Opinie o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronal Polska sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronal Polska sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Czy kwota 11300 to dobra stawka w firmie Ronal Polska sp.zoo?

Arek

Ktoś kto dostał taką stawkę zapewne nie jest szeregowym pracownikiem na lini. Pytanie zatem nie ma najmniejszego sensu, bo żaden z Nas nie wie na co aplikowaleś i z jakim zakresem obowiązków.

W tej firmie robi się na akord pracownicy z wieloletnim stażem i stawka 16 zł brutto na godzinę robią dużo nadgodzin i bardzo dużo dodatkowych kół Przy 180 godzinach grafikowych i 60 nadgodzinach ( cały miesiąc w pracy ) To te 11300 to bardzo mało dla tego pracownika Widać że firma nie szanuje pracowników i robią za (usunięte przez administratora)

Dr Why

Dlaczego chłopaki z obróbki mechanicznej przyszliście z własnej woli w sobotę do pracy? Naprawdę? Zrobiliście to z własnej woli? Zamiast spędzić ten dzień z rodzinami? Nie będzie dobrze jak będziecie odwalać takie numery. Nie bądźcie później zdziwieni jak będziecie pracować w soboty żeby zarobić troche lepiej. Czy wypowie się ktoś z obróbki co się tam u Was dzieje? Prawdziwi przodownicy pracy! Jak nie będziecie szanować siebie i swoich rodzin to nikt tego nie będzie robił. Pozdrawiam Was i życzę mimo wszystko odpoczynku w święta. Zacznijcie myśleć.

Midas

Pracuję w tym zakładzie 15 lat i Jedyne co mogę powiedzieć to że pracownik jest na ostatnim miejscu Nie ma poszanowania a o jakiejkolwiek podwyżkach można zapomnieć dostaliśmy 3 zł podwyżki i 2 zł odjęli nam z premii polityka za każde święta zabierają nam urlop gdzie w skali roku Trochę się tego nazbiera nie polecam!!!!

Lol
@Midas

Z tym urlopem to jest masakra rzeczywiście każde wolne dni świąteczne itp zabierają nam z urlopu zamiast zrobić dzien wolny lub bezpłatny gdzie w skali roku trochę tego się nazbiera nie chce narzekać ale zawsze moglo by być lepiej ale każdy boi się wychylać i o tym mówić wprost.

Może 10 lat temu ronal to było coś zarobki jak na Wałbrzych duze teraz to raczej wszystko się wyrównało i gdzie indziej można zarobić więcej np toyota co roku podwyżki itp ale tak to jest jak nie ma związków zawodowych pozadnych bo tak to nikt nie trzyma nad nimi kontroli i mogą robić co chcą socialu brak marne 90zl na obiady dzie obiad kosztuje 17zl nie mówiąc już o śniadaniach, na kluczyku ochłapy ceny w maszynach cały czas do góry a kluczyk cały czas taki sam , podwyżki nawet o tym nie ma mowy no chyba że ci dadzą 3zl ale zabiora 2zl z premi myślałem że jak prezes się zmieni i dyrektor z w06 to będzie lepiej młody zawalczy o ludzi i dobre zarobki bo to ludzie robią robotę ale niestety się pomyliłem bo nowy musi się wykazać i jeszcze bardziej śrubować pracę no nic trzeba w końcu zacząć szukać czegoś innego bo godne zarobki i świetność się już skończyły w tym zakładzie i ten mit trzeba obalić...

Firma Ronal Polska sp.zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Bolo

Myślałam że jak się zmieni prezes Ronala to zajda duze zmieny na plus teraz po tym czasie stwierdzam że jest gorzej niż za starego prezesa dyrektor na w06 też nie ma żadnego przebicia jak to nomu gdzie można się wykazać najlepiej ciąć koszty a na kim na pracownikach podwyżek jak nie było tak nie ma opony obiadowe to żenada a ceny podrożały Panie prezesie te bony do kina to niech pan sobie włoży .... dzien doceniania gorszego upokorzenia nie moglo byc dla nas. Nie Pozdrawiam prezesa i całego zarządu Ronal Polska

Zyrafa

Zacofany zakład dopóki nie wejdzie tutaj Solidarność nic się nie ruszy bo nikt za to się nie weźmie liczą się tylko zyski Tak to jest jak Polacy prowadzą zagraniczne firmy

Odlewnia

Traktowanie pracownika w tym zakładzie to żart brak podwyżek brak warunków socjalne Nikt nic nie wie Nic dziwnego że nowi przychodzą i za dwa dni ich nie ma cała strefa dostała podwyżki a Ronal oczywiście nic także nie polecam tego zakładu to nieco 15 lat temu tutaj dalej jest komunach brak związków zawodowych dlatego traktują nas jak (usunięte przez administratora) do zarabiania pieniędzy i zysków firmy.

Lakiernik

(usunięte przez administratora)na lakierni są bezkarni,panie dyrektorze jak można się tak dać omamić ,czyli na legalu można brać co się chce z lakierni i nie ponieść za to konsekwencji tak mamy to rozumować.

Niedoceniony
@Lakiernik

Ciebie za parę rękawiczek wartą 2 zł wywalą z roboty, a ich za grube tysiące nie, widocznie mają dobre chody u kierownictwa,że nie wyciągną jakichkolwiek konsekwencji.

Lak w06
@Lakiernik

Panie Dyrektorze, czy coraz niższa premia i brak dodatku za sprzątanie za styczeń jest w jakiś sposób związane z tą "przedsiębiorczością maskową"? Czy możemy sobie rekompensować słabsze wynagrodzenie pobierając maski (nawet w trochę większych ilościach)?

Lakiernik
@Lak w06

Dwie osoby na lakierni sobie same zrekompensowały słaby dodatek za sprzatanie.

Obcykany

Panie Prezesie,nigdy nie będzie Pan taki jak K.B . Dyrektor Piotr.S ,nigdy nie będzie miał takiego poważania jak Janusz . D .Firma kwitła za starych rządów ,teraz jak się patrzy to aż serce się kraje .Panowie nie nadajecie się ..zmieńcie branże .Niech wróci stary zarząd

@Obcykany

Fakt miałem okazję pracować, za starej kadry i za nowej, powiem tak za starych rządów nie było takiego (usunięte przez administratora) jak teraz, pomysły z (usunięte przez administratora)

@Athlon35

jest szansa, żebyś w skrócie omówił te różnice, żeby osoby niewtajemniczone wiedziały co i jak? Z tego co piszesz sugerujesz coś negatywnego ale fajnie byłoby móc mieć jasność w temacie

@Dorota

Po co pisać o tym co było i nie wróci. Ludzie którzy nie mogą dostosować się do nowych zasad panujących mają ogromny problem. Ciągle nie mogą uzmysłowić sobie, że to już było. A opowiadanie baśni jak to było 15 lat temu nikomu nie pomaga.

Luj
@Tomek

Ta słuchanie kiedyś to było. Najlepiej w świecie to stać w tym samym miejscu co 20 lat temu i niczego nie zmieniać

@Luj

A tutaj chyba nie było pytania o przeszłość, tak tylko chcę zauważyć. Sama bym chciała wiedzieć, jak jest teraz tam w pracy, a nie jak było. Jakie stawki i atmosfera, masz jakieś aktualne informacje czy po prostu już tam nie pracujesz?

Romek
@Luj

"Bo my stoimy tak gdzie wtedy, a oni tam gdzie stało (usunięte przez administratora) Narzekają ci, co chcą coś za nic. Tyle

Arek
@Monika

Stawki zależne są od działu i stanowiska, do tego są tajme. Możesz liczyć na dodatki funkcyjne, one oczywiście są jawne. Atmosfera, to zależy jaki kto ma dzień i jaki dział. Trzeba robić swoje i nie patrzeć na innych, już tym bardziej porównywać z innymi.

Renata
@Arek

czy przez "tajne" rozumiesz że jest odgórny wpisany w umowie zakaz rozmawiania między sobą o oferowanej stawce i pracownicy nie wiedzą ile kto ma ?

Sew
@Renata

Tak jest.

@Sew

Poważnie z tym piszecie? no i co to ma mieć na celu i jakie są konsekwencje złamania tego?

Athlon36
@Luj

Z tym że ronal stoi w miejscu i stać będzie jeśli chodzi o warunki zatrudnienia, taka jest prawda, sam kierownik jak byłem ostatnio dzień w pracy to powiedział że dobre lata ronala dawno minęły, i powie to każdy kto pracował w tej firmie i się od niej uwolnił

Pracownik007

najgorsze w tej firmie jest to że karzą przychodzić do pracy. nie mogą płacić za narzekanie w internecie. co to za firma trzeba poszukać inne lepszej i jeszcze tolerują tych zadowolonych z pracy i pracujących zwolnić ich wszystkich. Należy zatrudniać i nagradzać tylko tych co piszą negatywne komentarze, przecież wiadomo że to dzięki nim jest tak dobrze. To oni są motorem postępu i tworzą miejsca pracy oraz poprawiają atmosferę w pracy a zarabiają tyle co ich koledzy, to niesprawiedliwe. Koniec tego niech wszyscy niezadowoleni i nie chcący pracować powstaną i idą do lepszej mniej wymagające lepiej płatne pracy która czeka na takich wspaniałych ludzi z otwartymi rękami tuż za rogiem. Przecież jest wiadome że wszyscy pracodawcy chcą mieć takich ludzi u siebie aby i im było lepiej dlaczego tylko Ronal ma być ten wyjątkowy podzielmy się kwiatem zakładów. Uwolnijcie siebie i swoich przełożonych majstrów od tego cudownego ciężaru pracowania z wami. Świat czeka na was z otwartymi rękami.

Kamil
@Pracownik007

Prawda znam takich z jednym pracuje. Cały dzień człowiekowi psuje.

@Pracownik007

Ronalu nie bądź samolubny oddaj wszystkich „Bohaterów internetów” innym. Podziel się ze światem tymi wspaniałymi ludźmi którzy potrafią tak wspaniale zatruwać życie innym w pracy i poza nią

@Obcykany

Haha dobre, zapraszam bohaterów internetow do sibie dostaną opinie odpowiednią do swoich życiowych umiejętności by móc poprawić los innych

@Prawie Prezes

Super to ja się zgłoszę

Prawie Prezes

Kokilarnia na W06 rozpada się w oczach czy Pan prezes "syndyk" ma jakaś propozycje dla tych, którzy jeszcze zostali, zanim odejdą? Robert.... Może zabierzesz głos. A może jakieś roboty na kokilarnię wjadą i zastąpią wykwalifikowanych ludzi?!!!!! Jakoś tego nie widzę. . Czy pan Cyrwus zdaje sobie sprawę że " ronal "to LUDZIE a nie tylko słupki, cyfry i Zysk!!!!!!????

@Prawie Prezes

Królikarnia ...temat rzeka.Ten dział czy lepiej powiedzieć poddział ,już dawno powinien mieć szefa który steruje i odlewnią i Odlewnią.Sukces gwarantowany .

@Obcykany

skoro tak sądzisz to kto mógłby mieć na to realny wpływ, żeby do takiej osoby się udać i to ogarnąć? pracownicy jako grupa mogliby coś wspólnie zdziałać w tego typu sprawach?

xx

Witam mam pytanie Jak wygląda wynagrodzenie na poczatek czy są jakieś dodatki ? Czy Polecacie tą firmę?

Pracownim
@xx

Zależy na jakim dziale,na lakierni dostaniesz 7zl/h. Za miesiąc 2900-3200 przy dobrych wiatrach.

Obecny
@Pracownim

A na obróbce ręcznej 4000-5000, wszędzie zarobisz więcej niż na lakierni. Na lakierni zarabia tylko wodzu i jego (usunięte przez administratora)

xx

Jak 7zl/h to jaka umowa zlecenie ?A jakie warunki w pracy

Gala
@xx

7zl/h + premia

Ted
@Pracownim

Panowie na lakierni, biadolicie, narzekacie, gadacie dużo a mało robicie w tym zakresie żeby więcej zarabiać i dodatkowo sprzątacie te syfy, szlamy i inne (usunięte przez administratora) z tej zapyziałej lakierni a nie potraficie się zbuntować i za sprzątanie tego szkodliwego dziadostwa zażądać większych pieniędzy albo niech wynajmą sobie firmę specjalistyczną to Prezes dowie się ile takie sprzątanie w okresie urlopów sierpniowych kosztuje. Ronal to bogata i potężna firma światow i ich staś na takie wydatki ale jak znaleźli (usunięte przez administratora) bez mózgu to tak macie. Powodzenia w tym smierdzącym (usunięte przez administratora) życzę i kolejnych wakacji w piwnicach i kabinach lakierniczych.

Nikt
@Ted

Pamiętaj proszę, że dla niektórych Panów ta praca i płaca jest zbawieniem. Złapali Pana Boga za nogi i się trzymają W każdej jedynej firmie wielu z nich miesiąca by nie przepracowali. Dodaj do tego czasami bardzo słabe wykształcenie i już wiesz dlaczego tak jest w tej firmie. 8 czy 10 lat prania mózgu zrobiło swojej. Narzekać zawsze warto, nawet jak jest dobrze. Na płace nie nożna narzekać bo jest sporo ponad przeciągną, a pracować trzeba jak w każdej innej firmie.

Robert
@Nikt

Jak sporo ponad przeciętna to ile płacą? Podasz widełki wynagrodzenia? Chce się zatrudnić i właśnie zastanawiam się czy warto pod względem finansowym.

@Robert

Pod żadnym względem nie warto się tam zatrudniać. Chyba że nie szanujesz sam siebie, lubisz głupio i ciężko pracować. Stawka zależy od konkretnego działu i tego czym i jak przekonasz do siebie przełożonego. Zresztą możesz tutaj trochę poczytać.

@Robert

Płacą byle jak podstawa jest marna nadrabiali premią dlatego jeżeli ktoś ma jaja szuka pracy gdzie indziej mówię tutaj również o administracji. Zostają Ci którzy są słabi i przede wszystkim można nimi manipulować Niektórzy siedzą prawie dwadzieścia lat szczerze mówiąc nieporadni życiowo którym nie przeszkadza że ledwo przędą od 1 do 1 ale co tam obiadek u mamusi i jakoś przetrwa stary koń Chcesz się rozwijać przede wszystkim finansowo daj sobie spokój z tą firmą.

@były pracownik

Ale głupoty gadasz ja pracuję długi czas i nie jestem nieporadny .

Oby po zmianie zarządu coś się zmieniło na lakierni w06 a najlepiej kierownik. Co miesiąc gorsza premia i gorsza atmosfera

Zenek

Ty tak na serio liczysz na zmiany na lepsze?

Mam nadzieję że wymienią kadry na w06 bo w tej chwili jest dramat!!!!

On
@pracownik

Opisz co się stało.

Ronaldinio

Juz tak nie narzekaj na kierownika złoty czlowiek wszystko robi dla pracowników:)

Obcykany

To nie Kierownik jest winien ,zarząd szwajcarski ma nas w (usunięte przez administratora)

Jak wygląda praca na stanowisku Kierownik działu? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Ronal Polska sp.zoo?

Obcykany

Praca Kierownika to fuul obowiązków, zapewnienie stabilnej produkcji ,utrzymanie zadowolenia pracowników ,pozyskiwanie nowych pracowników ( to masakra ciężki temat ,bo wiadomo kasa ) Realizacja zadań przełożonych w określonych terminach .Znoszenie kaprysów i wiecznego niezadowolenia zarządu .

Iwona
@Obcykany

Jakiego typu obowiązki ma się na tym stanowisku?Tak konkretnie? W sensie kierownik jest odpowiedzialny za rekrutację? On pojawia się na rozmowach czy jak? Jak z wynagrodzeniami? Są adekwatne do ilości obowiązków?

@Iwona

Rozumiem, że to pytanie to jakiś żart. Jak można o to pytać ludzi na forum? Ile zarabia kierownik...bez jaj, zarobki są utajnione jak w każdej innej firmie. Kierownik robi to co ma zapisane w umowie o pracę.

Fred

Kołchoz,kołchoz i jeszcze raz kołchoz!!Jeden z gorszych zakładów na Wałbrzyskiej strefie.Płacą mniej niż zarabia ekspedientka w biedronce.Stawka to 10 zł brutto dla nowego pracownika.Trzeba nie mieć ambicji i szacunku dla samego siebie żeby pracować za takie pieniądze!!!4- brygadówka,praca w weekendy,gorąco jak biabli szczególnie na odlewni.Zero szacunku.Odradzam aplikowanie do tej firmy chyba że chcesz zostać (usunięte przez administratora)

@Fred

Jak to 10 pln, jak to się ma do stawki minimalnej niby?

@Monika

Zarobisz trochę wiecej jak minimalna bo dają premie do tej nędznej stawki i w sumie wychodzi około 21,50 zł brutto na godzinę czyli i tak śmiech na sali.Ale przykładowo wychodząc na nadgodziny nie płacą 100% z całości tylko ze stawki a premia liczona jest raz.Dziwię się że ludzie tam pracujacy dają się tak robić w h.ja.2022rok i stawka 10 zł/h brutto na umowie aż niewiarygodne.Takie rzeczy tylko w ronal.????

@Monika

Piszący pomylił stawkę podstawową z minimalną płacą. Ronal jak każda firma podpisuje umowę na niską stawkę podstawową a później dolicza bonusy. Paradoks polega na tym, że bonusy są większe niż podstawa. Ma to znaczenie przy kredytach i ewentualnych wypadkach ponieważ premia może być większa bądź mniejsza. Suma sumarum zarabia się więcej niż minimum krajowe.

Były
@Fred

W Ronalu nie ma premi jest tylko nagroda !!!

@Były

Zwał jak zwał,generalnie ta firma to jedna wielka porażka.Wolałbym pracować w zieleni miejskiej niż wrócić do tego gównianego zakładu!!

Fred

Jak każda firma??pierwsze słyszę.Podaj nazwę choć jednej firmy która daje takie stawki pracownikom bo ja takiej nie znam.10 zł na h brutto to kur.a rozbój w biały dzień!!!!Dziwię się że Ronal znajduję jelenii którzy chcą tam pracować.Ale widocznie to kwestia ambicji!

@Fred

Napisz tutaj jaką wypłatę netto dostajesz na konto przy stawce 10 zł. Mogę zgadywać, że koło 4000 zł netto w górę. Po co więc pianę toczysz? Pochwal się dodatkami, bo dziwnie i nich nie wspominasz.

@Fred

Pracowałem przez ponad 14lat i żyje. Idzie się przyzwyczaić.

Hałabała

4 tys dostajesz jak miesiąc jest długi i z grafiku wypada ci 188 godzin. Mógłbyś rozwinąć temat dodatków.

Fred

Przy stawce 10zł wypłata netto 3700 zł przy 192 h mam się śmiać czy płakać??Słuchaj jak jest Ci tam tak dobrze,zadowalają Cię zarobki 4 tyś netto za tą pracę którą się tam wykonuje w tych warunkach,pracując po 12h w weekendy to sobie tam pracuj nawet do emerytury.Z drugiej strony muszą być ludzie z takim podejściem jak ty w przeciwnym razie nikt by tam nie pracował.Wszystko kwestia ambicji.

Były
@Fred

Na odlewni w 10 kierownik zajmuje się tym żeby slusarz mu rzeczy do nowego domu budował. Rządzi z tylniego fotele technolog i swoich wpuszcza na stanowiska

@Były

rzeczy do domu budował? to jest jakaś przenośnia czy naprawdę sobie jakieś zamówienia tu w zakładzie ludzie robią? chociaż to by było chyba zaskakujące, jakby za to zapłacili?

Mylisz się kolego , nie 10 zł brutto tylko 9 zł brutto

Athlon35

Nie wróżę sukcesu firmy za rządów tych dwóch jegomości, w szczególności jegomościa z w06, panie dyrektorze chce pan robić rewolucje w utrzymaniu ruchu, ale proponuję samemu też wziąć udział w tych rewolucjach, bo jak się spełnią słowa co po niektórych chłopaków to trzeba będzie wziąć torbę pod pachę i samemu usuwać awarie, bo nikt wam za te "kokosy" pracować nie przyjdzie, bo w biedrze na kasie mają więcej, dobrze że uwolniłem się, tylko szkoda mi chłopaków bo będą musieli użerać się z g#$&*nymi pomysłami pana i władcy z papieru. A dla nowych kandydatów mam radę nie wierzcie, w tą ich ofertę na znanym portalu z pracą, bo to stek bzdur, atrakcyjne zarobki może i są, pod warunkiem że weekend zamiast z rodziną wolisz spędzić w pracy na nadgodzinach, to jest to praca dla Ciebie.

Pracownik UR
@Athlon35

Stek bzdur drogi kolego to chyba wypisujesz Ty. Skoro jesteś byłym pracownikiem to pytanie brzmi czy faktycznie to Ty uwolniłeś się od firmy czy firma uwolniła się od takiego pracownika jak Ty. Większość, żeby nie napisać że wszyscy z kim rozmawiałem na temat zmiany systemu pracy jest z takiej zmiany zadowolona. Nie pisz kłamstw.

@Pracownik UR

Zapytaj się swoich kolegów tak za pół roku czy są zadowoleni z systemu? Jak będą musieli robić robotę za automatyków, dlaczego elektrycy nie zgodzili się na szkolenie podstaw automatyki przez Pana D? Bo wiedzą z czym to się później będzie wiązało, dwa razy więcej roboty za takie same pieniądze. Widać za krótko pracujesz, i jeszcze nie do końca znasz struktury zakładu.

Pracownik UR
@Athlon35

Dziwi mnie to co piszesz. Prawnicy powinni chcieć się rozwijać. Jeżeli nie chcą, a pracowała im to umożliwia to świadczy tylko o nich. Niech później nie marudzą, że jedni zarabiają więcej od drugich. Doskonale wszyscy wiemy jak wygląda praca elektryków i automatyków. Później chodzą tacy w nocy albo nad ranem jak jest jakaś awaria ze śpiochami w oczach i odciśniętymi śladami na twarzy.

@Pracownik UR

A jak to jest, firma często uwalnia się od pracowników? czy to raczej pracownicy rezygnują i szukają lepszej oferty?

To nie te czasy gdy trzeba było mieć znajomości żeby się zatrudnić. W tej chwili w markecie lepiej można zarobić. O podwyżkach nie ma co marzyć bo ciągle dostają ci sami, czyli (usunięte przez administratora)kierownika.

Weronika
@Tomek

ok, Podwyżki tylko dla pupili kierownika, ale jak masz doświadczenie w firmie to jaka jest opcja że samemu stanie się kierownikiem? Nawet na innym sklepie?

@Tomek

Od zawsze było tak, że sami ziomale dostawali podwyżki. Niestety nie jest to nic dobrego. Tak długo jak się ludzie godzą na takie traktowanie to nic się nie zmieni. Wszysto mogło by się zmienić gdyby dyrektor i prezes zdobyli się na odwagę i zwolnili kilku kierowników wraz z ich rodzinami. Do tego kilka "szczerych" rozmów z resztą kardy managerskiej. Niestety to się nigdy nie wydarzy, więc będzie jak było.

Krystyna
@Tomek

Nie przesadzasz trochę ? A moze ci bardziej zaangażowani dostają jakieś podwyżki?

@Krystyna

Po 9 latach pracy tutaj nie widać już zaangażowanych ludzi. Na moim dziale kierownik miał układy z pewnymi ludźmi których ekstra nagradzał. Trochę to żenujące było, bo każdy o tym wiedział, a i sami zainteresowani nie kryli tego.

Helena
@Tomek

A Ty dostałeś jakąś podwyżkę pracując tam od tylu lat?

@Helena

Oczywiście. Na początku miałem stawkę coś koło 6/7 zł brutto za godzinę, potem wpadło po 50 groszy i po 1 złoty. Przy przedłużaniu umowy. Kierownik sam z siebie nigdy nie dał, chyba że był zmuszony. To miało miejsce raz czy dwa w okresie 8 lat. Suma sumarum stanęło na 11 brutto za godzinę. Ogólnie rzecz biorąc, różnica w zarobkach na podobnych niskich stanowiskach na różnych działach mogła wynieść nawet 1500 zł netto.

Robert Kozak...icz
@Tomek

Znajomości:-)ogłaszają się na olx,zatrudniają Ukraińców i Hindusów bo nikt tam nie chce pracować.Takie to trzeba mieć znajomości żeby się tam zatrudnić????????

Athlon35

Po 8 latach z ciężkim sercem, ale przyszedł czas na zmiany, w nowej firmie na próbnym na rękę dostanę tyle że tutaj mogę tylko pomarzyć o takiej kasie, czas spędzony może nie był zły, i nie uważam go za stracony, ale z takim podejściem to każdy szanujący się pracownik szybko odejdzie, nie tędy droga panie dyrektorze i panie prezesie, o pracownika trzeba dbać chyba że macie od górne wytyczne żeby zamknąć ten (usunięte przez administratora) zresztą mnie to już nie dotyczy odpracuje 3 miesiące i nara.

@Athlon35

Firma nie pozwoliła Ci szybciej odejść, czy nie chciałeś?

Athlon35

Chciałem byś fair w stosunku do mojego kierownika, bo tak naprawdę nie wiem gdzie mnie za chwilę życie poniesie, a może będę potrzebował wrócić? Dlatego nie chciałem palić mostów, choć jeśli dalej tak będzie dyrektor z prezesem rządzić, to za chwilę ronal zniknie z map wałbrzyskiej strefy

@Athlon35

Rozumiem, dobre podejście :) a pracodawca tez był fair? Tzn nie robił problemów z urlopem czy l4?

@Agata

Akurat urlop to wykorzystałem ten który mi przysługiwał, więc nic im do tego w innej sytuacji by mi za niego zapłacili, a co do L4 to akurat naj mniej mają do gadania, co zwolnią mnie? To w tym wypadki pójdą mi tylko na rękę

@Athlon35

No też racja... a jak tam z nadgodzinami? Zdarzały się jakieś?

@Agata

Nadgodziny są cały czas, gdyby nie to to nawet się tutaj 4tys zł, nie zarobi taka jest realna prawda

#oliver brauner

Gdzie są jubileusze indywidualne??? Czy to tylko pod publiczkę na 25 lecie??? (usunięte przez administratora) Zdrowie zostawiłem w tej firmie... I będę narzekał...nie zastąpicie mnie, ani żadnego z nas, żadnym robotem .... Uczcie się od Toyoty jak zarządzać firmą...tam ludzie widzą i wiedzą co będzie jutro mimo niepewnych czasów a w ronalu, Prezes..prowadzi wprost proporcjonalnie do upadku zakładu, redukując ludzi do minimum. Zwłaszcza tych związanych z utrzymaniem ruchu i produkcją. Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego....... G.. na brawo

Prawie Prezes

Pieprzyć imprezę .... Choć pewnie na nią przyjdę.,.. Ale tylko dla tego żeby spotkać starych ziomali, którzy wytrwali, pogadać o tym jak Nas firma traktuje. Ponarzekać i wymienić się myślami. RONAL to ludzie a nie tylko target, który został narzucony ze Szwajcarii. Żadnej łachy nam nie robią, a zwłaszcza nowy prezes, któremu wydaje się, że praca w tej firmie to szczyt marzeń każdego zatrudnionego pracownika. Otóż nie panie Jacku... Syf....kiła...mogiła... Proszę spojrzeć na ilość podań o pracę do ronala... Nikt nie chce polecić firmy, jako dobrego pracodawcy. Nie ma poleceń pracowniczych te czasy minęły... Kiedy to zauważycie???????

Zostaw merytoryczną opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ronal Polska sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ronal Polska sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronal Polska sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronal Polska sp.zoo