Opinie o Sales Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sales Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sales Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales Group Sp. z o.o. w Gdynia

IceTea

Witam, czy pracując w tej firmie na stanowisku doradca klienta jest to Call Center ?

Mati
@IceTea

Tak, nawet jest limit ile tel trzeba wykonać. Nie polecam tej pracy.

mmm

Jest ok można zrobić 20000 netto za 1 miesiąc pracy polecam

Ha
@mmm

Ha 1 osoba na wszystkie oddziały w Polsce może zarabia. Chyba dyrektorzy pisza te opinie pozytywne.

Natalia

Czy ktoś coś może o odziale w Bydgoszczy napisac? Jakie warunki, atmosfera?

Hallo

Firma posiada wiele wyróżnień jak Inwestor w Kapitał Ludzki,Dynamiczna Firma,Rzetelna Firma, Gepard Biznesu to o czymś świadczy!!

Tomasz
@Hallo

Rzetelna? ????????????????

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sales Group Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Flexi

Pracuję już od jakiegoś czasu w tej firmie może nie w Gdyni a innym oddziale i ogólnie jestem zadowolona. Jest podstawa i premia uzależniona od wyniku. Sama premia może kilkakrotnie przekroczyć podstawę co śmiało zachęca do pracy. Ważne jest nastawienie do pracy, systematyczność i zaangażowanie. Jak ktoś przychodzi by narzekać albo by tylko posiedzieć by czas zleciał to na pewno ta praca nie ma sensu. Zdarzają się ludzie co zdobywają dopiero doświadczenie w tej branży i szczególnie mlode osoby mają wygórowane wymagania. A niestety czas pokazuje, że sami nie potrafią a nawet nie chcą nic wnieść do tej firmy. Potem takie rozgoryczone porażkami osobniki wypisują negatywne komentarze.

Awatar

Nie otrzymałem wynagrodzenia na czas.

Hulaka

Sales Group to spoko firma. I zgadzam się z wypowiedzią, że jak ktoś chce pracować to będzie. Praca w firmie jest dla ambitnych osób i pewnie dlatego nie wszyscy nadają się do pracy. Trochę zastanawiam się czy brak ludzi do pracy nie odbije się na firmie?

maag

Jak ktoś chce pracować to pracuje - tyle mam dopowiedzenia. Narzekają tylko nieudolni ludzie. Idźcie do biedronki na kasę to może podstawę dostaniecie taka samą... W Sales Group nie żyje się z podstawy.

Hanka

Jako pracodawca to Sales Group ma dobrą opinię. Aplikowałam do firmy i czekam na rozmowę, mam nadzieję, że podpowiecie mi coś co powinienem wiedzieć?

Zaproponowano mi współpracę z SG na zasadzie partnerstwa. Prowadzę już działalność w pośrednictwie finansowym. Ktoś coś może powiedzieć jak ta współpraca wygląda. Złe, dobre doświadczenia chętnie poznam.

Edyta

W sieci pojawiła się oferta dla kandydatów na Doradcę Klienta - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami zarówno na temat tego konkretnego stanowiska, jak i całej firmy Sales Group? Jak wygląda proces rekrutacyjny na tę posadę?

Jerzyk

Sales Group ma rację że wprowadza normy ponieważ bez tego nigdy nie zmotywują ludzi. Cierpią na tym ludzie pracujący uczciwie. A tak w ogóle to jak ktoś nie umie rozmawiać i sprzedawać produktów to powinien zmienić pracę.

Luiza

@ Były pracownik Chciałabym dodać do wpisu, że w zupełności zgadzam się z Twoją oceną. Pozycje w pracy musi każdy sam sobie wypracować.

Adrian G.

Bardzo dobrze wspominam te kilka miesięcy w SG. Zespół w Katowicach jest najlepszy, ludzie wraz z kierownikiem są na wagę złota, a zasady współpracy są jasne. Nie pracuję już w SG, ale mogę tę firmę z całą stanowczością polecić :)

Pracowałam w SG ponad rok na stanowisku Specjalista. Wystawiam firmie ocenę ogólna dobra. Zanim wybrałam sie na rozmowę przeczytałam oponie, które jak widzę od czasu mojej rozmowy rekrutacyjnej nie uległy znacząco zmianie. Jest to moja pierwsza opinia tego typu. Jak wiadomo opinie negatywne piszą osoby niezadowolone i jest ich stosunkowo więcej niż pozytywnych. Warto pamiętać, ze zanim wybierzesz sie na taka rozmowę musisz sie zastanowić ile chcesz od siebie dać. Praca wymagająca, dla osób ambitnych nie leniwych. Jeśli ktoś angażuje sie w sprzedaż i chce osiągnąć sukces - da sie. Możliwość zatrudnienia na umowę o prace w zależności jak dogadasz sie na rekrutacji. Możliwość awansu jest jeśli zatrudniasz sie bez doświadczenia masz stanowisko Doradcy następnie możesz uzyskać stanowisko Specjalisty i Eksperta. Awans możliwy po wykonywanym planie co miesięcznym. Możliwość korzystania z samochodu służbowego. Pełna samodzielność działania. Kasa zawsze na czas. Dodam, iż zatrudniając sie nie posiadałam doświadczenia w sprzedaży kredytów oraz w sprzedaży telefonicznej. Atmosfera jest taka między innymi jaka Ty wprowadzasz swoim nastawieniem do pracy. Praca dla osób, które lubią tempo zmian. Zaskakują mnie komentarze o oszukiwaniu klientów. Pozyskanie klienta, sprzedaż jest praca trudna jednakże aby odnieść sukces wystarczy wykazać sie ambitnym podejściem, szybkością działania, znajomością produktów nie kłamstwem. Chociaż znam wiele osób które wlasnie na tym zarabiały kasę. Jeśli chodzi o prowizje - jasno określony system motywacyjny. Stawki do zaakceptowania. Życzę powodzenia przyszłym pracownikom.

Edyta

Dora, a czy te wszystkie elementy znajdują się na umowie?

Dora

Czy ktoś wie jak funkcjonuje nowy program sprzedażowy Sales połączony z FinUp? Mianowicie chodzi o zasady współpracy dla osób które prowadzą działalność gospodarczą i podpisują umowę lojalnościową z Sales. Dają pełno benefitów auta, dopłaty do pracowników itp.czy jest w tym coś ukrytego? Pytam bo mi wpierają że nie ma żadnych planów sprzedażowych , a nie wierze, że tak za darmo dają wszystko. Proszę o jakieś info !!!

Edyta

Czy pracownicy mogą liczyć na kursy doszkalające?

Zrzęda

Świetna firma i warto tu pracować, choćby dla kasy.

Dora

Czy ktoś wie jak funkcjonuje nowy program sprzedażowy Sales połączony z FinUp? Mianowicie chodzi o zasady współpracy dla osób które prowadzą działalność gospodarczą i podpisują umowę lojalnościową z Sales. Dają pełno benefitow auta, dopłaty do pracowników itp.czy jest w tym coś ukrytego? Pytam bo mi wpieraja że nie ma żadnych planów sprzedażowych , a nie wierze, że tak za darmo dają wszystko. Proszę o jakieś info !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sales Group Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Sales Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sales Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sales Group Sp. z o.o.