nie dostane, a jak bede sie rzucal wypowiedza mi umowe

xyz

opinia kilku osób jeszcze o niczym nie przesądza. moim zdaniem wiele zależy od tego w jakim miejscu pracujesz, chodzi mi o zespół, u mnie jest ok, nie mam co narzekać. zarobki faktycznie mogłyby być wyższe, ale w dzisiejszych czasach tak trudno o pracę, że nie wybrzydzam – biorę co jest.

byłyaaa

CO to znaczy SG to już historia?? Zwinęły się chłopaczki?? moje doświadczenie z SG do miłych nie nalezy..(usunięte przez administratora)

Dobre

Buhahaha... na waciki.Pozdrawiam niekompetentnych pseudo Dyrektorów

Zostaw opinię o Sales Group - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Group