Opinie o sales group, Katowice w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie sales group, Katowice. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie sales group, Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sales group, Katowice w Katowice

Franciszek Nowy wpis

@Odp. A czy na początku była umowa na okres próbny?

XXX Nowy wpis
@Franciszek

Zapomnij, tylko i wyłącznie umowa zlecenie

Kika

witam mam rozmowę w tej firmie pisz z zapytaniem jaka umowę dają czy jest podstawa i ile jej jest? Słyszałam o jakimś progu do wyrobienia czy jest on duży i trudny do wyrobienia?

Agniecha
@Kika

Umowa o prace plus umowa zlecenie.Praca 8.00-16.00 pn-pt. Plan sprzedażowy stały ( nie wzrasta nie maleje) realny do wykonania. Praca dla ambitnych ludzi którym zależy na rozwoju. Praca w 8 osobowym zespole.Atmosfera bym powiedziała luźna fajna ekipa która wzajemnie sobie pomaga nie ma wyścigu szczurów. Czytam komentarz powyżej to śmiać mi sie chce " wulgaryzmy" " mobing " ktoś chyba pomylił pojęcia.Jest czasem nerwowo jak w każdej w branży w której ma sie do zrobienia plan sprzedażowy gdzie dążysz do jak najwyższych progów by zoabczyć na koncie 15.000zł wypłaty i tyle...... Jeśli ktoś jest zbyt wrażliwy i nie radzi sobie ze stresem to niestety praca nie dla niego. Pozdrawiam

kicia89
@Agniecha

Zgadzam się w stu procentach. Pracuję tu już ponad rok i czuję się świetnie. Plan sprzedażowy realny do wykonania, nie ma górnej granicy zarobku, kierownik zawsze oferuje pomocną dłoń na każdym etapie, dzięki czemu nie trzeba mieć doświadczenia w branży, żeby móc dobrze zarobić, co też jest bardzo dużym plusem. Panuje luźna atmosfera, przyjacielskie stosunki. Z czystym sumieniem polecam pracę w katowickim zespole.

Odp
@Agniecha

15 000 na koncie? Tyle zobaczy szefostwo dzięki swoim pracownikom, a nie pracownik! Ekipa w ogóle sobie nie pomaga, jest wielka rywalizacja, każdy walczy ze sobą

Dominika Nowy wpis
@Odp

A Ty na jakim stanowisku w sales group pracujesz? Jeśli możesz to daj znać, ile zarabiasz. Jaką masz umowę?

Odp. Nowy wpis
@Dominika

obsługa klienta, sprzedawanie telefonicznie kredytów. Najniższa krajowa i tylko umowa zlecenie. Zapominij o rozwoju i innej umowie!

Gustaw

Myślę, że łapiemy się pracy nie przemyślawszy czy to nasza bajka. Na firmę nie można powiedzieć nic złego, szanują pracownika, polecam

XXX
@Gustaw

To Ty chyba pomyliłeś strony i firmę XD Wszyscy pracownicy tam narzekali. Dosłownie WSZYSCY. Jak my pracownicy zostawalismy sami, to każdy narzekał na robotę jaka to ona jest, m.in na to, że szefostwo się nie wywiązuje z zadań. Przykładowo klient dostał kredyt, pracownik powinien czekac miesiąc na premie, ale w tej firmie nie czeka miesiąc tylko dłużej :') A jak pracownik będzie się podlizywal się i gadał, że jest biedny to dostanie już po kilku dniach! Nie ma sprawiedliwości nawet! A rozmowy kwalifikacyjne słuchane przez nas - pracowników w innej sali były kabaretem haha same kłamstwa!

Pracowałam przez ok. pół roku w oddziale w Katowicach. - wyciskanie kredytów - Pieniądze niewysokie, ale zazwyczaj były na czas (czasem lekkie opóźnienia do 3 dni). - Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała profesjonalnie. Po około 5 dniach odtrzymalam telefon z zaproszeniem na szkolenie - Bardzo zła współpraca z analitykiem. Pytam o informację dotyczące klienta, a dostaje odpowiedź "nie mam czasu, zadzwoń i się zapytaj" To w końcu on jest odpowiedzialny za końcówkę sprzedaży, nie ja. - Współpracownicy w dużej mierze doprowadzili do tego, że się zwolniłam. Zostałam wykluczona z grupy. Byłam obgadywana na każdym kroku. Byłam atakowana różnymi zaczepkami, krzykiem jednej z dziewczyn itd. - niesprawiedliwość - tam bardzo króluje ta cecha :)) przykład : Osoby, które miały daleko do domu mogły wyjść 15 min wcześniej pod warunkiem, że przyjdą 15 min przed wszystkimi i zaczną dzwonić. W praktyce wyglądalo tak, że te osoby przychodziły 15 min przed i przez 15 min rozmawiały i robiły sobie herbatke/kawkę, bo nie miały numerów do dzwonienia ( numery są dopiero wtedy kiedy przyjdzie szef i inni współpracownicy na 10) ! Osoby które wg nich, szefów nie miały daleko, wychodziły zawsze z planowaną godziną. Każdy powinien być równo traktowany i wchodzić i wychodzić z firmy o tej samej godzinie co inni. - oczernianie mojej osoby przed wszystkimi pracownikami - w miarę elastyczny czas pracy, mogłam przyjść później czy wcześniej wyjść Dużo jeszcze by tu wymieniać, ale moje zwolnienie w dużej mierze wynikało ze słabej współpracy z analitykiem i okropny kontakt z innymi pracownikami. Pół roku tak bardzo wpłynęło na moją psychikę przez te dwa czynniki, że czasem jak pomyślę o tych sytuacjach z pracownikami, to aż płaczę. Nie raz dzień przed pracą płakałam i się bałam przed jutrzejszą pracą. Nie polecam, dobre jest jedynie chwilowe zatrudnienie jak ktoś szybko pieniędzy potrzebuje, ale na dłużej z dala od tej firmy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie sales group, Katowice? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Mobbing na całego. Kierowniczka krzyczy na pracowników używanie wulgaryzmów na porządku dziennym. Mimo przyzwoitych zarobków atmosfera nie do zniesienia. Nie polecam.

Mati
@anonymous

Wysłałem tam swoje cv jednak zastanawiam się teraz czy warto. Czy kierownik wspiera zespół czy ogólnie siedzi i czeka aż się zrobi, a jak nie ma wyniku to obarcza innych tym? Bo już pracowałem w różnych zespołach i byli managerowie na wysokim poziomie i tacy pozerzy co udawali, że coś potrafią. Pozytywne opinie to chyba dodała ta sama osoba bo w tym samym dniu i godzinowo podobnie.

Dawid
@Mati

Na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie Sales Group w Katowicach? Mógłbyś napisać, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Czy ze względu na to, iż lokalizacja, w której znajduje się firma, jest dla Ciebie odpowiednia, czy może zupełnie z innych powodów chciałbyś tam się dostać? Proszę o przedstawienie, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Zostaw merytoryczną opinię o sales group, Katowice - Katowice

sales group, Katowice